Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2009 o 12:09, Chlorofil napisał:

Jeszcze jedno pytanko. Czy te karty pre-paid mogę dostać w Empiku ? Jeżeli tak to w jakiej
cenie ?



W empiku niestety nie ma karty pre-paid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Fajnie. No to nie mam po co testować. Bo rodzice mi nie pozwolą kupować coś przez neta i jeszcze płacić za granie w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 17:30, Chlorofil napisał:

...

Fajnie. No to nie mam po co testować. Bo rodzice mi nie pozwolą kupować coś przez neta
i jeszcze płacić za granie w grę.


No popatrz. A mozna by pomyslec, ze nie powinni Ci pozwolic ze wzgledu na wiek. AoC jest od 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji trialowej jest inny klient niz dla pelno prawnych graczy ? Bo mam aoc zainstalowanego i chcialbym sprawdzic jakie zmiany weszly od mojej ostatniej wizyty w swiecie conana czy warto kupic karte pp to czy jak zrobie nowe konto trialowe czy musze sciagac klienta specjalnie dla triala czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie juz moj post wyzej jest nie wazny bo jest ta sama wersja tylko ze na autoryzacje konta trialowaego ponad 1h czekalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Gram w tę siedmiodniową,darmową wersję AoC i gra mi się podoba,ale ... jak to jest z tymi opłatami? - w reklamie pisze,że kolejne 3 miesiące za jedyne 19,90 zł każdy,a potem ok.30 zł za miesiąc ...ale ja nie mam karty kredytowej,więc co,będę musiał kupować te pre coś tam,za 60 - 80 zł na jeden miesiąc/ - w takim razie zupełnie nie opłaca się kupować tej gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 14:40, lis_23 napisał:

Witam
Gram w tę siedmiodniową,darmową wersję AoC i gra mi się podoba,ale ... jak to jest z
tymi opłatami? - w reklamie pisze,że kolejne 3 miesiące za jedyne 19,90 zł każdy,a potem
ok.30 zł za miesiąc ...ale ja nie mam karty kredytowej,więc co,będę musiał kupować te
pre coś tam,za 60 - 80 zł na jeden miesiąc/ - w takim razie zupełnie nie opłaca się kupować
tej gry ...


Karta pre-paid za 60zl jest na 2 miesiace. wiec wychodzi 1 miesiac po 30zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2009 o 17:33, Queven napisał:


Karta pre-paid za 60zl jest na 2 miesiace. wiec wychodzi 1 miesiac po 30zl

Dzięki ;)
ale na tej stronie: http://www.aoc.gram.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=323&Itemid=223 pisze,że abonament miesięczny kosztuje - 19,90 zł,a na trzy miesiące - 49,90 zł,więc trochę się w tym gubię ... nigdy nie grałem w płatne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2009 o 18:17, lis_23 napisał:

ale na tej stronie: http://www.aoc.gram.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=323&Itemid=223
pisze,że abonament miesięczny kosztuje - 19,90 zł,a na trzy miesiące - 49,90 zł,więc
trochę się w tym gubię ... nigdy nie grałem w płatne gry.


To jest oferta promocyjna dla nowych graczy ze przez pierwsze 3 miesiące masz abonament 19,90 lub jeden za 49,90 ale oferta dotyczy tylko ludzi wyposażonych w karty płatnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2009 o 18:43, Queven napisał:


To jest oferta promocyjna dla nowych graczy ze przez pierwsze 3 miesiące masz abonament
19,90 lub jeden za 49,90 ale oferta dotyczy tylko ludzi wyposażonych w karty płatnicze.


A jaką trzeba mieć kartę / jakiego banku / żeby móc nią płacić za grę w AoC?
Mam jeszcze dziwny problem ... wchodzę właśnie do gry i ... nie mogę walczyć,gdyż znikły mi nie tylko wszystkie komba,ale i trzy podstawowe strzałki ... w ogóle nie mogę wyprowadzać ciosów,mogę tylko stać i przyglądać się,jak mnie leją ... o co tu,biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego pytanie nie wiem dokladnie na bo ja place poprzez zdrabki wiec na to pytanie ci nie odpowiem. A co do znikniecia strzalem moze ci sie zmienil numer paska glownego tam masz numerek i strzalki kolo niego w gore i w dol sprawdz czy masz pasek nr jeden wlaczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 22:00, Queven napisał:

Co do pierwszego pytanie nie wiem dokladnie na bo ja place poprzez zdrabki wiec na to
pytanie ci nie odpowiem. A co do znikniecia strzalem moze ci sie zmienil numer paska
glownego tam masz numerek i strzalki kolo niego w gore i w dol sprawdz czy masz pasek
nr jeden wlaczony.


Ok,już sobie poradziłem ;)
ogólnie gra jest fajna,ale strasznie się tnie / przynajmniej dziś /,szczególnie w dzień - nie tylko podczas ruchu,obracania się,ale mam też takie zjawisko,że: albo znikają wszystkie obiekty i zostaje goła ziemia,albo znika powierzchnia i pojawia się niebieska przestrzeń wypełniona fragmentami elementów otoczenia - miał ktoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 22:30, lis_23 napisał:

ogólnie gra jest fajna,ale strasznie się tnie / przynajmniej dziś /,szczególnie w dzień
- nie tylko podczas ruchu,obracania się,ale mam też takie zjawisko,że: albo znikają wszystkie
obiekty i zostaje goła ziemia,albo znika powierzchnia i pojawia się niebieska przestrzeń
wypełniona fragmentami elementów otoczenia - miał ktoś tak?

Na sprzęcie z podpisu się tnie? Coś masz nie tak. Może przesadziłeś z ustawieniami?
A takich objawów jakie opisałeś u siebie nie doświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2009 o 23:44, Zebius napisał:

Na sprzęcie z podpisu się tnie? Coś masz nie tak. Może przesadziłeś z ustawieniami?
A takich objawów jakie opisałeś u siebie nie doświadczyłem.

Hmmm ... ustawiłem wszystko na maxa,to przesadzenie? ;)
Mam też dziwne problemy ze słońcem,które ... " miga " i raz jest ciemniej,a raz jaśniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak. MMO po prostu się nie ustawia całkowicie na maxa ;] Pierwsza rzecz, którą powinieneś zmienić to zostawić dx9 zamiast dx10 no i powinno śmigać pi razy oko na full details ;) Co do promocyjnej ceny to obawiam się, że obowiązywała nowych graczy, ale tylko po premierze polskiego serwera PvE - od stycznia do marca.

Co do wcześniejszego problemu, z którym już sobie poradziłeś... najprawdopodobniej nacisnąłeś kombinację alt+z, która powoduje zniknięcie UI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 11:29, zawcia napisał:

Zdecydowanie tak. MMO po prostu się nie ustawia całkowicie na maxa ;] Pierwsza rzecz,
którą powinieneś zmienić to zostawić dx9 zamiast dx10 no i powinno śmigać pi razy oko
na full details ;) Co do promocyjnej ceny to obawiam się, że obowiązywała nowych graczy,
ale tylko po premierze polskiego serwera PvE - od stycznia do marca.

Co do wcześniejszego problemu, z którym już sobie poradziłeś... najprawdopodobniej nacisnąłeś
kombinację alt+z, która powoduje zniknięcie UI.


Na razie z grafiką jest ok - mam inne pytanie: czy jak po zakończeniu darmowych siedmiu dni grania zakupię pełną wersję gry i ją zainstaluję,będę mógł dalej grać postacią już stworzoną,czy będę musiał zaczynać zabawę od nowa?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasę już mam, teraz tylko szukam najtańszego sposobu kupna, ale nie wiem czy nie poczekać na lipiec sierpień, bo w czerwcu wylatują na 2 tygodnie - czyli je stracę;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 09:55, alexiej napisał:

Kasę już mam, teraz tylko szukam najtańszego sposobu kupna, ale nie wiem czy nie poczekać
na lipiec sierpień, bo w czerwcu wylatują na 2 tygodnie - czyli je stracę;/



No w wakacje moze byc taniej bo zawsze wyskakuja z jakimis wakacyjnymi promacjami by magazyny wyczyscic wiec aoc moze byc w promocyjnej cenie. Ale to zalezy od ciebie :) Jezeli te 2 tygodnie wypadna ci w srodku darmowego miesiaca to bym nie kupowal a jezeli pod koniec np przepadnie tylko 1 tydzien to ja bym teraz zamowil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 00:31, lis_23 napisał:

> Zdecydowanie tak. MMO po prostu się nie ustawia całkowicie na maxa ;] Pierwsza rzecz,

> którą powinieneś zmienić to zostawić dx9 zamiast dx10 no i powinno śmigać pi razy
oko
> na full details ;) Co do promocyjnej ceny to obawiam się, że obowiązywała nowych
graczy,
> ale tylko po premierze polskiego serwera PvE - od stycznia do marca.
>
> Co do wcześniejszego problemu, z którym już sobie poradziłeś... najprawdopodobniej
nacisnąłeś
> kombinację alt+z, która powoduje zniknięcie UI.

Na razie z grafiką jest ok - mam inne pytanie: czy jak po zakończeniu darmowych siedmiu
dni grania zakupię pełną wersję gry i ją zainstaluję,będę mógł dalej grać postacią już
stworzoną,czy będę musiał zaczynać zabawę od nowa?.



Będziesz mógł kontynuować zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować