Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Czekam jeszcze z tydzien, jak nie pojawi sie info to kupujemy w UK preordery, a CDP otrzyma kolejny raz duza grupe klientow dziekujacych za szybkie i dobre podejscie do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 14:09, embe12 napisał:

Czekam jeszcze z tydzien, jak nie pojawi sie info to kupujemy w UK preordery, a CDP otrzyma
kolejny raz duza grupe klientow dziekujacych za szybkie i dobre podejscie do klienta.


są już fora, gdzie ludzie z UK zbierają zamówienia na EK i zwykłą (w takim xxx sklepie np. w UK jest 3-day head start, bag 8slot, war rhino +możliwość ściągnięcia klienta 6dni przed premierą, więc można zaoszczędzić na wysyłce i tylko mailem cd-key dostać).
już parę razy pisałem do gram.pl i co odpowiedź to bardziej lakoniczna, a na dodatek niektóre się trafiają z ciekawymi ortami! :D
miejmy nadzieję, że w końcu ktoś da nam jakieś KONKRETNE info nt ewentualnych bonusów dołączanych do gry na rynku polskim + rozpoczną się preordery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 18:36, RufeN napisał:

miejmy nadzieję, że w końcu ktoś da nam jakieś KONKRETNE info nt ewentualnych bonusów
dołączanych do gry na rynku polskim + rozpoczną się preordery.


Co Wy tak z tymi bonusami :P nie lepiej grać od zera i samemu na wszystko zapracować ? :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że fajnie jest zaszpanować przed kolegami z gildii unikatowym mountem czy pierścionkiem tylko dodawanym do pre-orderó. :)
Nie wiem czy będę miał czas grać w AoC ale zastanawiam się nad kupnem edycji kolekcjonerskiej jeżeli bym miał już grac. A jeżeli mi się odwidzi to sprzedam (może z nawiązką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 01:41, roctez napisał:

Wiadomo, że fajnie jest zaszpanować przed kolegami z gildii unikatowym mountem czy pierścionkiem
tylko dodawanym do pre-orderó. :)


Tia, ale co innego jak mounta ma 99% serwera :P n/c jak tak pójdzie dalej to do następnych MMO będą dodawać konta GMów i komendy na lvlup, gold, etc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 09:56, reggie napisał:

embe 12, jak bedziesz mial jakies dobre namiary na pre order w uk to daj znac, thnx


polecam GAME.co.uk - mają zwykłą edycje+mount i kolekcjonerke, a wysyłka do Polski 3-5dni to niecałe Ł3
http://www.game.co.uk/PC/RolePlaying/MassivelyMultiplayer/~r331098/Age-of-Conan- With-GAME-Exclusive-War-Mammoth/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamawiales juz u nich? jesli tak, jak myslisz kiedy ci przysla gre? 20? czy moze 26? sam jestem ciekaw bo slyszalem ze na maila mozesz dostac kod i klienta sobie mozesz sciagnac, a pudelko przyjdzie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem tam już dawno temu, premiera 23maja więc myślę że do końca maja przyjdzie paczka :P bo klienta nie mam zamiaru ściągać (gra jest na 2DVD), zresztą nie pali mi się z tym bo ostatni exam maturalny mam 27maja :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja juz sie nie moge doczekac i mnie nosi, w ogole to chce miec ten 3 day headstart ale czuje ze bedzie ciezko bo w Polsce czuje sie jak na jakims mega zadupiu, funcom to norweski producent ktory wypuszcza gre ktora moze zwojowac rynek mmorpg a u nas zajebista cisza miesiac przed premiera,a niby nas i norwegow dzieli tylko morze, brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 19:10, reggie napisał:

no ja juz sie nie moge doczekac i mnie nosi, w ogole to chce miec ten 3 day headstart
ale czuje ze bedzie ciezko bo w Polsce czuje sie jak na jakims mega zadupiu, funcom to
norweski producent ktory wypuszcza gre ktora moze zwojowac rynek mmorpg a u nas zajebista
cisza miesiac przed premiera,a niby nas i norwegow dzieli tylko morze, brak slow

Niestety muszę powiedzieć, że od pewnego czasu odnoszę wrażenie, iż Conan jest tworzony specjalnie pod
amerykański rynek. I było kiedyś zapowiadane, że gra będzie miała serwery głównie amerykańskie pomimo przetłumaczenia gry na kilka innych języków niż Angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 09:05, roctez napisał:

Niestety muszę powiedzieć, że od pewnego czasu odnoszę wrażenie, iż Conan jest tworzony
specjalnie pod
amerykański rynek. I było kiedyś zapowiadane, że gra będzie miała serwery głównie amerykańskie
pomimo przetłumaczenia gry na kilka innych języków niż Angielski.


No w pewnym sensie masz racje, bo w MMO najwięcej ludzi gra chyba z USA. Ale nie, napewno bedzie dużo europejskich i pewnie azjatyckich. W końcu jak zysk to zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 11:02, Xlol1 napisał:

No w pewnym sensie masz racje, bo w MMO najwięcej ludzi gra chyba z USA. Ale nie, napewno
bedzie dużo europejskich i pewnie azjatyckich. W końcu jak zysk to zysk.


najwiecej w mmo to graja azjaci, zobacz ile ludzi juz tam umarlo przez to, ze nie mogli sie od gierki oderwac oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tia, to że umarli wynika raczej z choroby psychicznej niż z tgo że najwięcej grają, bo chociaż mają najwięcej różnych darmowych MMORPG, to jeśli chodzi o WOW i LOTRO to USA ich prześciga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Azji po prostu żyje więcej ludzi niż w Europie i Stanach zjednoczonych razem wziętych. Dlatego tam jest więcej grających. Tak jak i palących, pijących, sra..ących, itd.
A tak btw. to np. w Chinach sprzedaż konsol M$, Sony i Nintendo jest zabroniona więc ludzie grają na PC co przekłada się na więcej osób grających w MMO. A co do umierania to wszędzie się to zdarza, tylko nie wszędzie się o tym głośno mówi. Tak jak korupcji teraz nie ma więcej w rządzie tylko teraz się o tym zaczęło mówić.

I zapraszam na stronę o AoC. ostatnio parę dobrych tematów się pojawiło na forum o AoC i parę nowości z bety. Mieliśmy okazję brać udział w stres teście. Adres do strony na moim gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynają się dylematy, po pierwsze hmmm Conan kupić czy nie kupić osobiście gram już w LOTRa-O gra mi się podoba, szczerze powiedziawszy nie spotkałem tutaj jeszcze kogoś poniżej 19 roku życia, a co ważniejsze gra w tą grę wielu 30-40 latków zatem poziom gry oceniam jako wysoki, żadnego spamu, zatem jedna gra do opłacenia teraz Conan a później Warhammer którego preordera zakupiłem, fakt stać mnie na to by opłacać abonamenty tych gier ale kurcze gdzie wziąść czas na to by w nie grać..?? cóż zrobić z czegoś będzie trzeba zrezygnować.... boję się aż zaczynać wogóle grać w Conana, za duża pokusa jednak we mnie jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe LOTRO ma ''tylko'' 1.2% graczy MMO więc wszyscy spammerzy i farmiarze golda wolą knocić w WoW :P A co do kupna, moim zdaniem warto by odłożyć LOTRO na jakiś czas i pograć w coś świeżego ^^ pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 02:01, marselus napisał:

No to zaczynają się dylematy, po pierwsze hmmm Conan kupić czy nie kupić osobiście gram
już w LOTRa-O gra mi się podoba, szczerze powiedziawszy nie spotkałem tutaj jeszcze kogoś
poniżej 19 roku życia, a co ważniejsze gra w tą grę wielu 30-40 latków zatem poziom gry
oceniam jako wysoki, żadnego spamu, zatem jedna gra do opłacenia teraz Conan a później
Warhammer którego preordera zakupiłem, fakt stać mnie na to by opłacać abonamenty tych
gier ale kurcze gdzie wziąść czas na to by w nie grać..?? cóż zrobić z czegoś będzie
trzeba zrezygnować.... boję się aż zaczynać wogóle grać w Conana, za duża pokusa jednak
we mnie jest...:)


U mnie sytuacja podobna, LOTRO jednak na pierwszym miejscu, zwłaszcza że w trzecim kwartale wychodzi dodatek, AoC kusi i to bardzo więc pewnie się zdecyduje ale kiedy znaleźć na to czas...Z Warhammera już zrezygnowałem coś za bardzo WoW`em mi zalatuje poza tym cały czas przeciągają premierę. Decyzja będzie trudna, trzeba poczekać do premiery AoC i zobaczyć ile zostało z zapowiedzi producentów.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować