Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

a teraz pytanie z innej beczki.
Czy istnieje możliwość przetransportowania przedmiotów i pieniędzy z jednej postaci na drugą w ramach jednego, tego samego serwera? Czy jest to jakoś "oficjalnie" udostępnione, czy trzeba po prostu wyrzucic sprzet na ziemie, przelogować sie i podnieść? Czy może przedmioty są na stałe połączone z daną postacią, bo nie pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 21:29, kotfilon napisał:

a teraz pytanie z innej beczki.
Czy istnieje możliwość przetransportowania przedmiotów i pieniędzy z jednej postaci na
drugą w ramach jednego, tego samego serwera? Czy jest to jakoś "oficjalnie" udostępnione,
czy trzeba po prostu wyrzucic sprzet na ziemie, przelogować sie i podnieść? Czy może
przedmioty są na stałe połączone z daną postacią, bo nie pamiętam?



Oczywiście że jest. Grałem co prawda rok temu ale wątpię by to wycieli. Idziesz po prostu do handlarzy (są w głównym mieście każdej krainy plus jeden w Tortadze) i wysyłasz mail z załącznikiem do drugiej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2011 o 08:14, kotfilon napisał:

Ja prawdopodobnie będę grał znowu na Two Eagles, bo jednak pvp na otwartym terenie też
jest przyjemne.

A co sądzicie o ewentualnym przejściu AoC na F2P z cashshoperm? Czy to się stanie i kiedy?
I jeszcze pytanko odnośnie ekonimii polskich serwerów - jak to wygląda? Swego czasu duuuużo
grałem Lineage 2, które uważam za wzór do naśladowanie odnośnie prowadzenia gospodarki.


Pewnie ,że Conan stanie się f2p zresztą twórcy sami uśmiercają tą grę wprowadzając chociażby kitaj któy zrobił z tej gry jedną wielką farmę.Nie wypowiadam się o pvp który jest jednym wielkim śmiechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w temacie płatności, czy gdy opłacę kartą np. 3 miesiące za 75 zł, ale nie chcę by pobrało mi potem mimowolnie za kolejny miesiąc czy trzy miesiące, to czy mogę po prostu po kupnie abonamentu "usunąć opcję płatności"? Będzie wszystko gites majonez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2011 o 20:53, kotfilon napisał:

A w temacie płatności, czy gdy opłacę kartą np. 3 miesiące za 75 zł, ale nie chcę by
pobrało mi potem mimowolnie za kolejny miesiąc czy trzy miesiące, to czy mogę po prostu
po kupnie abonamentu "usunąć opcję płatności"? Będzie wszystko gites majonez?


jasne w ustawieniach abonamentu możesz wyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2011 o 11:21, hammerfall87 napisał:

Pewnie ,że Conan stanie się f2p zresztą twórcy sami uśmiercają tą grę wprowadzając chociażby
kitaj któy zrobił z tej gry jedną wielką farmę.Nie wypowiadam się o pvp który jest jednym
wielkim śmiechem :)


A co jest takiego śmiesznego w PvP?

Bo pomijając fakt, że od 1.05, a później po RotGS zbyt dużo zależy od AA/sprzętu/buffów z BK, a nie skilla, to nie jest źle.

(+crashujące siege +PvP zaczyna się ograniczać tylko do minigierek)


Kiedyś być może będzie f2p, ale na razie się jeszcze na to nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 14:31, zawcia napisał:

> Pewnie ,że Conan stanie się f2p zresztą twórcy sami uśmiercają tą grę wprowadzając
chociażby
> kitaj któy zrobił z tej gry jedną wielką farmę.Nie wypowiadam się o pvp który jest
jednym
> wielkim śmiechem :)

A co jest takiego śmiesznego w PvP?

Bo pomijając fakt, że od 1.05, a później po RotGS zbyt dużo zależy od AA/sprzętu/buffów
z BK, a nie skilla, to nie jest źle.

(+crashujące siege +PvP zaczyna się ograniczać tylko do minigierek)


a to ze jest nie zbalansowane i minigry wygladaja tak przeciwnicy
10 lev pvp full set vs low levele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 14:33, hammerfall87 napisał:

a to ze jest nie zbalansowane i minigry wygladaja tak przeciwnicy
10 lev pvp full set vs low levele



Też nie podoba mi się, że 10, najczęściej "ciężko" wykopany poziom PvP daje taką przewagę nad graczami z niższym poziomem, ale to nie znaczy, że PvP jest całkowicie do bani. Tych "10", to wcale nie tak dużo i wbrew temu co niektórzy myślą da się je zabić.

Taka niestety tendencja w MMO, że kto spędza więcej czasu, ten zdobywa przewagę nad innymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2011 o 22:12, hammerfall87 napisał:

Dlatego ten system zniecheca do pvp patrz jak wybronil sie warhammer dało się?Funcom
ma poprostu to gdzieś !



Czekaj, czekaj, jak się WAR wybronił? Bo nie śledzę już od dawna info o tym tytule, a nie dalej jak parę miesięcy temu spotkałem w AoC typa, który ponoć grał hardkorowo w WARka od premiery i rozpływał się nad tym o ile PvP w AoC jest lepsze.

Notabene w secie z Khitaju, czy jakimś rajdowym też można poszaleć (nie wspominając o tym, że już na 5 PvP można mieć full epików z pvp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam pytanie. Mianowicie rozpoczalem przygode z aoc zaraz po premierze na serwerach angielskich potem juz dokladnie nie pamietam jak i dlaczego) wszedlem w posiadanie wersji polskiej na polskich serwerach....i tu moje pytanie czy grajac na koncie tym pierwszym europejskim bede mial gre po polsku czy zeby miec gre po polsku musze grac na serweracxh polskich? czy juz nie ma rozgraniczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łowca, nikt inny nie używa broni dystansowej jako głównej. Sam gram łowcą i daje radę spokojnie solo expić czy robić questy. Po drugie wymiata na PVP jak się go dobrze opanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 00:37, RadeXMaster napisał:

witam. mam pytanie ktora sklasa jest najlepszym dps-em ale do walki wrecz dystans (ale
nie magii) pod katem samotnego (w miare mozliwosci) pve?


Dziwnie sformułowałeś pytanie. Jeżeli chodzi o dystansowy dps, nie magiczny, to jak @kotfilon napisał - tylko Łowca wchodzi w grę.

Ogólnie gra jest tak zrobiona, że żadna klasa nie ma problemów z questowaniem czy wykonywaniem solo contentu i wszystkim bez większego wysiłku dobrniesz do "80".

@kotfilon

W PvP nawet nie trzeba go specjalnie opanować, bo po revampie jest jedną z najprostszych klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 18:43, zawcia napisał:

> witam. mam pytanie ktora sklasa jest najlepszym dps-em ale do walki wrecz dystans
(ale
> nie magii) pod katem samotnego (w miare mozliwosci) pve?

Dziwnie sformułowałeś pytanie. Jeżeli chodzi o dystansowy dps, nie magiczny, to jak @kotfilon
napisał - tylko Łowca wchodzi w grę.

Ogólnie gra jest tak zrobiona, że żadna klasa nie ma problemów z questowaniem czy wykonywaniem
solo contentu i wszystkim bez większego wysiłku dobrniesz do "80".

@kotfilon

W PvP nawet nie trzeba go specjalnie opanować, bo po revampie jest jedną z najprostszych
klas.


Ja ze względu na to, że nie cierpię grać magami, a łuczników i tanków kocham, to właśnie mam plan wykoxania rangera,a potem jakiegoś tanka...sie zobaczy. Ale magów nienawidzę ...nienawidzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno mnie nie było w świecie Hyborii, ostatnio gdy dobrnąłem do 80 lvl moim conquerorem pvp leżało w powijakach, czyli generalnie opierało się na farmieniu w Bori w klepaniu biedaków takich jak ja w minigrach. Coś się zmieniło? I jest tam jeszcze miejsce dla Conquerora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować