Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

no ciekawe, ja mam niesety VISE ale zwykła i to z PKO, to jeszcze jakos nigdy nie słyszłaem, żeby nią ktoś przez internet płacił. Sam się zasnatawiam jak będę za gre pałcił. Jaka jest inna opcja (pomijając pre-paid card)?

co do zakąłdania konta w mbanku to chyba się wysyła formularz, bo to bank internetowy, a karte przesyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no ja wiem jak zalozyc tylko ze tam jest jakaz karta debetowa visa electron ale pisze ze Jako właściciel eKONTA możesz również korzystać z - wirtualnych KART Visa do bezpiecznych zakupów w internecie. Unikalne powiązanie eKARTY z eKONTEM daje wygodę i poczucie bezpieczeństwa podczas zakupów w sieci.---> czyli to dwie rozne karty? i ktorej potrzebuje zeby abonament oplacic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 16:54, RadeXMaster napisał:

nie no ja wiem jak zalozyc tylko ze tam jest jakaz karta debetowa visa electron ale pisze
ze Jako właściciel eKONTA możesz również korzystać z - wirtualnych KART Visa do bezpiecznych
zakupów w internecie. Unikalne powiązanie eKARTY z eKONTEM daje wygodę i poczucie bezpieczeństwa
podczas zakupów w sieci.---> czyli to dwie rozne karty? i ktorej potrzebuje zeby abonament
oplacic??

Potrzebujesz eKARTY, dzieki niej mozesz placic w necie (i tylko w necie). Pozatym jest na tyle wygodna, ze mozna sobie na niej ustawic odpowiednia ilosc kasy i jak nie chcemy placic za jakies mmo to po prostu zerujemy stan :) i nam nie sciagna nic automatycznie po kazdym miesiacu (ani nie nabija debetu jak na zwyklej karcie kredytowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Downloader juz jest!

Sprawdzajcie swoje maile (także folder spam) z info. Pieniążki zaczną zbierać już niedługo ;)
edit co by goloslownym nei byc:
Tarib: "Update: 11th of May 22:20pm GMT+2
The new Downloader is up and money charging will begin soon, watch your email folders (Spamfolders too) folks!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 22:31, stszaua napisał:

Nie no LOL!

Wlasnie pierdyknęły fora AoC :)


nie :D
czyścili tematy ze spamu.. a tyle fajnych linkow tam bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 22:34, Onybic napisał:

> Nie no LOL!
>
> Wlasnie pierdyknęły fora AoC :)

nie :D
czyścili tematy ze spamu.. a tyle fajnych linkow tam bylo :D


Hmmm, mi stronka dalej nie dziala. Dostaleś już jakiegś maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko padło:) Po kilkukrotnym odświeżaniu udało się przeczytać info że jednak ruszyło ściąganie kaski:) Ale to już sprawdzę jutro rano. Skasowali do tego 100 stron marudzenia i innych najróżniejszych postów;-) hje hje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już maila dostałem i ściągam clienta:) to tyle, śmigam do pracy ;P

Morfieusz Lepiej sobie przeczytaj co napisał pracownik funcomu odnośnie tych linków które dali na forum:

"Update: 11th of May 00:16pm GMT+2
Don't blindly download some link spread on the forums, it might be the wrong client and you will not be able to play with the wrong client. You have to get your download link through your account tool, then you are save to download and download the right client.

Don't openly spread the download client, it will make other non Early Access players download it and ruin your download speed."

Mi Kase pobrało w nocy choć od kilku dni miałem pending. Wszystko się zgadza tak jak wyjaśnili na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to byl fake link to by go modzi usuneli, a go w ogole nie ruszaja i nie potwierdzaja zeby za duzo ludzi ktorzy nie maja swoich preorderow sie nie rzucalo.


Odnosnie mbank, jeszcze raz napisze ze place za transakcje zwyklym electronem ktory sie dostaje przy zakladaniu zwyklego eKonta, po zadzwonieniu do nich i zwiekszeniu tych limitow z zero na wiecej - one sie nie wyswietlaja na stronie banku. Nie musialem nic dodatkowego wykupywac (zadne ekarty) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój wspaniały net mieli to z prędkością 74kb/s :/ 25% i 40h do końca ... :P Ale się tym nie przejmuje, spokojnie sobie ściągnę do środy (pod warunkiem, że transfer nie spadnie) a na poważnie pogram dopiero 19maja po maturach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurcze mam straszny dylemat, co do zakupu Age of Conan. WoW już mi się znudził trochę, ale kurde mam z kim w niego grać, dużo kumpli właśnie w WoWie poznałem, niedługo dodatek, Lich King, ale z drugiej strony AoC to powiew świeżości, ten "real time combat system"(ale nie nawidzę grać mele:D!), ten tryb np. celowania Rangerem, 0 targetowania podczas healowania/czarowania ofensywnego. Chciałem poczekać na Warhammera Online, bo kocham mmo z dobrym PvP. Conan wydaje mi się połączeniem dobrego PvE, tego z np. WoWa i świetnego PvP(cały combat mode i te siege...) jestem kompletnie zdezorientowany co wybrać, nowy pre-paid do WoWa, czy Age of Conan...Chyba Conana dyskwalifikuje to, że nie mogę nigdzie znaleźć do niego pre-paidów..;( Doradźcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 15:03, Ziloh napisał:

nowy pre-paid do WoWa, czy
Age of Conan...Chyba Conana dyskwalifikuje to, że nie mogę nigdzie znaleźć do niego pre-paidów..;(
Doradźcie mi!


no nie wiem, co Ci doradzić... WoW dla mnie za bardzo cukierkowy i sorki, ale jakoś go kojarze z młodszą częścią społeczności on-line. Za to AoC jest od początku przeznaczony dla osób w wieku 18+. Więc zanim kupicie/zamówicie weźcie to pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleh jak byłem w pracy to net mi się rozłączył, ale mimo tego od rana ściągnęło się 22.5%, prędkość średnio od 100 do 120KB/s więc wykorzystuje moje łącze prawie na maks:)
Do 14 powinna się ściągnąć bo od 14 będą patche i aktualizacja gry do najnowszej obecnej wersji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol. a ja mam failed platnosc xD nie wiem czemu posprawdzalem wszystko okej, wzialem jeszcze raz, jesli to nawali to pisze do funcomu zeby brali moje pieniadze i nie utrudniali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Wpadlem zeby wyjasnic pare spraw ktore nie dla wszystkich zawsze sa jasne. Nie moge powiedziec wszystkiego, wiecie jak jest ;) Czesc rzeczy nie jest ostatecznie potwierdzona, czesc bedzie ujawniona "w swoim czasie" itd.

Zaczynamy:

>- Czy grając obecnie na serwerach zagranicznych będzie można później, bez problemu, w pełni przenieść się na
> serwery polskie i polski abonament?

Tak wlasnie chcemy zrobic. Z tym ze "przeniesc sie" nalezy rozumiec jako zalozenie nowej postaci na serwerze PL - transfer wylevelowanych postaci na serwer gdzie wszyscy startuja od 0 bylby a) nudny dla wylewelowanego gracza, ktory dlubalby w nosie czekajac az bedzie mial z kim biegac w druzynie, b) nie fair dla tych startujacych od zera (spore reperkusje m.in. w ekonomii serwera)

Co jednak wazniejsze, FUNCOM NIE PLANUJE UMOZLIWIENIA JAKICHKOLWIEK TRANSFEROW W NAJBLIZSZEJ PRZYSZLOSCI. Nikomu, w zadnej wersji jezykowej. Taka jest polityka firmy.


>- Jak będzie z kwestią polonizacji? Będzie łatka polonizująca ( wspomniana w tym artykule:
> http://www.gram.pl/news_6gziJO6_Age_of_Conan_firmie_CD_Projekt_powierzono_piec ze_nad
>_polska_wersja_gry.html ) czy jej nie będzie ( bo tak nas poinformowano w wywiadzie wideo ).

Wspomnienie o latce bylo bledem redakcji gramu - nikt z CDP nigdy takiej informacji nie udzielil.
Tak jak mowilem w wideo, NIE PLANUJEMY LATY NA PREMIERE. Jezeli jej implementacja i testing okaze sie stosunkowo prosty, byc moze po premierze gry pojawi sie taka opcja, nie da sie tego wykluczyc.

Narzedzie implementacji wersji jezykowych funcomu nie jest dostosowane do zrobienia takiej latki i musielibysmy to zrobic recznie, a to zajmuje sporo cennego czasu ktory chcemy wykorzystac by premiera odbyja sie tak szybko jak to mozliwe.


>Najwygodniejszą formą polonizacji wydawało by się być spolszczenie gry poprzez łatę polonizacyjną dla tych,
>którzy zakupili grę teraz

Teoretycznie jezeli ktos kupuje angielska gre, to musi ten jezyk znac zeby w nia grac, czytac opisy skilli, teksty questow i porozumiewac sie z innymi graczami. Czyli wersja polska to dla niego tylko sprawa kosmetyczna. A jak jest w praktyce? ;)


>Ciekawą opcją przy polonizacji jest tłumaczenie napisów z zachowaniem nazw oryginalnych przedmiotów, miejsc
> i osób, oraz czarów i zdolności. Oczywiście pod warunkiem, że to jest możliwe. Ale dzięki temu gracze będą
>mogli swobodnie wybierać miejsce gry nie tylko ograniczając się do polskiego serwera. Takie tłumaczenie
>spokojnie mogłoby obejmować nazwę spolszczoną a zaraz po niej, w nawiasie, oryginalną ). Takie działanie to
>krok w stronę graczy posiadających polską wersję, którzy chcieliby grać przy pomocy polskiego klienta na
>zagranicznych serwerach.

Pojdziemy sprawdzona droga, ktora wybral miedzy innymi Blizzard dla wersji Niemieckiej, Francuskiej i Hiszpanskiej - pelna lokalizacja wszystkiego.

>Wiemy już, że płatności będą dostosowane do krajowych warunków, niezbyt zasobnych portfeli. Jeśli chodzi o
>abonament Funcomu, nastawiałem się na ok 40 zł. ( wyszło zdecydowanie więcej ) i wydaje mi się, że to byłaby
> kwota do zaakceptowania ( aktualnie dla mnie ) bez problemu.

Europejski abonament to 15 EUR (z VAT! nie nalezy o tym zapominac), my naprawde mocno sie staramy zeby go "dostosowac" do polskich warunkow :)

>CDP życzę powodzenia przy polonizacji. Jestem ciekaw jak pójdzie im pierwsza tego typu lokalizacja gry w
>nadwiślańskim kraju.

Dzieki!
Zadanie jest naprawde gigantyczne, warstwa tekstowa jest olbrzymia...

Do zobaczenia w Hyborii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulwa, by nie użyć innego bardzo popularnego w potocznym języku slowa o zadziwiająco podobnym brzmieniu ;)

Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad tym, czy kupić pre-order AoC, czy nie kupić. Wczoraj powziąłem decyzję, że spróbować nie zaszkodzi i jakież było moje nieprzyjemne zdziwienie, gdy zarówno w edycji kolekcjonerskiej i podstawowej zobaczyłem informacje "nakład wyczerpany" ;|

Przejrzałem cały temat by wyciągnąć maksimum informacji o grze od tych którzy grali, dzielili się swoimi wrażeniami itd. Zmartwiło mnie to, że w momencie premiery nie będą dostępne pre-paidy. Za parę dni przekroczę granicę pełnoletności- jeszcze nie tak dawno byłem przeciwnikiem abonamentu, od pewnego czasu jednak widzę jego zasadność i to, że wyklucza z gry sporą ilość osób, które negatywnie wpływają na odbiór rozgrywki ;)

hm...w sumie ktoś może zapytać po co piszę takie pierdoły... Szczerze przyznam się, że ot tak żeby się pożalić, że byłem tak dlugo niezdecydowany ;) Inna sprawa, że jestem zmuszony do zakupu nowego twardziela, ze względu na to, że na mojej "160" za nic nie wysupłam 30 gb wolnego miejsca :D No i nie jestem przekonany też jak rozwiążę kwestię karty płatniczej czy czegoś co umożliwi mi grę. Rodzice są przeciwnikami płacenia za gry i takie tam (w wyniku nie wiedzy i nieświadomości, rzecz jasna :), toteż pre-paidy są dla mnie idealnym rozwiązaniem, bo cichcem kupione nie rodzą pytań ;]

Nic, pozostaje mi kupić w jakimś innym sklepie (bo mam nadzieję, że to ograniczenie to dotyczy tylko pre-orderu)- widziałem, że choćby ultima oferuje, lub pudełkową wersję w empiku (o ile takowa będzie). A jeżeli nie...cóż, wstrzymałem się z zapłatą abonamentu w WoW ;P

Co do wersji pl, zobaczymy jak to będzie, póki co nie mam zamiaru czekać tak długo ;) a potem...he..zobaczymy, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować