Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2009 o 09:22, Długokęcki napisał:

Eh jednak problem nadal istnieje. Czekam już prawie godzinę i nadal nie mogę sie zalogowac.

Ja też mam ten problem dzisiaj, chyba jest to związane z konserwacją serwerów europejskich. :(
Jest jakaś zmianka o tym przy uruchamianiu gry. Od piątej, przez osiem godzin serwery nie będą dostępne :[
Wydaje mi się, że dlatego ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej czy jak kupię tą grę to mogę grać a kompie bezpłatnie ???? Czy muszę tak czy siak jakiś abonament wykupować ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 23:21, T.Boczek napisał:

Ej czy jak kupię tą grę to mogę grać a kompie bezpłatnie ???? Czy muszę tak czy siak
jakiś abonament wykupować ?????


http://pl.wikipedia.org/wiki/Abonament

Kupujesz telefon - musisz potem opłacać wykonywane przy jego pomocy połączenia.
Kupujesz dekoder tv - musisz potem opłacać udostępniane przezeń kanały.
Kupujesz modem - musisz potem opłacać umożliwiony dzięki niemu dostęp do internetu.
Kupujesz Age of Conan tudzież inne MMO z abonamentem - musisz opłacać ten abonament, jeśli chcesz grać. "Bezpłatny" masz tylko pierwszy miesiąc gry. W cudzysłowie, bo za grę w sklepie i tak zapłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko,konczy mi sie ten miesiąc "bezpłatny" i jakoś nie widzę kart Pre-paid do wersji PL.Wie ktoś gdzie można kupić, ew. czy sa juz dostępne gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E to ta gra mnie jakoś wtedy nie rajcuję , gdyby była bezpłatna to ok :) Coś jak Metin 2 albo gry ze Steam , ale ze to jest płatnę to odechciewa mi się grać aczkolwiek w grę bym se chętnie50 Cent pograł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech… Zarzekałem się, że nie spróbuję Conana, bo świat itd. Kij z tym, MUSZĘ wiedzieć o co chodzi, albo się z tej ciekawości przekręcę :) Zanim jednak zacznę swoją przygodę, miałbym kilka pytań do osób rozeznanych w temacie.

1) Jak w chwili obecnej prezentuje się sytuacja na polskim serwerze? Czy ludzi jest w miarę dużo? Nie ma problemu ze zmontowaniem party? Czy może lepiej iść na zagraniczne serwery? Jak wstępnie prezentuje się nasze community?

2) Gdzie zakładać konto, jeśli zamierzam grać na polskim serwie? W tym samym miejscu, co pozostałe, a później tylko odpowiedni serwer wybrać?

3) Czy ma się dostęp do pozostałych serwerów, nawet jeśli gra się na polskim (np. w przypadku tworzenia nowych postaci)?

4) Czy polski pre-paid (ten za 3 dychy) pozwala grać na zagranicznym serwie, czy może jest on tylko i wyłącznie na nasze podwórko?

5) Na jakiej zasadzie wykupuje się 3 miesiące (te za 2 dychy) zaraz po darmowym, za pomocą karty płatniczej, czy może są jakieś osobne pre-paidy?

Więcej grzechów nie pamiętam, ale jak coś sobie przypomnę, to niechybnie napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w mieście Tortage. Wykonuję nocną misję i mam iść do magazynu. Walczę najpierw z trzema gostkami, którzy niexle sieką, ale jakoś przeżywam tę walkę. Chwila odpoczynku i wpada pojedynczy gostek, co nieźle siecze. Odpoczynek i wpada dwóch niezłych gości, a tej walki już nie jestem w stanie przeżyć. Jestem na 12 poziomie i mam dwuręczny całkiem fajny miecz i już całkiem fajoski ubiór. Jak to mozna przejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 16:42, Kresegoth napisał:




1.Mogło byc zawsze gorzej ludzie sa party da sie robic.
2.Konto zaklada sie w tym samym miejscu a funcom po keyu wie ze masz polska wersje.
3.Jesli masz polska wersje aoc masz do wyboru tylko polskie serwery a jak narazie 1 serwer.
4.Nie ma jeszcze polskiego pp a jak bedzie to wylocznie tylko na nasze podworko
5.Karta platnicza przelew czy przekaz pocztowy nie jestem pewien zadnych osobnych kart pp nie ma.

@marekl1975
opis q kojarzy mi sie z ostatnim q w tortage z wyzwoleniem jakies dzielnicy ale jak mowisz ze masz 12lvl to napewno nei ten q ja sobie bez problemu dawalem rade w q nocnych. Ale jak sprawia trudnosci to jedyna rada moja moze byc taka nabij wiekszy level i potem sprobuj jeden level wiecej moze duzo dac a w tortage 1 lvl nabijesz szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponowie swoje pytanie: Czy wiadomo coś na temat kart Pre -paid do AoC PL? Kończy mi się 30 dniowy bezplatny termin, i chciałbym go przedłużyć tego typu kartą.W sklepie gram.pl jest jedna karta za 69 zł,ale nie ma tam żadnego info do jakiej wersji. Proszę o odpowiedz w tej bądż co bądż ważnej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Age of Conan. Gra jest świetna. Rozgrywka jest bardzo przyjemna i leveluje się dosyć szybko. Na początku stworzyłem sobie Zdobywcę, jednak znacznie bardziej do gustu przypadł mi Herold Xotli. Znacie jakieś sprawdzone buildy dla tej klasy na PvE i do levelingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem po reinstalacji systemu z ponowną instalacją gry.Mianowicie przy isdtalce ciągle wyskakują mi błędy plików RDB/rdbdata.Przed instalka wszystko z nazwa Funcom odinstalowałem, wyczyściłem rejestr,i dalej to samo .Nie wiem co z tym zrobić. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 09:01, argetlam napisał:

> Albo ten polski serwer jest tragiczny albo jest tragiczny;
> autoryzacja nieudana, logowanie nie powiodło się, po 15 minutach gry ping 5000.
Chyba
> czas poWoWić.

U mnie autoryzacja trwala 5min gram juz kilka dni 0 lagow super wszytko dziala. Polecam
wszystkim co jescze nie kupili AoC zeby kupili i przynajmniej sprobowali :)

A ja nie polecam nikomu, kto posiada Inet z Multimedia, a szczególnie MM Gdynia. Stałe pingi na poziomie 4800ms oraz gigantyczny temat o tego rodzaju opóźnieniach na oficjalnym forum anglojęzycznym. I nie chodzi o to, że gra nie jest klimatyczna, czy nowatorska, czy się podoba, czy nie. Chodzi o to, że niektórzy (może osoby z konkretnym providerem) nie mają szans w nią dłużej pograć. Od momentu zakupu (02.02) zdarzyły mi się bodajże trzy sesje bez lagów. Gdyby jeszcze była widoczna jakaś aktywność z którejś ze stron (ISP? CDP? FC?) w kierunku rozwiązania problemu, to możnaby mieć jakąś nadzieję, ale wygląda to mniej więcej tak "kupiłeś w ciemno, martw się sam".
Ostatnie info - w przyszłym tygodniu pacz z "kilkoma poprawkami odnośnie opóźnień". Świetnie - i może z tydzień z darmowego miesiąca będę mógł pograć bez zgrzytania zębami. Czy zdecyduję się na płacenie abonamentu? Za co? Za możliwość oglądania w nieskończoność paska autoryzacji? Za podziwianie grafik podczas ładowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić karty pre-paid do AoC ? Bo te na gram.pl są chyba do ang wersji. A mi chodzi o karty do polskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 08:44, Kapas napisał:

Gdzie można kupić karty pre-paid do AoC ? Bo te na gram.pl są chyba do ang wersji. A
mi chodzi o karty do polskiej

Dobre pytanie,niestety z niewiadomych przyczyn owiane aurą tajemnicy;/ Z nieoficjalnych żródeł wiem że są na allegro.pl i wirtus.pl jakieś karty PP podobno pasujące do wersji PL. Sprawdziłem ,lecz nigdzie nie było żadnego konkretnego info co do kompatybilności z 2009PL. Więc wstrzymałem się z wydaniem ok 70zl.na niewiadomy produkt.Ogólnie cały system płatności do wersji PL jest co najmniej nieprzejżysty.W sumie bardzo to dziwne.No nie wybule w moim banku kasy na dodatkową kartę płatniczą tylko do AoC ! Chce zapłacic, mam gotówkę, a nie mogę zapłacic...chyba możliwe tylko w Polsce.Czyżbyto był koniec przygody z AoC dla tych co chca płacic kartą PP?? Może ktoś kompetentny zdobędzie się na odwagę i powie jak sie mają sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepsza baza danych o itemkach jest na http://aoc.yg.com/ Tylko z drugiej strony większość przedmiotów nie jest podpisana tym gdzie można je złapać. W takich przypadkach dobrze mieć w gildii czy na FL osobę, która już trochę czasu spędzonego z AoC ma za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować