Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2008 o 22:58, Onybic napisał:

a ja powiem tyle, ze jada sobie w kulki ludzie z funcomu. obiecuja cos, nie dotrzymuja
slowa, nie potrafia ustalic jednego terminu. co to jest za firma? zadnej powaznej organizacji,
nikt nic nie wie, totalna masakra po prostu.

zawiodlem sie na nich. gra jest spoko, ale za to ekipa odpowiedzialna za nia zawodzi
na kazdym kroku.



Kazde wielkie mmo ma tego typu problemy, sporo wiecej mial ich WoW na starcie, takie same beda przy Warhammer Online... nawet GW mial swoje problemy startowe... wiec nei pierdziel glupot jak zes nie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od sibie napisze tylko tyle że ciekawość mnie zjada czy jutro będą już uruchomione moby odpowiedzialne za trade bo dzisiaj jeszcze nie działa i nie można sprzedawać itemków na aukcji. Nie można zbudować miasta, profesji od craftingu też nie. Ciekaw jestem no.. Bo jak na razie dają pod tym względem ciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 23:33, slipcio napisał:

Kazde wielkie mmo ma tego typu problemy, sporo wiecej mial ich WoW na starcie, takie
same beda przy Warhammer Online... nawet GW mial swoje problemy startowe... wiec nei
pierdziel glupot jak zes nie w temacie.


czekaj czekaj, to do mnie, ze nie jestem w temacie? czy sie przeslyszalem? oh nie.. na prawde to bylo do mnie.. przepraszam pana, juz wiecej nie bede, przepraszam :(

ekhm, mowie o calej ich organizacji (a raczej jej braku). Czy czestym przypadkiem jest, ze nie podaje sie godziny premiery gry? nawet jesli beda jakies opoznienia to ok, ale jakis termin jest, a tutaj kompletna niewiadoma i to dzien przed. inna sprawa forum i totalny brak odzewu kogokolwiek. ludzie pytaja o wiele rzeczy waznych i mniej waznych, a odpowiedzi brakuje, no i gdzie sa tutaj ludzie od komunikacji? hm? a nie sorry, kazda firma tak miala...
moglbym tak jeszcze wymieniac, ale po co? skoro sie nie znam, i ten problem ''mnie nie dotyka''.

wszechmocny wow tez mial problemy, ooo i gw tez... na prawde jest to super pocieszajace, wiesz stary dzieki na prawde tym tekstem pomogles mi jakos przezyc dzisiejszy dzien i uwolniles mnie od tego stresu, jestem ci dozgonnie wdzieczny nie wiem jak moge ci sie odplacic za to.. aaa wiem, moze skoncze z ta ironia.

tak juz w ogole na powaznie to nie wyskakuj z takimi tekstami, ze ktos jest w nie w temacie itp. bo nie masz kompletnego pojecia o ludziach siedzacych ''po drugiej stronie kabla'', a jak juz to robisz, to troszke kulturalniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 23:33, slipcio napisał:

> a ja powiem tyle, ze jada sobie w kulki ludzie z funcomu. obiecuja cos, nie dotrzymuja

> slowa, nie potrafia ustalic jednego terminu. co to jest za firma? zadnej powaznej
organizacji,
> nikt nic nie wie, totalna masakra po prostu.
>
> zawiodlem sie na nich. gra jest spoko, ale za to ekipa odpowiedzialna za nia zawodzi

> na kazdym kroku.


Kazde wielkie mmo ma tego typu problemy, sporo wiecej mial ich WoW na starcie, takie
same beda przy Warhammer Online... nawet GW mial swoje problemy startowe... wiec nei
pierdziel glupot jak zes nie w temacie.



taaaak, zapewne Onybic jest nie w temacie, biedaczek ma tylko 41lvl wiec co on tam widzial i co on tam wie o AoCu ;> Btw. slipcio, skoro jestes taki masta w *temacie* to powiedz mi, skonczyles questa Into the Pyramid? I pochwal sie jak ci sie to udalo. Jak na razie to jest skandal nie mmo, bugi, bugi, bugi i te no, bugi jeszcze sa, 2 dni temu wlazlem sobie do zony w Cimmerii, i jaki efekt? Char zablokowany na 12 godzin, 12 godzin z EA w plecy bo *thank u for your patience and sorry for any inconvenience*, poza tym np. Lord Atum-Keket - nie istnieje, Wounded Girl, to samo, Pyramid of the Ancients to Pyramid of the Bugs. Nie mowiac o miejscach gdzie robisz climbing i wypadasz za mape swiata. Wydaje mi sie ze my zaplacilismy za early access do gry a nie za early access to prebeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstanę o 6 i luknę co się dzieje :P

Co do WH online, to jak dla mnie jest jakiś nie zachęcający...może widziałem filmiki z wczesnej wersji gry, ale jak dla mnie twórcy chcieli pójść zbytnio w kierunku WoW. Jest to dobry kierunek, ale po co zmieniać WoWa na coś co jest do WoWa podobne ;)

Na dzień dzisiejszy ciekawi mnie czy skuszę się na dodatek do WoWa czy nie :P Wpłynie na to prawdopodobnie parę najbliższych godzin ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos organizacji. FunCom ma tak swietna organizacje, logistyke i przeplyw informacji u siebie ze nawet lista serverow EU Eearly Access nie zgadza sie z lista serverow for launch:
przyklad:
EA servers.
PvE Servers

* Crom
* Dagon
* Ymir
* Bori
* Astoreth

PvP Servers

* Fury
* Wildsoul

*Twilight (Culture)

RP-PvP Server

* Aquilonia

for Launch:

PvE Servers

* Crom
* Dagon
* Ymir
* Bori
* Nemain NEW
* Ahriman NEW


PvP Servers

* Fury
* Wildsoul
* Battlescar
* Soulstorm NEW


RP-PvP Server

* Aquilonia (RP)
* Hyrkania (RP) NEW

Astoreth znikl (zapewne ludzie co tam zrobili chary sie uciesza jak nic) tak samo jak Twilight (culture-pvp), czyli za tydzien moze sie okazac ze moj server tez magicznie zniknal i nie mam juz charow ktore sobie tam zrobiliem i ofc: thank u for your patience and sorry for any inconvenience, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2008 o 00:10, Terrorite napisał:

Astoreth znikl (zapewne ludzie co tam zrobili chary sie uciesza jak nic) tak samo jak
Twilight (culture-pvp), czyli za tydzien moze sie okazac ze moj server tez magicznie
zniknal i nie mam juz charow ktore sobie tam zrobiliem i ofc: thank u for your patience
and sorry for any inconvenience, tak?



Oba serwy sa teraz online wiec troche cierpliwosci... ze troche pozniej ruszyly to nie znaczy ze ich nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nastała wielka cisza. :D

Gram od rana i nie mam dosyć. Wrażenia jakie wywarła ta gra na mnie są od początku do końca pozytywne. Jeśli chodzi o rozgrywkę to nie ma tu wiele nowości ale grafika wygląda o niebo lepiej niż w WoWie (dla mnie). Prawdziwe dark fantasy. Zrobiłem masę screenów ale nie wiem jak je umieścić zresztą, kto by chciał oglądać skoro już po premierze. :-) Pierwsze 11 leveli bardzo pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej ludzie mam problem. Prosze o szybka odpowiedź. Zarejestrowałęm grę na stroncę zalogowałem się na stronce a do gry nie mogę. O co chodzi ? Wyskakuje mi błąd że niby hasło jest błędne chociaż wszystko dobrze wpisuję. Widzę ze na forum ageofconan.gram.pl też ludzię mają z tym problem ale nikt odpowiedzi nie podał więc może tu mi się uda . Proszę o pomoc. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 18:34, Mariax napisał:

Hej ludzie mam problem. Prosze o szybka odpowiedź. Zarejestrowałęm grę na stroncę zalogowałem
się na stronce a do gry nie mogę. O co chodzi ? Wyskakuje mi błąd że niby hasło jest
błędne chociaż wszystko dobrze wpisuję. Widzę ze na forum ageofconan.gram.pl też ludzię
mają z tym problem ale nikt odpowiedzi nie podał więc może tu mi się uda . Proszę o pomoc.
Pozdro



Miałem też z tym problem, ale za któryms razem mi weszlo.

Mam dobra wiadomosc dla wszystkich ktorym nie podoba się interfejs - pojawil sie pierwszy addon ktory modyfikuje UI :-) http://www.aoc.net.pl/forum/viewtopic.php?t=48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra jest bardzo fajna. walka jest dosyc dynamiczna i wymaga czegos wiecej a nie tylko gapienia sie na monitor i od czasu do czasu klikniecia. za to dla mnie minus duzy za pojemnosc serwerow. pierwszego dnia juz czekalem w kolejce gdy chcialem zagrac swoja postacia. czy mozliwe jest zwiekszenie pojemnosci serwerow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 23:06, marselus napisał:

Jeśli istnieje takowa możliwość mógłby ktoś łaskaw odstąpić buddy keya..??
:)


Dołączam się do sępienia o keya ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 22:55, RadeXMaster napisał:

czy mozliwe jest zwiekszenie pojemnosci serwerow??


Wiesz co na early acces też tak było od razu po starcie.. Raz że zwiększyli pojemność serwerów i dwa to to że teraz wszyscy grają! Spokojnie na dniach to się unormuje i nie będą grać wszyscy 24h:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować