Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2008 o 20:03, Morfieusz napisał:

> Aha i jeszcze jedno! Fałszywy alarm z tym linkiem! Link który wyciekł na forach
AoC
> był do niewłaściwego klienta jak utrzymuje Community Manager Funcomu.

>
> Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać!

Ehhh niech to szlag ... ten wadliwy client ściągał się jak krew z nosa :/ ~33kbs (mój
max to 82kbs) w takim tempie download zajmie 5 dni :/ Z max predkoscia 46h ... :/ chyba
się nie wyrobie na EA


Będzie dobrze. AoC będzie podobno udostępniony przez mini torrent klienta skrojonego na tę okazję. Funcom pewnie będzie mialo pare dużych serwów także wszyscy zdążymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 20:12, stszaua napisał:

Będzie dobrze. AoC będzie podobno udostępniony przez mini torrent klienta skrojonego
na tę okazję. Funcom pewnie będzie mialo pare dużych serwów także wszyscy zdążymy.


No ten klient co go ściągałem też działał na zasadzie p2p - efekt ? Download=Upload (up można ograniczyć do 25kbs)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką znalazłem wypowiedź z dzisiaj na forum funcomu..

"The possibility to download the Early Access client will be available soon. The links were up for a short moment today but they didn''t link to the correct client yet. Some forum users posted those links so if you are at the moment downloading from that source, you are getting the wrong client.

The correct clients will be made available soon (today or tomorrow). Please wait for an official announcement.

Thank you for your patience."

To zostało napisane przez pracownika funcomu:) nie pozostaje nic jak tylko czekać na klienta który jak można wyczytać, będzie dostępny dzisiaj lub jutro:) wiadomość była napisana o godzinie 16:xx:) Tak więc nie ma co się denerwować, a okazać trochę cierpliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 22:43, RadeXMaster napisał:

spoko to chyba załoze sobie w mbanku tylko ze w moim prowincjonalnym miescie chyba zadnego
nie ma....i ktoro konto trzeba wybrac e konto czy ktoro?

placówki nie musisz szukać zamow umowe przez neta to kurier ci przywiezie.
Wybierasz ekonto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale troche kicha wybrac bank ktorego placowki nie mam w moim miescie. fakt ze po wynikach matur wyfruwam (oby do wawy). a jak zrobic ze jak zakladam konto to zeby jakies pieniazki sie tam znalazly :D?? tzn jak je wplacic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 17:27, memnon napisał:

Witam
Z niemożliwością płacenia w internecie karta bankomatowa nie do końca bym sie zgodził.
Czasami sie uda,np posiadam vise electron i za jej pomoca opłacam hellgate london.
W innym przypadku gdy chciałem za cos zapłacić to już nie mogłem,także trzeba próbowac


W formularzu rejestracyjnym gry jest podkreślone, że visa electron nie wlicza się do obsługiwanych kart. Nie próbowałem, ale chyba warto :P

Mam pytanie do ludzi, którzy założyli już konto. Czy metodę płatności da się później zmienić? ( np.: z karty kredytowej na zdrapkę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie dotrzymują swoich obietnic. Na community forum ludziska z całego świata niesamowicie narzekają. Okazuje sie, że nie tylko u nas wolny internet to problem. Są nawet tacy z łączem 256kbit/s... Nic dziwnego, ludziska pracują uczą sie nie uśmiecha sie im zostawiać włączonego kompa na kilka dni w pustym domu. Na dodatek każdy z nich zapłacił za early access. Śmieszne jest też to że nie bardzo jest jak zrezygnować z tego "bonusu" - są juz tacy którzy juz teraz wiedzą ze nie uda im sie zassać klienta AoC do 17-go. Liczyli na sobotę/ niedzielę i przeliczyli się.

Ja osobiście przeprowadziłem eksperyment. Dopóki płatność za early acces ma status pending można ja anulować likwidując payment option ( Change my Payment Option --> Delete Payment Option ). Trzeba chyba tez wykasować subskrypcje ( View My Subscription --> Cancel My Subscryption ). W efekcie płatność za earlly access zrobiła sie czerwona ( denied). Teraz wystarczy poczekać na pudełko i wbić wszystkie dane od nowa. I modlić sie aby Funcom nie pobrał jednak tych 5 Euro po zakończeniu trwania usługi wraz z odnowieniem danych.Kto ich tam wie może nie przewidzieli możliwości rezygnacji. Ale jak ktoś wie że nie uda mu się ściągnąć klienta - niczym nie ryzykuje co najwyżej może zostać z 5 € na koncie. Z bankami i płatnościami w internecie wszystko jest możliwe.

Poczekam do wieczorka jak możliwość zassania klienta sie nie pojawi - tez rezygnuje. Wyjeżdżam w delegacje na dwa dni a na moim łączu przez 3 nocki 15GB na pewno sie nie ściągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 17:38, stszaua napisał:

> Witam
> Z niemożliwością płacenia w internecie karta bankomatowa nie do końca bym sie zgodził.

> Czasami sie uda,np posiadam vise electron i za jej pomoca opłacam hellgate london.

> W innym przypadku gdy chciałem za cos zapłacić to już nie mogłem,także trzeba próbowac


Może to było inteligo? W jakim banku?


Aha i jeszcze jedno! Fałszywy alarm z tym linkiem! Link który wyciekł na forach AoC
był do niewłaściwego klienta jak utrzymuje Community Manager Funcomu.


Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać!

konto mam w BZWBK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 13:01, RadeXMaster napisał:

czyli age of conan bedzie akceptowalo karte visa electron z mbanku??


W Polsce jedynym bankiem, ktory oferuje VISE Electron z mozliwoscia platnosci w internecie jest Inteligo. Wszystkie pozostale nie daja takiej mozliwosci.

Z mBanku mozesz zamowic sobie zwykla VISE do placenia przez internet. Ale to nie jest Electron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 13:07, Jester napisał:

> czyli age of conan bedzie akceptowalo karte visa electron z mbanku??

Dnia 11.05.2008 o 13:07, Jester napisał:

Z mBanku mozesz zamowic sobie zwykla VISE do placenia przez internet. Ale to nie jest
Electron.


Dokładnie, sam się tak trochę wkopałem. Myślałem, że będę mógł opłacać moją zwykłą visa electron - a tutaj się okazuje, że muszę zamówić jeszcze eKarte - zwykłą Vise :|. Dodatkowa opłata, eh...

Mogliby wreszcie zacząć sprzedawać pre-paidy albo umożliwić opłaty przelewem (obiecali, że tak będzie można...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 13:15, bikerek napisał:

mam pytanie: czy Gram.pl będzie miało w swojej ofercie karty pre-paid do Age of Conan?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 13:30, KrisK91 napisał:

Mogliby wreszcie zacząć sprzedawać pre-paidy albo umożliwić opłaty przelewem (obiecali,
że tak będzie można...)


z tymi przelewami to tak jak z mniejszym abonamentem pewnie bedzie... tylko dla grajacych na serwach PyLy. porazka na calej linii po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 13:30, KrisK91 napisał:

> > czyli age of conan bedzie akceptowalo karte visa electron z mbanku??
>

> Z mBanku mozesz zamowic sobie zwykla VISE do placenia przez internet. Ale to nie
jest
> Electron.

Dokładnie, sam się tak trochę wkopałem. Myślałem, że będę mógł opłacać moją zwykłą visa
electron - a tutaj się okazuje, że muszę zamówić jeszcze eKarte - zwykłą Vise :|. Dodatkowa
opłata, eh...

Mogliby wreszcie zacząć sprzedawać pre-paidy albo umożliwić opłaty przelewem (obiecali,
że tak będzie można...)

Ja place za wowa ta standardowa karta ktora sie dostaje na starcie. (electron)
Zdaje sie od marca zrobili mozliwosc placenia za transakcje internetowe, wystarczy do nich zadzwonic i zwiekszyc limit ktory jest ustawiony automatycznie na 0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 15:22, superXtra napisał:

Ja place za wowa ta standardowa karta ktora sie dostaje na starcie. (electron)
Zdaje sie od marca zrobili mozliwosc placenia za transakcje internetowe, wystarczy do
nich zadzwonic i zwiekszyc limit ktory jest ustawiony automatycznie na 0.


O... To ciekawa informacja, jutro zadzwonię i spróbuję zwiększyć ten cały limit (chociaż jak teraz patrzę na moje konto to nie widzę limitów które ustawione są na 0 :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jak to wreszcie jest? bo ja sie zupelnie nie znam na kartach i bankach bo jeszcze nie mam nigdzie konta. ktos mi tutaj doradzal mbank bo tam jest karta ktora mozna oplacac np age of conan czy wow (bo na tym mi zalezy) to jak to jest? ide do mbanku zakladam konto i co dalej musze zrobic zeby miec te karty?? (pogubilem sie poprostu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować