Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Czy ktoś może mi wyklarować dlaczego nie moge uzyskać z mojego konta klucza trial dla przyjaciela? Na ostatniej stronie instrukcji jak byk widnieje na całą strone informacja, że coś takiego jest po zarejestrowaniu konta i kiedy klikam w odpowiednią zakładkę mam info, że do tego abonamentu nie ma. To pytam do jakiego jest? Ja posiadam konto Kolekcjonerskie wiec juz chyba bardziej wypasionego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 04:04, zawcia napisał:

> witam,
>
> czy wie ktoś co się dzieje z gra? u mnie trwa aktualizacja - 13,1 GB??? czas ściągania-

> 33h
>
> czy to jakiś żart?

błąd plików :O nigdy go nie miałem. polecam reinstalację gry, szybciej wyjdzie...


rzeczywiście błąd plików, ale reinstalacja nie jest potrzeba, doszedłem do tego po 24 godzinach ściągania nieistniejącego patcha:) i przewertowaniu kilku forów na temat gry, wystarczy tylko uruchomić weryfikację danych poprzez plik "SimpleConfig.exe" znajdujący się w folderze gry:) działa i można grać dalej:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dnia 31.01.2009 o 10:42, Nerr012 napisał:

Możesz poprostu kupic karte Pre-paid w sklepie gram.pl albo empiku możesz tez placic
karta kredytowa ;]

Ja nie widziałem kart Pre-paid do AoC PL ani w sklepie gram.pl, ani w empiku gdzie kupowałem gre.Może ktoś kompetentny poda jakieś wyczerpujące info w tej kwestii? No bo zanim kupie, nie wiem gdzie co i jak, a kartą płatniczą nie zamierzam płacić absolutnie.Prowizje bankowe....nieee, nie mam na to czasu i ochoty.Empik, albo wysyłka pre-paida ze sklepu gram.pl mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 12:33, Maximo napisał:

Ja nie widziałem kart Pre-paid do AoC PL ani w sklepie gram.pl, ani w empiku gdzie kupowałem
gre.Może ktoś kompetentny poda jakieś wyczerpujące info w tej kwestii? No bo zanim kupie,
nie wiem gdzie co i jak, a kartą płatniczą nie zamierzam płacić absolutnie.Prowizje bankowe....nieee,
nie mam na to czasu i ochoty.Empik, albo wysyłka pre-paida ze sklepu gram.pl mnie interesuje.


Z tego co się dowiedziałem karty Pre-Paid mają być dostępne do dwóch tygodni w sklepie gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:33, Xoff napisał:

> > witam,
> >
> > czy wie ktoś co się dzieje z gra? u mnie trwa aktualizacja - 13,1 GB??? czas
ściągania-
>
> > 33h
> >
> > czy to jakiś żart?
>
> błąd plików :O nigdy go nie miałem. polecam reinstalację gry, szybciej wyjdzie...


rzeczywiście błąd plików, ale reinstalacja nie jest potrzeba, doszedłem do tego po 24
godzinach ściągania nieistniejącego patcha:) i przewertowaniu kilku forów na temat gry,
wystarczy tylko uruchomić weryfikację danych poprzez plik "SimpleConfig.exe" znajdujący
się w folderze gry:) działa i można grać dalej:) pozdrawiam



Ha! No popatrz ;) Przyznam, że nigdy tego nie doczytałem na forach, bo po kilku tygodniach od premiery zrezygnowałem z czytania o "problemach technicznych" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 15:01, Nerr012 napisał:

Tokix móg3byś podac screeny ze tera1niejszych ustawien graficznych ?

Oczywiście :)

1/2

(Niestety we większych krainach często mam bugga, że widzę na znaczną odległość bez mgły, przez co mam 15-20
FPS, i aby sprowadzić FPS do właściwej liczby od nowa muszę zmieniać ustawienia graficzne :\ )

20090131152531

20090131152620

20090131152709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 15:38, Tokix napisał:

2/2

Mam nadzieje, że za ostatni obrazek nie dostane degrada ..:)
Ale to przecież samo piękno !

a jak ty masz detale ustawione i ile fps masz max miastach? wrzuc screena z ustawien ;] plx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mógł by mi podać stronkę gdzie robi się konto do AoC. Nie gry jeszcze nie mam ale nie wiem jakie karty płatnicze są obsługiwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 17:45, jkui napisał:

czy ktoś mógł by mi podać stronkę gdzie robi się konto do AoC. Nie gry jeszcze nie mam
ale nie wiem jakie karty płatnicze są obsługiwane



Akceptujemy następujące znane karty kredytowe:
Visa (nie Visa Electron)
Mastercard
American Express
JCB

Pozwala zapłacić gotówką lub inną metodą płatności, taką jak:
Western Union
Virtual Check
Prześlij pocztą lub faksem swój czek
Pocztowy przekaz pieniężny
Paypoint
paysafecard®
Plus wiele lokalnych metod płatności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zakupu edycji 2009 PL przez download? Tak się pytam, bo kilkanaście GB to jednak trochę jest. Czy jakość grafiki wpływa na wymagania dotyczące jakości łącza? Do tej pory 1MB do wszystkiego mi wystarczało, a z AoC nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 18:31, LoLo84 napisał:

> czy ktoś mógł by mi podać stronkę gdzie robi się konto do AoC. Nie gry jeszcze nie
mam
> ale nie wiem jakie karty płatnicze są obsługiwane


Akceptujemy następujące znane karty kredytowe:
Visa (nie Visa Electron)
Mastercard
American Express
JCB

Pozwala zapłacić gotówką lub inną metodą płatności, taką jak:
Western Union
Virtual Check
Prześlij pocztą lub faksem swój czek
Pocztowy przekaz pieniężny
Paypoint
paysafecard®
Plus wiele lokalnych metod płatności!

to są karty obsługiwane przy płaceniu polskiego abonamentu w Age of Conan Hyborian Adventures 2009 PL??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 20:00, flymar napisał:

Czy jest możliwość zakupu edycji 2009 PL przez download? Tak się pytam, bo kilkanaście
GB to jednak trochę jest. Czy jakość grafiki wpływa na wymagania dotyczące jakości łącza?
Do tej pory 1MB do wszystkiego mi wystarczało, a z AoC nie wiem.


1MB wystarcza do AoC. Nie, grafika raczej nie wypływa na wymagania odnośnie łącza.
Nie słyszałem o możliwości zakupu AoC 2009 PL przez download.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam kilka pytań.

Gdzie najlepiej szukać set''a dla conquerora ? (60lvl)
gdzie jest największe prawdopodobieństwo, że go zdobędę ?

Kilka dotyczących gildii :

Jak tworzyć takie ogłoszenia typu: Gildia xx rekrutuje , które można przeciągnąć na czat i wszyscy mogę to podejrzeć?
Jak do takich ogłoszeń dodawać obrazki ?

Gdzie mogę znaleźć "o gildii" gdzie mogę napisać nazwę, członków, biografie i takie tam ?

Dziękuję bardzo za wszelkie odp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a na moje pytanie to nie odpowiedziałeś przecież każdy z was morze odpowiedzieć na moje pytanie bo każdy z was robił konto to chyba wie ej no ludzie sory! ja mam karte Pko bp i czy jest ona obsługiwana na polskim serwerze płacąc polski abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:31, Tokix napisał:

Gdzie najlepiej szukać set''a dla conquerora ? (60lvl)
gdzie jest największe prawdopodobieństwo, że go zdobędę ?

Zależy, fajne 3-4 częścii ciężkiej zbroi lecą w Katakumbach w Tarantia Noble District, jak to w polskiej wersji idzie nie jestem pewien - ale w nazwie pewnie będzie dzielnica albo szlachecka ;). Leci to z jednego z 2 pierwszych bosów, taka paskudam która co jakiś czas się powiększa i zwalnia. Do tego na 63 lecą kolejne 4 w Amfiteatrze w Przełęczy Ymira. To też epicka instancja 6-osobowa jak Katakumby. No i na epiku można stukać bosy w samej przełęczy - wtedy masz szansę na podniesienie vindicatora albo heretica.

Dnia 31.01.2009 o 22:31, Tokix napisał:

Jak tworzyć takie ogłoszenia typu: Gildia xx rekrutuje , które można przeciągnąć na czat
i wszyscy mogę to podejrzeć?

Najłatwiej pisząc sobie odpowiedni skrypt. Na AoC-wiki masz niezły tutorial, jest tam wszystko co potrzebne żeby stworzyć fajne ogłoszenie.

http://aoc.wikia.com/wiki/Scripts

Dnia 31.01.2009 o 22:31, Tokix napisał:

Jak do takich ogłoszeń dodawać obrazki ?

Z tego co mi wiadomo, nie da się. I pewnie nie będzie się dało.

Dnia 31.01.2009 o 22:31, Tokix napisał:

Gdzie mogę znaleźć "o gildii" gdzie mogę napisać nazwę, członków, biografie i takie tam?

W samej grze? Domyślenie nic podobnego nie jest zaimplementowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 22:35, jkui napisał:

a na moje pytanie to nie odpowiedziałeś przecież każdy z was morze odpowiedzieć na moje
pytanie bo każdy z was robił konto to chyba wie ej no ludzie sory! ja mam karte Pko bp
i czy jest ona obsługiwana na polskim serwerze płacąc polski abonament

zrozum, ze karta pko bp to jest albo visa albo master card albo cokolwiek innego. zobacz co masz na niej napisane, czy masz znaczek visa czy visa express itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 00:01, vBoguSv napisał:

> Gdzie najlepiej szukać set''a dla conquerora ? (60lvl)
> gdzie jest największe prawdopodobieństwo, że go zdobędę ?
Zależy, fajne 3-4 częścii ciężkiej zbroi lecą w Katakumbach w Tarantia Noble District,
jak to w polskiej wersji idzie nie jestem pewien - ale w nazwie pewnie będzie dzielnica
albo szlachecka ;). Leci to z jednego z 2 pierwszych bosów, taka paskudam która co jakiś
czas się powiększa i zwalnia.

Można tam wparować solo, czy potrzeba większej ilości graczy ? na elity zawsze z kimś biegałem, ale gdzieś obiło mi sie o uszy, że tam akurat można solo .
>Do tego na 63 lecą kolejne 4 w Amfiteatrze w Przełęczy

Dnia 01.02.2009 o 00:01, vBoguSv napisał:

Ymira. To też epicka instancja 6-osobowa jak Katakumby. No i na epiku można stukać bosy
w samej przełęczy - wtedy masz szansę na podniesienie vindicatora albo heretica.

> Jak tworzyć takie ogłoszenia typu: Gildia xx rekrutuje , które można przeciągnąć
na czat
> i wszyscy mogę to podejrzeć?
Najłatwiej pisząc sobie odpowiedni skrypt. Na AoC-wiki masz niezły tutorial, jest tam
wszystko co potrzebne żeby stworzyć fajne ogłoszenie.

http://aoc.wikia.com/wiki/Scripts

Dzięki wielkie.

Dnia 01.02.2009 o 00:01, vBoguSv napisał:


> Jak do takich ogłoszeń dodawać obrazki ?
Z tego co mi wiadomo, nie da się. I pewnie nie będzie się dało.

> Gdzie mogę znaleźć "o gildii" gdzie mogę napisać nazwę, członków, biografie i takie
tam?
W samej grze? Domyślenie nic podobnego nie jest zaimplementowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować