Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2009 o 16:03, Meghan_mph napisał:

> No a sama sprzedaż srebra i złota ? są gdzieś podane ceny tych składników za które
można
> je sprzedać? I gdzie to moge zrobić?

Składnikami rzemieślniczymi można handlować tylko na targu, żaden sklepikarz nie weźmie.
Ceny ustala jak zwykle rynek, który na serwerze PL jest dosyć rozchwiany, podejrzewam,
że między innymi przez fakt, że część osób weszła na nowy serwer z wysokim poziomem i
sporym zapasem. W przyszłości się pewnie to ciut unormuje.
Na razie wysokie ceny osiągają wszelkiego rodzaju skóry - wylatują tylko z niskopoziomowych
zwierzaków i to nie zawsze, więc ludzie wolą zapłacić niż polować na nie samodzielnie.



Za to ceny na pvp są ustalone przez rynek w sposób naturalny ;]

@player000

1. ciężko z kasa jest do zdobycia pierwszego mounta - normalnie uda Ci się to w okolicach 45 lvla, później kasy zaczyna przybywać w niesamowitym tempie, tak, że na 80 masz spokojnie 30g, które starcza Ci na wszystkie wydatki, a później już możesz kombinować z "farmieniem" ;)
3. na serwerach pvp minigierki lecą non - stop


@alexiej

nie można.

@Malcollm

miłego grania ;p


EDIT.
co do promocji...ponoć nieaktualna, ale kumpel zapłacił kartą za 3 miechy w promocyjnej cenie jakis tydzień temu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z minigierkami na serwerze Ogólnym (domyślam się że jest to PvE)? może nie nadaje się na serwer PvP bo nie odczuwam dzikiej przyjemności z zabijania słabszych (o niższym lvl) ani tym bardziej z umierania z ręki gracza który musi się wyrzyć a nie portafi walczyć z kimś na swoim poziomie.
Z tego co gdzieś czytałem to serwer PvE różni się tylko tym iż nie można wszędzie zabijać graczy a jedynie w królestwach granicznych i na tym arenach/minigierkach co by mi znacznie bardziej odpowiadało niż głupie gankowanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko posiadam triala i planuję kupić aoca w najbliższym czasie a chodzi mi oto czy da się odfreezowac konto keyem z pudełku i czy zachowam te 30 dni które są w pakiecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 14:03, khelban napisał:

mam pytanko posiadam triala i planuję kupić aoca w najbliższym czasie a chodzi mi oto
czy da się odfreezowac konto keyem z pudełku i czy zachowam te 30 dni które są w pakiecie
??


Jak najbardziej się da - sam tak zrobiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiedziałem 30 minut do godzinki max i mam już prawie 10 level jak na razie gierka mi się podoba nie ma co, muszę tylko opuścić tą pierwszą strefę i wyjść w wielki świat....
Jak na razie bardzo obiecująco... zobaczymy jak dalej wpierw muszę się w tym jakoś połapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 17:31, SimpleGamer napisał:

> Czy to normalne, że klient mojej gry ma 17,7 Giga ?
Gra waży ok. 32 - więc dlaczego by nie ? :>


No czyli mój klient ma tylko 17,7 xD to o polowe za mało xD

a cały czas mam napisane że "Age of Conan is now up-to-date" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jak ustawić action bar-a tak by mieć zamiast tego jednego paska dwa, wiem, że jest tych wszystkich pasków 10 problem w tym, że ja chciałbym mieć jeden nad drugim tak by mieć dostęp do wszystkich umiejętności pod ręką - przegrzebałem menusy i nie mogłem tego znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 19:19, Kapas napisał:

> > Czy to normalne, że klient mojej gry ma 17,7 Giga ?
> Gra waży ok. 32 - więc dlaczego by nie ? :>

No czyli mój klient ma tylko 17,7 xD to o polowe za mało xD
a cały czas mam napisane że "Age of Conan is now up-to-date" xD

Ja zauważyłam, że jak wchodzę do zupełnie nowej dla mnie lokacji, bardzo długo czekam na jej wczytanie, tak jakby były wtedy ściągane dane jej dotyczące. W Guild Wars też się to działo, ale na o wiele mniejszą skalę, bo tam jeżeli łącze było wolne, gra sama dociągała w tle dane z sąsiadujących obszarów. Stąd moje podejrzenie, że jeszcze dobijesz do tych wyższych wartości, u mnie katalog gry waży w tej chwili ~27 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2009 o 11:19, Meghan_mph napisał:

Ja zauważyłam, że jak wchodzę do zupełnie nowej dla mnie lokacji, bardzo długo czekam
na jej wczytanie, tak jakby były wtedy ściągane dane jej dotyczące. W Guild Wars też
się to działo, ale na o wiele mniejszą skalę, bo tam jeżeli łącze było wolne, gra sama
dociągała w tle dane z sąsiadujących obszarów. Stąd moje podejrzenie, że jeszcze dobijesz
do tych wyższych wartości, u mnie katalog gry waży w tej chwili ~27 GB.


No u mnie też tak jest ale wielkość się nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, po "użyciu klucza" i wpisaniu klucza mojej gry musiałem (niestety) utorzyć nowy login (więc moje postacie pewnie przepadły...) . Jednak po skończonej procedurze logując się nowym loginem pisze mi;

Użytkownik
#######
Typ konta
<-to mnie niepokoi
Utworzono
2009-06-09 16:24:08
Twoje produkty
<-to mnie niepokoi
Stan konta
Otwarte
Grywalne
Grywalne
Cykl abonamentu
#######
Następna data płatności
########
Opcja płatności
#######
Logowanie do forum
#####
Ustawienia rodzicielskie
#######

czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy chciałem użyć klucza będą zalogowanym na koncie trial w puźniejszym etapie kazało utowrzyć nowy abonament:/ tak chyba trzeba (czytałem gdzieś na forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować