Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2009 o 20:22, Nerr012 napisał:

ok koło 16 moge pomuc ;]


Będę bardzo wdzięczny :) Gdybym się nie odzywał (jest to możliwe, skleroza mnie już dopadła) pisz do Szturman''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:23, Nerr012 napisał:

> Ile potrzeba czasu na przejście AoC?:) Da sie to zrobić w miesiąc...?
Jak sie spręzysz to mozesz miec 80 lvl ;]


Huhu,żeby grę ukończyc w pośpiechu trzeba miesiąca,najs,ale ja nie będe się śpieszyć :)

Mam pytanie jeszcze,do którego lvl jesteśmy w pierwszym mieście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:24, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie jeszcze,do którego lvl jesteśmy w pierwszym mieście??


19, po zrobieniu ostatniego questa głównego wychodzisz z 20 lvl, chodź proponuje z własnego doświadczenia że najlepiej wyjść z 23-24 lvl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:24, rafekx 12 napisał:

> > Ile potrzeba czasu na przejście AoC?:) Da sie to zrobić w miesiąc...?
> Jak sie spręzysz to mozesz miec 80 lvl ;]
>

Huhu,żeby grę ukończyc w pośpiechu trzeba miesiąca,najs,ale ja nie będe się śpieszyć
:)

Mam pytanie jeszcze,do którego lvl jesteśmy w pierwszym mieście??

jak bedziesz dziennie grał z 3 h to moze 60 ;] oczywiscie z questami ;] przez pierwszy miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:26, Sido15 napisał:

> Mam pytanie jeszcze,do którego lvl jesteśmy w pierwszym mieście??

19, po zrobieniu ostatniego questa głównego wychodzisz z 20 lvl, chodź proponuje z własnego
doświadczenia że najlepiej wyjść z 23-24 lvl :)


Aha,dobra będe pamietał,czy znacie jakieś ciekawe eq dla Strażnika??Jakas broń,albo zbroje na 13 lvl+???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@rafekx 12

Na takim lvlu nie masz się co przejmować eq tylko biegać w tym co znajdujesz...

Nie nazywajmy osiągnięcia 80 lvlu "przejściem gry", bo jest to niedopuszczalne uproszczenie w grze MMO, która bądź co bądź oferuje tzw. end game czyli rzeczy, które robi się po osiągnięciu lvl cap.


Btw. T E N Averios?:D

@Sido15

Ja tam polecamy wynieść się z Tortage zaraz po skończeniu tego q na 19 lvlu, bo szkoda kisić ogóra, zwłaszcza, że na serwerze PvE nic nam nie da długie siedzenie na wyspie, bo nikt w rozgrywce przeszkadzać nie będzie.


Co do PvP, nie mówcie, że się nawet nie zainteresowaliście o co biega -_-
Na serwerze PvE nie ma tzw. "open pvp world" czyli nie można się nawalać kiedy chcesz i z kim chcesz i gdzie chcesz, ale są do tego specjalnie wyznaczone miejsca.
Tzw. Mini PvP games, Siege i ogólnie obszary border kingdoms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:20, Sido15 napisał:

> Nieraz tam wpadam a co ?

Może pamiętasz zadanie w którym mamy zniszczyć pomniki Yanirskie? Podjąłem się go zrobić
lecz troszkę mnie zmroziło gdy ujrzałem tam 28-29 lvl przeciwników w grupkach i się wycofałem.
Pomógłbyś mi może je zrobić?

Oczywiście jutro, bo dzisiaj mam już dość Conana ;)


To jest zadanie grupowe. O ile nie jesteś na o wiele wyższym poziomie (45+) sam nie masz szans go wykonać. Nawet dwóm graczom poniżej 40 lvl będzie bardzo trudno.

A co do zadań grupowych: wczoraj próbowaliśmy zabić Atzel''a z 5 kolegami którzy mają jeszcze zadania nie zaliczone ... jednak dobry tank to podstawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się spotkał (i znalazł przyczyne/rozwiązanie) z dramatycznym spadkiem fps po kilku godzinach grania?? Pomaga tylko restart gry. System mam jak najbardziej w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 10:04, bid32 napisał:

Czy ktoś się spotkał (i znalazł przyczyne/rozwiązanie) z dramatycznym spadkiem fps po
kilku godzinach grania?? Pomaga tylko restart gry. System mam jak najbardziej w porządku.



Może coś z połączeniem z Internetem?

Na serwerach EU zdarzają się skoki lagu (po połączeniu serwerów jest dużo ludzi), ale nie są zbyt długie - na ogół kilkanaście sekund. Ostatnio są jednak jakieś problemy ze zmianą lokacji - w niedzielę mieliśmy problem z lochem Vistrix - nikt nie mógł wejść i wyjść przez kilkanaście minut (podobno poprawka tego ma być).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 10:04, bid32 napisał:

Czy ktoś się spotkał (i znalazł przyczyne/rozwiązanie) z dramatycznym spadkiem fps po
kilku godzinach grania?? Pomaga tylko restart gry. System mam jak najbardziej w porządku.



Ile masz ramu? I jakiego wina używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podać jakiś efektywny build dla assasina? Atuty wybierałem tak jak mi się podoba http://www.conanarmory.com/feat.aspx?id=1#::e2f2ef50ef2efeaf13: warte to coś czy reseta walnąć?

No i mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak się robi questa "Demon w drzewie", wiem że jest tam jakiś bug przez co trzeba go we dwóch robić ale dalej nie wiem jak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 12:01, Ledoke napisał:

No i mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak się robi questa "Demon w drzewie", wiem że jest tam
jakiś bug przez co trzeba go we dwóch robić ale dalej nie wiem jak :/


Wydaje mi się, że jeden z graczy musi zająć się umieszczaniem serca na kamieniu, a drugi
stać przy drzewie i atakować pojawiających się tam przeciwników(zanim znikną).
Sam mam jeszcze do wykonania ten Q, ale z tego co widziałem to jest jedyne wyjście na
razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wejściem do Wulkan Tortage. Stoję przed bramą i na nią klikam. Pokazuje się na chwile obraz wczytywania i znowu wracam przed bramę. A mam misję w której muszę się spotkać z Zarządcą niewolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 12:00, zawcia napisał:

> Czy ktoś się spotkał (i znalazł przyczyne/rozwiązanie) z dramatycznym spadkiem fps
po
> kilku godzinach grania?? Pomaga tylko restart gry. System mam jak najbardziej w
porządku.


Ile masz ramu? I jakiego wina używasz?


3 GB RAM,Win XP SP3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 12:36, bid32 napisał:

> > Czy ktoś się spotkał (i znalazł przyczyne/rozwiązanie) z dramatycznym spadkiem
fps
> po
> > kilku godzinach grania?? Pomaga tylko restart gry. System mam jak najbardziej
w
> porządku.
>
>
> Ile masz ramu? I jakiego wina używasz?

3 GB RAM,Win XP SP3


Domyślam się, że porada "skoro to po paru godzinach to restartuj" Cię nie satysfakcjonuje?:)
Jak następnym razem Ci zacznie spadać fps to sprawdź w menagerze zadań jakie masz wykorzystanie pamięci. Tzn. ile jej zżera AoC.


@Ledoke

na 80 proponowałbym coś w tym stylu:
http://www.conanarmory.com/feat.aspx?id=1#::f30e2fef2ece2fef2ef2e3fefe4f4e2fef5ef4

Można by było np. jeszcze spróbować wariację z wyrzuceniem Life Leecha na rzecz Dark i Dread Weapon.
Ewentualnie dorzucić punkty do Cheat the Reaper w Rouge tree - przydatne na raidach bo czasmi może się zdarzyć jakiś głupi przypadek i po zabawie :>

aczkolwiek do 70lvla czyli zanim możesz wziąć ostatnie talenty z drzewka Corruption (AoD, FtD) to możesz spokojnie bawić się w lotusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 13:40, zawcia napisał:

aczkolwiek do 70lvla czyli zanim możesz wziąć ostatnie talenty z drzewka Corruption (AoD,
FtD) to możesz spokojnie bawić się w lotusie.

Hm, niewiele mi tym pomogłeś ;p Skoro drzewko Corruption jest lepsze to może lepiej od razu się na nie przestawić? Chyba że koszt resetu jest zależny od wydanych punktów a nie od levela, wtedy mógłbym biegać z tym co mam a na 70 zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszt respecjalizacji wzrasta za każdym razem. Pierwszy respec to chyba 50 copperów.
Wg. mnie lepsze jest corruption tree, ale wiele osób mówi, że właśnie do 70 lotus>corruption.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 10:04, bid32 napisał:

Czy ktoś się spotkał (i znalazł przyczyne/rozwiązanie) z dramatycznym spadkiem fps po
kilku godzinach grania?? Pomaga tylko restart gry. System mam jak najbardziej w porządku.


W wielu sieciówkach tak jest,ale restart gry to nic strasznego,z drugiej strony ja po 4 godzinach grania spadku u siebie nie zauważyłem,a gram na najwyższych detalach i rozdzielczości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przełęczy Ymita wszystkie Q zrobiłem.
W Trakcie Atzela, te co na mój level również.
W grzmiącej rzece zrobiłem wszystkie co na mój lvl .

64 lvl, od 3 dni nie wzrósł . gdzie najlepiej expić ? : \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha, ville :D

Nie no szczerze mówiąc...jesteś pewien, że wszystko zrobiłeś? Ja pamiętam jak lvlowalem pierwszą postać to przełęczy Ymira nie było jeszcze, a po skończeniu questów w Atzel Thunder river miałem 68 czy 69 lvl i poszedłem do Khessatty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować