Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

mam pytanie. na oficjanym polskim serwisie pisano że będzie można grać na angielskiej wersji na poskich serwach(czy będą wtedy postacie z angielskiej wersji). I zastanawiam się czy nie da się zrobić tak by kupić na allegro olską wersję bez klucz(myślę że cena by była mniejsza xd) i grać na angielskim kluczu. czyli czy gra by działała grając na poslich serwach z polską wersją gry ale na kluczu z agielskiej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:11, Xanas napisał:

mam pytanie. na oficjanym polskim serwisie pisano że będzie można grać na angielskiej
wersji na poskich serwach(czy będą wtedy postacie z angielskiej wersji). I zastanawiam
się czy nie da się zrobić tak by kupić na allegro olską wersję bez klucz(myślę że cena
by była mniejsza xd) i grać na angielskim kluczu. czyli czy gra by działała grając na
poslich serwach z polską wersją gry ale na kluczu z agielskiej wersji


Postac jest na serwerze napewno wiec postac bedzie na europejskim realmie a czy funkom zezwoli na transfer z europejskich na polskie serwery tego nie wiem. A na koncie z angielkskiej wersji na peweno mozna grac na polskich serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:06, Terrorite napisał:

> Jeden z serwerów na w nawiasie Ahriman...
> O co chodzi?
Dawna nazwa, na poczatku ten server nazywal sie Ahriman, potem nagle funcom postanowil
zmienic nazwe na bardziej "chwytliwa" zeby wiecej ludzi tam zaczelo grac. Ale dla tych
ktorzy np. przestali placic a teraz chcielby wrocic jest to informacja ze ich chary znajduja
sie na tym serverze.


Myślałem, że jakiś język wymyślili heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo nazwy serwerów miały pochodzić od nazw bogów, czy coś w tym stylu, jednak z czasem stwierdzono, że zbyt mało osób grających zna lore Conana i po prostu jak to Terrorite ujął "chwytliwe" nazwy zostały uznane za bardziej pociągające dla graczy :>

@Xanas
To na pewno nie przejdzie...przynajmniej tak myślę. Pokrętny sposób :P Bo klucza nie wpisujesz przy instalacji tylko przy tworzeniu konta...hm...zaraz w takim wypadku....:) No nie, CDP informacji już od dawna żadnych nie podał jak to będzie tak do końca, więc dopóki ktoś nie sprawdzi to się prawdy nie dowiemy.
Choć w sumie przy zakupie gry MMO to cena nie dotyczy klienta tylko klucza :) Bo w sumie klienta można na ogół ściągnąć za darmo (legalnie rzecz jasna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, niby taka wielka premiera, niby pierwszy prawdziwy mmo po polsku (to z reklam CDP), niby takie wielkie wydarzenie na polskim runku gier, niby takie wielki zapowiadane wsparcie dla polskiej społeczności AoC, a tu co...? A no nic :-( CDP nie podaje KOMPLETNIE ŻADNYCH informacji. Czy polonizacja jest skończona, czy nagrano polskie głosy? Jak wychodziły jakieś znane tytuły to CDP ciągle pokazywał czy to obrazki z polskiej wersji czy sample z polskimi lektorami.
Ja mam wrażenie, że CDP chyba już olał AoC. Dwa tygodnie do takiej zapowiadanej wielkiej premiery, wielkiej ze względu na jej wyjątkowość, a czy ktoś widział choć jednego screena z polskim klientem AoC, czy ktoś słyszał choć jeden polski tekst z gry? Zostały dwa tygodnie, a gry jakby w ogóle nie było. Nikt z CDP się tutaj nie wypowiada, nie informuje, nawet nie napisze, że żyje! Zostały dwa tygodnie do tak hucznie zapowiadanej premiery, a tu cisza, cisza i... tydzień z Warhammer''em Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 23:16, Pafun napisał:

Kurde, niby taka wielka premiera, niby pierwszy prawdziwy mmo po polsku (to z reklam
CDP), niby takie wielkie wydarzenie na polskim runku gier, niby takie wielki zapowiadane
wsparcie dla polskiej społeczności AoC, a tu co...? A no nic :-( CDP nie podaje KOMPLETNIE
ŻADNYCH informacji. Czy polonizacja jest skończona, czy nagrano polskie głosy? Jak wychodziły
jakieś znane tytuły to CDP ciągle pokazywał czy to obrazki z polskiej wersji czy sample
z polskimi lektorami.
Ja mam wrażenie, że CDP chyba już olał AoC. Dwa tygodnie do takiej zapowiadanej wielkiej
premiery, wielkiej ze względu na jej wyjątkowość, a czy ktoś widział choć jednego screena
z polskim klientem AoC, czy ktoś słyszał choć jeden polski tekst z gry? Zostały dwa tygodnie,
a gry jakby w ogóle nie było. Nikt z CDP się tutaj nie wypowiada, nie informuje, nawet
nie napisze, że żyje! Zostały dwa tygodnie do tak hucznie zapowiadanej premiery, a tu
cisza, cisza i... tydzień z Warhammer''em Online.


Tak to już jest:/ Ja też chciałbym dowiedzieć się dużo więcej z oficjalnych źódeł, a tu nic:/ I tak jak napisałeś, nikt z CDP się tutaj nie wypowiada, a mógłby ktoś rozwiać wątpliwości z grywalnością angielskiej wersji na polskich serwerach. Chyba wogóle nikt tu nie zagląda:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za 2x post, ale stało się coś niesamowitego ;) Mamy zmianę Game Directora... Szok w ogóle. Z jednej strony szkoda poprzedniego, ale wyraźnie coś mu nie szło...Z drugiej strony jest nadzieja na świetlaną przyszłość, ale czy na pewno? Może to wizja nieuchronnego upadku doprowadziła do tej sytuacji, na razie nic nie wiemy na pewno, a spekulacje będą trwały na pewno długo. Bądź co bądź Godager był jednym z założycieli FC. Pożyjemy zobaczymy, jedno jest pewne,update w drodze i jak się nie mylę jest to ten długo obiecywany PvP patch.
Jestem przekonany, że wszystko jest spowodowane tym, że w końcu doszło do ludzi z FC, że nie jest dobrze zwłaszcza, że za zakrętem WAR, a na horyzoncie widać dodatek do WoWa. Jestem też przekonany, że Ci co kupią wersję pl będą mieli okazję poznać grę z lepszej strony i w lepszych czasach :)

A tutaj informacja od Community Managera, który zaanonsował zmianę:

"Craig Morrison has been appointed as the new Producer and Game Director for Age of Conan: Hyborian Adventures. Craig Morrison has served as the Producer and Game Director on Anarchy Online for several years, as well as working as the Funcom Community Manager prior to that. Funcom believes he is the perfect candidate to take Age of Conan to the next level. Mr. Morrison will replace former Producer and Game Director Gaute Godager.

Prior to starting at Funcom in 2004, Craig Morrison worked as an Operations Executive at the Telegraph group, the respected UK newspaper, taking care of operational aspects related to IT and Customer Service. Due to his passion for MMO games he simultaneously worked as an Associate Editor at IGN’s Vault Network, managing dedicated websites for several MMO games. He has extensive experience in managing various sized teams and complex projects across large media based environments. He has also played, written about, managed, produced and directed MMO games for over a decade by now. With his passion and unique skill-set he brings proven MMO experience to his new position, and during his years as Producer on Anarchy Online he has shown a unique ability to tailor development according to the needs and requirements of the players.

“Taking on the position as Producer and Game Director on Age of Conan is a great challenge but also one I welcome. I have a clear conviction I can lead the further development in a good way, evolving Age of Conan into something even better. My main priority now is therefore to listen to, and act on, player concerns, while ensuring we add additional great content to the game,” said Craig Morrison. “At heart I will always be a gamer, and the coming changes and additions to Conan will always be done with the gamers in mind. Together I am certain we will shape an amazing future for Age of Conan.”

Former Producer and Game Director Gaute Godager has chosen to resign from Funcom after working on Age of Conan since the initial conception, and he leaves the company after 16 years. Godager was one of the original founders of Funcom, and leaves a large legacy, having contributed to making Funcom the largest MMO company in Europe. “I have done my very best making this fabulous game, but I have concluded there are elements which I am dissatisfied with. I have decided to act on this, and as a result I have chosen to leave Funcom. It is time to get new, fresh eyes on Age of Conan, and I wholeheartedly support the appointment of Craig. I have had a fantastic time these last 16 years, and I am very proud of the many things Funcom has achieved. Funcom and Conan will always be a big part of me, but as I now look to new ventures outside the gaming industry I am certain Age of Conan’s future is in the best of hands.”
"


http://www.funcom.com/wsp/funcom/frontend.cgi?func=publish.s how&func_id=1321&table=CONTENT&item=1004

ok, tu tez mozna to przeczytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 20:31, zawcia napisał:

Początkowo nazwy serwerów miały pochodzić od nazw bogów, czy coś w tym stylu, jednak
z czasem stwierdzono, że zbyt mało osób grających zna lore Conana i po prostu jak to
Terrorite ujął "chwytliwe" nazwy zostały uznane za bardziej pociągające dla graczy :>


Ahriman to chyba jakiś demon czy coś ale nie jestem pewien.
Ostatni raz czytałem Conana w jakieś naście lat temu.
Ze znajomością lore nie jest tak źle, przynajmniej na serwerze RP, na Croma! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...może się nie znam, ale patch wydaje się być całkiem konkretny :> Co prawda grey map i oom wciąż nienaprawiony, ale jak już kiedyś wspominałem mnie i tak nigdy nie dotyczył :P

Ale naprawdę ładnie ;) Wyczuwa się na forum takie radosne uniesienie :) Szkoda, że dopiero teraz - niemal 4 miesiące po premierze...i w obliczu rosnących wciąż w potęgę konkurentów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha, wspanialy news, szkoda ze tak pozno ale i tak lepiej niz wcale.

Wiesel mial proroczy post:

Hey,

within the next few weeks we the PvP update will be live. Heads will roll

- Wiesel

Yeah, heads will roll, swietnie ze akurat ta konkretna poleciala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 13:51, Terrorite napisał:

Hahahaha, wspanialy news, szkoda ze tak pozno ale i tak lepiej niz wcale.

Wiesel mial proroczy post:

Hey,

within the next few weeks we the PvP update will be live. Heads will roll

- Wiesel

Yeah, heads will roll, swietnie ze akurat ta konkretna poleciala :D


Zadanie go przerosło, to go wymienili.
Zobaczymy czy na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę jakie poruszenie ^^ Teraz trzeba czekać na zakończenie darmowego miesiąca w WHO, oraz przetrwać nadejście dodatku do WOW, a wszystko powinno wyjść na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 15:18, MateoKiszlo napisał:

No proszę jakie poruszenie ^^ Teraz trzeba czekać na zakończenie darmowego miesiąca w
WHO, oraz przetrwać nadejście dodatku do WOW, a wszystko powinno wyjść na prostą.

Oraz czekać na informacje odnośnie polskiej wersji gry ze strony CDP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"For those of you who were getting out-of-memory errors: I think you''ll get a nice surprise with this patch"


ooo, to ciekawe...info od jednego z devsów w topicu co zostalo poprawione w patchu, a co nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 15:25, Igorwer napisał:

> No proszę jakie poruszenie ^^ Teraz trzeba czekać na zakończenie darmowego miesiąca
w
> WHO, oraz przetrwać nadejście dodatku do WOW, a wszystko powinno wyjść na prostą.

Oraz czekać na informacje odnośnie polskiej wersji gry ze strony CDP :P


Cóż, nie kwapią się z AOC w przeciwieństwie do pana Wiedźmina ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do CDP maila z kilkoma nurtującymi mnie pytaniami. Oto jaką otrzymałem odpowiedź :

Obecnie 18 września jest dniem polskiej premiery tytułu Age of Conan Hyborian Adventures PL i wówczas trafi ona do użytkowników.

WTF?!?! 18 września? Z taką rzetelnością to ja nie wiem czy ta polska wersja wypali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować