Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Tymaczasowo przebywam w USA i tu kupilem pre order AoC . Moje pytanie to czy bede mogl grac na serwerach europejskich wersja Z US i czy bedzie mozliwy w przyszlosci tarnsfer na serwer polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam proźbę do grajacych od 17.
Jak bedziecie w stanie to namiszcie coś o grze gdy już zaczniecie farmić.
kurde aż mnie nosi, bo ja zaczynam dopiero od 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 02:51, Kendyk napisał:

Tymaczasowo przebywam w USA i tu kupilem pre order AoC . Moje pytanie to czy bede mogl
grac na serwerach europejskich wersja Z US i czy bedzie mozliwy w przyszlosci tarnsfer
na serwer polski?


Niestety nie da się w żaden sposób grać na EU serwerach mając wersję US :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,pewnie pytam się o coś,o czym już dawno wiadomo,ale co tam...
Otóż ile kosztuje miesięczny abonament? O co chodzi z tymi wersjami PL,że można grać tylko na polskich serwerach...
I co to jest ten ''''polski abonament''''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 09:55, dominik713 napisał:

Przepraszam,pewnie pytam się o coś,o czym już dawno wiadomo,ale co tam...
Otóż ile kosztuje miesięczny abonament? O co chodzi z tymi wersjami PL,że można grać
tylko na polskich serwerach...
I co to jest ten ''''polski abonament''''?


Miesięczny abonamet za granie na oficjalnych, europejskich serwerach wynosi około 15€

CD Projekt planuje w pełni spolonizować Age of Conan i wydać za parę miesięcy. Powstaną wtedy też polskie serwery, żeby polscy gracze mogli grać z innymi polskimi graczami, w polską wersję językową gry :)

Jeśli grasz tylko i wyłącznie na polskim serwerze to abonament będzie niższy - lecz ile dokładnie będzie wynosił, dalej nie wiadomo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja miałem podobnie, z tym, że zawsze jak miałem zamówić to myślałem sobie "a może przyslą mi niedługo jakiś kod promocyjny" (ostatnio sporo tego było) i tak aż do "nakład wyczerpany". Zamierzam grę kupić od play''a (play.pl) co i polecam tobie. Jest tam preorder i za 100zł masz podstawową wersje wraz z kurierem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 09:53, Morfieusz napisał:

> Tymaczasowo przebywam w USA i tu kupilem pre order AoC . Moje pytanie to czy bede
mogl
> grac na serwerach europejskich wersja Z US i czy bedzie mozliwy w przyszlosci tarnsfer

> na serwer polski?

Niestety nie da się w żaden sposób grać na EU serwerach mając wersję US :/


To jes pewne czy tylko przypuszczenia,gdzie moge cos poczytac na ten temat ,nie moge inc oficjalnego znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 12:00, Kendyk napisał:

To jes pewne czy tylko przypuszczenia,gdzie moge cos poczytac na ten temat ,nie moge
inc oficjalnego znalesc


Tak to jest pewne na 101%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 02:51, Kendyk napisał:

Tymaczasowo przebywam w USA i tu kupilem pre order AoC . Moje pytanie to czy bede mogl
grac na serwerach europejskich wersja Z US i czy bedzie mozliwy w przyszlosci tarnsfer
na serwer polski?



Z tego co wyczytałem parę miesięcy temu (nie wiem czy to jest aktualne) klient us i eu się zasadniczo różnią np. tym ze klient us jest ocenzurowany, nie będzie można odciąć komuś głowy. Jak znam stany to będzie tez mniej golizny.

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 12:00, Kendyk napisał:

> > Tymaczasowo przebywam w USA i tu kupilem pre order AoC . Moje pytanie to czy
bede
> mogl
> > grac na serwerach europejskich wersja Z US i czy bedzie mozliwy w przyszlosci
tarnsfer
>
> > na serwer polski?
>
> Niestety nie da się w żaden sposób grać na EU serwerach mając wersję US :/

To jes pewne czy tylko przypuszczenia,gdzie moge cos poczytac na ten temat ,nie moge
inc oficjalnego znalesc



""...when it comes to our main server centers for launch we are splitting them into two primary territories: North America and Europe. This is the core divider. This means that your primary server destination will be decided according to where you buy your retail box. So, North American gamers will only get the choice of North American servers, and vice versa.""

Oficjalnie nie mozna, natomiast czy pojawia sie "kreatywne rozwiazania stron trzecich" - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie, czy można byłoby zroobić takie małe oszukaństwo :P
tj. Kupić AoC, zainstalować na oba PC, i grać z jednego konta innymi postaciami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 15:09, Tokix napisał:

Nie wiecie, czy można byłoby zroobić takie małe oszukaństwo :P
tj. Kupić AoC, zainstalować na oba PC, i grać z jednego konta innymi postaciami ?


Nie ma opcji. Jedna gra = 1 klucz = 1 konto = 1 postać online :) jakbyś grał na komputerze A i chciał zalogować z kompa B, to by Cię rozłączyło z servem na kompie A :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 15:09, Tokix napisał:

Nie wiecie, czy można byłoby zroobić takie małe oszukaństwo :P
tj. Kupić AoC, zainstalować na oba PC, i grać z jednego konta innymi postaciami ?


Możesz korzystając z jednego kompa grac nawet kilkoma postaciami, ale nie równocześnie:) Na raz może grać tylko jedna osoba.

A dla tych co tak spragnieni są relacji bez obaw do 20 maja już coś się konkretniejszego napisze o pierwszych spostrzeżeniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 10:32, Skwarek pl napisał:

Heh, ja miałem podobnie, z tym, że zawsze jak miałem zamówić to myślałem sobie "a może
przyslą mi niedługo jakiś kod promocyjny" (ostatnio sporo tego było) i tak aż do "nakład
wyczerpany". Zamierzam grę kupić od play''a (play.pl) co i polecam tobie. Jest tam preorder
i za 100zł masz podstawową wersje wraz z kurierem ;]



hm...no niby w dniu premiery wysyłają...ale 22 to święto a czy dojdzie 23 tego nie wiadomo :O Chyba w okolicach poniedziałku przejdę się w okolice empiku i popatrzę co się ciekawego dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trochę mnie cena miesięcznego abonamentu zaskoczyła, ponad 50zł wyjdzie na pewno, a to już sporo. Liczyłem że może powalczą o klientów poprzez wprowadzenie mniejszego abonamentu, 10 euro, mniej niż za WoW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie da sie robić przekrętu jak np. w EvE gdzie przy zapłacie jak masz proxy ze stanów to cie kasuje w $.

No ale tu jest inna bajka. US i EU grają oddzielnie, tam razem. Co prawda tego myku przy AoC nie próbowałem ale jestem niemal pewien że by nie przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
W kwietniu zamówiłem w gram.pl AoC i teraz mam cały czas taki komunikat:
"zamówienie przyjęte do realizacji. Po skompletowaniu Twojego zamówienia (do 48h w dni robocze, nie dotyczy preorderów), zmieni ono status na "gotowe do odbioru", a Ty otrzymasz powiadomienie e-mail. "

Wybrałem odbiór osobisty bo nie bardzo ma kto w domu odebrać grę.

Moje pytanie brzmi: kiedy będzie można odebrać grę ?
No i może jeszcze jedno: czy ten komunikat oznacza, że mam zarezerwowany egzemplarz
tzn. czy mogę mieć pewność że będzie dla mnie gra do odbioru ?

Będę wdzięczny za pomoc i odpowiedzi.

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne otrzymasz informację mailem, że gra czeka już na ciebie w siedzibie gramu. Ja to tak widzę.

"# Odbiór osobisty - w Warszawie na ulicy Jagiellońskiej NowośćOstatnia metoda została przygotowana dla osób mieszkających w Warszawie. Odbiór osobisty pozwala Ci samemu zdecydować kiedy i w jakich godzinach chcesz otrzymać przesyłkę.

Zamówiony towar możesz odebrać bezpośrednio w siedzibie naszej firmy (na ulicy Jagiellońskiej) po otrzymaniu mailowej lub telefonicznej informacji o skompletowaniu zamówienia.

Na skompletowanie Twojego zamówienia potrzebujemy maksymalnie dwa dni robocze .

Gotowe zamówienie możesz odebrać od poniedziałku do piątku (nie licząc dni świątecznych), w godzinach od 9.30 do 17.00.

Uwaga: Zamówione gry będą czekały na Ciebie w naszym biurze przez okres 5 dni roboczych. Po tym czasie Twoje zamówienie zostanie anulowane."

http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=18#osobisty

Po prostu pewnie trzeba poczekać. Zawsze możesz zerknąć do "pomocy "w sklepie lub zadać pytanie bezpośrednio jego obsłudze.

Informacja o premierze z całą pewnością znajdzie się na stronach serwisu, ale lepiej skontaktuj się z kimś z obsługi sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mam kiepskie wieści dla tych, co czekają na Early Acces. Konta sie już skończyły - Funcom przygotował ich tylko 600.000 a preorderów o wiele więcej. Klapa na samym początku - na oficjalnym forum jest już ponad 20 stron w odpowiednim wątku... Kto sie nie zarejestrował do wczoraj nie będzie mógł grać wcześniej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować