Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

1) Ogólnie rzecz ujmując nie jest darmowy. Trwa jeszcze promocja z darmowymi transferami, ale dotyczy postaci, które zostały stworzone przed jej rozpoczęciem i nie jestem pewien jak to jest jak ktoś nie miał abonamentu opłaconego w momencie rozpoczęcia transferów (czyli nie daję głowy, że będziesz mógł się teraz przenieść jak opłacisz konto;)

2) Kartą można płacić, stawka niezmienna (opłata kartą na 3 miechy chyba 75zł)

3) Tortage nie jest puste, wręcz przeciwnie jest pełne niskopoziomowych altów które tylko czekają żeby skopać nowym tyłek, więc nie robiłbym sobie nadziei ;p Choć z drugiej strony po dzisiejszym patchu (1.07) farmienie leveli PvP na niskich poziomach już się nie opłaca, więc może się zdarzyć, że większość z tych ludzi przestanie się tam pojawiać ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie będzie dało z transferem to robię kogoś innego - tylko czy będę miał z kim grać na Tortage? Bo później to zapewne na kontynencie będzie łatwiej o jakichś graczy prawda? :)


Można 3 miechy z góry? W sensie jak to z płaceniem kartą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za post pod postem - ale po pobraniu 780mb patcha gra wywala, że " Proces uaktualniania nie został zakończony" i nie mogę nic zrobić - jak kliknę START to nic się nie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu wybaczcie - zapomniałem, że Vista to takie cuś czemu trzeba pokazać, że daje programowi Zezwolenie (uruchom jako Administrator) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 14:55, alexiej napisał:

Jak się nie będzie dało z transferem to robię kogoś innego - tylko czy będę miał z kim
grać na Tortage? Bo później to zapewne na kontynencie będzie łatwiej o jakichś graczy
prawda? :)


Można 3 miechy z góry? W sensie jak to z płaceniem kartą?



W sumie Tortage jest raczej solowe, ale pewnie jakiegoś towarzysza znajdziesz ;p

W ustawieniach konta wybierasz metodę płatności kartą i zaznaczasz cykl płatności 3 miesięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy do założenia konta (pierwszy miesiąc grania) potrzebne jest podanie numeru karty kredytowej lub prepaida, czy sam cd-key wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy do założenia konta (pierwszy miesiąc grania) potrzebne jest podanie numeru karty kredytowej lub prepaida, czy sam cd-key wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 17:49, Shagvar napisał:

Witam.
Czy do założenia konta (pierwszy miesiąc grania) potrzebne jest podanie numeru karty
kredytowej lub prepaida, czy sam cd-key wystarczy ?


Sam cd-key wystarcza. Tzn. musisz ustawić jakąś opcję płatności, ale nie jest ona w żaden sposób zobowiązująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z ta aktualizacja ;p Wlasnie postanowilem wrocic do gry i dzisiaj zaczalem ja wgrywac. I przerwalem na chwile aktualizacje bo musialem zresetowac neta i nagle zaczyna mi pobieranie pierwszego patcha od 0 ;/ Nie jest czasem tak, ze powinno sciagac pozostala czesc a nie od 0??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po półrocznej przerwie najmniej hardkorowy gracz AoC wrócił na blogi - check this out!
Czekamy na pojawienie się pumy w veteran reward's razem z nosorożcem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
W związku z tym, że niebawem wychodzi dodatek, mam takie małe pytanko. Troche szukałem po sieci ale nie mogłem znaleść. Czy dodatek bedzie można kupić w jakimś sklepie w wersji pudełkowej, czy tylko poprzez sieć (steam bądź strona ze swoim kontem). Mowa tu oczywiście o wersji EU, bo wiem, że wersja PL to nie problem (wiekszość sklepów juz ma je w preorderze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w to jeszcze gra? Mam dziwną ochotę na dodatek. Posiadam konto PL i wersję gry EU. Czy mogę skądś pobrać polską wersję Conana? Czy mogę zainstalować EU i w jakiś prosty sposób spolszczyć? Naprawdę nie pamiętam, w jaki sposób grałem w dzień premiery serwerów PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos w to gra w ogole? Bo widze ze jakos malo osob pisze tutaj na forach i nie moge znalesc jakiegos porzadnego forum o Aoc gdzie siedzialoby duzo luda ^^.

Mam pytanko
Otoz chcialem sobie zagrac trial polski ale nie moge nigdzie go znalesc. Tzn na stronie aoc2009.pl jest trial ale do wyboru jest Europa i ameryka... nie wiem moze ten Europejski rownez dziala na PL serverach ale w tym problem wlasnie ze mam pudelka z gra PL kupiona. Zainstalowalem sobie i w grze mam do wyboru tylko Europejskie servery, a z tego co pamietam powinny byc polskie czyli Rothat i Two eagles ja zas mam eu Fury itp... a zainstalowalem polska pudelkowa wersje... czy to normalne? Nie moge tego ogarnac, chcialem zagrac trial na PL ale nie moge nigdzie nic o tym znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak jakos malo ludzi.
No ok trial na EU... tylko ja sie zapytam jak zrobic wersje PL? Zainstalowalem POLSKIEGO PUDELKOWEGO klienta u patche sciagnelo i mam servery europejskie... wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować