Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

aj tez mam nadzieje, ze przenosiny beda mozliwe, bo w sumie nie bedzie mi sie chcialo robic od nowa postaci *te męczarnie levelowania hoxa od 10 do 26 xD*

w sumie wczoraj gadalem z gildia, ze jak beda przenosiny to idziemy na pvp raczej

edit..

tak w ogóle to /tell Tanaiss w grze jesli ktos chce sie skontaktowac ze mna :e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobię tak samo, kiedy już będę miał wyższy lvl to z chęcią przeniosę się na PvP.
Możesz mi polecić jakąś stronkę z fajnymi buildami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 14:58, ja33no napisał:

Ja zrobię tak samo, kiedy już będę miał wyższy lvl to z chęcią przeniosę się na PvP.
Możesz mi polecić jakąś stronkę z fajnymi buildami?

Conanarmory ;] tam masz bulidy ;] ile sie bije do 40 lvl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 14:58, ja33no napisał:

Ja zrobię tak samo, kiedy już będę miał wyższy lvl to z chęcią przeniosę się na PvP.
Możesz mi polecić jakąś stronkę z fajnymi buildami?

http://forums-eu.ageofconan.com/forumdisplay.php?f=12
tutaj. czyli na forum europejskim znajdizesz wszystkie klasy i buildy do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 14:40, Nerr012 napisał:

> Mam nadzieje, że kiedy wprowadzą serwery PvP, umożliwia przeniesienie postaci z
serwera
> PvE...
mam robic bulid pvp czy pv e?


pomyśl trochę chyba musisz jakoś ten 80 nabić:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już się zdecydowałem na ten build PvE:
http://www.conanarmory.com/feat.aspx?build=2612#::ef24e3f2e3fefef2e11fe2f16:2612
Wydaje mi się, że jest w nim wszystko czego potrzebuje, zasięg, siła, obrażenia od ognia (w tym pułapki ogniowe, podpalenie grupy), spowalnianie przeciwników, ranienie ich, odnawianie staminy i Excellent Balance które ułatwi mi ucieczkę (oczywiście tylko na dogodniejszą pozycję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 15:55, ja33no napisał:

Ja już się zdecydowałem na ten build PvE:
http://www.conanarmory.com/feat.aspx?build=2612#::ef24e3f2e3fefef2e11fe2f16:2612
Wydaje mi się, że jest w nim wszystko czego potrzebuje, zasięg, siła, obrażenia od ognia
(w tym pułapki ogniowe, podpalenie grupy), spowalnianie przeciwników, ranienie ich, odnawianie
staminy i Excellent Balance które ułatwi mi ucieczkę (oczywiście tylko na dogodniejszą
pozycję).


czyli jesteś łucznikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 15:56, hammerfall87 napisał:

czyli jesteś łucznikiem :)

Mówiąc dokładniej będę mam nadzieję jutro :P. Na razie nie mam jeszcze własnej kopi :/. Oby w MM mieli AoC PL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mój post wyda się Wam dziwny, a może nawet i głupi... Mianowicie, nigdy jakoś nie grałem w gry sieciowe i może moje pytania będą nieco dziecinne. Zauważyłem, że gra Age of Conan jest całkowicie po polsku i ma nawet polski serwer i to w głównej mierze skłoniło mnie do spróbowania gry.
1. Z tego co przeczytałem, AoC jest sieciową grą RPG i postać pewnie rozwijam mniej więcj jak w każdym RPG? Czy może jest to trochę strategia?
2. Czy karty prepaid można kupić tylko na gram.pl, czy są też dostępne w sklepach typu EMPIK, Media Markt, Saturn?
3. Jakie są ceny kart i na jak długo przedłuża mi to dostęp do gry?
4. Czy w grze można poznać fajnych ludzi i czy jest możliwość jakiegoś chatu z graczami?
5. Czy w grze mam przyjaciół i wrogów? Mogę z graczami stworzyć jakąś fajną drużynę?
6. Czy w grze chodzi mniej więcej o to abym jak najmocniej rozwinął postać i rozwalał przeciwników?

Bardzo bym prosił o rzeczowe odpowiedzi na powyższe pytania, a na pewno niedługo będę z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 23:33, marekl1975 napisał:

Może mój post wyda się Wam dziwny, a może nawet i głupi... Mianowicie, nigdy jakoś nie
grałem w gry sieciowe i może moje pytania będą nieco dziecinne. Zauważyłem, że gra Age
of Conan jest całkowicie po polsku i ma nawet polski serwer i to w głównej mierze skłoniło
mnie do spróbowania gry.
1. Z tego co przeczytałem, AoC jest sieciową grą RPG i postać pewnie rozwijam mniej więcj
jak w każdym RPG? Czy może jest to trochę strategia?
2. Czy karty prepaid można kupić tylko na gram.pl, czy są też dostępne w sklepach typu
EMPIK, Media Markt, Saturn?
3. Jakie są ceny kart i na jak długo przedłuża mi to dostęp do gry?
4. Czy w grze można poznać fajnych ludzi i czy jest możliwość jakiegoś chatu z graczami?
5. Czy w grze mam przyjaciół i wrogów? Mogę z graczami stworzyć jakąś fajną drużynę?
6. Czy w grze chodzi mniej więcej o to abym jak najmocniej rozwinął postać i rozwalał
przeciwników?

Bardzo bym prosił o rzeczowe odpowiedzi na powyższe pytania, a na pewno niedługo będę
z Wami!



He he, no rzeczywiście, pytania mogą wydać się nieco dziwne ;)

1. Masz swoją postać, powiedzmy, że mniej więcej rozwijasz jak w każdym rpg.
2. Dostępne są w sklepach.
3. 60zł/2 miesiące, z tym, że nie wiem czy to są dostosowane do polskiej wersji...
4. Można poznać fajnych ludzi, można czatować. Możesz rozmawiać prywatnie, w grupie, z całym serwerem itd.
5. Tak, są i przyjaciele i wrogowie. Można formować drużyny (sprzymierzasz się z kimś na jakiś czas), lub gildie (trwały związek z innymi graczami, oparty na dążeniu do wspólnego celu ;)
6. Zasadniczo tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 23:33, marekl1975 napisał:

1. Z tego co przeczytałem, AoC jest sieciową grą RPG i postać pewnie rozwijam mniej więcj
jak w każdym RPG? Czy może jest to trochę strategia?

Tak jak w RPG. Tylko, że tutaj współpracuje się z innymi graczami i lvl dłużej się zdobywa.

Dnia 25.01.2009 o 23:33, marekl1975 napisał:

2. Czy karty prepaid można kupić tylko na gram.pl, czy są też dostępne w sklepach typu
EMPIK, Media Markt, Saturn?

Powinny być dostępne, lecz ja ich na razie nie zauważyłem :).

Dnia 25.01.2009 o 23:33, marekl1975 napisał:

3. Jakie są ceny kart i na jak długo przedłuża mi to dostęp do gry?

Polecam kupowanie kart na wirtus.pl, płacisz za 2 miesiące gry 59 zł. Możesz też płacić kartą w takim wypadku pierwsze 3 miesiące kosztują 19 zł za miesiąc, natomiast potem 29 zł.
Oczywiście pierwszy miesiąc masz już w pudełku z samą grą.

Dnia 25.01.2009 o 23:33, marekl1975 napisał:

4. Czy w grze można poznać fajnych ludzi i czy jest możliwość jakiegoś chatu z graczami?

Oczywiście, społeczność jak to w grach MMO jest najważniejszym aspektem gry.
Tworzenie grup z innymi graczami, wyruszanie na wspólne przygody (tzw. party). Świat jest pełen innych graczy.
Kiedy, już będziesz miał większy lvl, możesz postarać się dołączyć do jakiejś gildii.
Gildia ma własne emblematy, wspólny skarbiec a nawet może wybudować własne miasto, które może być atakowane przez inną gildię.
Co do czatu, możesz rozmawiać ze wszystkimi wysyłając im prywatne wiadomości lub po prostu mówiąc (tekst ukazuje się w głównym czacie oraz nad głową ;).
Gra oferuje też dużo interakcji, minek. Można drugiemu graczowi pomachać, pokazać środkowy palec, zwymiotować na kogoś, przytulic itd. Jest tego masa. To niektóre z tych interakcji:
http://pl.youtube.com/watch?v=ikjUj0hb3Sw

Dnia 25.01.2009 o 23:33, marekl1975 napisał:

5. Czy w grze mam przyjaciół i wrogów? Mogę z graczami stworzyć jakąś fajną drużynę?

To już chyba ładnie opisałem. Dodam tylko, że przewidziane są też pojedynki na arenie ;).

Dnia 25.01.2009 o 23:33, marekl1975 napisał:

6. Czy w grze chodzi mniej więcej o to abym jak najmocniej rozwinął postać i rozwalał
przeciwników?

Mniej więcej... w grach typu MMO najważniejszym elementem są inni ludzie, interakcje z nimi, wojny i przyjaźnie. Ogólnie chodzi o odgrywanie ról.

Dnia 25.01.2009 o 23:33, marekl1975 napisał:

Bardzo bym prosił o rzeczowe odpowiedzi na powyższe pytania, a na pewno niedługo będę
z Wami!

Z chęcią z tobą zagram :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że przez pierwszą godzinę (może troszkę więcej) nie spotkasz innych graczy. Początek AoC to coś na wzór single player''a, służy do zapoznania się z grą i wczucia się w atmosfera gry. Z góry mówię, że nie jest to bynajmniej nudny samouczek. To kawał dobrej opowieści z ciekawymi zadaniami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować