Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2010 o 09:28, Manix69 napisał:

Witam,

jestem "zielony" jeżeli chodzi o AoC i gry MMORPG ale jakoś AoC mi się spodobał, ale
nie wiem jaką klasą grać. Na początku próbowałem Templariuszem, ale jakość go nie ogarniam.
Teraz próbuje Barbaryńcą ale coś wydaje mi się on słabą postacią.

Mogę prosić o jakąś krótką notkę na temat postaci którymi warto grać. I która jest teoretycznie
najlepsza do PVP i PVE. I czy lepiej grać na PVP czy PVE.

Pozdrawiam


z tego co czytałem to zdobywca i nekrus(to potęgą na pve) ,ja zrobiłem 80 heraldem of xotli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem, czyli puste jeszcze nie są :D

A tak poważnie jak chcesz bardzo dużo ludzi to polecam serwery EU, choć na naszych też jeszcze tragedii nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam porady ,chce zrobić build stricte raidowy oraz stricte pvp dla Hoxa oczywiście najlepsza jest hybryda hehe


Oraz build necromnaty do grindowania z użyciem petów (siekaczy)

poradzcie mi coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mi niechce normalnie chodzić wszystko jest ze spużnioną reakcją klikam na dowolną umiejętność postaci i działa dopiero po paru sekundach, nieda sie grać po ostatnich aktualizacjach których było ogromnie dużo, zainstalowałen najnowsze sterowniki i nic to nie pomogło, . Gram już długo do wczoraj było wszystko dobrze , mam poziom 50 więc jestem doświadczony i wiem co i jak. Co jest nietak ? czy łącze mam słabe? mam 1MG. Niewiem dlaczego te kreseczki ciągle się zmieniają są żółte i czerwone naprzemian , a zawsze miałem zieloną jedną kreske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł duży patch, patcher ściągnął tylko najważniejsze pliki do uruchomienia gry, reszta dociąga się w tle albo przy przechodzeniu do lokacji w której coś się zmieniło. W zależności od tego jak często robiłeś sprawdzanie bazy danych, problemy z lagami mogą potrwać krócej lub dłużej. Jednym dociąga 200mb, innym 6gb. Trzeba to przeczekać, albo uruchomić sprawdzanie bazy danych z kompaktowaniem, to jest szansa, że gra uzna żeby ściągnąć wszystkie brakujące dane przy kolejnym uruchomieniu patchera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem problemy z dociąganiem w tle po patchu, ale jak był ten godzinny downtime ostatnio to mi przeszło ;) i dobrze, ale wcześniej jakieś 800mb zassałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie; czy jest jeszcze możliwość pobrania klienta gry na którym można grać bodajże do 20 poziomu doświadczenia w obrębie głównej lokacji bez płacenia abonamentu? a jeśli tak to czy jet on po Polsku?

Mógłbym zainstalować swoją edycję kolekcjonerską gry ale tam chyba przy instalacji trzeba określić w jaki sposób chce się płacić abonament a ja nie zamierzam płacić za możliwość grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Po dłuższej przerwie zalogowałem się na swoje konto na stronie Funcom-u i w tabelce z info o moim koncie, na którym grałem zobaczyłem to:
Frozen (Cancelled) Reactivate account

Co oznacza to Cancelled? nie anulowałem ani nic podobnego z kontem nie robiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 18:26, kotfilon napisał:

Witam.
Po dłuższej przerwie zalogowałem się na swoje konto na stronie Funcom-u i w tabelce z
info o moim koncie, na którym grałem zobaczyłem to:
Frozen (Cancelled) Reactivate account

Co oznacza to Cancelled? nie anulowałem ani nic podobnego z kontem nie robiłem


nieaktywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś się orientuje jaka jest populacja online na rodzimych i europejskich serwerach?
i czy są jakieś porządne strony/fora o AoC, bo wszystko jakoś zamarło i opłaca się siedzieć tylko na oficjalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadnego forum nie zaproponuje bo tez siedzie i sledze tylko oficjalne :D Ale z tego co wyczytalem to populacja na Rothacie bardzo wzrosla, ale glownie chodzi o lvl 80 bo na tych nizszych to wciaz niewiele osob ;p A na 2E to wiekszego wplywu polaczenie nie mialo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam postać na 2E, nie znasz może jakiś konkretniejszych liczb?

i jeszcze wielka prośba. gdzie mogę zassać instalkę age of conan? jako, że sprzedałem pudełko z grą muszę ściągnąć i zgrać na płytke, ale nie wiem skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na warez bb mozesz sciagnac instalke ;p sry nie mam pojecia ile konretnie gra na 2E ;p teraz byl troche mix bo pare osob przeszlo na Rothat z 2E i paru z Rohatu na 2E wiec nie mam pojecia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kotfilon

Możesz właśnie ściągnąć z tej strony FC na której się logowałeś.


Po co Ci liczby graczy? Szczęścia Ci to nie da, a populacja jest taka, że na 80 można się dobrze bawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 23:58, zawcia napisał:

@kotfilon

Możesz właśnie ściągnąć z tej strony FC na której się logowałeś.


Po co Ci liczby graczy? Szczęścia Ci to nie da, a populacja jest taka, że na 80 można
się dobrze bawić ;)


ale ja potrzebuje instalkę, którą da się zgrać na płytę, bo jednorazowa instalacja mi nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pozwolę sobie zacytować wypowiedź gramowicza ChemicalRider

> Witam,
>
> Nie wiem czy ten temat był tutaj już poruszany ale zaryzykuje i chciałbym zapytać o aktualny
> stanowisko CDP jeśli chodzi o Age of Conan.
>
> CDP jest oficjalnym dystrybutorem i supportem Age of Conan w Polsce. Pomimo że początki
> były dobre, wszystko było nagłośnione, istniały duże kampanie a Game Masterzy robili
> "cokolwiek" to aktualnie polscy graczy którzy grają na serwerach PL/RU Two Eagels oraz
> Rothat rozpaczają i dawniej wrogie obozy graczy jednoczą się przeciw CDP i polskim GMom(zwłaszcza
> Skwarkanowi który bierze 2 000 zł miesięcznie a jego praca polega na napisaniu 1-2 postów
> na forum co miesiąc).
>
> 1. Jakikolwiek polski support nie istnieje(może tylko na papierze). Gracze nie otrzymują
> odpowiedzi na zadawane pytania np. jeśli chodzi o transfery czy problemy z płatnościami.
> 2. Osoby opiekujące się polskimi serwerami widoczne są tylko na forum. Game Masterów
> nie ma w grze, nie istnieją jakiekolwiek eventy który by przyciągały graczy , nie ma
> jakiejkolwiek inicjatywy .
> 3. Istna cenzura na polskim forum AoC - wszystkie niewygodne posty graczy są usuwane
> a użytkownicy otrzymują ostrzeżenia a ostatnio bany.
> 4. Coraz gorsze, lub brak tłumaczeń ostatnich aktualizacji w grze.
> 5. Brak tłumaczeń patch notesów na forum.
>
> Pytanie jest raczej proste, czy CDP zamierza się dalej zajmować PL/RU serwerami czy ten
> "zaszczyt" przejmie rdzenna ekipa FunCom ? Ostatnio dyrektor AoC (Craig Morrison) na
> swoim twitterze napisał że szykują Rosyjski support, czy to samo spotka nas? Czy CDP
> jest świadomy aktualnego stanu rzeczy w Polskim AoC?
>
> Bardzo proszę o odpowiedź.


Tutaj dodałem od siebie:

Popieram i przyłączam się. Czekamy na odpowiedź.

Chciałbym się też dowiedzieć czegoś na temat pre-paidów 60 dniowych. są dostępne na allegro, ale w sklepie gram.pl nie ma ich od bardzo długiego czasu. Jako, że płatności w wielu przypadkach są utrudnione, są problemy z nagle zamrażanymi kontami itd.

Inną bolączką AoC jest teraz brak supportu i informacji, wszystkie oficjalne polskie strony o AoC mają info najdalej z sierpnia 2009. Z resztą nie wiem, czemu powstały 3 oficjalne strony. Mniejsza o to. Chętnie podjąłbym się z pomocą innych gramowiczów prowadzenia/uzupełniana takiej strony.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że Age of Conan w Polsce będzie kwitł, a nie umierał. Wystarczy trochę chęci, a gracze na pewno pomogą.


Co wy na to, funcom/CDP mogą się nie starać przez to, że ludzie odchodzą, ale jest kilka przyczyn, które do tego prowadzą (część opisana w cytowanych wypowiedziach). Co wy na to? Niech gracze samu ukształtują społeczność. Zacznijmy od dostarczenia informacji nowym graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiście "Skwarek" banował 3 razy za niewygodne posty i wytykanie im oczywistych błędów, pisałem nawet z nim mailowo czym jeszcze bardziej pokazał brak dojrzałości i totalne olanie sprawy.
Wysyłałem nawet skargi do cdprojekt, ale co zrobić jak tam kolega koledze krzywdy nie zrobi?

Forum oficjalne opuściłem ja i większość ludzi, z którymi wtedy grałem, nie ma sensu tam nawet zaglądać i to się nie zmieni, gracze nic nie poradzą na znajomości, które "skwarek" posiada i go nie wywalą.

a gm od eventów? hehe to też powinno rozbawić niektórych :D

szkoda nerwów po prostu szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to stworzyć community AoC dla graczy od graczy, a nie jak to CDP zrobił...
Przy okazji w takim community można napisać petycję z podpisami polskich graczy i wysłać do CDP, Funcomu.
Jeżeli znajdą się osoby, które podejmą się pomóc stworzyć takie community to do dzieła. domeny na gram.pl są, gracze są, tylko trzeba inicjatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować