Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2009 o 18:38, player000 napisał:

Jak długo trwa dobicie 1-80lvl w AoC? Twórcy obiecywali 250h (25h tygodniowo daje 10
tygodni grania...) a jak jest na prawdę??



To by się mniej więcej zgadzało - swojego Rangera rozwijałem na PvE od końca Sierpnia do połowy Grudnia, a jeszcze pogrywałm jako PoM (obecnie 50 poziom) i spoóbowałem PvP jako Bear Shaman (do 37 poziomu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że się wciągnę w Conana, ale okazał się za słaby, poniżej oczekiwań. Nadal nie ma fajnego MMO, w które można zagrać. WoW jest dla mnie za drogi. Swoją drogą nieźle wyrobili z tym abonamentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2009 o 16:15, player000 napisał:

a jakie jest stężenie grindu i biegania podczas rozwoju postaci?


To w pewnym stopniu zależy od klasy postaci jaką wybierzesz - niektóre postaci nieco szybciej zdobywają doświadczenie - np. mój PoM częściej trafia "podwójne zabójstwa" niż to robił Ranger, co sprawia że dostaje więcej punktów doświadczenia za zabicie tych samych mobów.

Jeśli chodzi o grind, to po wejściu lokacji Imirian Pass, w zasadzie można dojść do 80 poziomu nie nadużywając powtarzalnych zadań. Oczywiście jeśli będzie się odwiedzało lokacje kolejno (licząc poziomy występujących w nich mobów) i wykonywało wszystkie dostępne zadania.

Problem może wystąpić przy niektórych zadaniach z harvestingu i craftingu - czyli może się okazać że potrzebujesz rzadko występującego surowca, którego nie będziesz mógł zakupić na rynku (od innych graczy), albo sporej ilości innego materiału i będziesz musiał zmasakrować kilkadziesiąt (lub np w przypadku tworzenia zbroi kilkaset) stworków by zebrać np. specjalny rodzaj skóry, lub wystarczającą ilość jej powszechniejszej wersji by wykonać wszystkie wymagane rodzaje pancerzy skórzanych.

Czy jest dużo biegania - no cóż jeśli podejmiesz się misji dostarczenia wiadomości z Cymerii do Stygii to trochę sobie pobiegasz. Na ogół jednak daje się "uzbierać" kilka misji do wykonania w konkretnym rejonie lokacji lub lochu, które wykonuje się dość szybko (bez zaliczania maratonu), a następnie wraca do wioski/obozu by odebrać nagrody i podjąć się innych bohaterskich czynów (czasem będących kontynuacją poprzednich misji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz problem; Po pewnym czasie grania w betę na ustawieniach graficznych takich by mój sprzęt miał ponad 40FPS po około 2h przyjemnści stało się coś takiego jak by monitor stracił połączenie z kartą graficzną lub komputer był wyłączony ale nie był. Po resecie i ponownym odpaleniu gry opisany problem pojawił się już po kilku minutach. Jakieś propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tzn. masz na myśli, że całkowity freeze kompa?
Został tak jakby tylko w tym momencie co robiłeś ale już nic więcej się nie dało zrobić?
Ctrl+alt+del nie działa? Nic nie działa?:>

No to mi to wygląda na zdychający zasilacz lub przegrzewający się jakiś komponent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie . Czy jeżeli zakupię polską wersję gry i będę chciał płacić polski abonament to oznacza że będę skazany WYŁĄCZNIE na rodzime serwery czy wybór któregoś z serwerów europejskich nie będzie problemem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 10:28, timon 111 napisał:

Witam , mam pytanie . Czy jeżeli zakupię polską wersję gry i będę chciał płacić polski
abonament to oznacza że będę skazany WYŁĄCZNIE na rodzime serwery czy wybór któregoś
z serwerów europejskich nie będzie problemem ?


Tylko polskie. Polska wersja, klucz i wysokość abonamentu, podobnie do wersji US, nie pozwala grać na serwerach EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 14:56, timon 111 napisał:

Hm czy wiecie może czy będzie się dało otrzymać jeszcze w sklepie gramu wersję EU lub
do kogo zwrócić się w tej sprawie ?

Dlaczego nie - owszem można .
A jeżeli chodzi Ci o zmiane, gdyż chcesz grać na EU a zamówiłeś PL, to zwyczajnie anuluj zamówienie PL i zamów EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 15:02, Tokix napisał:

Dlaczego nie - owszem można .
A jeżeli chodzi Ci o zmiane, gdyż chcesz grać na EU a zamówiłeś PL, to zwyczajnie anuluj
zamówienie PL i zamów EU.


Nie wiem , może ja po prostu źle szukam ale gdy wpisuję w wyszukiwarce sklepu wyskakują tylko pre paidy oraz polska wersja gry więc dlatego pytam czy wersję EU będzie można jeszcze otrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 15:56, timon 111 napisał:


> Dlaczego nie - owszem można .
> A jeżeli chodzi Ci o zmiane, gdyż chcesz grać na EU a zamówiłeś PL, to zwyczajnie
anuluj
> zamówienie PL i zamów EU.

Nie wiem , może ja po prostu źle szukam ale gdy wpisuję w wyszukiwarce sklepu AoC to
wyskakują tylko produkty widoczne w linku i dlatego pytam czy wersja EU będzie jeszcze
dostępna.
http://www.gram.pl/sklep_szukaj.asp

niestety, chyba po prostu nie mają .

Ale nie martw się^^.
Na wirtusie jest za pół-darmo .
http://sklep.wirtus.pl/produkt/234613
70złociszy - taniej nie znajdziesz .

A PL z gram.pl po prostu anuluj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się w ogóle inwestować w AoC 2k9 PL ?

Jak wyobrażacie sobie zmniejszony abonament, skoro EU można już dostać 60 zł / 2 miechy ... ?
Różnica w zł będzie niewielka, a dzieci neo kupa ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim! sory że tak się wtrącam nie na temat ale jeśli chodzi o te miesięcznie opłaty to ja tam podam numer karty i wszystko i co dalej będę musiał iść do banku żeby dać jakąś zgodę na wypłacanie co miesiąc tych 30-tu zł? proszę o szybką odpowiedź! z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2009 o 20:46, Tokix napisał:

Opłaca się w ogóle inwestować w AoC 2k9 PL ?

Jak wyobrażacie sobie zmniejszony abonament, skoro EU można już dostać 60 zł / 2 miechy
... ?
Różnica w zł będzie niewielka, a dzieci neo kupa ^^.



Tylko w Polsce można dostać tak tanie pre-paidy do wersji EU. Sprawdzałem, inni mają wciąż to samo co w momencie premiery, więc było nie było mamy się dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupie ta gre trzeba dac jej szanse to pierwszy taki produkt po polsku wiec warto sprobowac. Ale cena droga na virtusie ta sama wersja za 99,90 o całe 20 zł taniej niz w gram.pl. ciekawe czemu taka rozbieznosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować