Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

takie cos odeslali i ja tak nie za bardzo czaje o co chodzi:Greetings,

This message has been automatically generated in response to the
creation of a ticket regarding:
"big problem with loging in",
a summary of which appears below.

-------------------------------------------------------------------------

Information regarding EARLY ACCESS:

We here at Funcom are extremely happy with the demand that has been for our Early Access program. That demand has been so immense, that we are now sold out! We know that several people will be unhappy to not receive their Early Access time, but please bear with us in the remaining days. So:

- All English Early Access has sold out
- Some Early Access still available in Germany and France
- All Virtual items work will work on valid pre-order keys
- Pre-orders on accounts that was later canceled will have their keys/account disabled

------------------------------------------------------------------------ -

There is no need to reply to this message right now. Your ticket has been
assigned an ID of [Funcom Support #1000034526].

Please include the string:

[Funcom Support #1000034526]

in the subject line of all future correspondence about this issue. To do so,
you may reply to this message.

Thank you and look forward to seeing you all in Hyboria very shortly,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak :) Forum nie działa, start przesunięty, EA wyprzedany :) Chyba coś kolejny start MMORPG nie wyszedł jak planowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 22:47, Onybic napisał:

jestem juz w grze.. piekna! :D
screeny i opis dam pozniej teraz grac grac grac


Spoczko ja już postać zrobiułem i śmigam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dla ciekawskich 2 screeny na szybko:) i to na tyle na razie:P idę grać więc znikam ze społeczności na kilka dobrych godzin ;P

20080517232842

20080517232900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak daje edytuj nie mogę dodać screena:)
Chciałem siętylko pochwalić moją nową super bronią :P
Dobra koniec ;P

20080517233633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 23:36, Stwór napisał:

Kurde jak daje edytuj nie mogę dodać screena:)
Chciałem siętylko pochwalić moją nową super bronią :P
Dobra koniec ;P


Hahaha. Tulipanek :) Gra wymiata. Jeszcze tylko do 23 maja ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do osób z EA. Patrząc po screenach grafika prezentuje się przyjemnie. Napiszcie jakie sprzeciory macie i fps-y jakie wyciagacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi niestety wywala komunikat " wrong client version, try..." i jak tu się nie wkurzyć?
Klienta ściągałem cały poniedziałek/wtorek przez firmowanego downloader''a, dzisiaj go spatchowałem i... el dojpa tak zwana. Komunikat mi wywala jak próbuje stworzyć postać, na jakimkolwiek serwerze.

jakieś sugestie? jakoś mi sie nie chce ściągać klienta po raz drugi,tym bardziej, że postępowałem zgodnie z instrukcjami funcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! No, Stwór, klasa, czekamy na coś obszerniejszego ;)
Już czuję, że w WoWie nie osiągnę lvl80 :D hy,hy

btw. jak tu jest ze światem? mam na myśli czy jest więcej instancji jak w GW czy "normalnie" jak w WoWie?
Bo jak czytam, to pisze, że każdy coś dla siebie znajdzie, ale info jest tak jakby nieprecyzyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 01:15, Garghgor1 napisał:

jakieś sugestie?


A jak uruchamiasz grę przez tego launchera (to okno co ściąga patche itp) to gra chce ci się patchować czy pisze że gra jest już uaktualniona do najnowszej wersji? Wiesz dzisiaj wyszło kilka patchy może czegoś nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, znalazłem odpowiedź n http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=417

Nie wiem jak u Was, ale po instalacji nie miałem ikonek na pulpicie, ani w "start" więc wyciagnałem z katalogu gry skrót do ageofconan.exe i uruchamiałem przez ten plik.
Za pierwszym razem ściąnął mi patcha normalnie więc myslałem, że i teraz tak będzie, niestety, trzeba jednak uruchomić ConanPatcher.exe z katalogu gry i juz patch sie zasysa... powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej tutaj kolejne porcje screenów:) I to tyle jeśli chodzi na dzisiaj bo ide dalej grać i tu już nie wejdę;) Napisze coś jutro:)
Ale jakby co Gram na x2 6400+ GF 8800GTS 512, 2GB ramu i gierka śmiga ślicznie i wygaśnie na wysokich detalach w 1680 na 1050:) bez AA bo nawet nie włączyłem by sprawdzić ;P I jak widać można rozmawiać z postaciami, nie jak w WoWie gdzie tylko odbierałeś questa i koniec co daje tak jakby "głębszą" zabawę:) Jutro będzie więcej info:) Dodam tylko że skoro chce grać to dobrze świadczy^^

20080518022254

20080518022314

20080518022343

20080518022405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Toz to jakis totalny walek. Early Access jest juz niedostepny. Gram i Funcom totalnie pokpilo sprawe. Zaplacilem za gre prawie 2 tygodnie temu, a zamowilem miesiac temu.... i nie moge zagrac przed 23 maja, gdyz "spoznilem sie z rejestracja klucza". Zenada po calosci panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 02:57, rgu napisał:

Zaraz, zaraz. Toz to jakis totalny walek. Early Access jest juz niedostepny. Gram i Funcom
totalnie pokpilo sprawe. Zaplacilem za gre prawie 2 tygodnie temu, a zamowilem miesiac
temu.... i nie moge zagrac przed 23 maja, gdyz "spoznilem sie z rejestracja klucza".
Zenada po calosci panowie.


a wiesz ze to byla oferta limitowana? i wiesz, ze musialbys zaplacic 5 euro za to?

tak sie tylko pytam jak bys nie wiedzial czy cos... i to nie jest wina ani funcomu ani gram ze zapomniales wczesniej sie za to zabrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 04:38, Onybic napisał:

a wiesz ze to byla oferta limitowana? i wiesz, ze musialbys zaplacic 5 euro za to?

tak sie tylko pytam jak bys nie wiedzial czy cos... i to nie jest wina ani funcomu ani
gram ze zapomniales wczesniej sie za to zabrac.


Oczywiscie ze nie jest to wina Funcomu. To wina klienta, ktory zaplacil za gre prawie 2 tygodnie przed jej premiera. Ok, byc moze Funcom o tym infomowal (ciezko stwierdzic, gdyz strona www nie dziala). Prosze mi jednak wskazac miejsce na stronie gram.pl, w ktorym jest napisane iz "jest to oferta limitowana".

Jest napisane: "- możliwość wykupienia za 5 euro wcześniejszego dostępu do gry."

Powinno byc napisane: "-mozliwosc wykupienia za 5 euro wczesniejszego dostepu do gry - uwaga: ilosc miejsc ograniczona."

Proste ? Proste. Firma gram.pl zarabia sprzedajac gry. Nie dolozyla wiec tzw. "nalezytej starannosci" aby poinformowac klienta co wchodzi w cene kupowanego produktu.

Jest to przejaw braku profesjonalizmu ze strony ekipy gram.pl. 16 maja pojawia sie informacja, ze rusza EA, podczas gdy 15 maja Funcom oglosil iz EA zostal wyprzedany. Nie zostalem nawet poinformowany przez gram.pl, ze moj klucz jest juz dostepny.

Wmawianie mi "ze jestem sam sobie winien" bo "zapomnialem wczesniej sie za to zabrac"... pozostawie bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować