Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2009 o 16:31, dark_mesiah napisał:

mam nadzieję że będe zadowolony bo lubie takie gry i klimaty, dzięki


bo gra sama w sobie jest świetna ale ja postanowiłem,że wrócę pózniej jak coś zmienią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ja tez czekam az cos sie zmieni i wroce ;p Ale glownie czekam jak serwer pve polacza z innym ;P Jak konczylem grac to byly plotki ze maja plany polaczyc nasz Rothat z serwerem czeskim i slowackim ale jak narazie widac nic z tego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 17:09, dzawora napisał:

Dokladnie ja tez czekam az cos sie zmieni i wroce ;p Ale glownie czekam jak serwer pve
polacza z innym ;P Jak konczylem grac to byly plotki ze maja plany polaczyc nasz Rothat
z serwerem czeskim i slowackim ale jak narazie widac nic z tego ;/


Nic dziwnego, że nic z tego nie wyszło, bo ani serwerów czeskich ani słowackich nie ma ;D I nigdy nie było ;p


@dark_mesiah

Jesteś pewien, że masz łącze 1gb?:O Może mb :> Tak czy siak starczy ;)


Co do zmian, he, lada dzień na TL powinien być już osławiony patch 1.06, na normalnym pewnie się pojawi w styczniu albo lutym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2009 o 16:33, zawcia napisał:

Co do zmian, he, lada dzień na TL powinien być już osławiony patch 1.06, na normalnym
pewnie się pojawi w styczniu albo lutym...



niech poprawią balans itemów pvp i pve oraz wygląd t1 t2 bo ja nie zamierzam tylko raidować chce się grzmocić na pvp też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłam sobie to trialowe konto i niewiele myśląc ściągnęłam polskiego klienta. Okazało się to błędem, ponieważ trial nie pozwala wejść na polski serwer i chwilę po starcie gry zmienia język na angielski. Potem można grać, chociaż niektóre teksty nadal są po polsku. Nie byłoby to specjalnie bolesne, gdyby nie to, że przy następnej próbie odpalenia gra zaczyna pobierać wersję angielską - 8 gigabajtów to u mnie jakieś 5 godzin pobierania. Okazało się jednak, że jeśli przerwę to pobieranie, w konfiguratorze zmienię język na polski to mogę grać bez pobierania wersji angielskiej.... w wersję angielską. Trochę głupie. ;-P

Trial nie pozwala na opuszczenie Tortugi i na ekranach ładowania pojawiają się reklamy. Wątek główny nawet mi się spodobał, szkoda tylko, że nie można trialować po polsku i że moja stygijska Furia Seta była traktowana przez NPC jak jakaś obrończyni ludzkości. ;-P Zwłaszcza to robienie questów dla kapłanów Mitry bardzo trzyma klimat. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 19:35, asfodel napisał:

Trial nie pozwala na opuszczenie Tortugi


Tortage :P
Sorry ale jako ortodoksyjny fan REHa nie mogłem się powstrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 21:02, Nagaroth napisał:

> Trial nie pozwala na opuszczenie Tortugi

Tortage :P
Sorry ale jako ortodoksyjny fan REHa nie mogłem się powstrzymać :P


Mogli się wysilić na jakąś bardziej oryginalną nazwę, nie? ;-P
Zrobiłam sobie jeszcze jedną postać (tego maga co biega z dwuręcznym mieczem) i już wiem, czemu nikt nie chce grać kapłanami. Dopiero teraz ujawniło się przede mną znaczenie słowa "combo". Wszystkie wersje priesta to takie lebiegi, że do 20-tego poziomu mają tylko po dwa czary ofensywne i żadnego combo nie mogą robić? Zostaje im to na całą grę, czy może później nabierają mocy?

Zastanawiam się (póki co czysto teoretycznie, dwa mmo naraz to trochę przesada) czy upgarde triala pozwala na normalną grę w wersji pl, z abonamentem pl, czy może lepiej zacząć od wersji pudełkowej? W wersji pobieralnej podoba mi się brak konieczności trzymania płyty w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W żadnej wersji nie trzeba trzymać płyty w napędzie. I raczej nie uda ci się ulepszyć konta z trialem eu do wersji pl. Interesuje cię polska wersja, musisz zaczynać od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 13:18, vBoguSv napisał:

W żadnej wersji nie trzeba trzymać płyty w napędzie. I raczej nie uda ci się ulepszyć
konta z trialem eu do wersji pl. Interesuje cię polska wersja, musisz zaczynać od początku.


Dzięki za informację. Postacie trialowe i tak bym pewnie skasowała, ale byłoby głupio kupić grę online i dowiedzieć się, że nie mogę mieć polskiej wersji. Co ciekawe konto trialowe umożliwia pobranie polskiej wersji klienta. W świetle tego co piszesz owa możliwość wygląda nielogicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klient jest taki sam, wystarczy że podmienisz plik LocalConfig.xml na odpowiednik z polskiej wersji i ustawisz język na polski i po ciągnięciu kilku gb danych - wśród których na pewno będą wszystkie dialogi więc trochę to będzie ważyć, będziesz mogła grać na tym co masz. Tylko nowe konto z kluczem pełnej wersji będzie potrzebne, do zalogowania się do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie tak do końca wszystko jest :>

1. Jak już masz obydwie wersje językowe to w folderze AoC jest coś takiego jak "simple confing" i tam wybierasz sobie język na taki na jakim serwerze będziesz grać i nic już nie ściąga.

@EDIT
Yay, coś nie ogarniam, widzę, że sam do tego doszłaś o___O

2. Z kapłanów to Bear Shaman walczy melee i ma combosy. Klasa może być trudna dla początkującego gracza (PvP), ale jak ogarniesz to nie ma mocnych ;)
PoM i ToS są casterami i nie korzystają z combosów, ale żeby nie było - obydwie klasy są bardzo mocne. Ogólnie healerzy w AoC są ciekawie zrobienie (leczenie opiera się na aoe hotach, nie trzeba targetować, "duży" heal obszarowy).

3. HoX czyli mag z mieczem i tak głównie bije później czarami, bo masakryczny dmg wyciąga tym ;) Może przesadzam z tym "głównie" ale nukuje czarami nie kombosami.

4. Można konto z eng triala "przerobić" - wystarczy mail do eng supportu żeby zamienili Ci wersję eu na pl.

5. W żadnym MMO nie trzeba mieć płyty w napędzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 13:35, zawcia napisał:

5. W żadnym MMO nie trzeba mieć płyty w napędzie ;)


Zmylił mnie ten katalog, co się nazywa jakoś "cd image". ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mam kolejny problem. Na stronie konta AoC twierdzą, że do płacenia za cokolwiek wymagana jest Visa, ale nie electron. Mam w domu wyłącznie Visę electron, do tej pory skutecznie płaciłam za różne rzeczy przez internet, w tym za abonament Wow-a, a tu mi piszą że nie, nie może być. Tymczasem pre-paidów AoC-owych ani w merlinie, ani w komputroniku, ani w empiku ani w tutejszym sklepie nie ma.

Z czego wynika, że choćbym chciała to i tak nie zapłacę.
Strony z polskim supportem i wyjaśnieniem o co biega też zresztą żadnej nie znalazłam.
Przypuszczam, że ma to jakiś związek z kiepską kondycją firmy cd-projekt, ale mimo wszystko... ;->
Jak sobie radzicie z płaceniem? Tylko nie mówicie mi proszę o allegro. ;-P

Mimo wszystko z WoW-em życie jest prostsze... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie pp z allegro... ;) Jest dostępny szereg różnych rodzajów płatności - choćby przelew przez pay by cash, czy click and buy.

Chciałaś zapewne powiedzieć, że życie z czymś co się już zna jest proste, a nieznane zawsze nieco straszne i groźne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 22:29, zawcia napisał:

Chciałaś zapewne powiedzieć, że życie z czymś co się już zna jest proste, a nieznane
zawsze nieco straszne i groźne ;p


Chciałam powiedzieć, że za WoW po prostu płacę kartą Visa electron z inteligo, i po minucie od rozpoczęcia operacji mam aktywne konto. ;-P A zamieszczona tam angielska instrukcja jest zrozumiała i łatwa do znalezienia,
mimo że mój angielski jest daleki od perfekcji.

A z tego co czytam na znalezionym właśnie oficjalnym forum AoC płacenie za to to jakaś pomyłka. Aktywacja po 3 dniach? No ludzie... :P No i jeszcze brak sensownego www, gdzie to wszystko byłoby jasno opisane, nie mówiąc o niedorobionej stronie register.ageofconan.com gdzie niby coś jest, ale nie działa, albo niby nie ma, ale działa. ;-P

Bo z tego co się doczytałam, Visą electron z Inteligo ludzie płacą za AoC, mimo że oficjalnie się nie da - wystarczy mieć na karcie ten tam dziwny kod. ;-P

Całościowo - na minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować