Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Jeśli mam utworzone konto po becie (trialowe) i jest zamrożone, to czemu muszę je reaktywować wybierając abonament w euro ? Co mam zrobić jeśli bym się zdecydował kupić pełną wersję. W ogóle warto w nią inwestować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 23:33, ja33no napisał:

> Mam pytanie,czy u was też tak jest że w największych miastach Hyborii liczba klatek
spada
> do 20??
Mi FPS spadł raz do 27 kiedy wchodziłem do Starej Tarant, potem się ustatkował. Tak mam
średnio 85 klatek :).
> A tak btw. to mam już 30 lvl :)W 4 dni to nieźle nawet...Prawda?
Ładnie, ja się zatrzymałem na 43 lvl i nie mam na razie siły grac ;p.


A na jakich ustawieniach i rozdzielczości grasz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dziś zainstalować i zarejestrować AoC i się wielce rozczarowałem. Mam EK i gierkę chciałem najpierw zainstalować na gram.pl. Wpisuję kod z karty rejestracyjnej i okazuje się, ze kod jest nieprawidłowy!!!! Mieliście już coś takiego? A jeśli chodzi o instalację, to wkładam płytę nr 1 i instalator mieli się w napędzie, ale nie uruchamia. Potrafi to nawet kompletnie zawiesic kompa. Nawet nie uruchamia się żaden ekran powitalny. Próbowałem wyłączyć nawet program anty wirusowy i dalej to samo. POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instacja jakoś ruszyła i gierka spoko instaluje się. Ale kod na karcie rejestracyjnej gram.pl nadal jest nieprawidłowy i giera nie chce się zarejestrować na moim koncie. A jak się zarejestrować na tym polskim serwerze AoC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 18:35, marekl1975 napisał:

Instacja jakoś ruszyła i gierka spoko instaluje się. Ale kod na karcie rejestracyjnej
gram.pl nadal jest nieprawidłowy i giera nie chce się zarejestrować na moim koncie. A
jak się zarejestrować na tym polskim serwerze AoC?

na twoim miejscu otworzyłbym instrukcje, tam wszystko ładnie jest napisane. co do kodu, to może coś wpisujesz źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 18:35, marekl1975 napisał:

Instacja jakoś ruszyła i gierka spoko instaluje się. Ale kod na karcie rejestracyjnej
gram.pl nadal jest nieprawidłowy i giera nie chce się zarejestrować na moim koncie. A
jak się zarejestrować na tym polskim serwerze AoC?



może nie wpisujesz cd-keya tylko kod rejestracyjny z gram.pl? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i udało mi się zainstalować gierę! Założyłem sobie konto na serwerze funcom, ale gdy uruchomię grę, to nie mogę się zalogować. Ciągle mam komunikat AUTORYZACJA NIE POWIODŁA SIĘ A przecież pamiętam jaki wybrałem sobie nick i login.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 21:21, marekl1975 napisał:

No i udało mi się zainstalować gierę! Założyłem sobie konto na serwerze funcom, ale gdy
uruchomię grę, to nie mogę się zalogować. Ciągle mam komunikat AUTORYZACJA NIE POWIODŁA
SIĘ A przecież pamiętam jaki wybrałem sobie nick i login.


Spokojnie,też tak miałem,zaczekaj jeszcze z 10 min. i wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 08.02.2009 o 21:25, rafekx 12 napisał:

Spokojnie,też tak miałem,zaczekaj jeszcze z 10 min. i wszystko będzie ok :)


To samo miałem w Maju 2008.
Jeb.ny funcom przez 4 ( słownie cztery ) dni nie pozwalał mi zalogować się do gry.
Czyżby historia powtarzała się ?
Bo jeśli tak to ja na pewno szybko nie wrócę do AoC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 12:33, kubq napisał:

mogli by już te karty pre paid wprowadzić, bo nie ma jak abonamentu opłacić .... :P


Podobno w tym tygodniu mają być w sklepie gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy jest możliwe oddzielenie grupy Znajomi od Gildia? bo w zakładce Znajomi mam całą gildie a chciałbym mieć tych, których sam sobie wpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 19:10, Ziemas napisał:

Wie ktoś czy jest możliwe oddzielenie grupy Znajomi od Gildia? bo w zakładce Znajomi
mam całą gildie a chciałbym mieć tych, których sam sobie wpiszę.


Oczywiscie,znajomi zaznaczeni są na niebiesko a każdy członek gildii na zielono,więc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 12:50, Vantor napisał:

Wie ktoś jak można zaplacić abonament w Age of Conan przelewem ? Ską wziąść numer konta
i gdzie przelać kase?


W chodzisz w swoje konto na register.ageofconan.com i tam masz sposoby przelewu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na register.ageofconan.com bylem i wypelniłe co trzeba i na tym się skończylo. Nadal nie mam numeru konta oraz innych danych potrzebnych do przeleu.Poczte sprawdzałem , nic nie przysłali.Mam tylko tyle że w opcjach płatności figuruje przelew i to wszystko.Może ktoś płacił przelewem i mógłby pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem przy połączeniu. Po wpisaniu loginu i hasła niby zaczyna logowac sie do serwera autoryzacji. Po chwili wyskakuje komunikat nie mozna połaczyc się z serwerem autoryzacji.
Wie ktoś co jest nie tak ?

edit: problem rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować