Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2008 o 08:16, RadeXMaster napisał:

Mam zamiar zalozyc sobie konto bankowe
za tydzien (tak tak moje pierwsze) no i co dalej? jak z niego placic za gre? zakladajac
ze nie bede mial karty kredytowej to mozna podac numer konta albo bankomatowej?? :D


Do płacenia w internecie np. Za grę nie możesz płacić taką zwykła kartą bankomatową. Musisz mieć do tego kartę kredytową, lub kartę do płacenia w internecie. Dla przykładu ja mam normalną kartę płatniczą Visa Electron i mogę nią płacić w sklepach i wyciągać kasę z bankomatu:) Ale już w internecie nią nie moge płacić. Do płacenia mam inną kartę która mnie "chyba" nic nie kosztuje (2zł ubezpieczenie?) i mogę nią płacić w internecie np. Płaciłem nią za WoWa i jest to Visa:) Ale nie ma tak zwanych wypukłych numerów jak kredytowa, choć jest stworzona do płatności internetowych. I kolejną to mam Kredytową MasterCard którą również mogę płacić w internecie (ale za niż już mam opłaty):) Chodzi o to że zwykła bankomatowa płatnicza karta nie da się płacić w necie. Więc jak założysz konto w banku zapytaj się o kartę do płacenia w internecie, a na pewno coś ci zaproponują:)

Może rozwlekłem tą wypowiedź niepotrzebnie, ale chciałem jako tako się rozbudzić i rozwiać więcej wątpliwości.

Dnia 10.05.2008 o 08:16, RadeXMaster napisał:

( i czy ktos moglby mi jeszcze napisac cokolwiek o klasie assasin albo barbarian??)


O barbarzyńcy mogę ci napisać tyle co wiem:) Czyli że jest to klasa nastawiona na zadawanie stricte dużych obrażeń nie oglądając się na swoją ochronę. Nie używa magii i nie nosi ciężkich pancerzy. Nosi tylko lekkie zbroje i skóry itp. Tarczy też nie używa:) często używa 2 broni na raz. Tylko tyle wiem o tej klasie... Ot taki zabijaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 08:16, RadeXMaster napisał:

mam pytanie odnosnie zalozenia konta w conanie. mianowicie jak informujecie zdrapek nie
bedzie na poczatku wiec zostaje platnosc karta.Mam zamiar zalozyc sobie konto bankowe
za tydzien (tak tak moje pierwsze) no i co dalej? jak z niego placic za gre? zakladajac
ze nie bede mial karty kredytowej to mozna podac numer konta albo bankomatowej?? :D

( i czy ktos moglby mi jeszcze napisac cokolwiek o klasie assasin albo barbarian??)


Jak mówi Stwór, nie możesz zwykłą kartą płatniczą zapłacić za usługi internetowe (w tym AoC).

Jednym z rozwiązań które sam zastosowałem i jestem zadowolony jest eKarta w mBanku (kusztuje bodajże 25 złotych) którą możesz dokupić do swojego normalnego konta. Dostajesz w tedy coś w rodzaju ''podkonta'' i kartę do jego obsługi, karta prze wszystkie systemy płatnicze widziana jest jak kredytowa.

Jest to w dodatku bezpieczny sposób poniewaz podkonto eKarty możesz ''naładować'' kasą z twojego konta bieżącego tylko na okoliczność zapłaty a potem ''rozładowac'' (kasa wraca na konto bieżące). W ten sposób nawet gdyby się zdarzyło że komuś wpadły w łapy dane twojej karty to nic by mu to nie dało bo kasa na niej jest tylko od czasu do czasu i to w kontrolowanej ilości.

Dodam że w mBank nie ma zadnych opłat przy składaniu wniosku i użytkowaniu (płacicz chyba tylko za kartę płatniczą 25 zetano i eKartę tez kolo 25) dodatkowo darmowy dostęp do wszystkich euronetów i bodajze bankomatów za granica polski (nie wiem czy to jest aktualne).

Jak na pierwsze konto jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej stszaua ja także polecam mBank ;-)

Wie ktoś kiedy i skąd można ściągnąć klienta gry ? :P

BTW: planuje ktoś grać Early Access (i nie tylko) na RP PvP serwerze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 11:14, Morfieusz napisał:

BTW: planuje ktoś grać Early Access (i nie tylko) na RP PvP serwerze ?


JA! :D Zawsze gram na RP servach, a z drugiej strony nie grac na PVP w AoC to byłby grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki to mógłby ktoś zrobić mały poradnik krok po kroku jak zapłacić z mBanku za AoC? Bo ja jestem w tym zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję grać na RP PvP ale czekam na ... zdrapki! Dzięki uprzejmości Inteligo nie mogę płacić moja kartą płatniczą za abonament. Zakupy ? Czemu nie, Visa Electron is OK, ale opłaty już niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 12:07, szuler87 napisał:

Tak z innej beczki to mógłby ktoś zrobić mały poradnik krok po kroku jak zapłacić z mBanku
za AoC? Bo ja jestem w tym zielony.


Jeżeli nie masz jeszcze eKarty (zakładam że konto masz już założone) to musisz złożyć wniosek o jej wydanie. Kaske za nia zciagnie Ci z konta bieżacego i w kilka dni powinni wyslać Ci karte pocztą/kurierem.

http://www.mbank.pl/indywidualny/karty/wirtualne/eKARTA/index.ht ml

Stronka ze szczegułowym opisem usługi, u dołu link do złożenia wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 12:41, szuler87 napisał:

Konto mam wniosek na kartę tylko muszę złożyć. Chodziło by mi bardziej o to jak zapłacić
abonament na funcom.com :)


Spisujesz dane z karty w należne okienka + pilnujesz zeby była na niej dostatecznie dużo kasy ( tu link z konwerterem waluty, pomoze Ci wykombinowac ile +/- musisz przeslac kaski na podkonto eKarty, ale lepiej górką na wszelki wypadek -> http://www.xe.com/ucc/ ).

Ot cała filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 11:16, stszaua napisał:

> BTW: planuje ktoś grać Early Access (i nie tylko) na RP PvP serwerze
?

JA! :D Zawsze gram na RP servach, a z drugiej strony nie grac na PVP w AoC to byłby grzech.


:) No właśnie serwery RP PvP w AoC będą ''zmuszały'' do RPowania i równocześnie mają dostęp do całej PvPowej śmietanki ;-) Także niewykluczone, że się spotkamy na jednym RP PvP serwie :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym zagrał na RPPvP, ale pewnie zdecyduje się na zwykły PvP.

Żeby dobrze "grać" swoją postać na takich serverach trzeba naprawdę BARDZO DOBRZE znać angielski. Niektórym graczom wydaje się, że jeżeli przez imieniem swego kompana dodadzą "Noble xxx" to już roleplay''ingują na maksa. Może i dałbym sobie radę - jednak jest to trochę zbyt męczące :].


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 13:15, KrisK91 napisał:

Chętnie bym zagrał na RPPvP, ale pewnie zdecyduje się na zwykły PvP.

Żeby dobrze "grać" swoją postać na takich serverach trzeba naprawdę BARDZO DOBRZE znać
angielski. Niektórym graczom wydaje się, że jeżeli przez imieniem swego kompana dodadzą
"Noble xxx" to już roleplay''ingują na maksa. Może i dałbym sobie radę - jednak jest
to trochę zbyt męczące :].




Nie pękaj! Jak sie nas zbierze odpowiednia ilość to sobie poeRPujemy po polsku.

A języka poćwiczyć nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 11:14, Morfieusz napisał:

BTW: planuje ktoś grać Early Access (i nie tylko) na RP PvP serwerze ?


no kto jak nie ja :D jeszcze nie iwem jak bedzie z tym early access, ale na rp pvp bede gral na pewno ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 13:21, stszaua napisał:

Nie pękaj! Jak sie nas zbierze odpowiednia ilość to sobie poeRPujemy po polsku.

A języka poćwiczyć nie zaszkodzi ;)


Dokładnie. Zresztą serwer RP to nie znowu jakieś BógWieCo. Nie trzeba od razu nawijać w staroangielskim ;-P Wystarczy wypowiadać się w sposób pasujący do świata (okrzyk Barbariana "Die, You bloody bastard !" w PvPowaniu jak najbardziej wskazany ;-)), unikać: WTF, WTB, lol etc, pisać pełnym zdaniem i nie gadać o czymś niezwiązanym z AoC, chyba że z kumplem w drużynie albo na privie :P żeby innym nie przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2008 o 16:32, stszaua napisał:

No! Do dzieła panowie ! :)


Chyba się pośpieszyłem :) link mi nie zadziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Z niemożliwością płacenia w internecie karta bankomatowa nie do końca bym sie zgodził.
Czasami sie uda,np posiadam vise electron i za jej pomoca opłacam hellgate london.
W innym przypadku gdy chciałem za cos zapłacić to już nie mogłem,także trzeba próbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 17:27, memnon napisał:

Witam
Z niemożliwością płacenia w internecie karta bankomatowa nie do końca bym sie zgodził.
Czasami sie uda,np posiadam vise electron i za jej pomoca opłacam hellgate london.
W innym przypadku gdy chciałem za cos zapłacić to już nie mogłem,także trzeba próbowac


Może to było inteligo? W jakim banku?


Aha i jeszcze jedno! Fałszywy alarm z tym linkiem! Link który wyciekł na forach AoC był do niewłaściwego klienta jak utrzymuje Community Manager Funcomu.

Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 17:38, stszaua napisał:

Aha i jeszcze jedno! Fałszywy alarm z tym linkiem! Link który wyciekł na forach AoC
był do niewłaściwego klienta jak utrzymuje Community Manager Funcomu.


Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać!


Ehhh niech to szlag ... ten wadliwy client ściągał się jak krew z nosa :/ ~33kbs (mój max to 82kbs) w takim tempie download zajmie 5 dni :/ Z max predkoscia 46h ... :/ chyba się nie wyrobie na EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować