Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2009 o 23:14, IRASS71 napisał:

Kupie ta gre trzeba dac jej szanse to pierwszy taki produkt po polsku wiec warto sprobowac.
Ale cena droga na virtusie ta sama wersja za 99,90 o całe 20 zł taniej niz w gram.pl.
ciekawe czemu taka rozbieznosc ?


ponieważ sklepy zakupiły ten towar i mogą sobie ustalić swoje ceny by zwiększyć sprzedaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo tak się zastanawiałem że nawet jak oni znają numer karty to i tak sobie samowolnie nie mogą mi pobierać z karty. A wychodzi taniej kartami pre-paid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Posiadam angielską wersję Age of Conan uaktualniłem ja do polskiej wersji żeby pograć na becie a teraz nie mogę zalogować sie na angielskiej wersji gry jak zmienic teraz serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2009 o 11:25, jkui napisał:

ej no ludzie widzę że w to gracie albo graliście ktoś by mi mógł powiedzieć jak to wygląda
z tą opłatą

O AoC nie moge nic powiedziec, ale place karta visa z Mbanku za WOW i wpisujesz dane z karty i po 4 sekundach masz oplacone konto i mozesz grac to za pierwszym razem , pozniej za kolejny miesiac pobieraja juz automatycznie ci pieniadze za kolejny miesiac chyba ze wczesniej zmienisz forme platnosci na inna np karte pre-paid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie przegladalem tego tematu poniewaz gralem w Wotkl ale po wyepikowaniu postaci nie mam co robic a premiera AoC sie zbliza wiec sie zastanawiam nad kupnem. Mam pytanko do zawci bedziesz gral na serwerach pl a drugie jak sie sprawa tyczy end-game. Co jest ciekawego do roboty po osiagnieciu maksymalnego lvl wystarczy zabawy na troche czy dalej wieje nuda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do wspólnej gry w AoC 2009 ? : >

Chodzi mi o kogoś, kto chciałby od czasu do czasu dołączyć do drużyny, wspólnie wykonywać questy i lvlować : )
bez żadnych zobowiązań .
Oferuję :
-Miłą atmosferę,
-Wzajemną pomoc,
-Wymianę itemami,
-Zero nachalności,

Oraz, w przyszłości założenie klanu .

Wiem, jak monotonna, nudna, a miejscami trudna jest gra samemu, dlatego też wychodzę z taką propozycją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to powiedzieć, ale nie planuję aktualnie grac na polskich serwerach...

Powody:
1) (Główny) W momencie premiery tylko serwer PvE (zupełnie mnie to nie kręci:)
2) W sumie i tak aktualnie na EU mam tylko minimalnie drożej :>

Dla mnie w end-game nigdy nie wiało nudą ;) tzn. w sumie w każdym mmo jest tak samo, tylko kwestia gustu czy się to komuś podoba czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to skończyłem betę po 21 godzinach gry. Gra jest świetna... Czy będzie się dało postać z bety przenieść do pełnej wersji ? I czy jeśli mam klienta bety i kupie sam klucz do pełnej polskiej wersji to będzie się dało grać ? Czy jednak trzeba bulić za całą wersję (119) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

postacie z bety są usuwane, cena samego cdkeya na ogół jest podobna do ceny gry z pudełkiem, a jako, że fajnie mieć dvd z grą polecam jednak zakupić całą grę <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta jest warta kupienia? Grałem dość długo w wowa i chcę znowu do niego wrócić ale zastanawiam się nad AoC i LoTRO no i może Warhammer Online co wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 10:19, Kapas napisał:

oale klucze do wersji angielskiej na allegro kosztują 40 zł tylko...



tylko, że na angielskim kluczu nie pograsz na polskich serwerach <:


@NeVeN

Warto wszystko spróbować :D Każda z tych gier ma w sobie coś magicznego, co potrafi przykuć do kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 11:54, zawcia napisał:

> oale klucze do wersji angielskiej na allegro kosztują 40 zł tylko...


tylko, że na angielskim kluczu nie pograsz na polskich serwerach <:


@NeVeN


Może polskie klucze po premierze też będą tak kosztować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 11:50, NeVeN napisał:

Grałem dość długo w wowa i chcę znowu do niego wrócić ale
zastanawiam się nad AoC i LoTRO no i może Warhammer Online co wybrać?


To trochę tak jakbyś pytał, czy zjeść pierogi z grzybami, jagodami czy mięsem.
Każda z tych gier ma zarówno wiernych fanów, jak i zaciekłych przeciwników, więc najlepszym wyjściem byłoby wypróbowanie każdego z interesujących Cię tytułów. Nie podałeś swoich "growych" preferencji, więc trudno cokolwiek doradzić. Grałem we wszystkie 4 wymienione pozycje, każdej poświęciłem przynajmniej 2 miesiące i moim (i tylko moim, żeby mi tu zaraz wielkie halo nie wybuchło ;p) zdaniem WAR najlepiej nadaje się do PvP, LOTRO do PvE, WOW do mieszanki PvE & PvP, a AOC do podziwiania oprawy audio-wideo, bo sama rozgrywka w tym ostatnim była dla mnie bardziej frustrująca, niż frapująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować