Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2008 o 08:51, Ferago napisał:

Witam, ja już zamówiłem EK w UK :) pre-order. 63 £ z przesyłką.

Mam pytanie, wiadomo coś na temat ilości serwerów przy starcie gry ? Dobrze byłoby Polacy
zgromadzili się na jednym serwerze, przynajmniej na początku. Sory jeżeli temat był poruszany.



Istnieje już duża polska gildia.
Typ gildii: casual (grasz kim chcesz i ile chcesz, nie ma przymusow, nie ma biurokracji, nie ma systemow DKP (loot jest rozdzielany rollem dla kazdego kto jest w rajdzie), w gildii nie ma podziałow na równych i równiejszych, kazdy member jest traktowany tak samo)
Wychodzimy z zalożenia, że gra jest tylko chwilowa odskocznią od real life a nie ma go zastepowac. Priorytetem u nas jest kto z nami gra a nie jak gra. Gildia skupia glownie starszych graczy, wyjadaczy, ktorzy juz wyrosli z owczego pedu za progressem i epixami

liczba członków: zadeklarowalo sie juz 100 osob

wymagania rekrutacyjne: wiek (czym starszy tym lepszy), klimatyczny nick, brak parcia na progress i epixy, mozliwosc uzywania Ventrilo

podania o przyjecie: http://twierdza.org.pl

Krotka reklama gildii Twierdza w Age of Conan

Wykorzystano prawdziwe zdjecia czlonkow gildii Twierdza z tajnego spotkania organizacyjnego w lochach pewnego zamku.

http://www.youtube.com/watch?v=IyV-SDnQI1M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 17:02, lastvegas napisał:

Roctez na tej stronie nie działają pewne funkcje chyba, na przykład "dodaj newsa" ;)
chyba, że nie zamierzacie współpracować z ludźmi.


To jest "Wyślin News" a nie dodaj newsa. Jak klikniesz na link to jest wyraźnie napisane u góry, że news zostanie sprawdzony przez admina i dopiero później jeżeli okaże się dobry/interesujący/warty publikacji zostanie zaprezentowany szerszemu gronu. Nie martw się, jeżeli coś wysłałeś to na 100% to już administrator przeczytał.

Również możesz wrzucić to na forum. Tam też zaglądamy. :)

Czy zauważyliście, że gra pomimo tego, że weszła w fazę gold to nie ukazał się żaden news o tym na gram.pl ani na GOL? Pochwalę się, że napisałem o tym w swoim newsie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 17:44, roctez napisał:

Czy zauważyliście, że gra pomimo tego, że weszła w fazę gold to nie ukazał się żaden
news o tym na gram.pl


News był, a owszem :P ale w Informacjach Prasowych z CDP :)
o tutaj - http://www.gram.pl/news_6gvqJO1_Prace_nad_niecierpliwie_oczekiwanym_MMO_Age_of_Conan _Hyborian_Adventures_dobiegly_konca.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 18:56, Woko11 napisał:

Trza mieć nadzieję, że będzie można coś wykombinować i płacić amerykański abonament.
Podobno Polak potrafi. :)


No teoretycznie da się - kupujesz amerykańska wersje gry i po sprawie :P Nie wiem tylko czy w praktyce to takie łatwe... Ale jak dla mnie takie kombinowanie nie ma sensu ze względu na strefy czasowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fakt - rozwiązanie dla zdesperowanych tylko. Wątpię żeby ludzie zaczęli masowo ściągać grę z USA. Tracą wtedy w końcu PLkę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam dość dziwne pytanie - zwykle nie pytam się forumowiczów o wymagania sprzętowe, bo wiem - że to żal ^^ (przecież są podane minimalne!) ale...

Spełniam minimalne wymagania: Mam semprona 2500+, GF 7600GS, 1GB ram. Dlatego mam pytanie skierowane do graczy BETA - być może ktoś grał na podobnej specyfikacji. Są gry dobrze zoptymalizowane, które chodzą bardzo dobrze na minimalnych, są też takie w których to słowo "minimalne" oznacza minimum do odpalenia gry. To dla mnie bardzo ważne - tylko strach przed ogromnymi "przycinkami" nawet na minimalnych detalach powstrzymuje mnie przed pre-orderem. Na zagranicznych forach widziałem plotki które to wspominały o tym, że gra chodzi słabo nawet na bardzo dobrym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Na zagranicznych forach widziałem plotki które to wspominały

Dnia 24.04.2008 o 18:05, KrisK91 napisał:

o tym, że gra chodzi słabo nawet na bardzo dobrym sprzęcie.


Na początku tak było, ale z każdym kolejnym patchem gra robi się coraz bardziej stabilna i lepiej zoptymalizowana. Z taką konfiguracją prawdopodobnie będziesz zmuszony grać na niskich detalach i stracisz jedną z większych zalet tej gry - bardzo ładną grafikę. Ja mam C2 6300 @ 1.86GHz/2GB RAM/GeForce 7950 GT i na średnich detalach śmiga ładnie, spokojnie 50-60fps, choć jeszcze miesiąc temu ledwie dało się grać. Myślę, że powinieneś pomyśleć o zwiększeniu ilości ramu, obecnie dodatkowe 1GB czy nawet 2GB kosztuje grosze. Warto jest też mieć przynajmniej 40-50GB wolnego miejsca na dysku, bo obecnie klient bety waży 35GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 20:34, kabak5 napisał:

> > Będzie trzeba płacić abonament?
>
> Niestety TAK.
A ile tak mniej więcej?

13 ełro :e około

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź od sklepu gram.pl

"Firma FunCom nie zdąży wyprodukować pre-paidów na dzień premiery gry Age of Conan, w związku z tym ich sprzedaż będzie opóźniona. "

tak więc troszku lipton i pozostaje płacić karta kredytową/przedpłatową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 15:54, Onybic napisał:

Dostałem odpowiedź od sklepu gram.pl

"Firma FunCom nie zdąży wyprodukować pre-paidów na dzień premiery gry Age of Conan, w
związku z tym ich sprzedaż będzie opóźniona. "

tak więc troszku lipton i pozostaje płacić karta kredytową/przedpłatową


Domyślam się, że wystarczy podać jej numer przy zakładaniu konta, chyba że gra umożliwi wykorzystanie 30 darmowych dni bez podawania żadnych numerów na start. Nie pamiętam jak to było w WoWie. Później w każdym razie, zapewne, będziesz mógł zmienić sposób płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 21:56, lastvegas napisał:

Domyślam się, że wystarczy podać jej numer przy zakładaniu konta, chyba że gra umożliwi
wykorzystanie 30 darmowych dni bez podawania żadnych numerów na start. Nie pamiętam jak
to było w WoWie. Później w każdym razie, zapewne, będziesz mógł zmienić sposób płatności.

no to że zmienic bede mogl to wiem ;) akurat zalatwilem sobie karte do placenia w necie pare dni temu i przyda mi sie do placenia abonamentu akurat^^ tak wiec ''zdrapki'' juz odpadaja w moim przypadku

a info moze sie przyda komus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 08:02, Onybic napisał:

> Domyślam się, że wystarczy podać jej numer przy zakładaniu konta, chyba że gra umożliwi

> wykorzystanie 30 darmowych dni bez podawania żadnych numerów na start. Nie pamiętam
jak
> to było w WoWie. Później w każdym razie, zapewne, będziesz mógł zmienić sposób płatności.

no to że zmienic bede mogl to wiem ;) akurat zalatwilem sobie karte do placenia w necie
pare dni temu i przyda mi sie do placenia abonamentu akurat^^ tak wiec ''zdrapki'' juz
odpadaja w moim przypadku

a info moze sie przyda komus ;)


Co to za karta, WBK może ? Sam posiadam Inteligo ( visa electron ) i gdzieś czytałem, że za wowa można było z niej normalnie płacić. Zastanawiałem się jak będzie w przypadku AOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre pytanie bo jesli dobrze pamietam za wowa płaciło sie specjalna kartą to czy w conanie też bedzie taka opcja moim zdaniem lepszy jest normalny przelew a nie specjalny zakup takiej karty bo prepaidy są drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zakładania konta - jak wieki temu grałem w WoWa to przy zakładaniu konta podalem numer karty debetowej (ta do wybierania kasy z bankomatu i placenia w sklepach) i poszlo, a moj znajomy po prostu wpisal byle jakie liczby i tez konto zalozyl

Co do placenia, kiedys w Inteligo mozna bylo oplacac MMO ale zdaje mi sie ze od ponad roku nie ma takiej opcji.
Ja sam mam konto w mBanku i za AoC bede placil eKarta :) szybko, wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 17:55, lastvegas napisał:

ciachu ciach

Morfieusz wspomnial o tej karcie. eKarta z mBanku, koszt roczny jest chyba cos kolo 25zl, ale bardzo ulatwia zakupy w necie, no i wydajesz tylko tyle ile masz na tej karcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować