Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2009 o 17:44, ja33no napisał:

Czyli jutro powinniśmy się spotkać w świecie gry :).
Za 2-3 godziny napiszę, jak mój bohater się nazywa. Będzie to łowca.


Grę owszem mam, lae będę ją instalować jutro. Powiadomię też, jak się nazywam w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po spędzeniu już prawie 24 godzin w świecie gry jestem w pełni zadowolony z wydanych pieniędzy :)
Ta gra po prostu miażdży wszystko co do tej pory widziałem.
Czy ktoś z forumowiczy jest chętnych na wyprawę do Świątyni na Wyspie Białych Piasków?

@ja33no
Podawaj nick albo szukaj postaci o nicku Szturman :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:59, Sido15 napisał:

Czy ktoś z forumowiczy jest chętnych na wyprawę do Świątyni na Wyspie Białych Piasków?

Ja będę chętny, dzisiaj pogram może do 3,4 jutro wstanę i kolega do mnie przychodzi... więc nie wiem kiedy będę miał taki lvl jak ty (podobny).
PS: Jaki masz już lvl?

Polecam jak najwcześniejsze zainstalowanie gry... bo path waży prawie 700 mb, a sama gra instaluje się 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:01, ja33no napisał:

Ja będę chętny, dzisiaj pogram może do 3,4 jutro wstanę i kolega do mnie przychodzi...
więc nie wiem kiedy będę miał taki lvl jak ty (podobny).
PS: Jaki masz już lvl?


Już prawie 18 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrze na historie.. i szczerze mowiac nie obciazyli mnie wcale xD mam kolejna platnosc na kwiecien, a z karty nic nie sciagneli ;e no coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem, zarejestrowałem się. Pisze, że konto grywalne, ale nie mogę się zalogować :/. Wie ktoś o co chodzi? Trzeba coś odczekać czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 18:39, Onybic napisał:

patrze na historie.. i szczerze mowiac nie obciazyli mnie wcale xD mam kolejna platnosc
na kwiecien, a z karty nic nie sciagneli ;e no coz


Wiec ewidentnie mam pecha, walcze z tym juz drugi dzien, maile do funcomu polecialy. Coz jak tego nie rozwiaza zawsze zostaje WAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem napisać:

5 s plz, brakuje mi do konika...
Ale i tak nikt mi nie dołoży ..: \

Macie jakieś dobre buildy dla Conquerora ?
Zastanawiam się nad dwuręcznymi, a walką dwiema broniami, co skuteczniejsze ?
(44lvl anie jednego punktu nie wydałem ^^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 14:15, ja33no napisał:

Mógłbyś mi zmodyfikować tego builda? Widzę, że się znasz :). Bardzo Cie proszę!



http://www.conanarmory.com/feat.aspx?id=11#::ef24e3f2e3fefef2e3fe3fefe2fef2e2af11

To jest niezły układ do PvE. Zamiast Second Wind i Endurance (czyli niezłym dopingu wytrzymałości = możliwości zostania w walce - dłuższego używania comosów) mógłbyś dać dwa punkty w Splintering Puncture - dało by Ci to dodatkowy atak obszarowy co jakiś czas, ale o dość małych efektach.

Jeśli zaś szedłbyś w PvP (np. po osiągnięciu 80 poziomu) to, tak jak mówi Zawcia, proponowałbym coś takiego:

http://www.conanarmory.com/feat.aspx?id=11#::ef24e3fcefefef4e3fe3fefe2fef2e2aef5ef4

Oba buildy są oczywiście dla Rangera z łukiem. Kusza ma inne zalety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Bo ja gram na EU serverach. W ustawieniach wybralem jezyk Polski i pobiera mi patch jakies 650 mb. I mam pytanie: Czy to przestawi mi klienta na polskiego i nie bede mogl grac na EU czy spolszczy mi gre ale dalej bede mogl grac na EU?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 04:39, Tokix napisał:

Macie jakieś dobre buildy dla Conquerora ?
Zastanawiam się nad dwuręcznymi, a walką dwiema broniami, co skuteczniejsze ?


Generalnie i tak po 75lvl w większości przypadków będziesz musiał się zresetować i przestawić na jakąś specjalizację, więc to co początkowo wybierasz nie ma wielkiego wpływu. Do levelowania dobrze w pierwszej kolejności rozwijać drzewko archetypu - ulepsza się stamtąd defence stance, life saver, sustained rage, cunning deflection i vulcanic rage, bo to się zawsze przydaje na początku do lvlowania. Potem można ulepszyć jeszcze frenzy, jeśli nie boisz się wydawać kasy na poty, ale za to chcesz ciągnąć postać do góry szybciej. A potem inwestujesz w drzewko broni która cię interesuje, wybierając to co wydaje ci się przydatne. Po 75 i tak przyjdzie reset, w zależności od tego co będziesz chciał robić tym conqiem.

Broń jednoręczna:
- możesz isć w duży dps albo off-tanka. W obu przypadkach conqueror da sobie radę, choć brak tarczy do tego drugiego trochę boli. Ale nie przekreśla szans, skoro conqueror i dt w buildach na obrażenia potrafią wspólnie tankować wysokopoziomowe instancje - Atztel, Onyx itd.

Broń dwuręczna:
- tutaj masz więcej Kd''ków, troszkę mniejsza obrażenia od dwóch broni, ale za to świetnie możesz boostować drużynę flagami.

Ja gram teraz takim i powiem że sprawdza się świetnie - http://www.conanarmory.com/feat.aspx?id=4#::e7f2e2de3f3e2fefe2f2ef27efefefbfef2e2f2ef2:

Na Frenzy jestem w stanie zadać olbrzymi dmg, a kiedy brakuje prawdziwego tanka w drużynie jak już pisałem wyżej daję radę na Defensie z innym ciężkozbrojnym DPSem przytankować sprawnie jakąś lokację czy pobiegać z dwoma wilkami u Kyllikki. Właśnie dla tego celu w buildzie jest Goad w Generalu. No i do ściągnięcia mobków, który poleci w tłum miększych postaci jeśli tank jest zajęty czymś innym. Tylko w takim przypadku bardzo ważna jest umiejętność szybkiego przełączania stancji, bo jak rzucisz na Frenzy Goada i poprawisz combem, to potem będziesz potrzebował lekarza który ciebie wskrzesi, bo 9k hp to nie jest dużo jak obrywa się po ponad 3k.

Dnia 27.01.2009 o 04:39, Tokix napisał:

(44lvl anie jednego punktu nie wydałem ^^ )

To głupio, bo punkty można resetować. Co prawda, każdy kolejny reset jest droższy, ale czasem warto poeksperymentować, żeby znaleźć to czym będzie ci się dobrze grać. U mnie reset na conqu to już prawie 1g kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm na EU nie da sie grac po polsku? Pobralo mi wlasnie spolszczenie ale jak wchodze w menu tworzenia postaci to wyskakuje komunikat i jezyk sie zmienia na angielski :/ Da rade jakos temu zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować