Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie



Dnia 15.02.2009 o 11:56, flymar napisał:

A ja nie polecam nikomu, kto posiada Inet z Multimedia, a szczególnie MM Gdynia. Stałe
pingi na poziomie 4800ms oraz gigantyczny temat o tego rodzaju opóźnieniach na oficjalnym
forum anglojęzycznym. I nie chodzi o to, że gra nie jest klimatyczna, czy nowatorska,
czy się podoba, czy nie. Chodzi o to, że niektórzy (może osoby z konkretnym providerem)
nie mają szans w nią dłużej pograć. Od momentu zakupu (02.02) zdarzyły mi się bodajże
trzy sesje bez lagów. Gdyby jeszcze była widoczna jakaś aktywność z którejś ze stron
(ISP? CDP? FC?) w kierunku rozwiązania problemu, to możnaby mieć jakąś nadzieję, ale
wygląda to mniej więcej tak "kupiłeś w ciemno, martw się sam".
Ostatnie info - w przyszłym tygodniu pacz z "kilkoma poprawkami odnośnie opóźnień". Świetnie
- i może z tydzień z darmowego miesiąca będę mógł pograć bez zgrzytania zębami. Czy zdecyduję
się na płacenie abonamentu? Za co? Za możliwość oglądania w nieskończoność paska autoryzacji?
Za podziwianie grafik podczas ładowania?

W myśl nowych przepisów dostawca usług internetowych nie moze już podawac wartosci TCP/UDP wyssanych z palca.Muszą byc takie jak w umowie która zawarłeś.Wpisz w gogle testspeed i zobacz czy parametry odpowiadają twojemu łączu. Jeśli nie, to pisz podanie w 2 egzemplarzach ,zażadaj potwierdzenia reklamacji na kopii podania.Jak nie pomoze to mozna nawet wystąpic do sądu itd.Najłatwiej zmienic providera,Gdynia to duże miasto.Ja polecam Dialog ,o ile jest u was,mialem 2Mb-AoC bez problemu, teraz mam w nowej promocji 4Mb-bez problemu, serwis online całodobowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2009 o 10:59, Maximo napisał:

Dobre pytanie,niestety z niewiadomych przyczyn owiane aurą tajemnicy;/ Z nieoficjalnych
żródeł wiem że są na allegro.pl i wirtus.pl jakieś karty PP podobno pasujące do wersji
PL. Sprawdziłem ,lecz nigdzie nie było żadnego konkretnego info co do kompatybilności
z 2009PL. Więc wstrzymałem się z wydaniem ok 70zl.na niewiadomy produkt.Ogólnie cały
system płatności do wersji PL jest co najmniej nieprzejżysty.W sumie bardzo to dziwne.No
nie wybule w moim banku kasy na dodatkową kartę płatniczą tylko do AoC ! Chce zapłacic,
mam gotówkę, a nie mogę zapłacic...chyba możliwe tylko w Polsce.Czyżbyto był koniec przygody
z AoC dla tych co chca płacic kartą PP?? Może ktoś kompetentny zdobędzie się na odwagę
i powie jak sie mają sprawy.



Dlatego sobie odpuszczę tą grę na jakiś czas zanim pojawią się karty. Wtedy już będzie ją można kupić (grę ) pewnie już za mniej niż 50 zł ( obecna najniższa cena na allegro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile powinien zajmować ten update z 18-ego, można go jakoś "ręcznie" ściągnąć? Od wczoraj już nawet nie pamiętam ile razy próbowałem grę updateować i za każdym razem albo się updater zawiesza albo transfer spada do 0...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 14:53, Ledoke napisał:

Ile powinien zajmować ten update z 18-ego, można go jakoś "ręcznie" ściągnąć? Od wczoraj
już nawet nie pamiętam ile razy próbowałem grę updateować i za każdym razem albo się
updater zawiesza albo transfer spada do 0...

Niestety manualnie nie da sie update pobrać ...
Nie chciałbym Cie denerwować, ale dzisiaj aktualnie serwery zamknięte są i zapewne zaś jakiś update .
Już mogli wytrzymać do końca tych 30 dni .

btw. cos wiadomo o Pre Paidach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:22, zawcia napisał:

Szok ;O Pierwszy raz widzę ludzi, którzy płaczą, że update jest :D
Kurde, to jest powód do radości!

Zawcia spróbuj mnie zrozumieć .
mam 512 kb/s neta. Wczoraj musiałem zasysać update ok. 800 MB. Miałem lipny transfer, przez co aoc odpaliłem o godzinie 20:00.
Grałem do 23:00 gdyż znowu zamknęli serwery .
Dzisiaj po powrocie do domu, muszę czekać aż w końcu ok. 18:00 otworzą serwer, i będe zasysał update do nocy : /
Darmowy miesiąc mi sie w niedziele kończy, a nie wiadomo co z pp . :(
Jestem na głodzie aoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:22, zawcia napisał:

Szok ;O Pierwszy raz widzę ludzi, którzy płaczą, że update jest :D
Kurde, to jest powód do radości!


oj ja sie z update nie ciesze.. wczoraj dzialalo super, to wrzucili w nocy update, ktory dzisiaj wysypywal mi gre co chwile :D

robia patcha, naprawiaja 1 rzecz a psuja 3 :D ale nadal podoba mi sie ta gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:22, zawcia napisał:

Kurde, to jest powód do radości!

Tak, update jest powodem do radości, w szczególności taki update który waży prawie 1gb i nie da się do końca ściągnąć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh mnie od wczoraj to nawet z patchera wysypało parę razy. Nie pozostaje nic innego jak czekać, aż otworzą serwer i będzie można pobrać Upka jak należy, sam jestem na głodzie AoC a dzisiaj dostałem kasę i w sumie nowego kompa złożyłem więc tym bardziej chcę wypróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 19 lutego znowu wyłączyli serwer koło 12 żeby dać hotfixa do poprzedniego patcha z wczorajszego dnia. Wszedłem ponownie przed 17 i pograłem do momentu wyjścia z psem. Po powrocie nie mogłem sie zalogować. Komunikat- Nie można się połączyć z serwerem. Jeśli to kolejny patch i ma tak wyglądać cały czas to myślę że cierpliwość i wyrozumiałość graczy się skończy chyba że zrekompensują to oddaniem darmowych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 18:13, Tokix napisał:

Napisałem meila do sklepu gram.pl, z odpowiedzi wynika, że można przedłużyć subskrypcję
AoC 2k9PL zwykłymi pre paidami, tymi z eu:

Eee, znaczy się mam płacić jak za pełną wersję ale grać w okrojoną? słodko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 19:27, Ledoke napisał:

> Napisałem meila do sklepu gram.pl, z odpowiedzi wynika, że można przedłużyć subskrypcję

> AoC 2k9PL zwykłymi pre paidami, tymi z eu:
Eee, znaczy się mam płacić jak za pełną wersję ale grać w okrojoną? słodko :)


Niestety chyba na to wychodzi .
W sumie CD-P z Funcom''em dali ciała. Koniec subskrypcji, a pp dla graczy bez konta bankowego - brak .

EDIT: ew. tylko ten co w linku podałem. Jednak cena z EU .-.-'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zemrę chyba zaraz !!!!!
Przedłużenie czasu down''a do 6 godzin ...
Mnie już nosi przed komputerem ... Czekam i czekam, a tu nagle taki zonk : \
Czy ich całkiem pipierdzieliło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając FC myślę, że wszyscy dostaną wydłużenie subskrypcji o 1 dzień, bo wynika z tego, że dzisiaj się grać nie dało ;|

Spoko, rozumiem, że wielkość patchy potrafi zirytować - u nas nie GB czy inne państwa w których ludzie narzekają, że pliki ściągają im się z prędkością "zaledwie" 1MB/s co ogranicza ich łącze ;>
Ale fakt faktem, że ostatnio to norma w większości MMO, że raz na jakiś czas trzeba ściągnąć spory patch.


@Ledoke, Tokix

To nie tak jak myślicie, nie mam zamiaru usprawiedliwiać ani CDP ani FC, ale przy aktualnym kursie euro ludziom grającym na EU teoretycznie wychodzi jednak znacznie drożej.
Aczkolwiek rzeczywiście Polacy grający na EU mogą również kupować w Polsce tańsze pp, co jest dla nich niewątpliwym plusem. (no i 70 zł/ 2m-ce to nie jest 30 za miesiąc -_- choć w sumie pamiętam, że nie tak dawno pp były w Polsce nawet po 55zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od. około 8 rano próbuję się zalogować,i cały czas włącza się pasek "logowanie autoryzacja" a gdy on zniknie, wyświetla następujący komunikat: "przekroczono przewidywany czas logowania. prosimy spróbować później".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"logowanie autoryzacja" a gdy on zniknie, wyświetla następujący komunikat: "przekroczono przewidywany czas logowania. prosimy spróbować później".....

jest 14.30 i w dalszym ciągu wyświetla mi ten komunikat.... spotkał się ktoś z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich zainteresowanych, odnośnie Pre-Paidów- odpowiedź od CDP:

Witam,

Karty dostępne w naszym sklepie zgodne są z polską wersją gry. Jeśli chodzi o dostępność w innych sklepach niż nasz to niestety nie jesteśmy w stanie udzielić odpowiedzi. Jeśli inne sklepy będą zainteresowane sprzedażą takich kart to na pewno pojawiają się one w ich ofercie.


jakby ktoś chciał wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować