Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2009 o 15:00, zawcia napisał:

ale formata ani reinstalacji systemu nie robiłeś?:>


System ma moze miesiac, generalnie czesto przeinstalowuje. Formata nie robilem, usuwam tylko wina z dysku C, reszte zostawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbuj komputer---> dysk lokalny (c) <czy jak tam masz nazwany systemowy> -----> użytkownicy----> user---->appdata (folder ukryty)---->local--->Funcom---->conan----> prefs i usun wszystko z tego folderu

inna rzecz, aczkolwiek jak coś nie wyjdzie to może być konieczna reinstalacja aoc :<

"I navigated to my Age of Conan install folder
(C:\Program Files\Funcom\Age of Conan\ on my PC) and deleted
shader.cache.local and shader_cache.bin in the main directory, plus
shader_cache.sig in the Data folder. (Patcher should re-download this one.)
Actually shader_cache.bin didn''t appear again after I did this, only shader.cache.local did"

I pisz czy coś się zmienia :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 18:01, zawcia napisał:

I pisz czy coś się zmienia :>


Generalnie shadery dzialaja ale gra i tak potrafi przyciac w miastach i to ostro, a dla mnie roznica miedzy d10 a d9 w AoC nie jest zbyt duza, nawet na d10 krzaki jakos dziwnie sie mienia, tak nie naturalnie, wiec po prostu pogram sobie na d9, w koncu jak ktos tu juz napisal grafika to tylko tlo ;] Zaczne sobie od poczatku poniewaz nie mam zielonego pojecia o moim 80 lv guardianie co z czym sie je, a chcialbym tez sobie fabule przypomniec, Problemem tez jest moj serv chyba aquilonia czy jakos tak, jest strasznie pusto tam, wiec zaczne sobie od nowa na jakims pelniejszym servie i zobaczymy czy brutalny swiat hybori mnie wciagnie przez te 2 tygodnie i wykupie abonament, w koncu obiecali mi pierscien i mamuta za to ;D a i koszt nie jest wielki dla mnie. Takie tylko jeszcze moje pytanie czy jest mozliwosc spolonizowania gry, mimo ze mam wersje angielska? Nie mam problemu z jezykiem bo nie mieszkam w Polsce ale mimo wszystko milo by bylo czytac po polsku wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, Aquilonia pełna,ale skoro twierdzisz, że jest inaczej to próbuj Fury - najbardziej zaludniony serwer ;>
Polski język możesz mieć tylko przenosząc się na polskie serwery. A przenosiny to one way ticket :)
Zresztą grając z zagranicznymi lepiej mieć eng wersję, bo później musiałbyś kombinować co, jak i dlaczego nazywa się w angielskij wersji.

No nic, miłego grania ;> btw. jak masz włączony dx9, to shadery masz ustawione na 3? Bo jak się ustawia "high" to włączają się 2.0, a wyglądają faktycznie crapowato ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wprowadzono możliwość darmowej reaktywacji konta na 14 dni, ale zauważyłem też, że nie da się utworzyć konta Trial. czy to prawda? czy nie będzie już trialów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane, że triale są póki co zawieszone - przynajmniej do końca lipca, a potem nie wiadomo, kiedyś przywrócą ale nie wiadomo kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

reaktywacja na 14 dni? Bo muszę sobie przypomnieć jak to się gra, aby mieć pewność w jakągr inwestować pieniądze miesięcznie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 23:41, alexiej napisał:

reaktywacja na 14 dni? Bo muszę sobie przypomnieć jak to się gra, aby mieć pewność w
jakągr inwestować pieniądze miesięcznie;]


ta jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś dokładnie wyjaśnić jak zrobić żeby mieć te 14 dni ? Gram serwerze polskim, wchodzę w swoje konto , widzę napis : Twoje konto jest obecnie anulowane i czas gry wygasł. Aby kontynuować przygodę, Reaktywuj Swoje Konto - ale jak w to wchodzę to mogę jedynie wybrać płatność kartą albo Pay By Cash. Co trzeba zrobić żeby reaktywować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie taki sam problem jak Tass:/ a chciałbym sprawdzić jak to teraz w aoc wygląda a właściwie to czy naprawili błędy które uniemożliwiały mi grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest problem z Polską wersją. Ja sprawdzałem tylko na moim nieaktywnym koncie EU i problemów nie było (Polskie mam aktywne więc nie mam jak sprawdzić ;) ). Już była w związku z tym informacja od panów "z góry", jutro powinno być jakieś dalsze info, bo jak się nie mylę polski support nie pracuje w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten termin 21.07 dotyczy pierwszego zalogowania na reaktywowanym koncie, czy po prostu można grać tylko do 21.07 na tym trialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 12:04, Zebius napisał:

Ten termin 21.07 dotyczy pierwszego zalogowania na reaktywowanym koncie, czy po prostu
można grać tylko do 21.07 na tym trialu?


aktywowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec pogralem wiecej w Age Of Conan, porozmawialem z ludzmi z gildi i wcale nie jest tak kolorowo jak Zawcia nam to wszystko przedstawia :P Kolo 40 osob w gildi zapytanych czy graja na d10 odpowiedzialo mi ze NIE, kazdy ma problem ze stabilnoscia gry, ze gra potrafi masakrycznie spowolnic bez powodu nawet do 5 fps. Co niektorzy nawet maja problemy na direct 9 podczas oblezen i masowych walk, kiedy zapytalem o sprzet to wiekszosc miala na tyle dobry komputer zeby pociagnac np takiego Crysisa na d10 na wysokich detalach. Nie wiem rowniez co kolega Zawcia mial na mysli ze server Aqulonia jest pelny, gralem w 6 roznych mmo i smialo moge powiedziec ze o 3 nad ranem w wow jest wiecej ludzi niz w srodku dnia w AoC, jak gralem kiedys to nie mozna bylo q zrobic w underhalls czy white sand bo bylo tyle ludzi, teraz biegam sobie tam zupelnie sam, jedynie kolo godziny 20 jest nieco wiecej graczy. Pomyslalem wiec ze moze nikt nie gra low lv, ale na moim 80 lv guardianie to juz wogole nie widzialem zywej duszy, gdzie zawsze w tej ost lokacji (nie pamietam nazwy) byly wieczne walki. Pare bledow nadal jest, chodzby robienie sie mapy na szaro ze nic nie widze. To ze jest teraz nieco lepszy balans chodz wedlug mnie klasy ktore byly OP kiedy AoC wyszedl to nadal sa czyli Herald i Nekromanta, wiecej rzeczy dziala, to wcale zaden sukces, w koncu tak powinno byc juz rok temu. PvP jest napewno o niebo lepsze i przyznam ze calkiem fajne, zreszta walka w tej grze jest najlepsza ze wszystkich MMO jakie gralem, trzeba byc ciagle skupionym, co powoduje ze sie nie nudzi, a fatality moge po prostu ogladac caly czas. Mimo wszystko przedluzylem sobie gre, bo w koncu gra podoba mi sie tak jak kiedys, ale nadal uwazam ze te zmiany nie sa jakims wielkim sukcesem zeby zaraz wychwalac w niebiosa gre. Jakbym mial poronwac AoC do innych mmo ktore gralem to lepszy jest napewno do Guild Wars, Tabula Rasa, Hellgate london, a nawet warhmera online, daleko mu jednak do Lotro czy oczywiscie WoW, odrazu powiem ze nie gram w ost 2 tytuly bo po tylu latach w koncu wszystko sie nudzi :P Pociesza mnie fakt ze d10 to w koncu beta, moze bedzie lepiej, trudno mi uwierzyc ze ktos gra na max ustawieniach d10 i wszystko chodzi gladko, bo ja owszem moge wlaczyc to razem z shaderami 4.0 i jest ok, kolo 40 fps, ale jak wlacze wszystko inne to 5-15 fps i nie jest to wina mojego sprzetu skoro inni, z nawet lepszym sprzetem jak moj maja problemy. Moglbym troche poslodzic grze bo w koncu jednak reaktywowalem konto, ale wiem ze Zawcia zrobi to lepiej ode mnie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 16:49, zawcia napisał:

> Ten termin 21.07 dotyczy pierwszego zalogowania na reaktywowanym koncie, czy po
prostu
> można grać tylko do 21.07 na tym trialu?

aktywowania


Dzięki, kliencik się właśnie instaluje :)

A co do DX10, to nie wiem czemu niektórzy upierają się na granie w tym trybie, dla paru efektów, na które i tak się nie zwraca uwagi podczas intensywnej walki? W DX10 w AoC (które wciąż ma status test) wydajność spada masakrycznie, tu w teście nawet GTX260 nie daje przyzwoitego framerate i to w rozdziałce 1280x1024:
http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/mainstream-cards-mmorpg_6.html#sect1
a tu inny test i to po polsku:
http://www.frazpc.pl/artykuly/711/Age/of/Conan/Hyborian/Adventures/barbarzynskie/MMO
Już lepiej grać W DX9 z ustawieniami na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również gram na serwerze Aquilonia i myśle, że troche przesadzasz ;) Pograj troszkę dłużej, na tyle długo, aż bedziesz w stanie zapamiętać nazwy lokacji i wtedy poddaj ocenie populacje tego serwera ponownie a powinno być lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 11:32, Skwarek_pl napisał:

Również gram na serwerze Aquilonia i myśle, że troche przesadzasz ;) Pograj troszkę dłużej,
na tyle długo, aż bedziesz w stanie zapamiętać nazwy lokacji i wtedy poddaj ocenie populacje
tego serwera ponownie a powinno być lepiej :)



Sluchaj ja mam porownanie do innych mmo i AoC kiedy wyszlo i dla mnie jak na MMO ten server jest pusty. Gram juz tydzien, mam postac na 80 lv wiec w lokacji na max lv powinno byc mase ludzi jak dawniej a nie ma. Pamietam dokladnie jak moja gildia Thrist walczyla z argonauts i scum calymi dniami, a teraz jak 2-3 osoby sie bija to jest swieto...wtedy stawalo po 60 osob do open pvp. Takze granie dluzej co by mialo zmienic? Moze powodem pustek sa wakacje i ludzie po prostu wyjechali, ale nikt mi nie powie ze jest tyle samo ludzi ile bylo kiedys albo co w innych MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w innych mmo, ponieważ nie mam tyle wolnego czasu aby beztrosko grać, ale jakoś nie narzekam na populacje serwera na którym gram. Faktem jest, że możesz nie spotkać masy ludzi bijących się w Khesh (bo zapewne o to ci chodzi) jak dawniej o godzinie 3 rano, ale nie onzacza to, że takich walk nie ma. Logiczne jest również, że populacja danego serwera jest największa w momencie premiery gry, ponieważ wielu ludzi chciało ją wypróbować i troche naiwne jest oczekiwanie takiej ilości osób tyle czasu po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować