Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Jeszcze jedno pytanko - obiło mi się o uszy, że AoC ma totalnie otwarty tryb PvP. To znaczy, że mogę sobie spotkać człowieczka w lesie - i jeżeli mi się on nie spodoba - zabić?

Może są jakieś ograniczenia rasowe? A może dostaje się jakiś dziwny status PK''era (red name)? Wszędzie piszą tylko o siege''ach i walkach na zamkniętych arenach - a mnie interesują spontaniczne walki z nowo spotkanym przeciwnikiem! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 09:27, KrisK91 napisał:

Jeszcze jedno pytanko - obiło mi się o uszy, że AoC ma totalnie otwarty tryb PvP. To
znaczy, że mogę sobie spotkać człowieczka w lesie - i jeżeli mi się on nie spodoba -
zabić?


Taaak, Open World PvP będzie na serverach PvP i RPvP :P i w zasadzie tak, możesz zabić kogoś jeśli Ci się nie spodoba ALE :) tu do akcji wkraczają PvP levels i PvP exp :P Już spieszę z wyjaśnieniem:

- PvP Levels: na dzień dzisiejszy jest ich 10, za zabijanie graczy dostajemy exp i levelujemy co nam daje dostęp do nowych itemów PvP i prestiż jak rangi w WoW ALE jak nas zabiją to tracimy troche tego exp''a ALE maxymalnie do 0 każdego lvl więc lvl nam się nie obniży

- żeby zapobiec gankowaniu i lamerskich zachowań są ograniczenia: PvP exp dostajemy tylko za zabicie gracza na lvl równym bądz minimalnie niższym/wyższym od naszego, a z każdym zabiciem tego samego gracza dostajemy coraz mniej exp (albo i nawet nic :P)

Była mowa o jeszcze jednym zabezpieczeniu (więzienie i status ''Wanted'') przed debilom którzy majac lvl 60 biją graczy na lvl 20 ale nie wiem czy jest dalej w grze :)

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że premiera coraz bliżej, zastanawialiście się już kim będziecie grali?
No i oczywiscie czy na serwie PVP/RP-PVP/PVE ?

ja sam myśle intensywnie nad demologist i serwie RP-PVP, może byc ciekawie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:43, Morfieusz napisał:

Co do zakładania konta - jak wieki temu grałem w WoWa to przy zakładaniu konta podalem
numer karty debetowej (ta do wybierania kasy z bankomatu i placenia w sklepach) i poszlo,
a moj znajomy po prostu wpisal byle jakie liczby i tez konto zalozyl


Kilka miesięcy później Blizzard już sprawdza karty. W sensie nie założysz byle jakim numerem i byle jaką kartą. Więc zobaczymy ja tu będzie:) Chociaż mnie to "tita" bo mam do płacenia w necie i kredytową:) Obiema mogę płacić:P Ale zdecydowanie ta metoda płatności jest najtańsza, najszybsza i najwygodniejsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będę grał Demonologiem. Dlaczego? Lubię grać "magami" w grach mmo - do tego demonolog może mieć Kawaii Succubuskę jako peta :E. Server PvP ofcorz.

Chociaż pewnie sprawdzę inne klasy na starcie. Ci co grali w betę mówią, że granie postaciami typowo magicznymi jest nudne - w przeciwieństwie do grania np. klasą melee.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie do konca nie wiadomo jak to bedzie z tym czarowaniem. jesli bedzie porazka to pewnie bede xotli/barbarian.
a jesli czarowanie bedzie mila niespodzianka to jak juz mowilem demonolog.

jednego zaluje, ze w becie mnie nie bedzie ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem właśnie Age of Conan CE i wybrałem płatność przy odbiorze. Dopiero teraz zauważłem, że na stronie sklepu z informacjami o grze pisze :
,,Wszystkie osoby, które zamówią przed premierą grę i zapłacą za nią, otrzymają od nas w momencie weryfikacji ich płatności, specjalny klucz Pre-Orderowy umożliwiający(...)''''

Czy to znaczy, że ci co wybrali płatność przy odbiorze bonusów tych nie otrzymają?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 20:51, zoltriks napisał:

Zamówiłem właśnie Age of Conan CE i wybrałem płatność przy odbiorze. Dopiero teraz zauważłem,
że na stronie sklepu z informacjami o grze pisze :
,,Wszystkie osoby, które zamówią przed premierą grę i zapłacą za nią, otrzymają od nas
w momencie weryfikacji ich płatności, specjalny klucz Pre-Orderowy umożliwiający(...)''''

Czy to znaczy, że ci co wybrali płatność przy odbiorze bonusów tych nie otrzymają?


z tego co sie orientuję to nie bedziesz mial po prostu dostepu do wykupu klucza umozliwiajacego start 3 dni przed premiera. tak mi sie wydaje, ale napisz najlepiej maila do sklepu z tym pytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 20:51, zoltriks napisał:

Zamówiłem właśnie Age of Conan CE i wybrałem płatność przy odbiorze. Dopiero teraz zauważłem,
że na stronie sklepu z informacjami o grze pisze :
,,Wszystkie osoby, które zamówią przed premierą grę i zapłacą za nią, otrzymają od nas
w momencie weryfikacji ich płatności, specjalny klucz Pre-Orderowy umożliwiający(...)''''

Czy to znaczy, że ci co wybrali płatność przy odbiorze bonusów tych nie otrzymają?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=155 --> tutaj masz wszystko wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello, właśnie FunCom ogłosił oficjalnie miesięczny koszt AoC (w trzech walutach, plus cena za paki 3 i 6 miesięcy)

http://community.ageofconan.com/wsp/conan/frontend.cgi?func=publish.sho w&&func_id=2421&table=CONTENT

Od siebie tylko dodam, że w FunComie/Eidosie ktoś się z członkiem na łby pozamieniał... Bo naprawdę, te ceny są tak równe jak sprężyna :) Nie wspominając o VAT w krajach UE ... Eh, nawet w UK wychodzi taniej... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no chyba ich porabalo ;/ euro rowne z dolarami? no nie wiem czy oni sie na ekonomii znaja ;/ cos mi sie wydaje ze przeginaja panowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym sobie pograł w conana ale... po pierwsze nie podoba mi się pomysł że za betę trzeba było zapłacic żeby sobie pograć i grę sprawdzić. Po drugie cena abonametu, jak na moje 50zł za granie to stanowczo za wiele jak na nasze warunki. Do tego musiałbym kupować w ciemno. Wowa przynajmniej mogłem sobie sprawdzić zanim stwierdziłem że nie warto tracić kasy :P. Poczekam na GW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobno abonament ma być bardziej dostosowany do Polskich graczy (CDP coś takiego wynegocjonowało) ale puki nie dowiem się ile dokładnie ta zabawa kosztuje to gry nie zamówię (choć EK kusi:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 20:05, player000 napisał:

podobno abonament ma być bardziej dostosowany do Polskich graczy (CDP coś takiego wynegocjonowało)
ale puki nie dowiem się ile dokładnie ta zabawa kosztuje to gry nie zamówię (choć EK
kusi:D)

jeżeli to co mówisz będzie prawda to pojade do CDP i ich tam wycaluje (a przynajmniej panie tam pracujace xD)

jak na razie nie widzi mi sie placenie 3 euro wiecej za nic.. i nie mowie tutaj o podatku.
ogolnie to 52zl miesiecznie to troszku duzo.. myslalem ze bedzie w granicach 40-45 pare zlotych, ale jednak roznica jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na wasze posty to az mi sie zle robi ;)
Ludzie ogladnijcie do konca co gadaja z gram.pl
http://www.gram.pl/news_6gzrGe7_CD_Projekt_ujawnia_szczegoly_polskiej_edycji_Age_o f_Conan_wideo.html

Jest mowa ze gra zostanie dostosowana do zarobkow polskiego gracza i placic tez bedzie mozna w polskich bankach.
Wiec nie gadajcie ze abonament bedzie wynoscil 50zl bo koles powiedzial ze bedzie sie placilo mniej od wowa.
Napewno nie 45zl ;) tylko okolo 30 zl ... Wiec gra bedzie okolo za 30zl tylko z opoznieniem . Ja teraz sprzedaje gw i kupuje AoC bo gra moze byc warta uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 20:17, Marioczek napisał:

...


wiesz, nie kazdy czatuje na gram.pl i odświeża co sekundę czy są nowe niusy... ja na strone glowna gram wchodze moze dwa razy dziennie, wiec przepraszam bardzo jesli pana urazilem swoim poprzednim postem ;( baardzo mi przykro.
swoje informacje opieram na stronach funcomu
obejrzalem sobie ten wywiad i nie wiem skad wziales 30 zl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować