Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Ktoś dostał już EK z Merlina?
Pani Konsultantka twierdzi, że dostaną od dostawcy dopiero 26 :-/
Druga sprawa, idzie wybrać rozmiar koszulek z EK jak to było przy Wiedźminie, czy uniwersalna elka do wszystkich idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pytanko:) Pewnie już o tym było, ale jakoś znaleźć nie mogę, więc nie bijcie;)
Mianowicie, brat chce sobie kupić AoC PL. Jak wiadomo jest tam 30 dni grania. I teraz pytanie, czy żeby uruchomić grę trzeba mieć kartę kredytową lub prepaida ( bo podobno - tak mi mówiona, ja tam nie wiem - w wersji angielskiej bez tego uruchomić się gry nie dało )? Przy wymaganiach gry w sklepie gram.pl jest to samo - żeby uruchomić grę trzeba mieć kartę lub prepaid. Więc jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 08:35, Kris Blake napisał:

Dobra mam pytanko:) Pewnie już o tym było, ale jakoś znaleźć nie mogę, więc nie bijcie;)
Mianowicie, brat chce sobie kupić AoC PL. Jak wiadomo jest tam 30 dni grania. I teraz
pytanie, czy żeby uruchomić grę trzeba mieć kartę kredytową lub prepaida ( bo podobno
- tak mi mówiona, ja tam nie wiem - w wersji angielskiej bez tego uruchomić się gry nie
dało )? Przy wymaganiach gry w sklepie gram.pl jest to samo - żeby uruchomić grę trzeba
mieć kartę lub prepaid. Więc jak to w końcu jest?


Do uruchomienia nie potrzebujesz ani karty kredytowej, ani karty Pre-paid.
W grze masz specjalny "ACTIVATION KEY" ktróy wpisujesz przy tworzenia konta. Upoważnia Cię on
na darmową rozgrywkę w gre age of conan na 30 dni .
Po upływie 30 dni, aby nadal grać w age of conan, potrzebujesz karte kredytową, czy karte pre paid,
aby móc opłacić abonament .

To tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ohhhh ! nareszcie AoC w moich rękach !
Zabieram się za instalację ;]

Muszę pochwalić CD-P za tak bogate wydanie ! :D

Artbook
Przewodnik po Hyborii
Poradnik
Instrukcja
Ścieżka dźwiękowa (!!!)
Materiały filmowe

A jeszcze od ultimy, podkładka pod mysz z pewną uroczą wojowniczką ! :))

Cud, miód i orzeszki ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 15:16, Tokix napisał:

Sorry, ze tak post, pod postem .

Dałem "ZMIEŃ SWOJE KONTO NA POLSKIE"
I co teraz ?
gdzie wpisać KLUCZ PRODUKTU ?


Wchodzisz na www.ageofconan.com na My Account i tam z lewej wpisujesz;P. Btw na koncie mam napisane: Twoje produkty : Snow Mammoth. Kiedy i gdzie będe mógł go odebrać?:) (od 20 lvla domyslam sie:P 10 to go. Ale gdzie(to ze 40 wymagany na jazde tez wiem:P))

Aczkolwiek jezeli zmieniles myśle ze twoje stare konto juz jest polskie... a drugi klucz(ten z polskiej wersji) mozesz dac koledze:P Choc nie wiem po co kupowales 2 wersje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 15:31, barsum napisał:

Btw na koncie
mam napisane: Twoje produkty : Snow Mammoth. Kiedy i gdzie będe mógł go odebrać?:) (od
20 lvla domyslam sie:P 10 to go. Ale gdzie(to ze 40 wymagany na jazde tez wiem:P))


Będąc w grze musisz wklepać komendę "/claim".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy wersja sklepowa AoC różni się czymś od tej którą można kopić na gram.pl?
Bo nie chce czekać na przesyłkę, tylko zacząć grać, już jutro.
Rozumiem, że w skład zestawu podstawowego wchodzi 30 dniowy abonament (i soundtrack ;), bardzo mi na nim zależy)?
EDIT:
PS:Chodzi mi o wersję PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dwa posty pod rząd, ale mam jeszcze jedno bardzo ważne pytanie.
Przeczytałem, że są karty prepaid, ale niema ich w ofercie gram.pl... kiedy będą dostępne? Czy rzeczywiście będą kosztować 29 zł? Jeżeli nie... to gry oczywiście nie zakupię, nie stać mnie na wyższy abonament :(. Babrać się z przelewami też nie zamierzam :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować