Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2009 o 13:40, kuki288 napisał:

Hej, tak się zastanawiam bo jestem w posiadaniu edycji kolekcjonerskiej tej że gry i
nie wiem czy w nią grać... czy warto wydawać kase na miesięczny aabonament na AoC, a
może wogóle, albo lepiej grać w Wowa? Dodam tylko że jestem bardzo spragniony dobrego
mmo;p



Jak lubisz PvP to AoC ma zdecydowanie ciekawszy system walki, a i content PvE prezentuje się niczego sobie. Ponadto samo levelowanie jest szybsze i (imo) ciekawsze.

WoW jest za to prostszy i dla mniej doświadczonych graczy MMO może wydawać się bardziej intuicyjny. Jednak większy nacisk na gear niż na umiejętności to w mojej skromnej opinii zdecydowany minus.
PvE jest zdecydowanie bogatsze od tego w WoWie (instancje rajdowe, crafting itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2009 o 17:49, zawcia napisał:


Jak lubisz PvP to AoC ma zdecydowanie ciekawszy system walki, a i content PvE prezentuje
się niczego sobie. Ponadto samo levelowanie jest szybsze i (imo) ciekawsze.

WoW jest za to prostszy i dla mniej doświadczonych graczy MMO może wydawać się bardziej
intuicyjny. Jednak większy nacisk na gear niż na umiejętności to w mojej skromnej opinii
zdecydowany minus.
PvE jest zdecydowanie bogatsze od tego w WoWie (instancje rajdowe, crafting itd.).


A są może do AoC prywatne servery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 17:59, kuki288 napisał:


>
> Jak lubisz PvP to AoC ma zdecydowanie ciekawszy system walki, a i content PvE prezentuje

> się niczego sobie. Ponadto samo levelowanie jest szybsze i (imo) ciekawsze.
>
> WoW jest za to prostszy i dla mniej doświadczonych graczy MMO może wydawać się bardziej

> intuicyjny. Jednak większy nacisk na gear niż na umiejętności to w mojej skromnej
opinii
> zdecydowany minus.
> PvE jest zdecydowanie bogatsze od tego w WoWie (instancje rajdowe, crafting itd.).


A są może do AoC prywatne servery?

mogłeś od razu zapytać "kiedy dostanę bana" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2009 o 21:28, hammerfall87 napisał:

mogłeś od razu zapytać "kiedy dostanę bana" ....



Ehem... a jak jest z qestami? Jest kampania jakaś? Bo bardzo nie lubie takich gier mmo rpg z kampanią jak np. Guild Warsl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to będziesz grał i przy okazji jak się zdecydujesz na full wersję będziesz miał od razu zainstalowanego i spatchowanego klienta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byś jeszcze mógł kliknąć: odpowiedz.^^
Bo zainstalowałem full, i mi ściąga jeszcze pathca już robi 4/4 ale to będzie trwało jakieś 2 dni;p bo dużo gb to zajmuje i nie moge tego podzielić? Że np. teraz ściągam 1gb a potem następne? Bo jak zamknąłem niechcący menedżera uaktualnień to potem od nowa musiało wszystko bić, a liczba gigów do ściągnięcia wcale się nie zmieniła... teraz ściągnęło mi się już w okolo 4 godziny 602 mb... mam transfer, a raczej mialem 150 a teraz mam już 14... i chciałbym wyłączy c kompa , ale żeby mi się zapisało to wszystko co ściągnąłem do tej pory... Jest jakieś wyjście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 17:42, kuki288 napisał:

Jak byś jeszcze mógł kliknąć: odpowiedz.^^
Bo zainstalowałem full, i mi ściąga jeszcze pathca już robi 4/4 ale to będzie trwało
jakieś 2 dni;p bo dużo gb to zajmuje i nie moge tego podzielić? Że np. teraz ściągam
1gb a potem następne? Bo jak zamknąłem niechcący menedżera uaktualnień to potem od nowa
musiało wszystko bić, a liczba gigów do ściągnięcia wcale się nie zmieniła... teraz ściągnęło
mi się już w okolo 4 godziny 602 mb... mam transfer, a raczej mialem 150 a teraz mam
już 14... i chciałbym wyłączy c kompa , ale żeby mi się zapisało to wszystko co ściągnąłem
do tej pory... Jest jakieś wyjście?



Dzawora - mylisz się.
Wszystko co ściągasz menedżerem jest zapisywane niezależnie od tego w którym momencie anulujesz.
Wygląda jakby ściągało od zera ale zawsze są odliczone już zassane mb. Więc nie ma problemu, możesz przerywać i pauzować ściąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wyjaśnisz FAKT że gdy anulowałem i znowu pobrałem, musiałem pobrać dokładnie tyle samo co przedtem, kiedy już pobrałem z 200 mb;/ Więc nie wiem jjuż jak to jest... jeden mówi to a drugi tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec ladnie tam na PVE idzie gildiom :D C9 i Outcast(moja gilida gdy jeszcze gralem) zabily Levka na Hard Modzie :D Graty dokonania, gz za mieczyk i zycze sukcesow po otwarciu T3 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, juz mam. Tylko mam PL wersję i jak włączyłem to po polsku było... poitem się wlogowałem na konto trialowe i wszystko było po angielksu, angielskie servery itp. Nie wiem, jesli się wloguje na konto z tego opakowania kolekcjonerskiego z AoC co kupiłem to będe miał po polsku i bede mial polskie servery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 12:39, kuki288 napisał:

Ok, juz mam. Tylko mam PL wersję i jak włączyłem to po polsku było... poitem się wlogowałem
na konto trialowe i wszystko było po angielksu, angielskie servery itp. Nie wiem, jesli
się wloguje na konto z tego opakowania kolekcjonerskiego z AoC co kupiłem to będe miał
po polsku i bede mial polskie servery?


Jeżeli masz polska wersję to automatycznie łączy się z polskimi serwerami i masz grę po polsku, jeżeli masz dajmy na to trial eu to łączy się z serwerami eu i masz po angielsku. Wersja językowa zmienia się automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... a czy każdego dnia musowo sciągać uaktualnienia? Bo w Piątek ściągałem, w sobote, niedziele i dzisiaj znowu;/ Wogóle nie moge pograć, bo caly dzien praktycznie się sciąga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 12:47, kuki288 napisał:

Aha... a czy każdego dnia musowo sciągać uaktualnienia? Bo w Piątek ściągałem, w sobote,
niedziele i dzisiaj znowu;/ Wogóle nie moge pograć, bo caly dzien praktycznie się sciąga...



Tego nie powiedzialem - to oznacza, że masz coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 16:21, dark_mesiah napisał:

mam zamiar kupić tę gre ale mam pytanie ,. bo jeszcze nigdy nie grałem przez internet
, czy jest różnica jakie masie łącze bo mam 1 gb? czy jest wystarczające?


oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować