Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2008 o 15:41, zawcia napisał:

Btw. czy ktoś wie, że w tej grze można...hm...sikac :D

Rzygac nawet mozna :). Ale pamietaj ze klimat tworza gracze nie gra. Jak masz dobrych ludzi do RP to RP zrobisz nawet na przystanku jak czekasz na autobus :D W jakiej grze bys nie byl jak zobaczysz kogos z nickiem np. MaciuśPogromcaBalrogow albo innym hyperultraübermegafascinatingamazingcool HelloKitty to masz ochote go co najwyzej zabic a nie RP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preliminary Update Notes

* Many memory leak fixes were included in this build.

* The first iteration of the new PvP Consqeuence system was introduced on the Testlive PvP server. As this is just the first inclusion of the system, it is not the complete system yet. Included here are PvP Progression (PvP xp), PvP Notoriety (the basics of the Murder system), and first tier of PvP Armor. *These new PvP changes will NOT be included in the next immediate patch to Live*.

He, prawie żałuję, że nie chce mi się testowac na test serwerze :D Ale najbliższe tygodnie zapowiadają się ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, sorry za dwa pod rząd ale skoro nikt inny nie pisze :)

Zabilo mnie, że na oficjalnym forum pojawiło się zapewnienie od Funcomu o wszystkich nadchodzących zmianach :) Dobrze, że przypominają, ale chyba każdy widzi, że teraz jest "payment time" :)
No cóż :P

Z tego co się orientuję patch PvP ma być wprowadzony za tydzień - 30.06. Przynajmniej tak jest zapowiedziane na serwerach testowych.

Ale miałem polewę :D Ati+amd jak się nie mylę weszlo w jakies układy z Blizzem i po instalacji nowych catalystów mam na pulpicie shortcut "World of Warcraft FREE trial" :D Doceniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no kryzys mam. Mam 38 lvl, prawdopodobnie będę musiał teraz czyścić trzecią lokację na lvle 30-40 i nie mogę na to nawet patrzeć (wyczyściłem pierwszą lokację Cymerii i Stygii teraz w Aquiloni Wild Lands robię)... cholera nie chce mi się grać a minął może miesiąc od kupna gry... może mnie zachęcić znów do gry bo nie chcę, żeby kasa którą już ode mnie zaczerpnęli (niby tylko pierwsze 50 zł ale już coś by za to było) poszło na marne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...Byłeś już w Sanctum of Burning Souls?
Jak nie to przeleć ze 2 razy :P sporo questów, fajne przedmioty ;)

Dalej, lvl 38, możesz próbować wbijac na Fields of the dead, ja robiłem tylko Wild lands of Zelata moim mainem i starczyło, na 39 poszedłem na pola trupów :P
Nie ma się co babrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Sobie 72 lv Guardiana, Gildie z miastem tier 3 i bezużytecznym póki co battlekeepem :P Ciężko sie leveluje kiedy z polowa gildii na serverze ma sie wojnę ^^ Gra ma spory potencjał, jednak potrzebuje jeszcze kilku miesięcy żeby ''standardowe'' rzeczy działały, a przynajmniej z rok upłynie żeby było wszystko cacy ;) Czekam na patcha i zmiany w pvp :) DObrze ze nie wtopiłem kasy w gemy bo dostają nerfa, no ale epic poliarm i cały craft set 80 lv już na mnie czeka, chodź nie do końca jeszcze sie czuje w 2h, bo cala grę bylem tankiem.


Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym zapytać czy jest jakaś wersia trial do wypróbowania? Przeczytałem kilka stron tego tematu i naprawdę nie wiem co myśleć:/ I co najważniejsze czy opłaca się wydawać kasę na niedopracowaną grę? Drugim problemem jest mój sprzęt, gram na notebooku (Core 2 Duo 8100 2, 2GB DDR2, GF 8600GT) i nie jestem pewien czy ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:41, PrzeSmek napisał:

Chciałbym zapytać czy jest jakaś wersia trial do wypróbowania?


Niestety jeszcze nie.

Dnia 23.07.2008 o 09:41, PrzeSmek napisał:

Przeczytałem kilka stron tego tematu i naprawdę nie wiem co myśleć:/


Obawiam się, że my za Ciebie nie pomyślimy ;).

Dnia 23.07.2008 o 09:41, PrzeSmek napisał:

I co najważniejsze czy opłaca się wydawać kasę na niedopracowaną grę?


Tylko Ty wiesz, czy jesteś w stanie wydać pieniądze na coś, co nie jest jeszcze do końca dopracowane. Jeśli przeczytałeś parę stron tego wątku, to wiesz, co jest nie tak. Najwięcej narzekań jest na niestabilność klienta i brak end-contentu. Z tym pierwszym Funcom aktualnie walczy, może im się uda przez miesiąc ;). Co do tego drugiego - z moim niezbyt sporym czasem przeznaczonym na grę (dopiero 37 poziom po 2 miesiącach) i dość dogłębną eksploracją świata mam świadomość, że zanim dobiję do 80, powinno być sporo więcej do roboty. Mnie osobiście bardziej wkurza postawa Funcomu, o której pisałem parę postów wcześniej i nie będę się powtarzać. Niemniej grając w AoC ja bawię się dobrze, nie umiem jednak stwierdzić, jak będziesz bawić się Ty. Spróbować nie zaszkodzi, najwyżej odpadniesz po darmowym miesiącu.

Dnia 23.07.2008 o 09:41, PrzeSmek napisał:

(Core 2 Duo 8100 2, 2GB DDR2, GF 8600GT) i nie jestem pewien czy ruszy...


Wymagania spełniasz, i to zalecane, więc ruszyć raczej ruszy. Ale jak bardzo będzie śmigać to już zagadka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są już dostępne buddy keye, musisz tylko znaleźc kogoś kto ma EK aoc, bo na razie tylko te udostępnione w EK działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh juz mam super doszlo w 4 dni. Narazie instaluje 3h :/ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Masakra :D Slyszalem ze pozniej 800 mb update i bede gral to moze jutro po pracy :/

Milego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 14:49, Gatts napisał:

Heh juz mam super doszlo w 4 dni. Narazie instaluje 3h :/ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Masakra :D Slyszalem ze pozniej 800 mb update i bede gral to moze jutro po pracy :/

Milego :D

Przyszykuj się na transfer danych z sieci o kilka GB większy ; )
BTW, zepsułeś sprawę...
Ja żałuje, że kupiłem, a teraz musze po raz 2-gi kupywać PL wersje we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawcia narazie mam 1,7GB uuuuu :/ Duzo dzuo przy 60 k/s ://// aaaaa

Tokix nie zaulje :) Wole ENG niz PL A jak po paru misiacach grania zobacze ze duzo polakow migruje na PL serv ktory moze powstanie :D To zakupie znow :)

pozdrawiam :D

ETA 5h do konca update :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to poza grą, ale jako dziecko dużo czytałem o Conanie, oglądałem itp., a chciałbym powrócic do tych czasów. Niestety, w bibliotece nie ma żadnej książki o Conanie, a zależy mi głównie na tych Roberta E. Howarda (piękny był ten świat, co go stworzył, przemawiał do mnie w każdym calu ;) ) . Wie ktoś, gdzie można je zakupic? (chodzi o sklep internetowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ruszyły już buddy keys, co prawda na razie tylko te z CE. Więcej informacji:

Buddy keys now available

We have now opened the first part of the Buddy key program for Age of Conan! Everybody who has purchased a Collector’s Edition can now invite up to five friends, who can try the game for seven days without purchasing a retail box.

The invitation process is easy. You need to log-in to your account pages (link to https://register.ageofconan.com), and choose “Buddy program”. Follow the on-screen instructions, and then write a personal message to your friends if you so desire.

We recommend that you lend your install DVDs to your buddy to get him or her ready to play as fast as possible. Alternatively your buddy will be offered a $2,99/€2,99 client download with 3 additional days of playtime to cover the download time.

While this offer is only for Collector’s Edition accounts for now, we will soon open up for the Buddy key found in the standard retail box as well.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie post ten będzie jak wiele innych ale jeśli ktoś ma EK i nie wie co zrobić z jednym ze swoich buddy keys (bo EK ma chyba 5 sztuk) to ja się chętnie zaopiekuję takim kodem. kontakt; gg 901712

EDIT; zrezygnowalem ze względu na płatny Client...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano śmieszna sprawa z tą opłatą, mamy chyba pierwszy darmowy trial z płatnym klientem :). Ale mnie panowie z Funcomu raczej niczym nie zaskoczą już. Dobrze, że jest możliwość zainstalowania klienta za darmo z pożyczonych płytek. Zawsze coś, chociaż osoby polujące na klucze na forach mają sprawę utrudnioną.

Pytanko do grających - jak tam Wam się AoC sprawuje po wczorajszym patchu? Ja będę miał okazję pograć dopiero dziś wieczorkiem i chętnie sprawdzę, jak tam memory leak i grey map się mają ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@damianvs

ja na szczęście już od dawna nie mam problemu z grey map i memory leak, więc zmian nie dostrzegam ;)

@player000

myślę, że jak dobrze poszukasz to znajdziesz gdzieś darmowego klienta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować