Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2008 o 18:24, Morfieusz napisał:

Bzdury ? to po co robią RP serwery ? :P Zresztą na premierą będą max 2 RP serwery = 6k
graczy co stanowi niewielką część ''źródła dochodów''
Gracze sami będą się pilnować. A jak ruleset będzie obligujący do RPowania to żadna nieporadna
lama przecież na taki serv nie wejdzie :P



czytanie ze zrozumieniem, a jak.

banowanie za brak RP jest bzdurne, szczegolnie jak padaja slowa o banach dozywotnich, no nie rozsmieszajcie.

po co robia serwery RP? zeby ludzie lubiacy to robic mieli jakas wieksza szanse spotkac ludzi podobnych do siebie, co nie znaczy, ze od razu wszyscy beda gaworzyc tolkienowska mowa.
znam realia mmo i to jest na prawde nie do wykonania.

i co po tym, ze gracze beda pilnowac? beda zglaszac naruszenia w grze? skarzyc sie GM''om "on nie gra swojej postaci, zbanujcie go!!" no ludzie, bez przesady.

sam lubie sobie czasem RP, ale nie wymagam tego od wszystkich dokoła

i jeszcze jedno, jeśli usłyszałbym, że zbanowali kogoś tylko za to, ze nie odgrywal postaci to po prostu zrezygnowal bym z dalszego placenia za abonament.. po co placic skoro moga mnie zbanowac za byle co. uwierz, nie bylbym jedynym ktorego naszla by taka mysl, kazdy klient = mniej $$ a tego chyba nie chca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem osoby które wybierają ksywe rp powinni przynajmiej mieć klimatyczne imiona anie Kamil PL.burning ziom lub black cat,jak zachowywać kulture na serwerze i durnie nie spamować czy przeklinać oraz nie wyzywać od noobów bez powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za banami za brak RP (oczywiście nie dożywotnimi). Jeśli nie masz zamiaru odgrywać postaci to nie graj na serwerze RP i nie psuj zabawy innym. Jeśli koniecznie musisz rzucić lolem lub rotflem to masz od tego priv. Jak dla mnie w ogóle mogliby oskryptować ogólny czat na serwie RP by nie można było napisać takich słów jak noob, wtf czy lol. Nasłuchałem się już tego za wszystkie czasy w WoWie...

Co do posta Onybica to nie chodzi o to by każdy odgrywał i utożsamiał się ze swoją postacią (oczywiście jeśli odgrywa to zalicza mu się to in plus) tylko o to by nie byłu głupich nicków i slangu na głównym czacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Egzekwowanie zasad na serwerach RP mogło by być bardzo proste. Wystarczyło by aby była możliwość wysyłania do GM''ów wybranych części chata (jedną czy 2 linijki) i GM po prostu by do konta takiej osoby dodawał punkty karne. Po uzbieraniu pewnej ilości punktów karnych postać by była banowana np. na 3-6h. Do takiego zajęcia by wystarczyła jedna osoba na serwer nawet przy tych 5k jakie by weszły na raz na jeden serwer (co nie wydaje mi się aby było częste, co najwyżej w godzinach szczytu przez jakieś 3h wieczorami).

Blizzard również takie rzeczy mógłby zrobić (i poniekąd zrobił jeżeli chodzi o raportowanie spamu z ofertami złota) ale Blizz banuje pokazowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP odpisał mi dzisiaj, że nadal nie mają oficjalnych informacji o pre-orderze kolekcjonerki... nie wiem czy to ignorancja CDP czy wina producenta, ale zostało do wydania tylko półtora miesiąca, kiedy będzie jakieś oficjalne info, tydzień przed premierą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od lutego preordery jak i wersje kolekcjonerskie sa dostepne w UK, norwegi, szwecji, niemczech, frnacji, jakby poszukal w innych to pewnie tez, a CDP jak zwykle nic nie wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 22:24, embe12 napisał:

Od lutego preordery jak i wersje kolekcjonerskie sa dostepne w UK, norwegi, szwecji,
niemczech, frnacji, jakby poszukal w innych to pewnie tez, a CDP jak zwykle nic nie wie
?


Ano są dostępne ;) jak ktoś koniecznie pragnie AoC CE to zalecam już zamówić - najlepiej w UK bo ''blisko'' (paczka niby ma gwarantowaną dostawę w 3dni) a niemiecka wersja będzie mieć cenzurę :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 23:06, Arthandas9 napisał:

Polecasz jakąś konkretną stronę (z kolekcjonerką z bonusowym wierzchowcem)? Nie za bardzo
przepłacasz z UK za Euro?


AoC z mountem nie ma w Europie i nie zapowiada się żeby była :P ja zamówiłem AoC CE w game.co.uk (juz dawno temu i po niższej cenie - Ł50, ostatnio podrożała do Ł60) z przesyłką za Ł3. Z aktualnym kursem wychodzi 235zl+10zl prowizji za przelew... Ale jeszcze nie wiem czy ostatecznie zdecyduję się na CE :P zawsze mogę anulować do połowy maja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są mounty w Europie (i to więcej niż w US), np www.play.com, ebgames.ca,webhallen.com, dynabyte.nl i pare innych stron, ja zastanawiam się nad zamówieniem z play.com ale poczekam jeszcze na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mounta widzę tylko w play.com :P ebgames.ca to kanadyjska strona, a na reszcie które podałeś nie widzę żeby dawali mounta :P Ja jednak pozostaję przy zamówionej CE albo przy zwykłej (chyba ze CDP czymś zaskoczy) :P A free mount od początku gry jest dla mnie zbyt lamerski :P Wolę go kupić w grze za zarobiony przeze mnie gold i mieć z tego satysfakcje :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz pełniejszą listę europejskich sklepów http://forums.ageofconan.com/showpost.php?p=1605428&postcount=792 ja też czekam aż CDP da jakiś strzęp informacji odnośnie kolekcjonerki:/

Ja poprostu chce mieć kolekcjonerkę a jeśli przy okazji dostane dodatkowy pas i wierzchowca to się raczej nie obrażę:D A za golda zarobionego w grze pójdę na dziw...ekhm...do tawerny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 14:08, Arthandas9 napisał:

Tu masz pełniejszą listę europejskich sklepów


A to nie wiedziałem że w EU też te mounty gdzieniegdzie dają ;-) ale to dlatego że mnie to (free mount) nie interesowało :P

Dnia 05.04.2008 o 14:08, Arthandas9 napisał:

Ja poprostu chce mieć kolekcjonerkę a jeśli przy okazji dostane dodatkowy pas i wierzchowca
to się raczej nie obrażę:D A za golda zarobionego w grze pójdę na dziw...ekhm...do tawerny:)


Hehe :P W sumie ta CE nie jest znowu jakaś mega wypasiona ;-) skóropodobna mapa... WoW miał na płótnie :/ soundtrack, sądząc po audio z filmików, na pewno będzie świetny, bonusowe płyty, in-game items pomijam :P tym bardziej ze Drinking Cape bedzie miał praktycznie każdy na servie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 14:56, Arthandas9 napisał:

Zastanawiam się tylko jeszcze czy by móc skorzystać z tych 30 darmowych dni po zakupie
gry nie trzeba jeszcze kupić pre-paida tak jak to było z wowem:/


Eeee co ?! Kupując MMO zawsze masz 30dni gry wliczone :D Rozumiem, że chodzi Ci o to że do stworzenia swojego account na stronie gry potrzebny jest numer karty kredytowej/pre-paid :) Tego nie wiem ALE jak robiłem swoje konto do WoWa to podałem numer swojej karty debetowej (ta do wypłacania gotówki z bankomatu) i poszło jak po maśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale niektórzy nie mają karty debetowej i muszą kupić prepaida tzn bez tej karty nie mogłeś poprostu kupić samego wowa i grać przez 30 dni. Musiałeś kupić prepaida i wtedy miałeś 90. Tak samo pewnie będzie z Conanem czyli oprócz samej gry trzeba będzie jeszcze zamówić w przypadku Conana "timecarda".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 11:42, embe12 napisał:

Nadal cisza z preorderami, Ultima.pl juz ma w swojej ofercie, a tu nadal nikt nic nie
wie.


Ultima ma ale sama nie wie kiedy będą wysyłać :) także albo CDP nie zależy albo szykują jakąś kampanie marketingową ;) albo faworyzują WAR ;) który wyjdzie nie wiadomo kiedy, a pre-ordery już ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować