Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2009 o 18:49, Piotrbov napisał:

Ech... To chyba będą już moje ostatnie pytania nt. AoC.

1. Ile wynosi abonament za 3 miesiące gry na europejskich serwerach
2. Na jakich serwerach wy gracie? Polskich, czy europejskich?


Na początku na EU, póżniej na PvE-PL ale było nudnawo, teraz na PvP RU-PL.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 07:33, Zorg napisał:

Na początku na EU, póżniej na PvE-PL ale było nudnawo, teraz na PvP RU-PL.


Więc uważasz, że polskie serwy PvE, są nudne? Lepsze są serwy EU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 09:30, Selv napisał:

Jeśli mam być szczery to wszystkie PvE są nudne (pomimo szału który można dostać na PvP)


A więc jak już to lepiej od razu zacząć grać na serwerach PvP? Czy od razu już na wojnie polsko ruskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojna polsko rosyjska działa się na serwerze PVP jak coś :)
Obecnie wojny już nie ma.
Jeśli czujesz się dobrze w PvP i od czasu do czasu będziesz chciał kogoś trącić "bo tak" to nie masz nawet co na PvE zaczynać.
Jeśli chcesz sobie w spokoju bić stworki to zostaje PvE.
Kwestia preferencji.
Możesz zacząć na PvP ale wtedy gdzieś do 20lv omijaj w dzień białe piaski i podziemia tortage - dalej już będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 09:52, Selv napisał:

Możesz zacząć na PvP ale wtedy gdzieś do 20lv omijaj w dzień białe piaski i podziemia
tortage - dalej już będzie ok.


No to chyba tak zacznę. I chyba zrobię sobie Rangera. Dobry jest? I czy wybór rasy ma jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybór rasy ma znaczenie czysto kosmetyczne. Zmieni się tylko lokacja początkowa na której pojawisz się po tutorialu (ale możesz sobie pójść natychmiast do każdej innej i nie stracisz tam questów).
Wybierz więc tę która się bardziej podoba klimatem.
Łowca ma chyba wybór między Aquilonia a Cymeria - kwestia gustu.

Co do rangera, jest ok, chociaż to bardzo trudna w graniu 1 na 1 w PvP postać (chyba, że atakuje się cel który prawie nie żyje ;))
W grupie postać genialna do wsparcia z powodu jego zasięgu (przynajmniej tak jak ja nim gram)
Jako pierwszą postać polecam jednak coś do walki w zwarciu - w AoC to jest bardzo przyjemne.
HoX jest chwilowo OP i gra się nim wybornie, zwłaszcza po jakoś 16lv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc co do klas to myślę o trzech.
Zabójca ( moja główna postac w GW, również jest zabójcą ), łowca ( bardzo lubię łucznicze klasy ) i Nekromanta. Które z nich warto na początku wybrać?

I czy może jest jakaś rasa, która trochę przypomina elfów? Zawsze gdy gram i są elfy ( lub elfo-podobne rasy ) do wyboru, to je biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 10:26, Piotrbov napisał:

Prawdę mówiąc co do klas to myślę o trzech.
Zabójca ( moja główna postac w GW, również jest zabójcą ), łowca ( bardzo lubię łucznicze
klasy ) i Nekromanta. Które z nich warto na początku wybrać?

I czy może jest jakaś rasa, która trochę przypomina elfów? Zawsze gdy gram i są elfy
( lub elfo-podobne rasy ) do wyboru, to je biorę


W AoC nie spotkasz elfów , a rasy do wyboru to tylko ludzie (całe szczęscie) tylko wywodzący się z różnych zakątków Hyborii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 10:47, Zorg napisał:

W AoC nie spotkasz elfów , a rasy do wyboru to tylko ludzie (całe szczęscie) tylko wywodzący
się z różnych zakątków Hyborii.


A nie ma ludzi, którzy trochę elfów przypominają?

A tak BTW. Fajnie się coś ściągało. Tylko 300 MB. Ściąganie się skończyło i teraz 1,8 GB do ściągnięcia, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 10:59, Piotrbov napisał:

A nie ma ludzi, którzy trochę elfów przypominają?


Dzięki niech będą Cromowi, ale nie. Krążą plotki, że jeśli rodzi się ktoś kto choć odrobinę przypomina elfa, to ze swojego łoża powstaje Vistrix, opuszcza swoją siedzibę i pożera malucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 13:42, vBoguSv napisał:

Dzięki niech będą Cromowi, ale nie. Krążą plotki, że jeśli rodzi się ktoś kto choć odrobinę
przypomina elfa, to ze swojego łoża powstaje Vistrix, opuszcza swoją siedzibę i pożera
malucha :D


Dobra. Raz kozie śmierć. Konto zrobiłem. jeszcze półtorej godziny do końca ściągania gry, oby nie było już nic więcej.

A tak BTW. O co chodzi w tym co napisałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nic, poza tym, że nie ma elfów, krasnali ani innych niziołków. Tylko ludzie, poza bestiami, z szerokimi karkami albo napompowanym biustem. Nic elfów nie przypomina, choć męskie postacie z kroku przypominają małpy. Ale nie jestem pewien czy to się może równać z elfem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jestem w grze. Na razie fajne odczucia, ale czy zawsze na tym serwerze Two Eagles, na kanale ogólnym tylko można zobaczyć alfabet rosyjski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2009 o 16:03, Piotrbov napisał:

No właśnie jestem w grze. Na razie fajne odczucia, ale czy zawsze na tym serwerze Two
Eagles, na kanale ogólnym tylko można zobaczyć alfabet rosyjski?


rosjanie uwielbiają spamować czat globalny :P ale jak by nie patrzeć to 70% to rosjanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 11:37, Piotrbov napisał:

Takie pytanko. Czy chodząc w Tortage w nocy, da się robić zadania w Białych Piaskach
i w podziemiach, czy niestety nie?


Kilka tak, ale tylko kilka. Bo drogi prowadzące do innych miejsc niż tych związanych z zadaniem nocnym są w większości przypadków poblokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 14:18, vBoguSv napisał:

Kilka tak, ale tylko kilka. Bo drogi prowadzące do innych miejsc niż tych związanych
z zadaniem nocnym są w większości przypadków poblokowane.


Ki.

A właśnie. Ta gra coraz bardziej mnie wciąga. Na dodatek znalazłem fajną gildię: Armia Krajowa. Fajni ludzie są w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, postanowiłem chrzanić początkowe żale nad tą grą i spróbować zabawy w świecie jednego z dwóch moich ulubionych autorów fantasy. Z tego co widzę to prepaid online do polskiej wersji wynosi 70zł za 2 miechy - całkiem przystępnie, porównując 110zł za 2 miechy np. WoWa. Pytanie - ile giga patchy muszę dociągnąć do polskiej edycji i czy można te patche trzymać na dysku i zainstalować ponownie w przypadku usunięcia gry? Jak kultura na polskich serwerach? Jest z kim zagrać? Są serwery PvP i PvE czy tylko PvE? (mówię o polskiej edycji). Co z zapowiadanym dodatkiem, będzie oczywiście w naszej edycji? I jak Waszym zdaniem wygląda przyszłość tej gry, najbliższy rok, dwa, czy gra nie wymrze z powodu braku graczy? Muszę zagrać w coś hardcoreowego, a taką grą jest właśnie AoC, mam dosyć zapowiadanych cukierkowatych Battlefieldów, CoDów i innych śmieci. I czy aktywując swoje konto muszę podać nr konta bankowego czy wystarczy od razu podawać prepaidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować