Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Może z jakimś amerykańskim serwem?:)
Wiecie, jedno jest dość istotne, w MMO dopóki jest chociaż jeden serw na którym jest sporo ludzi to da się przyjemnie grać ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie dzisiaj magazyn LOGO i tam był komiks "Age of Conan: Hyborian Adventures" . Dla mnie bomba! :}

Co do gry to szkoda, że premiera wersji PL przełożyła się na styczeń 2009. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2008 o 19:40, Kalejdoskop86 napisał:

Co do gry to szkoda, że premiera wersji PL przełożyła się na styczeń 2009. :/

Wcale się nie dziwię ...: //
Przecież cóż to za marketing bez jakiejkolwiek reklamy czy promocji danego produktu na rynku, jak tutaj się zapatrywać na grę w AoC, skoro nie wiadomo praktycznie o niej nic.
Jedyne co wiemy - polskie serwery + polonizacja .

Oj coś ten nasz wielki wydawca w /../ leci ^^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 20:29, Tokix napisał:

Wcale się nie dziwię ...: //
Przecież cóż to za marketing bez jakiejkolwiek reklamy czy promocji danego produktu na
rynku, jak tutaj się zapatrywać na grę w AoC, skoro nie wiadomo praktycznie o niej nic.

Jedyne co wiemy - polskie serwery + polonizacja .

Oj coś ten nasz wielki wydawca w /../ leci ^^...

Ja tam bardzo lubię i cenię CDP. Uważam go za najlepszego Polskiego wydawcę.

Co do AoC to w sumie nie dziwię się, że przełożyli premierę wersji PL. Skoro gra nadal jest zabugowana i niedokończona, to nie warto za bardzo. Reklamę też by mogli zrobić, ale albo przed premierą wersji PL, która będzie dopracowana. Zresztą, wielu ludzi co grało zniechęciło się do AoC, a ja spokojnie czekam do premiery PL. Kiedy usłyszę, że gra jest dopracowana, mało bugów i sporo graczy gra wtedy zamówię. Na razie wolę się sięgać po wersję ENG z powodu niedopracowania, bugów i większej ceny zarówno gry jak i abonamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 21:57, Kalejdoskop86 napisał:

Kiedy usłyszę, że gra jest dopracowana, mało bugów i sporo graczy gra wtedy zamówię.


Należy tylko wiedzieć nadstawić ucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 21:57, Kalejdoskop86 napisał:

Ja tam bardzo lubię i cenię CDP. Uważam go za najlepszego Polskiego wydawcę.


Taaa, zwłaszcza że gry które wydaje nie są wydawane przez innych dystrybutorów poza kilkoma sklepami internetowymi, do tego najcześniej taniej niż ich "super promocje". A jeżeli zagraniczny wydawca wchodzi na polski rynek z pominięciem CDP (vide premiera LOTRO w tamtym roku) to wszystko odbywa się na czas, bez przesunięć, szybciej niż w preorderze CDP i taniej.
Więc tak są najlepsi spośród liczby zawodników w swojej kategorii równej 1.

Dnia 07.10.2008 o 21:57, Kalejdoskop86 napisał:

Na razie wolę się
sięgać po wersję ENG z powodu niedopracowania, bugów...


Trzeba poczytać posty ludzi, którzy obecnie grają w AOC, a nie wiecznych malkontentów, którzy jeżeli w ogóle widzieli grę to na starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma kompleks, że AoC jest gorszy niż WAR to polecam, albo:
1)zagrać w Wara (opcja najlepsza, bo można samemu wyciągnąć wnioski:)
2)poczytać fora i dojść do wniosku, że AoC possysa tak samo jak WAR i WoW :D

Mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli tę dość dosadną aluzję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 11:00, T34 napisał:

Trzeba poczytać posty ludzi, którzy obecnie grają w AOC, a nie wiecznych malkontentów,
którzy jeżeli w ogóle widzieli grę to na starcie.

To już serio jest lepiej? :>

A co do CDP to dla mnie i tak to jest najlepszy Polski wydawca gier komputerowych. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

Cenega też jest spoko ;)
Ale fakt faktem, że jakoś do CDP mam sentyment <3

Nigdy nie było tak naprawdę źle, a teraz jest coraz lepiej :) Jeszcze coś z tego będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:45, zawcia napisał:

Cenega też jest spoko ;)

A ja mam do niej uraz. :/

Dnia 08.10.2008 o 21:45, zawcia napisał:

Ale fakt faktem, że jakoś do CDP mam sentyment <3

Ja również. :]

Dnia 08.10.2008 o 21:45, zawcia napisał:

Nigdy nie było tak naprawdę źle, a teraz jest coraz lepiej :) Jeszcze coś z tego będzie
;)

Właśnie. :]

Mam pytanko do ciebie: grasz jeszcze w AoC? Jak teraz ta gra wygląda, bo jakoś ucichło o niej na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:51, Kalejdoskop86 napisał:

Mam pytanko do ciebie: grasz jeszcze w AoC? Jak teraz ta gra wygląda, bo jakoś ucichło
o niej na forum...


Co prawda to pytanie nie było skierowane do mnie, ale jako, że gram to pozwolę
sobie odpowiedzieć.

Gra wygląda... cóż, nie jest źle. Są bugi, ale jest ich o wiele mniej niż po starcie.
Z tego co mi wiadomo większość instancji działa bez problemów, o niedziałających
questach też ucichło. Jedyny poważniejszy problem to kiepskie zrównoważenie klas,
wymaga to jeszcze wielu poprawek(niektóre buildy są wciąż zupełnie bezużyteczne),
chociaż jest to bolączka prawie wszystkich mmo na rynku. Czekamy wciąż na decyzję
w sprawie łączenia serwerów, nie podano jeszcze żadnych szczegółów odnośnie daty,
czy tego jak miałoby to w ogóle wyglądać.

Co do tej dziwnej ciszy to podejrzewam, że po premierze WAR''a 90% krzykaczy poszła
grać, zamiast truć o tym jak to im się Conan nie podoba(chociaż w większości nawet w
niego nie grali).

@Jacuśek
To było "prawie" zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 00:43, T34 napisał:

W sumie to otrzymałeś już odpowiedzi w postach powyżej, a ja podpisuję się pod zdaniem:
"Nigdy nie było tak naprawdę źle, a teraz jest coraz lepiej "


Także się pod tym podpiszę. W zasadzie jedyną rzeczą jaka mi sprawiła problem w ostatnim tygodniu to gemcutting - nadal aby zaliczyć quest trzeba zmieni zone i dopiero obrobić klejnot. Kilku innych bugów związanych ze zbieraniem, czy rzemiosłem, na które jeszcze nie dawno ludzie narzekali, ja nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 21:56, Jacuśek napisał:

Mówię wam aoc jest zarąbisty
mam już 395 lvl!


Tibia? Mateusz Dragon Wielki? -_-
Nie ta bajka, ale dziękujemy za komentarz ;)

@Kalejdoskop86

Aktualnie, mam przerwę - sprawdzam WARa, a w 2 gry MMO grając tylko w weekendy niestety nie dam rady :)
I jak nic się nie zmieni to po zakończeniu "darmowego" miecha najprawdopodobniej wracam do AoC ;)
Ale ciągle mam kontakt z ludźmi, którzy są cały czas w grze, więc mam możliwość na własne oczy zobaczenia zmian i oceny postępu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2008 o 23:09, Nvaier napisał:

Co prawda to pytanie nie było skierowane do mnie, ale jako, że gram to pozwolę
sobie odpowiedzieć.

Spoko. ;)

Dnia 08.10.2008 o 23:09, Nvaier napisał:

Gra wygląda... cóż, nie jest źle. Są bugi, ale jest ich o wiele mniej niż po starcie.
Z tego co mi wiadomo większość instancji działa bez problemów, o niedziałających
questach też ucichło. Jedyny poważniejszy problem to kiepskie zrównoważenie klas,
wymaga to jeszcze wielu poprawek(niektóre buildy są wciąż zupełnie bezużyteczne),
chociaż jest to bolączka prawie wszystkich mmo na rynku. Czekamy wciąż na decyzję
w sprawie łączenia serwerów, nie podano jeszcze żadnych szczegółów odnośnie daty,
czy tego jak miałoby to w ogóle wyglądać.

No dobrze, ale pisząc "bezużyteczne buildy" masz na myśli co? Że niektóre zdolności nie działają?

Dnia 08.10.2008 o 23:09, Nvaier napisał:

Co do tej dziwnej ciszy to podejrzewam, że po premierze WAR''a 90% krzykaczy poszła
grać, zamiast truć o tym jak to im się Conan nie podoba(chociaż w większości nawet w
niego nie grali).

Acha...

@zawcia
Acha. :)

@T34
No, jeśli nic się nie pogorszyło, a polepszyło to super. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No dobrze, ale pisząc "bezużyteczne buildy" masz na myśli co? Że niektóre zdolności nie działają?

Chodzi bardziej o kiepskie zrównoważenie mocy poszczególnych skilli
i talentów w drzewkach. Po prostu przy niektórych klasach istnieje
tylko "jedna słuszna" droga rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować