Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Ludzie trzeba było zagrać w polską betę, to nie mielibyście teraz tylu pytań.

Ja mam pytanie o to, jak wygląda świat poza początkową wyspą, do której była ograniczona beta. Nadal zachwyca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 21:25, Nerr012 napisał:

;] fajny conquer czytałem ze dobrze jest miec dwie maczugi albo axy ;] i czy conqer ma
fajnie wygladajace zbroje ?

No ciężkie, wyglądają nieźle : )
A w aoc PL, mają być ponoć dodatkowe - takie co w EU nie znajdziemy .

jak masz więcej pytań, to proszę pisz w jednym poście, bo wpadnie Wojman i mi skopie dupe : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 20:54, Nerr012 napisał:

pytanie kto z was poleci mi conquera na pvp ? i czy ktos z was nim gra ? i czy warty
polecenia jak nie to powiedzcie jaka klase grac w zwarciu zeby byla szybka i silna ;]
najlepiej zeby mogla nosic tez tarcze



Dobry jest w pvp, nawet bardzo ;) Tylko, że właśnie używa się dual wielda bo przy dwuręcznej broni jest za mały dps.

Co do guardiana to z polearmem też potrafi przykozaczyć w pvp, ale nie ma nim takich możliwości jak conqiem jednak. Tarcza jest tylko do tankowania, ewentualnie pve, bo w pvp bys sie pochlastal :P

Spotkasz ludzi jak wyjdziesz z miasta. O to się nie martw :)

@Kapas

"Ja mam pytanie o to, jak wygląda świat poza początkową wyspą, do której była ograniczona beta. Nadal zachwyca ? "

Mnie kręci. Jest naprawdę różnorodny i ciekawy.

@ja33no

"Czyli warunki rzeczywiście bardzo korzystne, mam jeszcze cztery pytania.
1.Czy grając łowcą odczuje brutalność gry? Czy krew tryska przy każdym strzale }:-)?
2.Czy widoki są urozmaicone, leśne chaty, groty, jeziora, jelonki ^^?
3.Czy czary maga są efektowne?
4.Do jakiego lvl można dojść w ten "darmowy miesiąc"?"

1. Tryska aż miło ;D
2. Jak najbardziej. Góry, śnieg, pustynia, podziemia, dżungla, równiny tez możliwe do przemierzenia ;)
3. Efektowne? Jak najbardziej, szczególnie obszarówki <3 Mówię o wszystkich klasach castujących, bo jako tak nie ma tu postaci o nazwie "mag".
4. Znam ludzi, którzy wklepali 80 lvl, ale hm... ;) Myślę, że nikt nie jest nolifem :D A na to trzeba jednak 200-300h zaleznie od tego kto, kim i jak gra ;>


"Czytałem, że gra ma coś na wzór single player''a, jak to wygląda? Czy podczas poznawania tej historii (od tego chcę zacząć) będę spotykał innych graczy?
PS: Jaką frakcję powinienem wybrać, jeżeli chcę zaczynać niedaleko gęstych lasów z widokiem na śnieżne krainy oraz popijać w karczmie rozmawiając z kompanami?"

Powinieneś zostać Cymeryjczykiem ;)
Wygląda to tak, że pomiędzy lvlami 1-19 masz parę questów, które rozgrywasz "solo" i musisz je wykonać by opuścić początkową wyspę więc nie ma strachu.
@brianD

"2)Czy system walki jest AŻ tak zręcznościowy, jak niektórzy piszą? Jak by mi ktoś wytłumaczył jak wygląda combat, to bym był wielce zadowolony"

Zręczności trzeba w pvp, w pve poradzisz sobie jedną ręką :P Combat polega na tym, że... hm..najlepiej samemu zobaczyć.

"3)O co chodzi z podziałem świata na "zon(e)''y"? Bliżej mu do WoW''a czy do GW-ów? Czy podczas przechodzenia do innego "terenu" pojawiają się loadingi?"

Są loadingi podczas przechodzenia z obszarów (które są bądź co bądź bardzo duże, na ogół). Zasadniczo wygląda to tak, że każdy obszar ma ograniczoną ilość os. które mogą w nim przebywać i w momencie, gdy jest ich zbyt dużo otwiera się kolejny taki sam obszar na który wchodzą kolejni gracze :>

"4)Czy kupując wersję PL, będę miał możliwość wybrania serwera anglojęzycznego?"
Nie.


"5)Jak tam z ekonomią świata i czy questy są tylko pretekstem do grindowania?"

Questy bywają bardzo przyjemne, a do tego są opłacalne pod względem doświadczenia ;) Nie tylko grind, można się fajnie wczuć i poznać świat.
Co do ekonomii...hm..:) Ciężko powiedzieć jak będzie na nowo powstałym serwerze - każdy ma swoją specyfikę.


Sory, jak trochę chaotycznie, ale ciężko ogarnąć tyle pytań, a jeszcze ciężej odpowiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem lenia, a musiałem sprawdzić która godzina ...
Nie chciało mi się od aoc wstawać .
Wpisałem więc /time (w wielu grach jaki grałem, po wpisaniu tej komendy, pokazuje się godzina)

Nagle na żółto pojawia się komunikat:
"Komenda przekracza Twoje uprawniania, Twoja prośba została zarejestrowana" .

jak myślicie, grozi mi coś ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak się skusiłem i kupiłem EK ;) Może mi ktoś powiedzieć ile mniej więcej instaluje się ta gra?
I mam do Was jedno pytanie, która klasa jest lepsze dla laika MMO - Conquer czy Dark Templar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 12:19, Don Zorro napisał:

Kurde, podoba mi się ta gra.
1) Czy to bezmyślna klikanina 1233456 a la GW?
2) Ile wynosi abonament?

Na twoje pytania, pomimo małego doświadczenia mogę odpowiedzieć :P.
1)System walki w AoC jest inny niż w reszcie MMO. Nastawiony jest na zręczność gracza (większość osób sobie z nim na pewno poradzi ;)). Nie będę się rozpisywał, bo najlepiej objaśni Ci to ten filmik:
http://pl.youtube.com/watch?v=MYY0ZtaUW9w
2)Jeżeli przelewem, to 29 zł za miesiąc (pierwsze trzy miesiące kosztują tylko 19 zł).
Jeżeli prepaidem, to 60 zł za dwa miesiące, najlepiej zamówić na wirtus.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 12:47, Don Zorro napisał:

Niedrogi abonament, tylko się jeszcze waham między tym a Warhammerem online. Doradzisz
coś?

Mam dokładnie taki sam dylemat. AoC jest zdecydowanie dojrzalszy. Gołe kobiety (to nie są elfki w podkoszulkach xD), dużo krwi, odpadające głowy. Dużym plusem jest to, że na serwerze znajdziemy tylko polaków, co ułatwi komunikacje wewnątrz gildii. Natomiast Warhammer może mieć ciekawsze (lecz w gorszej jakości) krajobrazy...

Dnia 24.01.2009 o 12:47, Don Zorro napisał:

I polski serwer AoC...jak wygląda krajobraz?

http://pl.youtube.com/watch?v=_0EPj5TQ5KE
http://pl.youtube.com/watch?v=OkqV8UQUNgw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 13:27, Sido15 napisał:

Orientuje się może ile jest uaktualnień do ściągnięcia po zainstalowaniu gry? (ściągam
właśnie ten o wadzę 647MB)

Możesz podać linka? Też zacznę ściągać. Jutro świat AoC powiększy się o jednego brudnego łowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 13:29, ja33no napisał:

> właśnie ten o wadzę 647MB)
Możesz podać linka? Też zacznę ściągać. Jutro świat AoC powiększy się o jednego brudnego
łowce.


Nie wiem czy jest inna możliwość ale ja ściągam przez menadżera uaktualnień gry ;) - prawdziwe męczarnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 13:32, Sido15 napisał:

Nie wiem czy jest inna możliwość ale ja ściągam przez menadżera uaktualnień gry ;) -
prawdziwe męczarnie...

Czyli masz już pudełko?

EDIT: Cz trzeba posiadać kartę pre-paid, aby uruchomić grę? Ja nie wiem czy nie znudzę się grą po miesiącu, dlatego nie chcę od razu wykupować 3 miesięcy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro niektórzy już zakupili grę i grają to może ktoś mi powie czy jest sens kupować tę grę na takiego laptopa:

Intel Core 2 Duo 2.4
3 GB RAMu
Mobility Radeon HD 3650 (512 MB)

?

Pytam bo po ostatnich doświadczeniach z GTAIV jestem dosyć sceptycznie nastawiony do wymagających gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 13:44, ja33no napisał:

EDIT: Cz trzeba posiadać kartę pre-paid, aby uruchomić grę? Ja nie wiem czy nie znudzę
się grą po miesiącu, dlatego nie chcę od razu wykupować 3 miesięcy :P.



Nie trzeba.

>Możesz podać linka? Też zacznę ściągać. Jutro świat AoC powiększy się o jednego brudnego łowce.

Da się ściągać tylko przez "menedżera uaktualnień gry" :)

@zpawelz

Ciężko powiedzieć, jak będzie sobie radziła karta graficzna... teoretycznie powinieneś dać radę, a w praktyce...nie wiem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam... Sorry za małą reklamę, ale większości chyba ona nie zaszkodzi. A więc tak: Posiadam Pre paid AoC:HA (nie pytajcie skąd). Nie posiadam gry więc nie mam jak go użyć. I tu moja propozycja. Chętnie oddam go za: Konto w WoW (conajmniej 25-35 lvl), albo pre-paid do wowa. Taki mały pp za pp. Jeśli ktoś zainteresowany pisać na GG: 4136863, Skype: ventura525, lub na forum... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się zapytać czy pójdzie na takim sprzęcie:


Windows XP sp3
Celeron 3.2 Ghz
1 GB ram
ATI Radeon x1300 256 mb

Teoretycznie minimalne wymagania sprzętowe spełniam ale jak to jest w praktyce?
(minimalne wymagania zamieszczam poniżej)

Wymagania minimalne:

* System operacyjny: Windows XP SP2 / Windows Vista
* Procesor: Intel Pentium 4 3.0 GHz lub odpowiednik AMD Athlon
* Pamięć RAM: 1 GB
* Karta graficzna: 128 MB kompatybilna z DirectX 9.0c, wspierającą technologię Pixel Shader 2.0
(nVida GeForce 6600 lub ATI Radeon 9800)
* Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX 9.0
* Wymagana ilość wolnego miejsca na dysku twardym: 32 GB
* Napęd: DVD-ROM x6
* Łącze z internetem: 512Kbs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować