Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2009 o 13:12, zawcia napisał:

Ja wiem, z aoc.yg.com wynika, że w ciągu ostatniego miesiąca na Cromie zalogowało się
52k postaci, a na Fury 48k postaci. Więc raczej podobnie ;) Wynika z tego, że Fury i
Crom to aktualnie najbardziej zaludnione serwery AoC na świecie ;)


Powiem Ci, że jak jeszcze grałem to wcale nie było widać takiej ilości graczy. Z tego co mi kumple opowiadają z gildii to jest o wiele mniej graczy. To znaczy, że jest gorzej niż za "mojej kadencji", co jak dla mnie jest przerażające. Nie zapomnij, że jedno konto może mieć 9 albo 10 postaci (nie pamiętam ile dokładnie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8, więcej jak dokupisz sloty, albo dostajesz 9 slot jak masz subskrybcje powyżej pół roku chyba ;<
No wiadomo, ale nie liczyłbym więcej niż, że średnio każdy ma 3-4 na które się loguje w ciągu miesiąca.
Prawdziwy dramat to był we wrześniu, ale w zeszłym roku ;d Teraz jest nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczba osob na pve spada i to nawet w b szybkim tempie. Jesli pojawiaja sie jakies nowe nicki to tylko i wylacznie alty. Roznice w ilosci graczy mozna zobaczy w tortage. Kiedy ja zaczynalem grac to w tortage byl taki tlok, ze szok..jak zrobilem swojego alta to tez bylo pelno ludzi, ale teraz jezeli sie zobaczy z 5 osob to jest max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Two Eagels PvP

Jak zaczynasz dopiero grać to nic Ci nie pomoże ;p Aktualnie Demo jest "najsilniejszy".


A, i to że nikt nie odpisywał to najprawdopodobniej znaczy, że po prostu nikt nie czytał tematu o___O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie na PvP gra najwiecej ludzi. A co do demo to jest po prostu swietny pod wzgledem dps''u chociaz obeznany z postacia nekromanta moze wyciagnac wiekszy dps i to nawet 6 % wiekszy od demo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 22:20, zawcia napisał:

Two Eagels PvP

Jak zaczynasz dopiero grać to nic Ci nie pomoże ;p Aktualnie Demo jest "najsilniejszy".


A, i to że nikt nie odpisywał to najprawdopodobniej znaczy, że po prostu nikt nie czytał
tematu o___O

A ty kim grasz bo ja chyba zrobię Guardiana albo Barbariana nie wiem który teraz lepszy po patchu 1.05 na pve i pvp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2009 o 17:37, Nerr012 napisał:

A ty kim grasz bo ja chyba zrobię Guardiana albo Barbariana nie wiem który teraz lepszy
po patchu 1.05 na pve i pvp


Nie grałem od końca wakacji ale wcześniej największym koksem był szaman niedźwiedzia. Jeden taki zabił mnie i kumpla 2x30 lv na 24 ;]. A tak ogólnie to nigdy nie udało mi się go ubić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec tak jesli chodzi o melaka to Zdobywca i Barb na pve rzadza. Lecz do niedawna Barbem dalo sie wykrecic lepszy dps od Zdobywcy, ale po najnowszym patchu sie to zmienilo (mowie tu o 1.506 czy jakos tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście gram Bear Shamanem aka Szamanem Niedźwiedzia.
Melaków po prostu rozkłada jak dzieci - oczywiście mowa o dobrym i ogarniętym misiu, bo klasa sama w sobie nie ma tzw. " i win button". Wszystko jest kwestią praktyki i załapania paru ciekawych rzeczy. Prawda jest taka, że na 2E (Two Eagels) jest może 3-6 ogarniętych szamanów ;> Przed resztą jeszcze sporo nauki.

No i co ważne BS jest zawsze mile widziany w grupie - leczy, debuffuje przeciwników, ma przydatne cc i do tego średni pancerze co sprawia, ze twarda bestia z niego ;)

Guardian daje radę - tanki są zawsze przydatne, a na polearmie potrafi też zamieszać w szeregach przeciwnika.
Barb - to przede wszystkim świetne CC, a i dps ma nie najgorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie, nie gram od kilku miechow a AoC, jak teraz wyglada gra pod wzgledem liczebnosci ludzi ? poprawek czy innych aspektow ? warto wracac dio gry ? czy moze sobie odpuscic ? mowie oczywiscie o polskim serwerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować