Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2009 o 16:35, zawcia napisał:

Powinno lecieć z humanoidów (lvl80) w poludniowo zachodniej Kheshattcie.

źródło: http://aoc.yg.com/item/ebony-venom?h=RIMAqbxX



Dziękuję ale to też sprawdziłem (to był starszy wpis na forum) - w AF ani jednego a byłem trzy razy w ciągu dwóch tygodni i całość przechodziliśmy. W pobliżu obozów kultu miałem jeden drop na dwie wizyty ... Może po prostu szczęścia nie mam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 23:04, Kapas napisał:

Jak sobie kupie na allegro klucz do Conana na serwery Euro i doładuje pre paidem ( czyli
40 zł + 80zł) to mam 3 miesiące gry tak ?


Tak by wychodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 18:39, Kapas napisał:

No to może się skuszę w wakacje... A są pewne takie klucze z Allegro ? Próbował ktoś
?

Tak , ja tak ostatnio kupiłem pre paid online na 60 dni z allegro. Wpłaciłem kasę w banku na jego konto ,i w ten sam dzień juz dostałem klucz mailem. Za przelew 0 zł bo placilem w banku w którym gośc mial konto.Tylko wybierz raczej hurtownika i sprawdz komentarze.Nie bylo określone do jakiej wersji jest klucz,chyba są uniwersalne, ja mam PL 2009 i pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem triala... wgram sobie ten klucz jak go kupie i będę grać dalej na już aktywowanym koncie potem może dokopie dwa miesiące to będzie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy internet 1mb wystarczy by pograć przyzwoicie (bez lagów). Może głupie pytanie, ale nie miałem wcześniej "porządnego mmorpg" więc stąd te pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 14:04, Rozvak napisał:

Czy internet 1mb wystarczy by pograć przyzwoicie (bez lagów). Może głupie pytanie, ale
nie miałem wcześniej "porządnego mmorpg" więc stąd te pytanie.

To zależy. Niezależnie od przepustowości - na początku problemy z lagami były u uzytkowników multimedia. Wczoraj np. Netia kiepsko działała. Jesli nie znajdziesz się przypadkiem w jakiejś pechowej grupie, to powinno śmigać. Zajrzyj na forum gry do wątków z problemami - trochę Ci się naświetli.
A własnie. Teraz jest możliwość triala, więc spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Eu triala do 29 maja i mam seriala. Moje pytanie brzmi gdzie go użyć ? tam gdzie jest "użyj klucza" czy tam gdzie jest "ulepsz mój abonament" ? i czy mam czekać, aż mi się trial skończy czy od razu go aktywować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 08:31, Kapas napisał:

Mam Eu triala do 29 maja i mam seriala. Moje pytanie brzmi gdzie go użyć ? tam gdzie
jest "użyj klucza" czy tam gdzie jest "ulepsz mój abonament" ? i czy mam czekać, aż mi
się trial skończy czy od razu go aktywować ?


Proponuję sprawdzić doświadczalnie :) nic złego się raczej nie stanie. Po wpisaniu klucza we właściwe miejsce może minąć trochę czasu zanim dane zostaną zaktualizowane (kilka minut max). Ale zasadniczo zapewne będzie to "użyj klucza" ponieważ jeszcze nie dysponujesz abo. Z tym, że to są moje domniemania.

Btw. Gram na Aquilonii rp-pvp gdyby ktoś był zainteresowany wspólnym questowaniem to moja ksywa to Loyd, lub Falwick, lub Bosfor. Założyłem też jednoosobową gildię :P ale gdyby pojawiły się osoby już zorganizowane to chętnie dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 08:31, Kapas napisał:

Mam Eu triala do 29 maja i mam seriala. Moje pytanie brzmi gdzie go użyć ? tam gdzie
jest "użyj klucza" czy tam gdzie jest "ulepsz mój abonament" ? i czy mam czekać, aż mi
się trial skończy czy od razu go aktywować ?


Najlepiej poczekaj do końca triala, bo 30 dni będzie ci się liczyć od momentu dodania klucza.
A jeśli chodzi o opcje, to bez znaczenia która - obie poprawnie zinterpretują nowy kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w liście skilli są umiejętności zbierackie, bo znalazłem ich różnorakie źródła, ale nie umiem nic z nimi zrobić. Gdzie mogę się ich nauczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 02:02, Kapas napisał:

Gdzie w liście skilli są umiejętności zbierackie, bo znalazłem ich różnorakie źródła,
ale nie umiem nic z nimi zrobić. Gdzie mogę się ich nauczyć ?

Zbieractwa uczysz się od nauczycieli na terenach zbierackich (Pola Lachejskie, Poitain, Bagna Purpurowego Lotosu). W tym samych miejscach są też nauczyciele rzemiosł. Fajne jest to, że jak weźmiesz questa w jednym miejscu, to możesz oddać w innym, np. bierzesz w Poitain, oddajesz na Bagnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2009 o 09:30, Meghan_mph napisał:



Zbieram jeszcze jakieś jakby zapiski z ciał poległych.. mam to w 3 zakładce zapomniałem jak one się nazywają ( mam angielskiego triala) i co mogę z nimi zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapiski poległych? 3 zakładka? Hm..Jeżeli idzie o 3 zakładkę w inwentarzu (dokładniej 2 :> ) to są to przedmioty do questów. CHyba, że czegoś nie zajarzyłem, to wybacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 12:08, zawcia napisał:

Zapiski poległych? 3 zakładka? Hm..Jeżeli idzie o 3 zakładkę w inwentarzu (dokładniej
2 :> ) to są to przedmioty do questów. CHyba, że czegoś nie zajarzyłem, to wybacz
;)


Chodzi mi o 3 zakładkę.. potem to sprawdzę ( wiem że w 2 są questowe) i przetłumaczę sobie na polski..

aha jeszcze jedno pytanie -> jest jakiś limit na te skille zbierackie ? i gdzie one potem są wyświetlone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 14:13, Kapas napisał:

aha jeszcze jedno pytanie -> jest jakiś limit na te skille zbierackie ? i gdzie one
potem są wyświetlone ?

Wg http://aoc.wikia.com można mieć wszystkie umiejętności zbierackie i dwie crafterskie :)
Próbowałem się wyuczyć tych wytwórczych i kicha :P Dopiero od 40 lvl można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 00:26, Sztywny_pl napisał:

> aha jeszcze jedno pytanie -> jest jakiś limit na te skille zbierackie ? i gdzie
one
> potem są wyświetlone ?
>
Wg http://aoc.wikia.com można mieć wszystkie umiejętności zbierackie i dwie crafterskie
:)
Próbowałem się wyuczyć tych wytwórczych i kicha :P Dopiero od 40 lvl można :P

Dopiero od 40 i uwaga - trzeba mieć dwa wolne miejsca w questlogu, żeby wziąć jedną umiejętność. A ja mam wszędzie pełno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować