Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Gierka zapowiada się naprawdę ciekawie, i na pewno wprowadzi wiele nowości do gatunku MMORPG, jednak według mnie nic nie pobiję WoW''a. Mówcie sobię co chcecie ale mnie i tak nie przekonacie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko po co ma przebijac WoW-a ?
Tibia tez ma miliony graczy, a jakos nikt nie pisze ze jej nie przebije inna gra.
Nowe gry to nowa jakosc, jesli ktos lubi grafike i zasady rodem z teletubisiow to moze grac kolejny rok w WoW-a i zapewne bedzie sie dobrze bawil, a ci co czekaja na cos wiecej to beda grac w Age of Conan, Warhammer Online i moze Aion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja już zamówiłem EK w UK :) pre-order. 63 £ z przesyłką.

Mam pytanie, wiadomo coś na temat ilości serwerów przy starcie gry ? Dobrze byłoby Polacy zgromadzili się na jednym serwerze, przynajmniej na początku. Sory jeżeli temat był poruszany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 08:51, Ferago napisał:

Witam, ja już zamówiłem EK w UK :) pre-order. 63 £ z przesyłką.

Mam pytanie, wiadomo coś na temat ilości serwerów przy starcie gry ? Dobrze byłoby Polacy
zgromadzili się na jednym serwerze, przynajmniej na początku. Sory jeżeli temat był poruszany.


To jest głupi pomysł,ja tam nie chce byc razem nas serwie z ludzmi np kamil pl itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 12:02, hammerfall87 napisał:

> Witam, ja już zamówiłem EK w UK :) pre-order. 63 £ z przesyłką.
>
> Mam pytanie, wiadomo coś na temat ilości serwerów przy starcie gry ? Dobrze byłoby
Polacy
> zgromadzili się na jednym serwerze, przynajmniej na początku. Sory jeżeli temat
był poruszany.

To jest głupi pomysł,ja tam nie chce byc razem nas serwie z ludzmi np kamil pl itp.


Ja też nie chcę i nikt mi nie każe ale będą pozostali gracze z polski którzy nie będą robili sobie żartów z tego typu rozrywki i z nimi chciałbym mieć kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 18:04, embe12 napisał:

Pytanie tylko po co ma przebijac WoW-a ?
Tibia tez ma miliony graczy, a jakos nikt nie pisze ze jej nie przebije inna gra.
Nowe gry to nowa jakosc, jesli ktos lubi grafike i zasady rodem z teletubisiow to moze
grac kolejny rok w WoW-a i zapewne bedzie sie dobrze bawil, a ci co czekaja na cos wiecej
to beda grac w Age of Conan, Warhammer Online i moze Aion.


Mi tylko chodzi o to, że nawet jak jakaś firma produkująca gry MMO nie będzie chciała zrobić konkurencji dla WoW''a, to i tak WoW będzie lepszy. Według mnie, ta gra to sieciówka wszech czasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2008 o 10:19, Xlol1 napisał:

Ile wynosi abonament?

PS sorry jak pytanie było ale nie znalazłem ;p


Na forumie AoC pojawiają sie spekulacje odnośnie ceny i abonamentu. Dziwna strategia skoro za nieco ponad miesiąc ma być premiera. W chwili obecnej, cywilizowane kraje zbierają zamówienia przedpremierowe a u nas nawet dobrze nic nie wiadomo o tej grze. Teraz zapewne premiera zostanie zostawiona sama sobie a z wielkim hukiem ruszy promocja wersji zlokalizowanej. Spekulanci twierdzą, że w Europie cena może wynosić ok 15 euro miesięcznie jednak ta kwota wydaje się lekko przesadzona.

Mnie interesuje czy w naszym kraju dostępne będą karty pre-paid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 16:28, lastvegas napisał:

Spekulanci twierdzą, że w Europie cena może wynosić ok 15 euro miesięcznie jednak ta
kwota wydaje się lekko przesadzona.
Mnie interesuje czy w naszym kraju dostępne będą karty pre-paid.


Możliwe że 15 euro ale każdy z nas wolałby 15 $ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś bierze udział w PvP Weekend i wie czy jest możliwość ściągnięcia klienta z http albo z rs? Torrent tak się wlecze, że raczej się gry nie doczekam przed końcem testów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, ze to temat ogólny, a temat, który założyłem raczej złożyłem nikt nie zauważy (to zdubluje post)

Witam zainteresowanych, jak zauważyłem sporo osób zainteresowanych jest AoC (w Polsce oczywiście).

Czy nie stworzyć by strony o Aoc? (w kolektywie jeśli wola taka by była). Myślę, ze polskich graczy będzie sporo, a sam od roku czekam z wytęsknieniem na AoC. Tak sobie myślę, że byłaby chęć gramowo-conanowej (i cononowo-polskiej) społeczności na stworzenie takiej strony o grze.

Jeśli byłby osoby zainteresowane (nawet z kilka) to myślę, ze by się projekt spokojnie udał. Sam bardziej znam sie na zarządzaniu strona i usługach redaktorskich (grafiką trochę), ale trochę znajomości mam, do tego może ktoś z Państwa zna się na tym.

Cytując E. Gierka: "Pomożecie?" choć raczej należałby się spytać "Chcecie?"

Może już taki pomysł już jest realizowany, wtedy chętnie dołączę. Mając programistę i grafika już projekt by mógł zaistnieć spokojnie.

Porozmawiać zemną można na gg (5214485)

Czekam także na komentarze, propozycje, sugestie itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projekt strony już istnieje od kilku miesięcy i jest w całkiem zaawansowanym stanie. Strona zawiera już całkiem sporo tekstów i ma kilkudziesięciu zarejestrowanych użytkowników wypowiadających się na forum. Ale gra nie jest w Polsce najpopularniejsza, może zmieni się to po premierze gry. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszam na http://miasa.dtiltas.lt/news.php i na mojego gramsajta (trochę zaniedbanego przez brak czasu).

Jak na razie projekt jest największym w Polsce i wydaje mi się, że współpraca wyszła by na dobre wszystkim, a przede wszystkim popularności gry u nas w kraju. Jak wiadomo rozdrabnianie sie nie jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


ja myślałem bardziej nad stroną pod kolektyw (ta na taką nie wygląda).

Jak na kilka miesięcy prac to efekt nie powala, fakt kilka tekścików przetłumaczonych, ale grafika zerowa, darmowy kiepski silnik nie zachwyca.
Ja bym widział to trochę inaczej, no i jednak pod kolektyw jesli gram, wyrazi chęć. Ale dzięki, ze pokazałeś, ze taka strona istnieje, bo google praktycznie jej nie wykrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc życzę powodzenia w tworzeniu kolektywu i poszukiwaniu chętnych. ;]

Jeżeli zmienisz zdanie zawsze możesz się z nami skontaktować przez stronę lub mojego gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, koniec swiata jest bliski ;-)
w sklepie gram.pl pojawily sie pre-ordery AoC (wraz z AoC CE !) uwage przykuwa tez banner AoC +BONUS ;-) czyzby jednak mount ? :D

i druga informacja... wreszcie, po miesiacach oczekiwania znana jest kwota miesiecznej oplaty za gre a wynosi ona odpowiednio $14.99 w USA i €12.99 w EU - czyli kolejne MMO ktore doi kase z Europy :( .... (zgodnie z kursem $15=€9.41)

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 18:36, Morfieusz napisał:

Oho, koniec swiata jest bliski ;-)
w sklepie gram.pl pojawily sie pre-ordery AoC (wraz z AoC CE !) uwage przykuwa
tez banner AoC +BONUS ;-) czyzby jednak mount ? :D

i druga informacja... wreszcie, po miesiacach oczekiwania znana jest kwota miesiecznej
oplaty za gre
a wynosi ona odpowiednio $14.99 w USA i €12.99
w EU - czyli kolejne MMO ktore doi kase z Europy :( .... (zgodnie z kursem $15=€9.41)

pzdr



Ech :( Smutne to wieści przynosisz wędrowcze... szkoda, że jest abonament. Dziwi mnie, bo NcSoft nie splajtował po wydaniu całej serii GW... co im szkodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:06, Daviochlebak napisał:

Ech :( Smutne to wieści przynosisz wędrowcze... szkoda, że jest abonament. Dziwi mnie,
bo NcSoft nie splajtował po wydaniu całej serii GW... co im szkodziło?


Smutne ? Nie, wiadomo było o opłacie miesięcznej od czasów tak zamierzchłych jak upadek Atlantydy ;-) :P w FAQ na stronie AoC widniało info ze opłata będzie, tylko nie wiedzieli jak wysoka :P

Mnie tam nie tyle obecność opłaty drażni co jej przeliczenie z $ na €... eh nie ma sprawiedliwości, no nie ma :)

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:25, Morfieusz napisał:

Smutne ? Nie, wiadomo było o opłacie miesięcznej od czasów tak zamierzchłych jak upadek
Atlantydy ;-) :P w FAQ na stronie AoC widniało info ze opłata będzie, tylko nie
wiedzieli jak wysoka :P

No tak, ale nie interesowałem się wcześniej zbytnio.

Dnia 22.04.2008 o 20:25, Morfieusz napisał:

Mnie tam nie tyle obecność opłaty drażni co jej przeliczenie z $ na €... eh nie
ma sprawiedliwości, no nie ma :)

Tu masz rację, sprawiedliwości nie ma a przeliczenie z $ na € jest :(


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:06, Daviochlebak napisał:

bo NcSoft nie splajtował po wydaniu całej serii GW... co im szkodziło?

Bo oni nie musieli stawić kilku/dziesięciu naprawdę mocnych serwerów i utrzymywać rozbudowanego, żyjącego świata. Koszta obu gier różnią się diametralnie.

A takie przeliczenie jest gdyż dolar się waha o wiele bardziej niż euro i np. po wyborach w USA może się cena zmienić. Zmienianie ceny abonamentu po wydaniu gry miejsca mieć nie może bo było by to zbyt skomplikowane.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat gry, zapraszam na polską stronę o AoC. Link na moim sajcie w www. ostatnio doszło parę tekstów o klasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować