Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2008 o 20:57, Nvaier napisał:

>No dobrze, ale pisząc "bezużyteczne buildy" masz na myśli co? Że niektóre zdolności
nie działają?

Chodzi bardziej o kiepskie zrównoważenie mocy poszczególnych skilli
i talentów w drzewkach. Po prostu przy niektórych klasach istnieje
tylko "jedna słuszna" droga rozwoju.


Nie znam wszystkich klas ale przykładowo Conqueror daje (moim zdaniem) duże pole do popisu przy wyborze umiejętności i naprawdę kilku conquerorów może być bardzo różnych w zależności od upodobań gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 20:57, Nvaier napisał:

Chodzi bardziej o kiepskie zrównoważenie mocy poszczególnych skilli
i talentów w drzewkach. Po prostu przy niektórych klasach istnieje
tylko "jedna słuszna" droga rozwoju.

Acha. Szkoda, że nie można tak jak się chce bohatera wyszkolić, ale dobrze nawet, że jest tak jak mówisz, gdyż myślałem, że chodziło wszystkim o to, że niektóre zdolności po prostu nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kalejdoskop86

Nie to, że nie można, bo można ;) Rzecz w tym, że po prostu może się zdarzyć/ zdarza się, że jedna droga rozwoju jest efektywniejsza od drugiej :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:19, zawcia napisał:

@Kalejdoskop86

Nie to, że nie można, bo można ;) Rzecz w tym, że po prostu może się zdarzyć/ zdarza
się, że jedna droga rozwoju jest efektywniejsza od drugiej :>

Acha, a o tym to słyszałem oczywiście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cze :)
Mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda dzisiejsza sytuacja Age of Conan ? :) Dużo graczy/serverów ?
Zastanawiam się, czy nie powrócić do AoC, czy może poczekać na PL ... A może kontynuować rozgrywkę w WAR ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 12:15, Tokix napisał:

cze :)
Mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda dzisiejsza sytuacja Age of Conan ? :) Dużo graczy/serverów
?
Zastanawiam się, czy nie powrócić do AoC, czy może poczekać na PL ... A może kontynuować
rozgrywkę w WAR ...


Po ostatnim wrześniowym patchu gra się całkiem komfortowo.
Liczba graczy zależy od serwera. Na niektórych jest ich rzeczywiście mało ale są takie na których jest masa ludzi.
Sam jestem jednym z tych, którzy powrócili do AOC po falstarcie i jestem mile zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę niedługo kolejnym ;) Nie wiem jak szybko, ale wiem, że WAR podoba mi się mniej niż AoC. Chyba, że to jakaś jesienna depresja i po prostu nie chce mi się w WARa grać.
Sporo zależy od tego, czy zdecyduję się jeszcze na 2 miechy w WoWie, czy nie ;)

Do tego planuję z kumplami z RL i bratem w okolicach wiosny, lata wspólnie pograć w AoC ;>
A do tego czasu będzie już tyle zmian zapewne, że nie będę wiedział czy gram w AoC czy już w jakąś zupełnie inną, a nawet lepszą grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś dzisiaj gram.tv? Pan prowadzący, Marcin Sońta wspomniał o AoC. Powiedział, czemu poślizg taki duży w premierze (żeby była gra bardziej dopracowana) jak i o tym, że będzie niespodzianka z abonamentem... puentą było, że spadnie do zera?! Tak, do zera?! Jeżeli by to była prawda... och! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 19:48, Kalejdoskop86 napisał:

Oglądał ktoś dzisiaj gram.tv? Pan prowadzący, Marcin Sońta wspomniał o AoC. Powiedział,
czemu poślizg taki duży w premierze (żeby była gra bardziej dopracowana) jak i o tym,
że będzie niespodzianka z abonamentem... puentą było, że spadnie do zera?! Tak, do zera?!
Jeżeli by to była prawda... och! :>


watpie zeby spadl do 0.. jesli spadnie to coz, pogram z checia :D

raczej jak juz chca obnizac to obniza do 5$ za miesiac, a dopiero jak juz nikt w to grac nie bedzie zrobia free 2 play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 20:17, Onybic napisał:

watpie zeby spadl do 0.. jesli spadnie to coz, pogram z checia :D

Wtedy to bym już bez zawahania kupił AoC. Tak to muszę rozważyć zakup, ponieważ czasu na żadne MMO nie mam, a jednak 30zł na miesiąc to 30zł na miesiąc... ale oby było za darmo! :>

Dnia 18.10.2008 o 20:17, Onybic napisał:

raczej jak juz chca obnizac to obniza do 5$ za miesiac, a dopiero jak juz nikt w to grac
nie bedzie zrobia free 2 play.

Heh, oby dużo ludzi w to grało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a jednak 30zł na miesiąc to 30zł na miesiąc... ale oby było za

Dnia 18.10.2008 o 20:20, Kalejdoskop86 napisał:

darmo! :>



Oddanie tej gry ze darmo bez abonamentu, byłoby największym błędem jaki można popełnić, nie byłoby już żadnej przeszkody dla nobów i innych tego typu pasożytów, sprzedaż postaci, itemów i golda byłaby na porządku dziennym (nie płaciłbyś abonamentu, tylko aby się liczyć zostałbyś zmuszony do kupowania właśnie rzeczy wymienionych wcześniej, więc na jedno wychodzi--> płacić i tak musisz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 16:52, PrzeSmek napisał:

Oddanie tej gry ze darmo bez abonamentu, byłoby największym błędem jaki można popełnić,
nie byłoby już żadnej przeszkody dla nobów i innych tego typu pasożytów, sprzedaż postaci,
itemów i golda byłaby na porządku dziennym (nie płaciłbyś abonamentu, tylko aby się liczyć
zostałbyś zmuszony do kupowania właśnie rzeczy wymienionych wcześniej)

Prawda, zapomniałem o tym. :/
Cóż, ale jak nawet abonament bez zmian będzie to i tak kupię tę grę. Zniżony został o 20zł na miesiąc, więc jest spoko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś ucichło o AOC nawet Hyboria TV się już nie ukazuje :(, gierka chyba definitywnie przegrała z WARkiem i nowym dodatkiem do WOWa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:55, Zak napisał:

coś ucichło o AOC nawet Hyboria TV się już nie ukazuje :(, gierka chyba definitywnie
przegrała z WARkiem i nowym dodatkiem do WOWa


W sumie w gramowym temacie WHO też coś nowych postów jak na lekarstwo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:55, Zak napisał:

coś ucichło o AOC nawet Hyboria TV się już nie ukazuje :(, gierka chyba definitywnie
przegrała z WARkiem i nowym dodatkiem do WOWa


Oj ucichło, ucichło. Jak w u nas gra nie będzie miała darmowego abonamentu to raczej nic dobrego jej nie czeka. CDP chyba nie najlepiej wybrał swój pierwszy produkt MMO do polonizacji. Na początku gra rewelacyjnie się sprzedawała by po ok. 2 miesiącach praktycznie wypaść z listy liczących się na rynku gier MMO. Zresztą jak ktoś będzie miał na ten proponowany wcześniej abonament 30 zł. to i te dodatkowe 20 zł. też znajdzie by zagrać w WoW''a czy WAR''a. Taka smutna prawda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i na 30 PLN się chętni znajdą, jakby była u nas za darmo, to sytuacja wyglądałaby taka jak w Kamadanie na GW, albo i gorzej :D gdzie co chwilę słyszysz ale z ciebie noobek, lub pani od fizyki to to, a matematyk to tamto ...

martwi tylko brak zainteresowania ze strony gram.pl / CDP ... bo ostatnimi wprowadzono trochę zmian do świata AOC, np. spory patch pvp i scalenie serwerów, i żadnego hyboria tv na ten temat nie było, zaś ostatni był o tym, że nie było zmian lol... jak w tym temacie nic sie nie zmieni to bedzie klapa,...

a tłumaczenie WAR? chyba jest za duży,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:55, Zak napisał:

gierka chyba definitywnie
przegrała z WARkiem i nowym dodatkiem do WOWa


Podejrzewam, że sporo osób wróci po "darmowym" miechu
WAR''a tak samo jak ja. Strasznie się na nim zawiodłem i
niestety jedyne co mogę na jego temat powiedzieć to
"strata kasy". Gierka wybitnie przeciętna.

Dnia 19.10.2008 o 19:55, Zak napisał:

martwi tylko brak zainteresowania ze strony gram.pl / CDP


Prawdopodobnie czekają na wersję PL. Wtedy zapewne znów
ruszą z reklamami/hyboria tv i informacjami na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zak

Dnia 20.10.2008 o 17:31, Zak napisał:

a tłumaczenie WAR? chyba jest za duży,...



Bez uraz w porównaniu AoC vs WAR obawiam się, że to WAR jest skromną, mało złożoną grą :> Nie ma w ogóle porównania...Jeżeli idzie o dialogi, questy, to AoC oferuje znacznie więcej ciekawej, obszernej zawartości ;)

Co do ciszy na forum, to owszem, stron jest porównywalnie i w temacie o WARze i w temacie o AoC, z tym, że w AoC było od premiery przez 2-3 miechy regularnie dyskutowane o grze itd., a w topicu WARa, bo wielkim boomie pierwszych dni, po miesiącu jest już dość cicho i spokojnie.

>coś ucichło o AOC nawet Hyboria TV się już nie ukazuje :(, gierka chyba definitywnie przegrała z WARkiem i nowym dodatkiem do WOWa

Myszasty z tego co się orientuję gra w WARa, więc tak jakby raczej nie może aktualnie robić Hyboria tv :>
Ale wiesz, niby lubiłem oglądać Hyborię TV, jednak nie zmienia to faktu, że o wszystkim sam wiedziałem i sam na własne oczy widziałem, podsumowując w żadnym wypadku stratny się nie czuję :>

@Pafun

"Oj ucichło, ucichło. Jak w u nas gra nie będzie miała darmowego abonamentu to raczej nic dobrego jej nie czeka. CDP chyba nie najlepiej wybrał swój pierwszy produkt MMO do polonizacji. Na początku gra rewelacyjnie się sprzedawała by po ok. 2 miesiącach praktycznie wypaść z listy liczących się na rynku gier MMO. Zresztą jak ktoś będzie miał na ten proponowany wcześniej abonament 30 zł. to i te dodatkowe 20 zł. też znajdzie by zagrać w WoW''a czy WAR''a. Taka smutna prawda :-("

Brak abonamentu = kicha
Naprawdę gra straciłaby wiele uroków :)
A abonament gwarantuje pracę nad grą, rozszerzenia, obsługę techniczną, patche, wsparcie itd.

AoC nie wypadł z żadnej listy...Bezapelacyjnym n1 jest WoW, potem długo nic, a potem całkiem sporo miedzy innymi WAR i AoC :)


@Nvaier

Jak dla mnie, gra się fajnie, czasami nawet bardzo fajnie...Ale zarówno WoW jak i AoC wkręciły mnie mocniej swego czasu.
Nie mogę się teraz zdecydować czy już wracać do AoC, czy jeszcze się pobawić do końca tego roku w WoW, a od nowego wrócić do AoC :)


Tak, czy siak, nie ma co płakać. WAR nie miażdży - więc Ci, którym jakieś drobniejsze rzeczy w AoC przeszkadzały prawdopodobnie wrócą do gry, która ma prawdopodobnie znacznie większy potencjał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować