Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Nie róbmy już z tematu kącika pocieszenia, bo nie życzę sobie być przytulanym przez osobnika tej samej płci - w każdym razie ja już swoje zdanie na temat domniemanego upadku wyraziłem, a czas działa tylko na korzyść jakości samego tytułu, co było przecież przyczyną emigracji graczy.

Edit : Tylko nie liczmy, iż stanie się to prędko - wszak WOH i WOTLK to potężne istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

dokładnie, bo się tu nieco grobowo zrobiło :)

Dziś został opublikowany ruleset do serwerów RP (w końcu...)
Pozwolę sobie zacytować ciekawy punkcik ;)

"The world of Conan is a rough place, and swearing as well as being cursed at is a common day thing. If you swear in RP, please make absolutely sure to use non-modern day swear words that cannot be confused as harassment. Mark your words with in-game terminology (stygian whore!). Consider the use of old swear words to keep it in-character"

Hy hy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 20:05, zawcia napisał:

"The world of Conan is a rough place, and swearing as well as being cursed at is a common
day thing. If you swear in RP, please make absolutely sure to use non-modern day swear
words that cannot be confused as harassment. Mark your words with in-game terminology
(stygian whore!). Consider the use of old swear words to keep it in-character"

Hy hy :D


Uzasadnione przekleństwa? Mniam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Gram.pl polski AoC przewidziany jest na 2 października, na Ultima.pl data premiery to 30 października. Skąd ta rozbieżność i przede wszystkim kto ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd takie rozbieżności. Premiera polskiej wersji przewidziana jest na 2 października. Pewnie Ultima trochę zaspała i nie poprawiła informacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 11:07, Pafun napisał:

W sklepie Gram.pl polski AoC przewidziany jest na 2 października, na Ultima.pl data premiery
to 30 października. Skąd ta rozbieżność i przede wszystkim kto ma racje?


Bo premiera AoC była przekładana już nie raz. Najpierw miała być 1 września potem 30. Może ultimie już się nie chce tego zmieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 10:28, Von Bolt napisał:

> W sklepie Gram.pl polski AoC przewidziany jest na 2 października, na Ultima.pl data
premiery
> to 30 października. Skąd ta rozbieżność i przede wszystkim kto ma racje?

Bo premiera AoC była przekładana już nie raz. Najpierw miała być 1 września potem 30.
Może ultimie już się nie chce tego zmieniać...


No, ale gram.pl chyba jeszcze dba o terminarzyk? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2008 o 06:22, MateoKiszlo napisał:

No, ale gram.pl chyba jeszcze dba o terminarzyk? ^^



Pisałem maila właśnie w tej sprawie do gram i dostałem odpowiedź, że gra będzie wysłana 2 października oraz, że nie przewiduje się wcześniejszej przesyłki dla pre - order''owców =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 12:00, PrzeSmek napisał:

Pisałem maila właśnie w tej sprawie do gram i dostałem odpowiedź, że gra będzie wysłana
2 października oraz, że nie przewiduje się wcześniejszej przesyłki dla pre - order''owców

Wychodzi więc, że gra będzie szybciej w sklepach niż człowiek dostanie ją przez kuriera. No dziwne trochę :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 12:16, Pafun napisał:

> Wychodzi więc, że gra będzie szybciej w sklepach niż człowiek dostanie ją przez kuriera.
No dziwne trochę :-/

No niestety dla mnie też bez sensu. Poprostu porażka:/
(dokłada treść otrzymanej odp od cdp: "Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Gram.pl. Premiera jak i wysyłka gry Age of Conan, przewidziana jest na 2 października.")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2008 o 12:16, Pafun napisał:

Wychodzi więc, że gra będzie szybciej w sklepach niż człowiek dostanie ją przez kuriera.
No dziwne trochę :-/



E tam dziwne, normalne w CDP. Najpierw duzi klienci (odbiorcy hurtowi), a potem hołota.
Jeszcze tego nie zauważyliście?
Szybciej i taniej jest kupować w dużych sieciać np. MM niż super "promocje" gram.pl - sprawdzone.

Swoją drogą ciekwy jestem jak będzie w polskiej wersji z szybkością wprowadzania nowych dialogów mówionych.
Od ostatnieo patcha Funcom sukcesywnie zwiększa liczbę mówionych dialogów.
Biorąc pod uwagę dokonania CDP przy dodatku do Mass Effect nie wróżę sukcesów posiadaczom wersji polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 16:58, T34 napisał:

Biorąc pod uwagę dokonania CDP przy dodatku do Mass Effect nie wróżę sukcesów posiadaczom
wersji polskiej.


Tu przy AoC wydaje mi się, że jednak będzie mimo wszysttko inaczej.
Po pierwsze dlatego, że FunCom najprawdopodobniej zobowiązał CDP do tłumaczenie i dostarczania na bieżąco wszystkich łatek do gry. Zresztą tak pewnie jest i z wydawcami wersji niemieckiej, hiszpańskiej itd.
Po drugie AoC to jednak gra MMO gdzie wydawanie na szybko poprawek ma bezpośredni wpływ na ilość graczy, a co za tym idzie na dochody z abonamentu. Gry takie jak Mass Effect czy Wiedźmin na pewno nie będą priorytetem bo gracze już grę kupili i z wydawania do nich patchy nie ma przecież żadnych ekstra pieniędzy dla dystrybutora więc gracze mogą czekać, a i tak powinni być szczęśliwi, że w ogóle coś jeszcze dostają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 19:38, Mabet napisał:

Zamówiłem age of conan i mam nadzieje ze na te zimowe dni co nadejdą ze kilka fajnych
godzin da ta gra :p


Kilka godzin? Samo dobicie do end game''u zajmie ci nieco czasu, nie wspominając o tym, że jest to na dobrą sprawę tylko przedsmak [jeszcze w teorii, choć ta stopniowo przekształca się w grywalną masę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2008 o 21:05, MateoKiszlo napisał:

Kilka godzin? Samo dobicie do end game''u zajmie ci nieco czasu, nie wspominając o tym,
że jest to na dobrą sprawę tylko przedsmak [jeszcze w teorii, choć ta stopniowo przekształca
się w grywalną masę]


Dobrze to ujales, "w teorii". Prawda jest niestety taka ze znowu ci idioci z funcom sami nie wiedza co mowia.

Przyklad? A prosze bardzo, dwa posty, oba z dzisiaj.

===================

To clear thingsup: I am confident that the PvP patch will be out tomorrow and it will have a huge impact on gameplay and ingame heads

- Wiesel
===================

Due to this we will not update the live servers tomorrow (Tuesday). We will announce any new development with the update status on the official forums as well as the launcher tomorrow as soon as more details become available.

- Tarib
===================

Wiec przedsmak? Czego niby? To juz nawet nie jest smieszne, to jest po prostu zalosne. I tak, to ten ich slawny, legendarny PvP patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 23:13, Terrorite napisał:

Wiec przedsmak? Czego niby? To juz nawet nie jest smieszne, to jest po prostu zalosne.
I tak, to ten ich slawny, legendarny PvP patch.


W stopę już się postrzelili. Czyżby celowali w głowę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 18:00, Pafun napisał:

> Biorąc pod uwagę dokonania CDP przy dodatku do Mass Effect nie wróżę sukcesów posiadaczom

> wersji polskiej.

Tu przy AoC wydaje mi się, że jednak będzie mimo wszysttko inaczej.
Po pierwsze dlatego, że FunCom najprawdopodobniej zobowiązał CDP do tłumaczenie i dostarczania
na bieżąco wszystkich łatek do gry. Zresztą tak pewnie jest i z wydawcami wersji niemieckiej,
hiszpańskiej itd.
Po drugie AoC to jednak gra MMO gdzie wydawanie na szybko poprawek ma bezpośredni wpływ
na ilość graczy, a co za tym idzie na dochody z abonamentu. Gry takie jak Mass Effect
czy Wiedźmin na pewno nie będą priorytetem bo gracze już grę kupili i z wydawania do
nich patchy nie ma przecież żadnych ekstra pieniędzy dla dystrybutora więc gracze mogą
czekać, a i tak powinni być szczęśliwi, że w ogóle coś jeszcze dostają ;-)


Z abonamentu CDP raczej kasy nie ma, więc nie wiadomo jak to będzie.
Mnie to na szczęście nie dotyczy - wer. ENG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:48, T34 napisał:

Jeden z serwerów na w nawiasie Ahriman...
O co chodzi?

Dawna nazwa, na poczatku ten server nazywal sie Ahriman, potem nagle funcom postanowil zmienic nazwe na bardziej "chwytliwa" zeby wiecej ludzi tam zaczelo grac. Ale dla tych ktorzy np. przestali placic a teraz chcielby wrocic jest to informacja ze ich chary znajduja sie na tym serverze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować