Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

ej, juz mialech kupic aoc w auchan na swieta (ale kupilem civ4 complete i assassina, uwazam ze lepsze) i nie wiem, czy jak to kupie to czy bede mogl grac ciagle ten miesiac na mojej postaci, krtora mialem na trialu?
no i gdzie sie bardziej oplaca, tj gdzie jest taniej? w Polsce czy w Niemczech? ponoc za 5 euro u naszych sasaidow jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupić kolekcjonerkę za 99 zł w MediaMarkt - sprzedają tam też pre card na 60 dni za 70 zł,ale do wersji oryginalnej - czy będzie to działać do Polskiej wersji gry?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 21:54, lis_23 napisał:

Mam okazję kupić kolekcjonerkę za 99 zł w MediaMarkt - sprzedają tam też pre card na
60 dni za 70 zł,ale do wersji oryginalnej - czy będzie to działać do Polskiej wersji
gry?.


Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 22:18, Queven napisał:

> Mam okazję kupić kolekcjonerkę za 99 zł w MediaMarkt - sprzedają tam też pre card
na
> 60 dni za 70 zł,ale do wersji oryginalnej - czy będzie to działać do Polskiej wersji

> gry?.

Tak


Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 19:42, Kapas napisał:

A gdzie znajdę to czarne srebro ? bo szukałem w złożach srebra, ale ciągle nic :(

Czarne srebro to pikuś. poczekaj na czarny jesion:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

flymar - ilistrium to jest dopiero przewalone :D

Woo-Cash cena wydawcy AoC 2009 to 129.90zł. WIęc rozumiesz źle ;) Najtaniej nówkę można złapać z allegro, bo po 79 zeta widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 08:41, flymar napisał:

> A gdzie znajdę to czarne srebro ? bo szukałem w złożach srebra, ale ciągle nic :(

Czarne srebro to pikuś. poczekaj na czarny jesion:)


Ja "poluję" na Ebony Venom - składnik potrzebny do stworzenia 80-lvl''owej laski dla maga. Próbuję to zdobyć od ponad tygodnia, a najgorsze jest to że nie do końca jestem pewien gdzie to spada - z wysokopoziomowych humanoidów z Kheshatty/Atzels Fortress, czy ze skorpionów i węży w rejonach zbierackich. Zabiłem tego mnóstwo - pewnie gdzieś powyżej 500 osobników ... i miałem tylko jeden drop.

Koledzy z gildii zaś szukają "brindled leather" - wybili już jak mówią ponad 300 krokodyli w Kopshef i nic. A mnie wczoraj spadła tak skórka ze świni w Poitain, do której strzeliłem, ot tak na "odczep się" ;)

Zawsze spada to czego akurat nie szukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 11:28, zawcia napisał:

Woo-Cash cena wydawcy AoC 2009 to 129.90zł. WIęc rozumiesz źle ;) Najtaniej nówkę można
złapać z allegro, bo po 79 zeta widziałem.


Wybacz, ale w MM i Saturnie AoC jest za 59zł, a EK za 99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 09:06, Woo-Cash napisał:

Ej z tym Media Markt to art jakiś? Jeśli dobrze rozumiem to za 60zł mama pełną polską
wersję, tak?


" Woo-Cash cena wydawcy AoC 2009 to 129.90zł. WIęc rozumiesz źle ;) Najtaniej nówkę można złapać z allegro, bo po 79 zeta widziałem."

"Wybacz, ale w MM i Saturnie AoC jest za 59zł, a EK za 99zł."

A dokładnie takie ceny obowiązywały przez weekend / od 22 .05 /,ale można jeszcze popróbować,a nuż sprzedadzą jeszcze w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 13:20, lis_23 napisał:

A dokładnie takie ceny obowiązywały przez weekend / od 22 .05 /,ale można jeszcze popróbować,a
nuż sprzedadzą jeszcze w tej cenie.


Nie przez weekend tylko do wyczerpania zapasów (w gazetce MM było chyba napisane, że do 27.05). Sam byłem wczoraj w Saturnie i kupiłem. I patrząc na cenę EK mocno się nad nią zastanawiałem, ale jednak wziąłem zwykłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 13:29, sp33dyS napisał:

> A dokładnie takie ceny obowiązywały przez weekend / od 22 .05 /,ale można jeszcze
popróbować,a
> nuż sprzedadzą jeszcze w tej cenie.

Nie przez weekend tylko do wyczerpania zapasów (w gazetce MM było chyba napisane, że
do 27.05). Sam byłem wczoraj w Saturnie i kupiłem. I patrząc na cenę EK mocno się nad
nią zastanawiałem, ale jednak wziąłem zwykłą.


Mi w MM powiedzieli,że ceny obowiązywały tylko przez weekend - zwykła edycja była już wczoraj po 110 zł,ale sprzedawca powiedział,że gdybym się zdecydował,to sprzeda mi w cenie z gazetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 13:58, lis_23 napisał:

Mi w MM powiedzieli,że ceny obowiązywały tylko przez weekend - zwykła edycja była już
wczoraj po 110 zł,ale sprzedawca powiedział,że gdybym się zdecydował,to sprzeda mi w
cenie z gazetki.


Podejrzewam, że kłamali. Ceny obowiązują cały czas, aż do wyczerpania zapasów. Nawet w gazetce MM nie ma napisane do kiedy. Wczoraj w Saturnie było jeszcze sporo egzemplarzy AoC w cenie 59zł, a jak wiadomo MM i Saturn to to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 14:02, sp33dyS napisał:

Podejrzewam, że kłamali. Ceny obowiązują cały czas, aż do wyczerpania zapasów. Nawet
w gazetce MM nie ma napisane do kiedy. Wczoraj w Saturnie było jeszcze sporo egzemplarzy
AoC w cenie 59zł, a jak wiadomo MM i Saturn to to samo.


Ściągam wersję próbną, jak mi się spodoba to lecę zaraz do MM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 14:02, sp33dyS napisał:

> Mi w MM powiedzieli,że ceny obowiązywały tylko przez weekend - zwykła edycja była
już
> wczoraj po 110 zł,ale sprzedawca powiedział,że gdybym się zdecydował,to sprzeda
mi w
> cenie z gazetki.

Podejrzewam, że kłamali. Ceny obowiązują cały czas, aż do wyczerpania zapasów. Nawet
w gazetce MM nie ma napisane do kiedy. Wczoraj w Saturnie było jeszcze sporo egzemplarzy
AoC w cenie 59zł, a jak wiadomo MM i Saturn to to samo.


Wczoraj już na każdym egzemplarzu AoC widniała cena 109 zł,a Saturn to jednak coś trochę innego,bo tam zawsze kupię grę taniej niż w MM - przynajmniej o te 10 zł - chodzi o premierowe tytuły,bo ze starszymi grami jest już różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 15:23, lis_23 napisał:

Wczoraj już na każdym egzemplarzu AoC widniała cena 109 zł,a Saturn to jednak coś trochę
innego,bo tam zawsze kupię grę taniej niż w MM - przynajmniej o te 10 zł - chodzi o premierowe
tytuły,bo ze starszymi grami jest już różnie.


Chodziło mi o to, że Saturn i MM mają jednego właściciela. Nie byłem w MM, w każdym razie w Saturnie jest cena 59zł za Edycję Specjalną i 99zł za EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 15:31, sp33dyS napisał:

> Wczoraj już na każdym egzemplarzu AoC widniała cena 109 zł,a Saturn to jednak coś
trochę
> innego,bo tam zawsze kupię grę taniej niż w MM - przynajmniej o te 10 zł - chodzi
o premierowe
> tytuły,bo ze starszymi grami jest już różnie.

Chodziło mi o to, że Saturn i MM mają jednego właściciela. Nie byłem w MM, w każdym razie
w Saturnie jest cena 59zł za Edycję Specjalną i 99zł za EK.


A ja nawet nie wiedziałem,że Saturn też ma taką promocję -więc, jeżeli się zdecyduję na zakup to pojadę do Saturna,mimo że to dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy by grac próbną wersję muszę przechodzić przez te wszystkie aktualizacje tego, tamtego itd.? Już godzinę mi to idzie...

A i czy postać i konto z triala mogę przenieść do pełnej wersji? A jeśli w trialu użyję kodu na śnieżnego mamuta z CDA, to będę miał zwierzaka w pełnej wersji, jak przeniosę postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 15:47, Woo-Cash napisał:

A czy by grac próbną wersję muszę przechodzić przez te wszystkie aktualizacje tego, tamtego
itd.? Już godzinę mi to idzie...

A i czy postać i konto z triala mogę przenieść do pełnej wersji? A jeśli w trialu użyję
kodu na śnieżnego mamuta z CDA, to będę miał zwierzaka w pełnej wersji, jak przeniosę
postać?


Aktualizacje są konieczne,a konto z triala powinno działać na pełnej wersji - sam się tu o to,pytałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować