Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2010 o 11:52, GoToSle3p napisał:

Siemka mam pytanie jak się ma sprawa z Two Eagles dużo polaków czy jednak ruscy zdominowali
??


Rosjan zawsze było więcej, ale i Polaków nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w zyciu. Juz nie :P Rothat umiera :P Coraz wiecej dobrych graczy sprzedaje konta :P I jeszcze tak masakruja te gre ,ze szok :P Zeby teraz za pkt weterana moc ubrac postac, no co to jest ;/ I jeszcze wejda microplatnosci takze znowu szok :P Jedyny i gdybany plus to to, ze gra zmierza w kierunku bez abonamentu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem się na EU i już wynikł 1 problem ... ściągnąłem całe 14gb w cliencie z plikami dat. i przy próbie instalacji wywala mi błąd z brakiem "movie" i dalej nie idzie. Pomyślałem że dobrze będzie jak sprawdzę launcherem a ten mi teraz kolejne 14gb ściąga ...


Co mam zrobić? Weekend w pełni a ja zamiast męczyć HoX''a muszę jeszcze przez 60 godzin ściągać grę :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem kupiłem nową oryginalną gre "AoC wraz z dodatkiem Narodziny zabójcy bogów Złota Kolekcja" , i mam taki problem że tego dodatku tam wcale niema(( . czy trzeba dodatkowo zapłacic? Jesli tak to dlaczego tak oszukują ludzi .. Złodziejeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ,czytanie nie boli i czasem opłaca się czytać taki mały druczek na spodzie pudełka z grą pt. "skład zestawu" gdzie masz napisane " płyta DVD wraz z podstawką wraz z dodatkiem".

Po drugie, czemu coraz więcej ludzi uważa że racja jest tylko po ich stronie, i mają możliwość wyzywania innych od złodziei i oszustów bo tak im się podoba, nie da się trochę kulturalniej. Nie zagalopuj się z tym kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pudełku jest napisane jak byk " Age of Conan ;Hyborian Adwentures wraz z dodatkiem Narodziny Zabójcy Bogów", teraz napisałem wystarczająco jasno? Gra oferuje 30dni za darmo. podstawowa wersja gry jest ale dodatku tam niema prawdopodobnie trzeba zaplacić osobno. To znaczy że tak ma być ,? to jest sprawiedliwe? Kupując w sklepie buty w pudełku powinny byc dwa czy jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ sam mam to samo wydanie co ty ,wiem dokładnie że ten dodatek tam jest. Aby moc grać w dodatek musisz zarejestrować kod aktywacyjny dodatku na swoim koncie gry. W plastikowym pudełku masz zieloną cienką książeczkę "AoC:NZB Instrukcja Obsługi" na której tyle masz podany klucz do dodatku i jak byk napisane wyżej co zrobić. "teraz napisałem wystarczająco jasno?".


A w sklepie kupuję zawsze dwa buty, najlepiej komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod aktywacyjny wpisywałem już wielokrotnie w lewym dolnym okienku , wyskakuje komunikat - " Nie odnaleziono ofert dla danego klucza". Niemogę też wybrać postaci "Khitaj" na początku gry bo jest komunikat że nie posiadam dodatku zainstalowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 13:47, dzawora napisał:

A w zyciu. Juz nie :P Rothat umiera :P Coraz wiecej dobrych graczy sprzedaje konta :P
I jeszcze tak masakruja te gre ,ze szok :P Zeby teraz za pkt weterana moc ubrac postac,
no co to jest ;/ I jeszcze wejda microplatnosci takze znowu szok :P Jedyny i gdybany
plus to to, ze gra zmierza w kierunku bez abonamentu :P


takie pytanie ty z gildii black dragons ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 16:35, dark_mesiah napisał:

Kod aktywacyjny wpisywałem już wielokrotnie w lewym dolnym okienku , wyskakuje komunikat
- " Nie odnaleziono ofert dla danego klucza". Niemogę też wybrać postaci "Khitaj" na
początku gry bo jest komunikat że nie posiadam dodatku zainstalowanego.


A czy po pierwszym wpisaniu była również informacja, że nie odnaleziono ofert dla danego klucza? Bo każdy klucz można wykorzystać tylko raz i czasem po prostu trzeba chwilę poczekać zanim zostanie zaakceptowany - jeżeli dodatek dalej nie działa, to robisz to co zazwyczaj robią homo sapiens, czyli kontaktujesz się z supportem i prosisz o wyjaśnienie sprawy. Support EU załatwia takie sprawy bardzo szybko.


Warto wrócić do AoC - sporo się dzieje i jest to ciągle jedna z niewielu stosunkowo oryginalnych gier MMO.

Do tego w najbliższym czasie szykuje się sporo zmian, więc na pewno będzie co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślę nad powrotem do AoC. 2 lata temu grałem przez miesiąc na starym sprzęcie (Pentium 4 2,4GHz, 2GB ram, GF6200 AGP) ma najniższych ustawieniach mając 15-18 FPS. Mimo to, grało się świetnie. Po skończonym darmowym miesiącu uznałem jednak, że nie warto grać na takim sprzęcie. Kupiłem sobie PS3 i teraz przyszła kolej na nowy komputer. Wszystko mam już kupione, jeszcze tylko procek (E8400) i grafa (GF9600GT) kurier ma donieść.
Może pisałem trochę nie na temat, ale no cóż, jestem podjarany możliwością powrotu do świata Conana.

Nurtuje mnie jednak pytanie, czy AoC umiera, utrzymuje się stabilnie czy może obecnie powiększa się populacja? Nie będzie to miało wpływu na mój powrót, ale jednak dobrze wiedzieć. ogólnie oficialne forum AoC jest bardzo aktywne, ale poza nim nie ma w Polsce nic na temat tej gry. Czy może sie mylę? Jeżeli tak, to prosze o podanie jakiejś aktualnej polskiej lub zagranicznej (anglojęzycznej) strony o tej cudnej, ale niedocenionej grze.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz najlepiej to czytać oficjalne fora w tym Polskie bo stron dobrych nie ma

A co do populacji to na europejskich jest o wiele więcej graczy a na polskich jest tyle ,że ludzi do gry jest bezproblemowo znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 01:37, hammerfall87 napisał:

Wiesz najlepiej to czytać oficjalne fora w tym Polskie bo stron dobrych nie ma

A co do populacji to na europejskich jest o wiele więcej graczy a na polskich jest tyle
,że ludzi do gry jest bezproblemowo znalezc


Ja grałem na przełomie lipca i sierpnia 2009 i chciałbym się spytać kogoś, kto gra dłuuuugo w tą grę na polskim serwerze (2E albo Rothat) czy jest wiecej czy mnie polaków (ze względu na połączenie serwerów rosyjskich i polskich nie pytam o całkowitą ilość graczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie będę grał znowu na Two Eagles, bo jednak pvp na otwartym terenie też jest przyjemne.

A co sądzicie o ewentualnym przejściu AoC na F2P z cashshoperm? Czy to się stanie i kiedy?
I jeszcze pytanko odnośnie ekonimii polskich serwerów - jak to wygląda? Swego czasu duuuużo grałem Lineage 2, które uważam za wzór do naśladowanie odnośnie prowadzenia gospodarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować