Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

W pelni normalne ;p w Tortage tylko wystepuje dubbing,a w dalszej czesci gry sa juz tylko napisy. Dubbing pojawi sie jeszcze przy kluczowych postaciach takich jak Conan lub Kalanthes. Slyszalem,ze Rothat i inne serwery beda laczone. Po tym co przeczytalem na polskim forum AoC to chyba juz na pewno wroce do gry bo zapowiada sie ciekawie. 2 super gildie maja wpasc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa.

Rothat będzie połączony z rosyjskim PvE (możecie liczyć na jakieś 3-5) nowych gildii,

2E będzie połączony z martwym rosyjskim PvP, więc na nic nie możemy liczyć oprócz resetu BK, szkoda.


Ogólnie FC dołącza martwe lub prawie martwe serwery do tych bardziej zaludnionych. Żałuję, że jakoś sprytniej tego nie wymyślili, ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 18:24, zawcia napisał:

Taaa.

Rothat będzie połączony z rosyjskim PvE (możecie liczyć na jakieś 3-5) nowych gildii,

2E będzie połączony z martwym rosyjskim PvP, więc na nic nie możemy liczyć oprócz resetu
BK, szkoda.


Ogólnie FC dołącza martwe lub prawie martwe serwery do tych bardziej zaludnionych. Żałuję,
że jakoś sprytniej tego nie wymyślili, ale cóż.


to aż tak jest zle ? mam nadzieje ,że minigry na serwie pve wtedy odżyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawcia odnosnie serwera Rothat i dolaczonego do niego rosyjskiego serwera PVE wiesz niewiele. I zauwazylem, ze jestes super pro uber graczem(wnioskuje po wielu Twoich poprzednich komentach). Radzilbym przeczytac wypowiedz rosyjskiego gracza na naszym forum AoC. Wyraznie napisal ,ze wiele graczy z Rosji bedzie gralo na Rothacie. Jakies 2 potezne gildie. I na przyszlosc radzilbym poczytac,a dopiero pozniej sie odzywac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 20:35, dzawora napisał:

Zawcia odnosnie serwera Rothat i dolaczonego do niego rosyjskiego serwera PVE wiesz niewiele.
I zauwazylem, ze jestes super pro uber graczem(wnioskuje po wielu Twoich poprzednich
komentach). Radzilbym przeczytac wypowiedz rosyjskiego gracza na naszym forum AoC. Wyraznie
napisal ,ze wiele graczy z Rosji bedzie gralo na Rothacie. Jakies 2 potezne gildie. I
na przyszlosc radzilbym poczytac,a dopiero pozniej sie odzywac ;p


grasz na rothacie tak się zapytam ,czy dalej tam minigry pvp stoją w miejscu ,ktoś tam gra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minigry mozna powiedziec, ze stoja. Jak kogos spotkasz to tylko stare ekipy. Ale po polaczeniu na pewno przybedzie nowych osob, nowe ekipy i wielu starych graczy wroci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 21:14, dzawora napisał:

Minigry mozna powiedziec, ze stoja. Jak kogos spotkasz to tylko stare ekipy. Ale po polaczeniu
na pewno przybedzie nowych osob, nowe ekipy i wielu starych graczy wroci :P


aha ,szkoda bo dla mnie to był potencjał ale i tak wrócę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 22:11, nightfaler napisał:

Kurde na ferie planuję sobie od świeżyć przygodę z AoC, i ciekawi mnie czy na gramie
znajdą się jeszcze pre-paidy ?


nie łatwiej usługą pay by cash ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 20:35, dzawora napisał:

Zawcia odnosnie serwera Rothat i dolaczonego do niego rosyjskiego serwera PVE wiesz niewiele.
I zauwazylem, ze jestes super pro uber graczem(wnioskuje po wielu Twoich poprzednich
komentach). Radzilbym przeczytac wypowiedz rosyjskiego gracza na naszym forum AoC. Wyraznie
napisal ,ze wiele graczy z Rosji bedzie gralo na Rothacie. Jakies 2 potezne gildie. I
na przyszlosc radzilbym poczytac,a dopiero pozniej sie odzywac ;p



Dzawora, dobrze wnioskujesz, ale tylko w uszczypliwym początku odnośnie mnie będącego super, pro i uber ;p

A niewiele, to przykro mi kolego, ale wiesz ty ;) Staram się śledzić na bieżąco zarówno nasze, polskie forum aoc, angielskie i serwera testowego, do tego mmorpg.pl (odnośnie aoc ofc), więc zapewniam Cię, że rzadko piszę o informacjach niepewnych, lub niesprawdzonych przeze mnie.

Owszem, rosyjski gracz napisał, że przytoczę:

"On Scarlet 2 large guilds between which there is a war and constants sieges. In one guild 950 person, and in the second 500. And also 3-5 guilds with 100+ person."

Tylko, że w oparciu o dane z aoc.yg można łatwo wywnioskować, że to nie ilość grających graczy, a ilość postaci w gildiach - co i tak faktycznie daje 2 spore gildie (ponad 200 i ponad 100 aktywnych graczy), oraz 3-5 gildii z 30-40 aktywnymi graczami.

Co oznacza, że nie będzie grało "wielu graczy z Rosji", tylko wszyscy z ich serwera PvE, który jest łączony z naszym PvE (Chyba, że jacyś się zdecydują na dostępny darmowy transfer i przejdą na 2E).

Więc u mnie oprócz tego, że z czytaniem nieźle to także ze zrozumieniem, analizą danych i wyciąganiem wniosków nie najgorzej ;p


"Ogólnie FC dołącza martwe lub prawie martwe serwery do tych bardziej zaludnionych. Żałuję, że jakoś sprytniej tego nie wymyślili, ale cóż."

A tutaj odnoszę się do ogólnej tendencji przy łączeniu większości serwerów (polecam spis łączonych serwerów i sprawdzenie na aoc.yg "pvp rankings" - pokazuje aktywny postacie w ciągu ostatniego miesiąca) - wybacz, że zrobię kolejny złośliwy przytyk w kierunku Twojej osoby - gdybyś czytał to byś wiedział ;).


Anyway, niezła próba, ale musisz się lepiej przygotować żeby mnie zdissować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW to co moze mamy sie bic slownie na tym forum?? Kurcze jakie wyzwanie :P A gdybys przeczytal wypowiedzi innych odnosnie yg to Ci powiem, ze czesto sie myli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem "zielony" jeżeli chodzi o AoC i gry MMORPG ale jakoś AoC mi się spodobał, ale nie wiem jaką klasą grać. Na początku próbowałem Templariuszem, ale jakość go nie ogarniam. Teraz próbuje Barbaryńcą ale coś wydaje mi się on słabą postacią.

Mogę prosić o jakąś krótką notkę na temat postaci którymi warto grać. I która jest teoretycznie najlepsza do PVP i PVE. I czy lepiej grać na PVP czy PVE.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak jest bo jak dlamnie to zrobili troche zamałe te literki i trzeba bardzo wytężać wzrok by coś przeczytać.

Manix69 ja wybrałem "nekromante" , przynajmiej można wyczarować sobie kilku sługów którzy będą pomagać w walce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 07:53, dzawora napisał:

WoW to co moze mamy sie bic slownie na tym forum?? Kurcze jakie wyzwanie :P A gdybys
przeczytal wypowiedzi innych odnosnie yg to Ci powiem, ze czesto sie myli :P



A gdybyś słuchał (czytał w tym wypadku) tego co mówię, to wiedziałbyś, że orientuję się na ile można "ufać" bazom danych yg. Możesz wierzyć, że mają tysiące graczy (rosyjskie serwery), albo nie - nie ma to i tak w tym przypadku znaczenia, bo zgodziliśmy się co do jednego, że na Rothat dojdzie kilkuset nowych graczy.

Możemy polemizować na nieistotne tematy, co i tak nie zmieni faktów ;)


@Manix69

Wszystko zależy co chcesz tak naprawdę osiągnąć. W teorii każda klasa nadaje się do pvp i pve - wybór zależy od osobistych preferencji. Jako, że nie masz doświadczenia z grami mmo z chęcią przybliżę Ci dostępne do wyboru klasy - jednak osobiście uważam, że najlepiej wybrać coś co Ci się po prostu na pierwszy rzut oka podoba. Przynajmniej w moim przypadku zawsze się to sprawdza ;)

Archetyp Żołnierz

Strażnik - Najtwardszy z twardych, przynajmniej w założeniach. Nosi pancerze płytowe (od 60lvl jak mnie pamięć nie myli), używa Polearma (dwu ręczna dzida ;p ), albo miecza i tarczy. Świetny w grupowym pvp (minigierki, zerg). Niezbędny w endgame do tankowania, a także pożądany w trakcie levelowania na instancje.

Zdobywca - Również jedna z bardziej wytrzymałych klas, dysponuje paroma świetnymi cc i niezłym dpsem. Ponadto z odpowiednim buildem ma sporo umiejętności, które sprawiają, że naprawdę ciężko się go zabić ;) Może używać 2x1 ręcznej broni, lub 2-ręcznej.

Mroczny Templariusz - Kolejny twardziel, z tym, że wymaga naprawdę dobrego opanowania w PvP żeby można było nim osiągnąć satysfakcję z gry. Jak sam zauważyłeś jest to trudna klasa dla początkującego gracza.

Archetyp Łotr


Łowca
- świetny single target dps, z racji na multum cc bardzo przydatny w pvp - z odległości świetnie kosi wszystkich "szmaciarzy". Używa średnich zbroi.

Skrytobójca
- co tu dużo gadać, po następnym patchu będzie to prawdopodobnie jedna z najlepszych klas w pojedynkach 1v1. Olbrzymi dps, zawsze jakieś cc na podorędziu, prawdziwa zmora casterów. Wadą jest oczywiście stosunkowo niewielka ilość hp i słaby pancerze - co za tym idzie przeżywalność również niewielka.

Barbarzyńca
- klasa ze sporym dpsem i i dużą ilością cc. Nosi lekkie pancerze. Wydaje mi się, że nie ma zbyt dużej wagi w endgame pvp (niestety...).

Archetyp Kapłan


Kapłan Mitry - Klasa trudna dla początkującego, wymaga ogrania. Przydatna w grupie. Zawsze.

Furia Seta - Kapłan z największym dpsem - często jest pierwszym celem ze względu na to, że niegroźny jest tylko jak jest martwy ;) Jak wszyscy kapłani może leczyć.

Szaman Niedźwiedzia
- Prawdziwy twardziel i jedyny kapłan walczący w zwarciu (2-ręczne obuchowe bronie + średni pancerz), do tego ma sporo umiejętności wspomagających drużynę i takich dzięki którym może męczyć przeciwników. Jak na kapłana przystało nie ma zbyt dużego dpsu, ale jest naprawdę jedną z kluczowych postaci dla drużyny (pvp) i dobry misiek może czynić prawdziwe cuda.


Archetyp Mag

Herald Xotli - W założeniach miał to być mag walczący w zwarciu, aktualnie wygląda to tak, że jest biegającą maszynką do zabijania ;) Szeroka gamma cc i niesamowite obrażenia czynią go naprawdę groźną postacią.

Demonolog

Jedna z najbardziej OP klas w grze. Twardy, sporo hp, olbrzymi dps. Do tego mnóstwo cc, iście snajperski zasięg czarów i w ogóle ;p Najlepsza postać na mass pvp.

Nekromanta

Drugi z potężnych magów, ze specjalizacją na pety (przynajmniej do patcha zmieniającego assassina :) niepokonany w duelach. Może rzucać doty, ma bardzo duży dps i jest drugą najbardziej przydatną klasą postaci na oblężeniach.


Mam nadzieję, że coś Ci pomogłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego opisu się nie spodziewałem.

Wielkie dzięki.

Mam tylko 3 pytania jeszcze.

1. Dla początkującego cężkimi psotaciami będę Demo i Nekro?
2. Dla początkującego co byś wybrał. (1 postać z magią, 2 bez magii).
3. Jaką grasz i jaka jest wg. Ciebie najlepsza postać.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz na to kto kim gra, po prostu musisz wybrac tak jak Zawcia powiedzial, postac jaka najbardziej Ci sie spodobala na pierwszy rzut oka. Ja robie dokladnie tak samo, spodobal mi sie Barb wiec wybralem Barbe i naprawde nie zalowalem, ale to moj gust, a nie musimy miec podobnych. Postac Necro i Demo czyli casterzy sa najlatwiejszymi klasami do ogarniecia w tej grze. To jest moje i wielu innych zdanie. A skoro zaczynasz i jest to Twoja pierwsza gra MMO to wybralbym chyba castera (tutaj Necro lub Demo).
Zawcia czy zgadzasz sie ze mna ??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2010 o 12:55, Manix69 napisał:

Takiego opisu się nie spodziewałem.

Wielkie dzięki.

Mam tylko 3 pytania jeszcze.

1. Dla początkującego cężkimi psotaciami będę Demo i Nekro?
2. Dla początkującego co byś wybrał. (1 postać z magią, 2 bez magii).
3. Jaką grasz i jaka jest wg. Ciebie najlepsza postać.

Pozdrawiam!


1. Tak jak mówi dzawora (zgadzam się ;) ) Demo i Nekro są casterami prostymi do ogarnięcia nawet dla początkującego, choć oczywiście nawet nimi dojście do perfekcji wymaga trochę pracy.

2. Bierz to czym się czujesz lepiej ;)

3. Gram Szamanem Niedźwiedzia (od startu polskiego serwera pvp) i (niespodzianka, niespodzianka!) jest wg. mnie najlepszą klasą ;) Zależy kto co lubi. Jak chcesz pofragować to zdecydowanie caster, bo im to przychodzi najłatwiej.
Ale np. na początku (po starcie gry, na serwerach EU) grałem Skrytobójcą.

I lubię obydwie swoje "główne" postacie. Idź za głosem serca! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować