Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2008 o 12:30, hammerfall87 napisał:

Wy ludzie serio macie problem z tym abonamentem


A żebyś wiedział, studentowi każda dyszka się przyda :-P no ale już mniejsza z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 12:39, Morfieusz napisał:

> Wy ludzie serio macie problem z tym abonamentem

A żebyś wiedział, studentowi każda dyszka się przyda :-P no ale już mniejsza z tym


Tak ale utrzymanie tak wielkiej gry wymaga troche pieniędzy,nie jestem pewien ale sądząc po ilości wymaganego miejsca na dysku to jest ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 12:50, hammerfall87 napisał:

Tak ale utrzymanie tak wielkiej gry wymaga troche pieniędzy,nie jestem pewien ale sądząc
po ilości wymaganego miejsca na dysku to jest ogromna


Ogromna jak każdy poważny projekt MMO :) A wiadomo, że serwery i ich utrzymanie, ekipa rozwijająca gre etc kosztuje.
BTW chyba mnie źle zrozumiałeś - nie mam żalu, że jest abo tylko że polski niższy będzie na PL serwach only :P
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 12:57, Morfieusz napisał:

> Tak ale utrzymanie tak wielkiej gry wymaga troche pieniędzy,nie jestem pewien ale
sądząc
> po ilości wymaganego miejsca na dysku to jest ogromna

Ogromna jak każdy poważny projekt MMO :) A wiadomo, że serwery i ich utrzymanie, ekipa
rozwijająca gre etc kosztuje.
BTW chyba mnie źle zrozumiałeś - nie mam żalu, że jest abo tylko że polski niższy będzie
na PL serwach only :P
pzdr


Serio tylko na pl serwerach granie z Polakami ala polski polak PL jest tak irytujące ,fajnych rodaków znajduje na normalnych serwerach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę głupio że gracze zostaną tak podzieleni, fajnie że będą Polskie serwery itp... Ale to co robi CDP to jest trochę krzywdzące. gra wychodzi 22 czy 20 maja a polska wersja we wrześniu i to jeszcze nie wiadomo kiedy dokładnie i ile będzie abonament, rewolucji się nie spodziewam. Gracze którzy kupią AoC w wersji angielskiej a będą chcieli pograć na Polskim serwerze zostaną na lodzie! To jest po prostu dla mnie nie zrozumiałe.

Bez sens jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no propaganda nizszego abonamentu... lol po prostu, caly czas mowili to tak, jak by kazdy polak mnial zmniejszony abonament.. a teraz wszystko jasne, nawet jak bedzie wart 10zl abo. polski to i tak nie bede gral na tamtych serwerach... zeby przypadkiem sobie cdp nie zarobil na takich akcjach ;/ ogolnie to lipa totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 13:00, hammerfall87 napisał:

Serio tylko na pl serwerach granie z Polakami ala polski polak PL jest tak irytujące
,fajnych rodaków znajduje na normalnych serwerach :)


Nom, znam to z autopsji :P

Dla mnie cała ta akcja z tym AoC PL i ograniczonym do 900szt ENG w sklepie to jeden wielki LOL ;-) Ciekawe co powiedzą jak ruszy ageofconan.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 14:41, hammerfall87 napisał:

Ale wiecie co i tak będą gracze narzekać na abonament nawet jeśli go zmniejszą bo to
abonament :)


Już nawet czort z tym abonamentem. Fakt ze żeby zagrać na polskich serwerach trzeba mieć polską wersję, nawet łatki nie będzie na wersję angielską więc jest to po prostu podcinanie gałęzi na której się siedzi. Ludzie będą rozsiani po serwerach. Jest chyba jeden plus tego... klient angielski będzie pewnie miał łatki dostępne szybciej od klienta polskiego. Wybitnie nie podoba mi się podejście wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mając angielską wersje będzie można grać na polskich serwach (tylko że to pasuje jak pięść do nosa).
Co do patchy i upów - wątpię. AoC, na wzór WoW, od razu wydany będzie też w wersjach językowych: niemieckiej, angielskiejj, francuskiej (to chyba wszystkie :P) i jeśli się nie mylę, patche WoW do wszystkich wersji wychodziły w tym samym czasie. Zatem patche do AoC PL pewnie też na czas będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:02, szuler87 napisał:

> Ale wiecie co i tak będą gracze narzekać na abonament nawet jeśli go zmniejszą bo
to
> abonament :)

Już nawet czort z tym abonamentem. Fakt ze żeby zagrać na polskich serwerach trzeba mieć
polską wersję, nawet łatki nie będzie na wersję angielską więc jest to po prostu podcinanie
gałęzi na której się siedzi. Ludzie będą rozsiani po serwerach. Jest chyba jeden plus
tego... klient angielski będzie pewnie miał łatki dostępne szybciej od klienta polskiego.
Wybitnie nie podoba mi się podejście wydawcy.


I zagrasz sobie w conana szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STOP!

Wyjaśnijmy jedno... więc tak jeśli teraz kupię AoC w wersji ENG to będę mógł zagrać na Polskim serwerze.Ale nie będę płacił "polskiego abonamentu" ani nie będę miał "polskiej wersji gry" (co oczywiste). Dobrze rozumiem?

Mam nadzieje że "kartki zdrapki" będą działały i na wersji ENG i PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:30, szuler87 napisał:

STOP!

Wyjaśnijmy jedno... więc tak jeśli teraz kupię AoC w wersji ENG to będę mógł zagrać na
Polskim serwerze.Ale nie będę płacił "polskiego abonamentu" ani nie będę miał "polskiej
wersji gry" (co oczywiste). Dobrze rozumiem?


Masz ENG wersje - możesz grać na PL serwie; masz PL wersje, możesz grać na ENG serwie (tak wynika z filmu CDP :P)
Ale płatność (niższy abo) to dla mnie jakiś kosmos jest ;-) ja myślałem, że FunCom będzie to weryfikował po pochodzeniu gracza (np: dane z karty kredytowej) a teraz nie mam pojęcia jak to będzie wyglądać :P Może będą inne, polskie konta, na polskiej stronie www ? :P Kto ich wie, musisz poczekać na szczegóły od CDP, strona ageofconan.gram.pl startuje w czwartek, może wtedy coś się wyjaśni

Dnia 09.05.2008 o 15:30, szuler87 napisał:

Mam nadzieje że "kartki zdrapki" będą działały i na wersji ENG i PL.


No w to nie wątpię, że będą działały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś chyba umkneła mi ta informacja:
Polskie serwery ruszą wraz z premierą AoC czy dopiero gdy wyjdzie polska wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 23:36, hebano napisał:

Polskie serwery ruszą wraz z premierą AoC czy dopiero gdy wyjdzie polska wersja?


Najpewniej dopiero jak Polska wersja wyjdzie na świat. Teraz nie są na to przygotowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie zalozenia konta w conanie. mianowicie jak informujecie zdrapek nie bedzie na poczatku wiec zostaje platnosc karta.Mam zamiar zalozyc sobie konto bankowe za tydzien (tak tak moje pierwsze) no i co dalej? jak z niego placic za gre? zakladajac ze nie bede mial karty kredytowej to mozna podac numer konta albo bankomatowej?? :D

( i czy ktos moglby mi jeszcze napisac cokolwiek o klasie assasin albo barbarian??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować