Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dane na YG są szacunkowe i dotyczą aktywnych postaci, a nie aktywnych graczy... W związku z czym jedyne co mogę powiedzieć to to, że na 2E jest więcej graczy niż na Rothatcie (tzn. jeśli Jagged interesują Cię Polskie serwery ;). Jest gorzej niż było, ale jest z kim powalczyć i na brak pvp czy rajdów nie narzekam (Two Eagles).
Więcej ode mnie nie wyciągniesz ;D


@dzawora

Jak coś wymyślą to to będzie ogólnie a nie po to żeby polski serwer pve nie upadł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Narazie oglądam sobie gry mmoRPG. Grałem dużo w WoW''a ale mi się znudził więc szukam czegoś nowego. Teraz zaciekawił mnie AoC, a dodatkowo polski abonament mnie zadowala. :-) Jak kupię grę to mam darmowy miesiąc, więc nie muszę płacić. Czy jest taka możliwość by brat zainstalował sobie też tą gre tylko opłacił od razu abonament, czy musi kupic sobie osobną wersję gry, by moc grać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gre jako gre moze sobie wgrac ta Twoja,ale zeby miec wlasne konto to musi wykupic taki kod (cos w tym rodzaju jak Ty masz dolaczone do gry). Jak go wykupi bedzie mial wlasne konto itp. Nie wiem moze sie cos zmienilo, ale tak bylo do tej pory. Ale jesli chodzi tak o granie to polecam serwery eu bo tam juz wiekszosc Polakow przechodzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość Polaków to siedzi na polskich serwerach :<
I większość nigdzie się nie wybiera - nie ma możliwości przenoszenia postaci z pl na eu, więc wielu ludziom się to po prostu nie opłaca. Zwłaszcza, że tak naprawdę na eu dużo więcej z gry nie ma...Więcej ludzi do nabijania fragów, ewentualnie rajdowanie z pugiem, łatwiejszy kontakt z gmami i tyle plusów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 23:03, zawcia napisał:

Większość Polaków to siedzi na polskich serwerach :<
I większość nigdzie się nie wybiera - nie ma możliwości przenoszenia postaci z pl na
eu, więc wielu ludziom się to po prostu nie opłaca. Zwłaszcza, że tak naprawdę na eu
dużo więcej z gry nie ma...Więcej ludzi do nabijania fragów, ewentualnie rajdowanie z
pugiem, łatwiejszy kontakt z gmami i tyle plusów ;p

łatwiejszy kontakt z GMami? How come? Mam postać na serwerach EU i od czasu do czasu gadam sobie ze znajomym, który ma postać na PL i wcale nie jest tak super na EU... na PL jedyny minus to fakt, że jest tylko jeden GM który pracuje 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 23:03, zawcia napisał:

Większość Polaków to siedzi na polskich serwerach :<
I większość nigdzie się nie wybiera


Widac,ze nie wiesz o czym mowisz. Tak sie sklada , ze juz wiele polskich gildii zalatwia wewnt przenosiny na eu i tam rajdowanie. Jesli nie cala gildia to i tak pelno osob tam przejdzie, po prostu serwer Rothat umiera. Pamietam jak zaczynalem gre to przejsc sie nie dalo w Tarantii,a teraz co?! Pustki :P Pamietam,ze tez pelno bylo gildii, ktore juz jako tako dzialaly a teraz czynnie to tylko 3 moim zdaniem dzialaja : Outcast,Elita i IF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 01:33, vBoguSv napisał:

> nie ma możliwości przenoszenia postaci z pl na eu

Jak nie ma jak jest? Dowód jako linki do aoc.yg.com niżej:

Rothat: http://aoc.yg.com/profile?h=_uPsGORD z 124 days 3 hrs ago
Crom: http://aoc.yg.com/profile?h=XO0mF6dJ z 3 hrs 39 min ago

To nie jest przypadek :P


Napisze do FC w tej sprawie bo to troche dziwne, że normalnie przenosić nie można, ale jak się do nich napisze cichaczem to przenoszą... -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Okej, inaczej, teoretycznie się nie da ;]
2. Skwarek, no właśnie o tym minusie mówię - jak grałem na EU to otrzymałem odpowiedź na każdą petycję i to stosunkowo dość szybko niezależnie o której godzinie napisałem, do tego sam support FC pracuje 24/7. A u nas jak piszesz w weekend to odpowiedzi nie dostaniesz. No ogólnie z moich doświadczeń z obssługą gry eu i pl muszę zgodnie z prawdą wskazać obsługę eu jako bardziej fachową.
3. Sprecyzuję, większość Polaków siedzi na 2E. Nic dziwnego, że Rothat umiera, skoro najciekawszą częścią AoC jest jednak szeroko rozumiane PvP. Ludzie logują się na rajdy, albo w związku z tym, że skompletowali cały gear to po prostu sobie odpuszczają - taka kolej rzeczy.
4. Chyba już ktoś pisał i była odpowiedź, że po prostu nie mają takiego "systemu". Co oczywiście wydaje się naciągane...no ale...
5. Gadanie, że serwer umiera, że mnóstwo ludzi opuszcza, że się przenosi itd. jest zawsze na wyrost. Słyszę to wszystko od maja zeszłego roku a jednak jakoś dalej się kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ściągnąłem wczoraj triala gry Age of Conan(7 dni grania).Chciałem sobie przetestować polski serwer więc wybrałem j.polski ale o dziwo gdy włączam grę pojawia się informacja że nie wybrałem języka,automatycznie daje mi angielski i nie ma polskich serwerów.To znaczy że w wersji trial nie ma polskich serwerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 16:49, zawcia napisał:

Może założyłeś trial "eu"? Kiedyś tak było, że były inne triale na eu, na us i również
osobne na pl.


Nie, pobrałem napewno trial PL zresztą plik który pobrałem ma nazwę "data-pl.exe".Konto tez mam na polskę więc niewiem co jest grane ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cisza, bo nie ma o czym pisać aktualnie ;)

No chyba, że ktoś za ważną informację uzna to, że aktualnie polskie pre-paidy nie są dostępne w związku z renegocjacjami dotyczącymi ich ceny - cokolwiek by to nie oznaczało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy handel złotem... przepraszam - czasem potrzebnym na jego zgromadzanie jest w tej grze dochodowy? Mogę liczyc na zarobki w granicach 100-150zł przy godzince gry dziennie? Kasa zawsze się przyda, a ostatnio czytałem o tym artykuł z jakiegoś czasopisma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dochodowy w AoC, tym bardziej przy godzince grania dziennie nie masz na co liczyć. A tak nawiasem...hm...farmerzy "golda" nie są lubiani, więc raczej bym o takie rzeczy nie pytał na takim forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdajcie mi jakąś mini recenzje opiszcie aspekty gry plusy minus bo chce zacząć grać i pytam się doświadczonych ludzi grających już w ten tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak się zastanawiam bo jestem w posiadaniu edycji kolekcjonerskiej tej że gry i nie wiem czy w nią grać... czy warto wydawać kase na miesięczny aabonament na AoC, a może wogóle, albo lepiej grać w Wowa? Dodam tylko że jestem bardzo spragniony dobrego mmo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować