Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Pisałem to w wątku odnośnie pre-orderów, ale tutaj się powtórzę by uciąć kolejne pytania;)

Tak więc do założenia konta potrzebna jest jakaś karta kredytowa lub pewnie jakiś pre-paid (używam tylko kredytówki więc tymi się nie przejmuję) i z góry uprzedzam.. NIE da się założyć konta na fikcyjnej karcie kredytowej. Jak wpisałem zły numer to jej nie przyjęło i musiałem wpisać jeszcze raz poprawny numer. Jak wpisałem poprawny numer mojej karty to udało się założyć konto:)

Ps. Ja wybrałem Mamutka i zaczynam zabawę 17 maja:D :D :D mihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 21:18, Tokix napisał:

Ożesz Ty zły, nie dobry człowieku !


Nie jestem człowiekiem:)

Dnia 07.05.2008 o 21:18, Tokix napisał:

Pokażesz jakieś screenki, recke zapodasz etc. ? :)


Pokaże, a może i zapodam:) Ale dopiero 17 maja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>

Dnia 07.05.2008 o 21:40, Stwór napisał:

Pokaże, a może i zapodam:) Ale dopiero 17 maja:P


chcesz powiedzieć, że do założenia konta i ściągnięcia klienta wystarczy tez klucz z zamówienia?

Myślałem, że to są klucze tylko do przedmiotów a nie pre-order

oj, coś gram.pl nie tak z polityką informacyjną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 22:05, Garghgor1 napisał:

chcesz powiedzieć, że do założenia konta i ściągnięcia klienta wystarczy tez klucz z
zamówienia?
Myślałem, że to są klucze tylko do przedmiotów a nie pre-order


W sklepie jest taka informacja przy zamawianiu AoC:
"Wszystkie osoby, które zamówią przed premierą grę i zapłacą za nią, otrzymają od nas w momencie weryfikacji ich płatności, specjalny klucz Pre-Orderowy umożliwiający:
- dostęp do specjalnych przedmiotów w samej grze. W zależności od wyboru klienta: War Mammoth lub Killer Rhino
- możliwość wykupienia za 5 euro wcześniejszego dostępu do gry."

Jak widać na screenie poniżej z mojego już utworzonego konta właśnie tym kluczem założyłem grę;) Zobacz sobie jeśli nie dowierzasz:) Zresztą pisze że to Pre-orderowy klucz który nie dość że dodaje mounta to jeszcze pozwala zapłacić wcześniej:) Więc chyba wszystko zgodnie z prawdą.

20080508004913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja też już założyłem kontowca i wszystko cacy i pycha i mniut ale kiedy będziemy mogli zacząć sciągać klienta?

Jest dosyć duży i wolę mieć zapas czasu. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś z gram.pl mógł zabrać głos w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 00:52, Stwór napisał:

Jak widać na screenie poniżej z mojego już utworzonego konta właśnie tym kluczem założyłem
grę;) Zobacz sobie jeśli nie dowierzasz:) Zresztą pisze że to Pre-orderowy klucz który
nie dość że dodaje mounta to jeszcze pozwala zapłacić wcześniej:) Więc chyba wszystko
zgodnie z prawdą.


spoko, wierze Ci :) ale na moje pytanie gram.pl odpowiedział:
"(...)Po weryfikacji płatności za grę, na koncie klienta przy danym zamówieniu wyświetlą się dwa linki do dwóch różnych kluczy: jeden klucz odblokowuje mamuta, drugi nosorożca. (...)" tak więc nie było wzmianki, że są to te same klucze (do aktywacji konta i przedmiotu). A sam zasugerowałem się PiratesOfTheBurningSea, gdzie kod dający specjalny przedmiot był tylko do uzyskania przedmiotu.

co do samego klienta to faktycznie dobrze by było mieć możliwość ściągniecia go wcześniej a nie w dniu przed-premiery, bo wtedy to na pewno te 6 dni spędzi się na ściąganiu torrenta.

co prawda znalazłem gdzieś torrenta do clienta-beta z fileplanet, ale nie wiem, czy nie jest on "dedykowany" dla fileplanet... hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.fileplanet.com/185967/180000/fileinfo/Age-of-Conan---Hyborian-Adventures- Client
Filename: AgeOfConan_FilePlanet.zip
Author: Funcom
Size: 12,901.1 MB
Created: 4/22/2008
Updated: 5/6/2008
Downloads: 124,744
Also known as: Age of Conan CE, Age of Conan - Hyborian Adventures (Collectors Edition)
Zakładajac ,ze sie nie walneli jest to pelny klient AoC CE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 11:49, Asmodeus2 napisał:

Zakładajac ,ze sie nie walneli jest to pelny klient AoC CE


Hmm tylko czy to właściwy klient (taki sam który udostępni FunCom w sobotę) czy klient open bety (który się różni od tego z early access) :/

EDIT: to jest jednak BETA client, także trzeba czekać do soboty ze ściąganiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dobiłem do 13 lvl i przestałem grać nie chcę sobie psuć zabawy. Niestety nie kupię AoC od razu po premierze ale dopiero w czerwcu po "Matki Boskiej Pieniężnej" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzeę pare osób grało w bete. moglibyście powiedzieć coś o mechanice i wyglądzie rozgrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno cokolwiek powiedzieć, w końcu to beta. NO i zależy jeszcze co chcesz wiedzieć :)

Sama rozgrywka jest świetna np. jest podzieł na Noc i Dzień gdzie w nocy wykonujemy zadania sami bez udziału innych graczy tzw. questy Desteniy, w dzień zaś wykonujemy normalne questy z innymi graczami. Oczywiście przejście z dnia w noc wybieramy kiedy chcemy :)

Wygląd... i tu się może sporo zmienić od bety w finalnym kliencie z racji tego że jest dużo bugów ale Devowie twierdzą że wszystko poprawili w finalnej wersji wraz z optymalizacja. Z tego co mówiono w wywiadze ma to być prawie że nowy silnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tej pierwszej betcie to było mase bugów i problemów, a mało opcji i gry, full beta dopiero od 10 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 20:44, szuler87 napisał:

Trudno cokolwiek powiedzieć, w końcu to beta. NO i zależy jeszcze co chcesz wiedzieć
:)

Codzi mi o tak zachwalany system walki, czy do was przemawia jakie są plusy a jakie minusy rozwiazań twórców?
I co z bitwami? Gra którą klasą dostarcza najwięcej radochy? Poniekąd troche o tym czytalem, ale jakoś wole usłyszeć jakie odczucia maja grajacy.

Dnia 08.05.2008 o 20:44, szuler87 napisał:

Sama rozgrywka jest świetna np. jest podzieł na Noc i Dzień gdzie w nocy wykonujemy zadania
sami bez udziału innych graczy tzw. questy Desteniy, w dzień zaś wykonujemy normalne
questy z innymi graczami. Oczywiście przejście z dnia w noc wybieramy kiedy chcemy :)

Czyli "włączenie" nocy powoduje efekt podobny do wyjścia z miasta w GW, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, gra jest jeszcze podzielona na jakieś "pod serwery" tzn nie widzimy wszystkich graczy w tym samym miejscu czyli np. jak nasz kumpel wchodzi do tawerny to możemy go nie widzieć ale nie ma się co martwić bo można zmienić taki "pod serwer" komendą w czacie /instanceselect.

Walka jest bardzo fajnie rozwiązana, trzeba się przyzwyczaić do walenia w 1, 2, 3. Ale po pewnym czasie nabiera się wprawy kombosy też fajne, 4 razy udało mi się zrobić fatality, jeden raz odcięcie głowy i trzy razy przebicie mieczem. Bitwy też niczego sobie ale już odczułem gorycz porażki pierwszy meczyk i bach :P cała drużyna wycięta w pień w "team anihilation". Beta 10 maja ma sie zakończyć wielkim wydarzeniem PvP wszyscy mają dostać 20lvl i zarzynać się w imię dobrej zabawy no i Croma! :D
Walka na pewno jest o wiele lepsza niż kliknięcie 2 razy i patrzenie jak nasza postać sama wymachuje mieczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledze MilkFrey''owi wyjaśniło się parę rzeczy:

- Nie będzie łatki polonizacyjnej, jedyna droga na przejście z wersji ENG na PL to kupno pudełka z grą PL
- Niższy, ''polski'' abonament będzie dostępny wyłącznie dla grających na polskich serwerach
- Polonizacja będzie absolutna, nie ominie nazw miejsc czy przedmiotów

Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 11:55, Morfieusz napisał:

Dzięki koledze MilkFrey''owi wyjaśniło się parę rzeczy:

- Nie będzie łatki polonizacyjnej, jedyna droga na przejście z wersji ENG na PL to kupno
pudełka z grą PL
- Niższy, ''polski'' abonament będzie dostępny wyłącznie dla grających na polskich serwerach
- Polonizacja będzie absolutna, nie ominie nazw miejsc czy przedmiotów

Pozdrawiam ;-)

a źródło tych informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować