Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Hmm co do pre-order mountow moze ktos sie orientuje...kiedy pre-orderowcy placacy za pobraniem dostana swoje kody?:/ ew ktos taki juz otrzymal kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 10:31, Xeoo napisał:

Hmm co do pre-order mountow moze ktos sie orientuje...kiedy pre-orderowcy placacy za
pobraniem dostana swoje kody?:/ ew ktos taki juz otrzymal kod?


Skieruj to pytanie do akne w odpowiednim dziale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moze istnieje jakies oficjalne info kiedy bedzie mozna rozpoczac gre, bo pojecie od 23... malo mnie zachwyca, bo moze to byc czwartku na piatek (czyli dzis o h 00:00), a moze byc to z piatku na sobote (czyli 23 o h 23:59).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 11:57, slipcio napisał:

Czy moze istnieje jakies oficjalne info kiedy bedzie mozna rozpoczac gre, bo pojecie
od 23... malo mnie zachwyca, bo moze to byc czwartku na piatek (czyli dzis o h 00:00),
a moze byc to z piatku na sobote (czyli 23 o h 23:59).


Już było pisane kilka razy że nie będzie to godzina o 0:00!! Nie jakies północe czy inne noce. Najprawdopodobniej tak jak przy early access o 17:00 GMT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 12:06, lastvegas napisał:

Start planowany jest na godziny poranne, ale nie wydaje mi się, żeby była to noc.


A gdzie znalazles takie info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ze znajomymi rezygnuje z rp-pvp serwa... dosc mamy padania od 5+ lvl wyzszych gostkow, którzy o rp wielkie g wiedza.. padlem juz tyle razy od jakiegos goscia, ze dosc mam, co to za moda zabijanie na spawnach itp. no nic, czekamy na jakies oficjalne info o powstaniu rp-pve a jak nie to idziemy na Bori.
jak by co pisac do mnie dane na moim sajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 12:17, Onybic napisał:

ja ze znajomymi rezygnuje z rp-pvp serwa... dosc mamy padania od 5+ lvl wyzszych gostkow,
którzy o rp wielkie g wiedza.. padlem juz tyle razy od jakiegos goscia, ze dosc mam,
co to za moda zabijanie na spawnach itp. no nic, czekamy na jakies oficjalne info o powstaniu
rp-pve a jak nie to idziemy na Bori.
jak by co pisac do mnie dane na moim sajcie.


Pograj w WoWa na RPPVP, to cie cos trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 12:17, Onybic napisał:

ja ze znajomymi rezygnuje z rp-pvp serwa... dosc mamy padania od 5+ lvl wyzszych gostkow,
którzy o rp wielkie g wiedza.. padlem juz tyle razy od jakiegos goscia, ze dosc mam,
co to za moda zabijanie na spawnach itp. no nic, czekamy na jakies oficjalne info o powstaniu
rp-pve a jak nie to idziemy na Bori.
jak by co pisac do mnie dane na moim sajcie.


Coś tam pisali, że ma być RP-PvE, nie wiem czy nie w tym samym linku. Przyjemnie by było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 12:37, lastvegas napisał:

ciachu ciach

a no przyjemnie :) lubie pvp, ale czasem to jest po prostu przesada, zadnych kar za zabicie goscia czy cos, to troche nie halo, no i brak rulesetow mi nie odpowiada. a na pve akurat border kingdoms itp. :)

szkoda mi postaci z 41 lvl (byloby wiecej ale teraz sobie tylko jezdze na rhino i czekam na info o rp-pve) ale we 3 ze znajomymi siadziemy i zrobimy to w dzien :D albo dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 3-letniej, co prawda z przerwami, przygodzie z WoWem, podobnie jak sporo osób w tym wątku, zaczynam zabawę z AoC jutro, w dniu otwarcia serwerów. Zastanawiam się jednak nad serwerem - PvP odpadają, bo nie lubię być dobijany po walce z potworkami tudzież gankowany przez zakompleksionych frustratów, RP-PvP też odpadają z tego samego powodu, bo uświadczyć RP na takich serwerach to zapewne rzadkość, podobnie jak w WoWie. Zostają zatem serwery PvE, który z nich wybrali gramowicze? W wątku padły chyba tylko dwie nazwy: Ymir i Bori, na którym jest więcej graczy? Niekoniecznie Polaków, ale miło by było mieć paru "swoich" pod ręką. A może ktoś poleci inny z serwerów PvE?
Mam nadzieję, że nie zawiodę się na AoC, tak jak zawiodłem się na LOTRO. A jeśli nawet, to zawsze można znów wrócić do WoWa ;). Niemniej jestem dobrej myśli, bo AoC zapowiada się znakomicie.
Do zobaczenia na Hyboriańskim szlaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 13:58, RadeXMaster napisał:

na forum aoc w kolektywie gram jest dyskusja o starcie serwerow i wszystko wskazuje ze
ruszaja o polnocy!! :D

http://ageofconan.gram.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=71&st=0&sk=t&sd=a&start=10



nie dyskutujemy tylko spekulujemy a już syszałem 4 godziny 0:00 13:30 16:00 i 24:00 nic pewnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

btw. na 2 mailach miałem newsellera od funcomu i na 2 maile dostałem key na to drinking cape, jak kumpel nie będzie chciał to będę mógł komuś odstąpić ;)

Im szybciej wystartują serwery tym lepiej, bo w tygodniu nie mam dostępu do pc na którym AoC by działał, więc zostają mi do grania tylko weekendy, święta i wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jest napisane w "luncherze" AoC, wylaczenie serwerow nastapi kolo godziny 00:00 (moze byc pozniej) i zostana uruchomione 5 h pozniej (moze dluzej), tak czy siak, sadze ze po uruchomieniu juz serwerow 23 wszyscy beda mogli sie zalogowac, czyli wrota zostana otwarte juz rano!

Ale to tylko domysl... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy gra pojdzie mi na maksa w rozdzialce 1024/768:
Intelc core 2 quad q6600 2,4ghz
4gb ddr2
gf 8800gt 512mb
windows vista 64
czy moze zainwestowac jeszcze w ram??
(zalezy mi na plynnosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować