Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Soluje się pve bardzo miło, w ogóle granie solo pve to nie jest problem w aoc, pod warunkiem że trzymasz swoje itemy na dobrym poziomie. Po wbiciu 80 gra też będzie przyjemna o ile będziesz się starał robić wszystko (leczyc, debuffowac, buffować i kręcić bardzo wysoki dps) inaczej może wydawać się nudna - bo będzie wyglądać - odpal koronę, sf, podstawowe leczenie i po 15sec powtórka.

W solo pvp większość będzie cie ubijała pewnie, choć masz tą przewagę jako caster, że pancerze przed 80 poziomem prawie wcale nie mają ochrony przed magią, są w przeważającej tylko antyfizyczne. W grupie też dość mocno będziesz obrywał bez pomocy innych. Ale nie jest też tak, ze tos jest bezużyteczny jak już wcześniej pisałem. Opanowany i ze wsparciem grupy jest bardzo niebezpieczny.

A Rage cóż, poszukaj gildii i graj z innymi i będzie dobrze, raczej. A na pewno lepiej niż samemu, to nie jest miejsce dobre do zaczynania znajomości z aoc i w dodatku solo. Pełno tam sfrustrowanych graczy którzy poprawiają sobie swoje ego gnębiąc innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc podsumowując polecasz mi granie ToS, tak?

Dnia 15.08.2011 o 18:35, bVarador napisał:

A Rage cóż, poszukaj gildii i graj z innymi i będzie dobrze, raczej. A na pewno lepiej
niż samemu, to nie jest miejsce dobre do zaczynania znajomości z aoc i w dodatku solo.
Pełno tam sfrustrowanych graczy którzy poprawiają sobie swoje ego gnębiąc innych.


No przecież o tym wiem i dlatego rezygnuje z Assasina ( za dużo mamy w gildii ), a Healerów mało. Gram w HeadHunters.


Ogólnie nie lubię być często zabijany, a Zabójca nie ma prawie żadnego skilla na leczenie ( słyszałem, że dopiero na 70 coś ma )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę polecić ci żadnej klasy tak naprawdę, bo po tygodniu, dwóch grania pvp krew mnie zalewa przez to co z pvp w tej grze się dzieje. Ty grasz na serwerze pvp, więc raczej z tymi co grają pvp powinieneś rozmawiać. A że ToSem pvp nigdy nie grałem, nie mogę wypowiadać się za bardzo na jego temat.

Wszystko zależy od tego co cię kręci. Jeśli nie lubisz ginąć a chcesz heal, to bs, reszta będzie ginąć dużo częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tak, choc juz w to nie gram. Dla mnie pewien klimat sie skonczyl, ale gra jest naprawde niesamowita :) Co jakis czas dodaja nowe instancje z tego co slyszalem nom i polskie serwery polaczone sa z europejskimi wiec dzieje sie dzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najciekawszy tytuł f2p, a i ciężko wymieniać mi płatne w które wolałbym zagrać zamiast AoC. Inna sprawa - zaczynając zabawę trzeba być świadomym, że wersja f2p ma swoje ograniczenia i jak się spodoba to prędzej czy później przyjdzie pokusa żeby się przesiąść na płatny model rozgrywki - premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Od roku nie gram w aoc i nie wiem co sie dzieje bo informacji nie sledzilem. A trafiam na sprzeczne informacje. Teraz AoC jest za darmo? Czy jesli mialem pelne konto i jeszcze ten dodatek (zapomnialem jak sie nazywal) to moge grac za darmo? I to prawda ze serwery zostaly polaczone?bardzo prosze o info bo rozne informacje widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 23:36, RadeXMaster napisał:

Hej! Od roku nie gram w aoc i nie wiem co sie dzieje bo informacji nie sledzilem. A trafiam
na sprzeczne informacje. Teraz AoC jest za darmo? Czy jesli mialem pelne konto i jeszcze
ten dodatek (zapomnialem jak sie nazywal) to moge grac za darmo? I to prawda ze serwery
zostaly polaczone?bardzo prosze o info bo rozne informacje widze


1. Jest za darmo.
2. Możesz grać na starym koncie, ale masz ograniczenia - dopiero opłacanie konta premium pozwoli ci się cieszyć grą w pełni (tak jak wcześniej przy opłacaniu miesięcznej subskrypcji).
3. Serwery zostały połączone, bo CDP zlewał kompletnie polskie community, a Funcom twierdził, ze nie może nam pomóc bo od tego jest CDP ;< Tak czy siak teraz jest lepiej bo jest dużo graczy i w ogóle ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zalogować się do gry, chociaż jestem pewien że wpisuje poprawne dane, nie ma capsa, ctrl+shift ani nic w tym stylu a mimo to nie mogę się zalogować tak jakbym wpisywał nie poprawne hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2011 o 16:34, SarenkaB napisał:

Nie mogę zalogować się do gry, chociaż jestem pewien że wpisuje poprawne dane, nie ma
capsa, ctrl+shift ani nic w tym stylu a mimo to nie mogę się zalogować tak jakbym wpisywał
nie poprawne hasło.


Jeżeli zakładałeś konto "na świeżo", to pewnie chodziło o to że czasem trzeba odczekać parę minut.

Ewentualnie nastąpiła rozbieżność klient/konto (EU vs US). Czyli albo w złym miejscu założyłeś konto, albo złego klienta ściągnąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, nic nie pomogło i zainstalowałem niemieckiego klienta. wszystko ładnie się po polsku gra, gites. Ale tu pojawia się pytanie. czy tam w sumie są polskie serwery??/ Bo miło by było pograc z polakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w MM znalazłem ta grę za 10zł, więc grzechem byłoby nie spróbowac. Mam kilka podstawowych pytań ;)Czy serwery świecą pustkami? I czy polecacie tę grę? Ile ważą wszystkie "updejty"? I jakie ograniczenia wprowadza brak abonamentu i ile on kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ściągnąłem od nowa z serwera to ciagneło mi ponad 19gb.

mam pytanie odnosnie łowcy. w ktoro drzewko isc na swobodne pve?? (bo pvp mnie nie interesuje)
i 1+tarcza czy 2x1h??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować