Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Tez mam podobny problem czy kupic AoC. WoW gram dlugo i pasowalo mi zmienic odetchnac od niego bo mnie nudzi. Lotr gralem wydaje mi sie fajny ale ma 1 wielka wade kompletny brak pvp, nie jestem wielkim zwolennikem pvp ale od czasu do czasu jak mam dosc bicia mobow farmienia itd i chce odreagwac na innych graczach zabijajac ich niestety lotr mi na to nie pozwala. Warhammer jest bardzo podobny do wow i boje sie ze podobienstwo jest zbyd duze zebym mogl odetchnac od WoW grajac w War i jescze ten brak normlanego craftingu. O AoC slyszalem duzo dobrych slow (zle tez byly) tylko to jest jedyna z tych gier co nie gralem bo mialem dziwny problem z beta mam nadzieje ze to nie byl znak ze jak kupie AoC to beda same problemy i mam nadzieje ze bede sie dobrze przy tym bawil ale zeby upewnic sie w decyzji ze wybriore AoC to jak wyglada end-game (raidy,instancje,PvP) jest zadawalajacy czy mozna powiedziec tak jak o wow ze po osiagnieciu maksymalnego lvl gra sie dopiero zaczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 16:53, Tokix napisał:

Krótkie pytanie : )

AoC 2k9 PL czy AoC EU ?
I dlaczego .

( Co Wy byście wybrali .)


Ostatnio rozmawialem z Zawcia na gg przekonal mnie do kupna aoc a ale sam jescze nie jestem pewien co wybrac.

Wersja PL:
PLUSY
-Serwer gdzie sa sami polacy(powiedzmy ze to plus)
-Dobrze zlokalizowana gra dla osob nie znajacych angielskiego.
-Przez pierwsze 3 miesiace tanszy abonment o 10 zl
-Różne sposoby zaplaty abonamentu
Minusy
-Nie oszukujmy sie ale osob grajacych w aoc w Polsce nie jest bardzo duzo wiekszosc osob ktore gra w aoc zostaje na serwerach EU i wydaje mi sie ze do jest wina CDP ze nie potrafil wyngocjowac mozliwosci powrotu na serwert EU wszystkim co sie nie spodoba polski serwer a nowych graczy nie sadze zeby byla liczba 2 tys (i co beda grali wiecej niz pierwszy darmowy miesiac) a gra mmo bez graczy nei ma sensu sprobowac gdzies zebrac druzyne to bedzie meczarnia mialem krotki epizod na priwach w wow wiec wiem ze tam bylo,a placenie abonamentu za gre single player nie sensu.(chodz czasami zeby dobrze sie bawic wystarczy zorganizowac grupe 10 -20 osob w gildi zeby sie dobrze bawic ale to tylko wystarczy do pve a nie do pvp).
-Serwer jak narazie tylko PvE (obiecali ze odtworza serwer pvp ale jezli bedzie malo osob a pewnie bedzie to serwera pvp nie bedzie)
-Cena samego aoc wyzsza.

AoC EU
Plusy:
-Wielu graczy
-Nizsza cena AoC
-Kazdy rodzaj serwerow
Minusy:
Z GM musimy rozmawiac w jezyku angliskim
Gra po angielsku(wiec w minimalnym stopniu znajomosc angielskiego konieczna)

Plusy i minusy byly napisane na szybkiego wiec kilka plusow i minusow moglo mi umknac.
Gdyby karty pp byly tak szeroko powrzechne jak np do WoW, LotrO i War bez wahania wybralbym AoC EU a tak do nadal mam dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 19:37, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie,jesli kupie AoC PL to przez ile nie będe musiał płacić abonamentu??Zastanawiam
sie nad tą grą ale nie wiem czy warto ją kupić?Doradzicie?:)


Przez miesiąc. Kolejne trzy są za 19.90, a potem stałe 29,90zł. Za takie pieniądze, przy możliwości gry z rodakami oraz z pełnym spolszczeniem? Cóż, jeśli to twoje pierwsze MMO - warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 20:43, MateoKiszlo napisał:

> Mam pytanie,jesli kupie AoC PL to przez ile nie będe musiał płacić abonamentu??Zastanawiam

> sie nad tą grą ale nie wiem czy warto ją kupić?Doradzicie?:)

Przez miesiąc. Kolejne trzy są za 19.90, a potem stałe 29,90zł. Za takie pieniądze, przy
możliwości gry z rodakami oraz z pełnym spolszczeniem? Cóż, jeśli to twoje pierwsze MMO
- warto.


Tylko zalezy ile tych rodakow bedzie i w tym jest najwiekszy problem. Bo w w wersji EU abonament tez jest 30zl tylko ze gra po angielsku a na serwerach tez wiele polakow biegal(a jak ich braknie to zawsze sa inne narodowosci a w na rodzimym serwerze tego nie ma ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to gdzieś było, ale nie znalazłem: czy ktos się orientuje, jak będzie wyglądac uruchomienie gry bez karty Pre-Paid i BEZ karty płatniczej? Mama czekac aż się pojawią w sklepie? Jeśli ktoś wie, jak to może wyglądac, to będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje, tudzież za opis tego, co trzeba będzie zrobic, by móc grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 20:20, Tokix napisał:

Jest ktoś chętny do wspólnej gry w AoC 2009 ? : >

Chodzi mi o kogoś, kto chciałby od czasu do czasu dołączyć do drużyny, wspólnie wykonywać
questy i lvlować : )
bez żadnych zobowiązań .
Oferuję :
-Miłą atmosferę,
-Wzajemną pomoc,
-Wymianę itemami,
-Zero nachalności,

Oraz, w przyszłości założenie klanu .

Wiem, jak monotonna, nudna, a miejscami trudna jest gra samemu, dlatego też wychodzę
z taką propozycją .


Ja z chęcią pogram:) W grze prawdopodobnie będę występować pod nickiem Barsum klasa Bear Shaman. Dotąd grałem w WoWa ale, że tak powiem Wotlk nie przypadł mi do gustu i stwierdzilem ze warto wyprobowac AoC:).
Na polski serwer zdecydowałem się, ponieważ CD Project nie po to nam tak pomaga, abyśmy ich olali. Wszyscy sie denerwują na myśl, że pierwsze powstanie serwer PvE. Wedlug mnie jest to dobra decyzja. Na serwerze PvP wiele nowych graczy mogłoby się zrazic(campienie przez lepszych graczy). Jesli pokażemy Funcomowi, że gramy na serwerach PvE, nie zrażami się, nie jest nas 10 na serwerze to napewno zrobi serwer PvP a moze nawet z mozliwoscia przeniesienia postaci. A jesli nie to jest 12 klas do wyprobowania:).

Pokażmy innym, że nie jesteśmy małym narodem, który kryje się wśród innych i potrafimy być dobrzy na własnym, polskim serwerze:)

Do zobaczenia w Hyborii!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:00, capral napisał:

Czy to prawda, że jest również wersja tej gry na Xboxa 360?


Zalezy w jakim sensie. Nie ma Age of Conan na xboxa 360. Jest gra pod tytulem Conan, ktora rozni się tym ze nie jest MMORPG, tylko normalną grą z opcją kampanii.:) Tego, że dużo gorszą chyba dodawać nie muszę:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2009 o 18:58, barsum napisał:

Ja z chęcią pogram:) W grze prawdopodobnie będę występować pod nickiem Barsum klasa Bear
Shaman. Dotąd grałem w WoWa ale, że tak powiem Wotlk nie przypadł mi do gustu i stwierdzilem
ze warto wyprobowac AoC:).
Na polski serwer zdecydowałem się, ponieważ CD Project nie po to nam tak pomaga, abyśmy
ich olali. Wszyscy sie denerwują na myśl, że pierwsze powstanie serwer PvE. Wedlug mnie
jest to dobra decyzja. Na serwerze PvP wiele nowych graczy mogłoby się zrazic(campienie
przez lepszych graczy). Jesli pokażemy Funcomowi, że gramy na serwerach PvE, nie zrażami
się, nie jest nas 10 na serwerze to napewno zrobi serwer PvP a moze nawet z mozliwoscia
przeniesienia postaci. A jesli nie to jest 12 klas do wyprobowania:).

Pokażmy innym, że nie jesteśmy małym narodem, który kryje się wśród innych i potrafimy
być dobrzy na własnym, polskim serwerze:)

Do zobaczenia w Hyborii!:)


Jeżeli masz xfire, to wyślij zaproszenie:

xxcreativxx

oo, nareszcie człowiek dobrej woli . :)
W sumie sam do końca nie wiedziałem, czy AoC Pl, czy może wrócić na serwery EU.
Pomyślałem jednak o CD-Projekcie. Nie po to tyle pracy włożyli, żebyśmy tylko pokręcili nosem i narzekali .
Myślę jednak, że z czasem, zostanie nam udostępniony serwer PvP, jeżeli oczywiście liczba graczy osiągnie przyzwoity poziom .

Teraz pozostaje tylko sprawa klasy ...
Myślałem o Dark Templarze, jednak nagrałem się tą klasą wystarczająco, i chyba czas wypróbować czegoś innego .
Jakie klasy polecacie i dlaczego ? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:08, barsum napisał:

> Czy to prawda, że jest również wersja tej gry na Xboxa 360?

Zalezy w jakim sensie. Nie ma Age of Conan na xboxa 360. Jest gra pod tytulem Conan,
ktora rozni się tym ze nie jest MMORPG, tylko normalną grą z opcją kampanii.:) Tego,
że dużo gorszą chyba dodawać nie muszę:P.



Nie to nie tak, Conan to zwykła siekanka na x360 i nie ma nic wspólnego z AoC.
Aczkolwiek od powstania wersji AoC PC są plany (ponoć w realizacji) odnośnie wersji tej gry na x360. Do tego ma być oferowana multiplatformowość - gracze PC będą mogli grac na wspólnych serwerach z graczami z x360. To może przyczynić się do niebywałego wzrostu popularności AoC.

@Tokix

Zależy co chcesz robić i kim chcesz być ;>
Preferencje osobiste odnośnie maina > wszystko :D
Powiedz co Ci się marzy a ja z chęcią podzielę się swoją wiedzą na temat różnych klas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2009 o 19:12, Tokix napisał:

Jeżeli masz xfire, to wyślij zaproszenie:

xxcreativxx

Teraz pozostaje tylko sprawa klasy ...
Myślałem o Dark Templarze, jednak nagrałem się tą klasą wystarczająco, i chyba czas wypróbować
czegoś innego .
Jakie klasy polecacie i dlaczego ? : )


Nie używam xfire, poprostu w grze mnie dodaj do friendsow:P jesli juz bede mial konto^^(oby pan kurier doniosl w dzien premiery prosze cię Mitro:P)
Klasę wybierz jaką chcesz, kazdy znajdzie coś dla siebie ;). Ale skoro nagrałeś się już postacią, która walczy wręcz proponuje ci jakiegoś castera/ranged dla odmiany:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:50, zawcia napisał:

@Tokix

Zależy co chcesz robić i kim chcesz być ;>

Oczywiście chcę walczyć w ręcz, w pierwszej lini : )
A kim chcę być - jeszcze nie wiem !:p

Dnia 21.01.2009 o 19:50, zawcia napisał:

Preferencje osobiste odnośnie maina > wszystko :D
Powiedz co Ci się marzy a ja z chęcią podzielę się swoją wiedzą na temat różnych klas
;)

Najbardziej skłaniam się ku jakiemuś wojownikowi, zakutemu w ciężką zbroję - tylko nie typowemu tankowi :p

Dark Templar - grałem, jest dość egzotyczny, ale gra sie nieźle : )

Conqueror - ciekawie się zapowiada. Ciężkie zbroje, wielkie oręże, przywódcze zdolności .
Nie wiem jednak, czy jego aury są skuteczne i na prawdę pomocne w walce .
Nie znam również jego skuteczności w walce dwiema broniami .

Barbarian - DMG na pewno wysoki, tylko brak tej ciężkiej zbroi - wyklucza go .
(nie wiem co ja z tymi zbrojami mam, po prostu podobają mi się :D )

Druid of the Storm - sam nie wiem ... nie widziałem go w grze .
Priest of Mitra - Również .

Co mi się marzy ? - sam do końca nie wiem :P
Jak mówiłem, preferuję walke w zwarciu, ale ciągłe naparzanie się bronią białą jest nudne -
dlatego też przyda się troszeczkę magii : )

Druid of the Storm }
}Z chęcią spróbowałbym którejś z nich, potrzebuję tylko opinii, jak klasa sprawdza się w grze;)
Priest of Mitra }

Wybacz, za ten chaos w poście, ale mam pustkę w głowie, i rozmyślam nad wyborem klasy !
Przecież gdy się zacznie gra, nie będzie czasu na degustowanie każdej po kolej, przecież trzeba levelować ! :D

barsum - co do kuriera ...
O to się najbardziej martwię !
Zamówiłem Orange Box w poniedziałek, następnie Halo 2 we wtorek i żadna z gier nie przyszła, mimo wysłania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druid of the Storm to ciekawa klasa bo nigdzie o niej nie pisze..:) Jeśli nie możesz się zdecydować polecam filmiki na youtube ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam Herald of Xotli inaczej mowiac Hox :)

jest wykozaczony bardzo :) polaczenie magii z walka wrecz, podczas zmiany w demona jestes po prostu omgwtfdpsem :D grajac nim wygrywalem walki 2 na mnie w pvp, oczywiscie nie zawsze hehe, ale jednak :)


postac ta jest dosc specyficzna, niektorym sie bardzo podoba, inni jej nienawidza. potestuj, nie zawiedziesz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druid of the storm?:D Pewnie chodzi o Bear Shamana, nie?:)

Conq nie jest typowym tankiem, bo nie przesiada się na plate armory i nie może używać shieldów. Ale..:> Dual Wield czyli 2x jednoręczna broń to jest droga by dpsować Conqiem :) Jest to zdecydowanie jedna z najfajniejszych klas do lvlowania - twardy pancerz, dużo hp dużo staminy, przyjemny dps, szarża, jakieś cc i żyć nie umierać :)
Do tego jest naprawdę przydatny w grupie - ma umiejętności, które właśnie uaktywniają się tylko podczas walk w grupie. Jedną z najciekawszych jest Battle ressurection - tak, Conq jest jedyną klasą, która może wskrzesić podczas walki (co prawda jedną osobę i umiejętność ma spory cooldown, ale jest to naprawdę przydatne).
Co do aur, wiadomo, nie są to jakieś imba uber bonusy, ale na pewno się przydają.

Bear Shaman jest też ciekawy (choć przyznaję, że mnie zupełnie nie kręci...), bo nosi najtwardsze pancerze ze wszystkich klas leczących, obrażenia zasadniczo zadaje melee, a do tego może leczyć i siebie i drużynę <: W solo pvp jedna z lepszych klas.


PoM to najlepszy healer w grze. Ma najsilniejsze czary leczące, najmniejszy cd na tzw. "dużego heala". Dysponuje niezłym CC (ot, choćby repulse (aoe knocback) z cd 15 sec), do tego niezłe czary sprawiają, że szczególnie na wyższych lvlach bardzo dobrze nim się gra.

Nawiasem mówiąc powinniście wiedzieć, że w AoC zarówno ataki melee jaki i czary zadają obrażenia na większą liczbę celi - czyli nie tylko na nasz "ztargetowany" cel.


Skillowy barbarian z two handed weapon to naprawdę istny killer w pvp ;) Tyle o nim ;)


HoX jest faktycznie nieco cziterski ;) Jego aoe stuny są zabójcze i ze swoim dpsem potrafi naprawdę szybko zmłócić każdego cloth usera.


Co do rangerów...Fajni i naprawdę imba na niskich lvlach. Można ich poznać z najgorszej strony na serwerach pvp na white sands isle ;) Jakby to ując, jeżeli nie jesteś, którymś z soldierów to podejście do nich jest t r u d n e. Ale właśnie choćby taki Conq wrzuca Defenive Stance i prze na nich niczym czołg ;)


No mamy jeszcze do dyspozycji ToSa (aktualny nr1 w pvp na 80 lvl), sporo obszarówek, zabojcze krytyki, leczenie i co tam fabryka dała.

Demonologist i Necro naprawdę olbrzymi dps, aczkolwiek musza być w dobrych i doświadczonych rękach, bo mniej zaawansowanych użytkowników mogą szybko doprowadzić do frustracji.


Assassin kolejny z melee dpsów - co by o nim nie mówić, również wymaga skilla ;) Kolejny postrach na niskich lvlach ze względu na attack z hide. Później bazuje się na Szarży, fearze + Avatar of Death (całkowite immunity na CC na 20sek,+20% dmg multiplier, cd 3 min) i modlitwie, że przeciwnik jest martwy zanim zdąży się otrząsnąć ;) Aczkolwiek w którymś paczu została nieco ułatwiona gra zabójcą, bo do jednego ze skilli został dodany spowalniacz przeciwnika, co jak domyślacie się jest wielce przydatne dla klasy melee.


Tyle ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wygląda dość imponująco ! :)
Na pewno i jej zakosztuje .
Teraz to dopiero mam dylemat ...

barsum - na yt nic o Druid of the Storm nie ma : /
Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tej klasie ?
Opisy na stronach internetowych niewiele mówią o postaci w samej grze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 22:02, Tokix napisał:

barsum - na yt nic o Druid of the Storm nie ma : /


może nie ma dlatego, ze nie ma takiej klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować