Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Kurde, miałem fajny długi post ale nie zdazylem edita dać i wszystko mi zżarło :|

Można porobić tzw. wagon grind w Atzel.
Zbierasz party (koniecznie z tosem albo pomem, albo najlepiej z obydwoma) dobierasz jakichś randomów i jest takie miejsce, że jest taki wózek i koło niego są obozowiska Vanirów, którzy niesamowicie szybko się spawnują. No i jedziecie z tematem (aoe grind ftw!) ;P Exp leci szybciej niż przy questowaniu, szybciej niż przy zwykłym grindzie.

Niby nie do końca o to chodzi, ale lepsze to niż klepanie w kółko instancji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wiem, że nienawidzicie tego typu pytań, ale proszę o odpowiedź. Czy gra Age of Conan 2009 chodzi płynnie na kartach grafiki z szyną 128 bitową i na jakich detalach (mam Radeon''a X1600pro 512MB)? Czy jest sens kupować AoC 2009 przy mojej karcie grafiki... reszta sprzętu C2D 8200 O/C 3200 GHz + Patriot CL4-4-4-12 4x 1024MB system Vista 32-bit. W jakim przedziale FPS będę się mniej więcej mieścić?

Jestem zainteresowany kupnem tej gry jednak, nie stać mnie w tym momencie na zmianę karty graficznej i zasilacza, dlatego uprzejmie proszę o odpowiedź na w/w pytania.

Z góry dziękuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę metali i próbowałem je sprzedać ale bezskutecznie.Byłem i u kupca i kowala i nic.Nawet nie pojawia się w zakładce"sprzedam".Czy jest to w ogóle możliwa sprzedaż metali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,czy da sie wypisać z gildi??Na początku gry ktoś cos mi zaproponował,nie wiedziałem co i przyjąłęm a to była jakaś trefna gildia,teraz na 21 lvl mam zamiar wbić jeszcze z 10 lvl i poszukać PRAWDZIWEJ gildi dla siebie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 00:36, calwert napisał:

Mam trochę metali i próbowałem je sprzedać ale bezskutecznie.Byłem i u kupca i kowala
i nic.Nawet nie pojawia się w zakładce"sprzedam".Czy jest to w ogóle możliwa sprzedaż
metali?


Jedyny sposób to wystawić na aukcji u tradera(nie wiem jak się nazywa w PL wersji :P), można wtedy
nawet całkiem niezłe sumki za nie wyciągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 00:42, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie,czy da sie wypisać z gildi??Na początku gry ktoś cos mi zaproponował,nie
wiedziałem co i przyjąłęm a to była jakaś trefna gildia,teraz na 21 lvl mam zamiar wbić
jeszcze z 10 lvl i poszukać PRAWDZIWEJ gildi dla siebie...?



Wchodzisz do okna gildii, i na dole będzie przycisk "opuść gildię" albo coś w tym stylu <:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 17:19, Tokix napisał:

Przełęczy Ymita wszystkie Q zrobiłem.
W Trakcie Atzela, te co na mój level również.
W grzmiącej rzece zrobiłem wszystkie co na mój lvl .

64 lvl, od 3 dni nie wzrósł . gdzie najlepiej expić ? : \



Jesteś pewien że zrobiłeś wszystkie questy? Jaką postacią grasz? Mój PoM jeszcze nie wszedł na dobre do Thunder River - trzy zadania za mną (i nie był w Atzel''s Approach) a ma 65 lvl ... i zostały mi jeszcze zadania grupowe z Main Sewer System i Catacombs z Noble District ...
Więc albo ja jestem genialny w nabijaniu punktów, albo Ty coś opuściłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 23:53, rafekx 12 napisał:

No i jusz 26 lvl :)Nowa gildia i plany na przyszłość,a mam pytanie cyz po ukonczeniu
głównego wątku da sie dalej grac?

Bardzo głupie pytanie. To jest MMO... więc raczej tak :P. Mam 43 lvl i nadal mam tysiące questów do zrobienia :P. Do tego kariera w PvP (ekskluzywne przedmioty), wojny gildii itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 00:07, ja33no napisał:

> No i jusz 26 lvl :)Nowa gildia i plany na przyszłość,a mam pytanie cyz po ukonczeniu

> głównego wątku da sie dalej grac?
Bardzo głupie pytanie. To jest MMO... więc raczej tak :P. Mam 43 lvl i nadal mam tysiące
questów do zrobienia :P. Do tego kariera w PvP (ekskluzywne przedmioty), wojny gildii
itd.


Tak głupie pytanie,ale odpowiedzi nie znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 00:08, rafekx 12 napisał:

Tak głupie pytanie,ale odpowiedzi nie znasz...

To sprecyzuj swoje pytanie. Bo na pytanie "cyz po ukonczeniu głównego wątku da sie dalej grac" jest tylko jedna odpowiedź, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 00:11, ja33no napisał:

> Tak głupie pytanie,ale odpowiedzi nie znasz...
To sprecyzuj swoje pytanie. Bo na pytanie "cyz po ukonczeniu głównego wątku da sie dalej
grac" jest tylko jedna odpowiedź, oczywiście.


Ale chodziło mi o to czy jest coś takiego że po ostatnim zadaniu z watku fabularnego,gracz już kończy swoją przygode w świecie Hyborii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 00:15, ja33no napisał:

Nie, nadal można się bawić, tylko brak kasy na abonament może zakończyć grę :).


To[brak kasy] może zawsze zakończyć gre:) Chociaż podobno są już karty pre-paid pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 00:16, rafekx 12 napisał:

To[brak kasy] może zawsze zakończyć gre:) Chociaż podobno są już karty pre-paid pl...

Te z wirtus.pl podobno działają, pisze, że są do polskiej wersji. Sam jeszcze nie kupiłem, gram na razie tydzień ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 00:18, ja33no napisał:

> To[brak kasy] może zawsze zakończyć gre:) Chociaż podobno są już karty pre-paid
pl...
Te z wirtus.pl podobno działają, pisze, że są do polskiej wersji. Sam jeszcze nie kupiłem,
gram na razie tydzień ;).


Ale i na gram.pl też będą:) Ja gram tylko 3 dni...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 00:20, rafekx 12 napisał:

Ale i na gram.pl też będą:) Ja gram tylko 3 dni...:)

Lvl całkiem fajnie lecą. Ale jest coraz ciężej... 1-20 lvl dobiłem w jeden dzień i 42-43 też :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 00:23, ja33no napisał:

> Ale i na gram.pl też będą:) Ja gram tylko 3 dni...:)
Lvl całkiem fajnie lecą. Ale jest coraz ciężej... 1-20 lvl dobiłem w jeden dzień i 42-43
też :/.


Ja narazie mam 26 lvl i stosunkowo szybko leci.tylko eq fajnego nie moge znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować