Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2008 o 16:41, dancop2 napisał:

Niestety, mam kiepskie wieści dla tych, co czekają na Early Acces. Konta sie już skończyły
- Funcom przygotował ich tylko 600.000 a preorderów o wiele więcej. Klapa na samym początku
- na oficjalnym forum jest już ponad 20 stron w odpowiednim wątku... Kto sie nie zarejestrował
do wczoraj nie będzie mógł grać wcześniej... :(


bywalt tematy ktore mialy ponad 100 stron :P tak wiec 20 mnie nie rusza hehe, i od zawsze mowili, ze jest to limitowana szansa, nie mowili jaki jest limit, ale bylo nie raz wspominane, ze jest to tylko dla wybranych.

ja sobie zakupilem juz przy zakladaniu konta. klienta juz mam i czekam tylko na start, zeby pograc sobie... i wlasnie nie wiem jaka postacia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:53, Onybic napisał:

bywalt tematy ktore mialy ponad 100 stron :P tak wiec 20 mnie nie rusza hehe, i od zawsze
mowili, ze jest to limitowana szansa, nie mowili jaki jest limit, ale bylo nie raz wspominane,
ze jest to tylko dla wybranych.

ja sobie zakupilem juz przy zakladaniu konta. klienta juz mam i czekam tylko na start,
zeby pograc sobie... i wlasnie nie wiem jaka postacia xD


Juz jest 30 :) od godz. 12 dzisiaj :) Ja niestety się spóźniłem. Nie zawsze czytam forum Funcomu, a nigdzie indziej nie było napisane, że EA jest limitowany. O to cała rozróba jest... No cóż, będe musiał poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 02:51, Kendyk napisał:

Tymaczasowo przebywam w USA i tu kupilem pre order AoC . Moje pytanie to czy bede mogl
grac na serwerach europejskich wersja Z US i czy bedzie mozliwy w przyszlosci tarnsfer
na serwer polski?


Będziesz mógł. Będzie taka opcja, że zmieniasz lokację swojego konta i już gotowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:49, Onybic napisał:

RP-PvP Server
• Aquilonia
I tam grac bede ;) wszyscy inni pisac ^^


Skoro na EA będzie tylko jeden RP serwer to na bank się spotkamy ;-) Jak się już zdecydujesz na postać to daj mi znać na gg (numer w podpisie) pod jakim nickiem grasz :P pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie raczej spotkacie na serwerze PvP który jeszcze nie wiem, pewnie Fury. RP-PvP to tylko pseudo RP bo patrząc na WoW-a tylko nieliczni lubili się tak bawić i był to często najzwyklejszy PvP. Więc biorę czysty PvP;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 20:59, Stwór napisał:

Mnie raczej spotkacie na serwerze PvP który jeszcze nie wiem, pewnie Fury. RP-PvP to
tylko pseudo RP bo patrząc na WoW-a tylko nieliczni lubili się tak bawić i był to często
najzwyklejszy PvP. Więc biorę czysty PvP;)


Na RP servie z tego co czytałem będą panowały dosyć surowe dla non-rp graczy zasady także wątpię żeby im się chcialo tam wlazic. Ja mam wysokie oczekiwania co do tego serva, jezeli będzie przynajmniej tak dobrze jak na rp servie lotro to będę zadowolony.

Aha, no i ja też na RP-PVP - Aquilonia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:53, Onybic napisał:

>
ja sobie zakupilem juz przy zakladaniu konta. klienta juz mam i czekam tylko na start,
zeby pograc sobie... i wlasnie nie wiem jaka postacia xD


Fakt wybór ciężki, mi narazie udało się zawezic wybór do 3 specjalizacji ranger, conqeror i demonologist.
Teraz zastanawiam sie którą klasą bedzie mi się gralo lepiej bo wszystkie trzy trzymaja klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a nikt z was nie myślał o grze jako support?! Nie wiem czemu, ale zazwyczaj gracze zaraz odstawiają je na margines, jako takie gorze, lecz nigdy się nie zastanawialiście czemu jaszcze, po tak długiej walce jesteście przy życiu?! Zawsze musi być ktoś kto odwala tzw. "czarną robotę". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy łowca szyjący z łuku nie jest wsparciem?
jeśli chodzi ci o kapłanów to ja zawsze odstawiam ich na bok owszem są potrzebni, ale nie czuje ich klimatu są poprostu za milutcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam rosterki czy grać na EU serwerach w wersj eng czy na PL w PL ;]
Niewiecie czy na serwerach EU fani AoC zaplanowali kierowanie sie Polaków na dany serwer jak BL w WoWie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 10:14, kozioł1990 napisał:

Mam rosterki czy grać na EU serwerach w wersj eng czy na PL w PL ;]
Niewiecie czy na serwerach EU fani AoC zaplanowali kierowanie sie Polaków na dany serwer
jak BL w WoWie?


Jesli chodzi o PvP to fury - Z tego co przegladałem to beda tam 3 polskie gildie (Sam się juz do jednej zapisalem :-))
Jak chcesz PvE to Ymir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 10:14, kozioł1990 napisał:

Mam rosterki czy grać na EU serwerach w wersj eng czy na PL w PL ;]
Niewiecie czy na serwerach EU fani AoC zaplanowali kierowanie sie Polaków na dany serwer
jak BL w WoWie?

ajak Rp-PVP to masz tylko jeden wybor... sluszny wybor :D Aquilonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do osob korzystajacych z uslug mbanku. Ktos tutaj wspomnial ze po zamowieniu ekarty d asie oplacac age of conan. jednak teraz gdy tworzylem wlasne konto pisalo ze nie akceptuje visa electron. czyli bedzie sie dalo oplacac ekarta czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 12:13, RadeXMaster napisał:

a ja mam pytanie do osob korzystajacych z uslug mbanku. Ktos tutaj wspomnial ze po zamowieniu
ekarty d asie oplacac age of conan. jednak teraz gdy tworzylem wlasne konto pisalo ze
nie akceptuje visa electron. czyli bedzie sie dalo oplacac ekarta czy nie??


Ludzie, troche pomyslunku a nie bezmyslnego klepania w klawisze. eKarta to nie Visa Elektron tylko zwykla Visa wiec tak bedziesz mogl oplacac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 12:13, RadeXMaster napisał:

a ja mam pytanie do osob korzystajacych z uslug mbanku. Ktos tutaj wspomnial ze po zamowieniu
ekarty d asie oplacac age of conan. jednak teraz gdy tworzylem wlasne konto pisalo ze
nie akceptuje visa electron. czyli bedzie sie dalo oplacac ekarta czy nie??


eKarta jest to Visa, przy zalozeniu konta dostajesz karte debetowa visa electron, aby otrzymac eKarte musisz zlozyc wniosek (jest w twoim koncie mbankowym zakladka odpowiednia). otrzymujesz karte, aktuwyjesz ja (karta kosztuje 25zl raz rocznie) i w koncie age of conan wpisujesz dane tej wlasnie karty.

pozdrowionka


Kolejna sprawa panowie z Early Access sciagajcie juz patche! sa duze, moga dla niektorych byc uciazliwe (dla ludzi z wolnym laczem) tak wiec do roboty juz teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam wielki problem. zalozylem dzis konto na aoc uzylem mojego keya na mamuta. po czym sie wylogowalem. teraz cchcialem sie pobawic opcjami konta i nie moge sie zalogowac. to biore opcje zebby mi wysalali moje zagubione haslo badz nick i tez nie dziala. co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można liczyć na uprzejmość jednego z forumowiczów przez oddanie mi klucza trial bo nie wiem czy zamiast WoW''a nie kupię sobie AoC?? (każdy ma mieć chyba taki w pudełku z grą) oczywiście jak ktoś już będzie miał grę u siebie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 16:25, player000 napisał:

Czy można liczyć na uprzejmość jednego z forumowiczów przez oddanie mi klucza trial bo
nie wiem czy zamiast WoW''a nie kupię sobie AoC?? (każdy ma mieć chyba taki w pudełku
z grą) oczywiście jak ktoś już będzie miał grę u siebie w domu.


Mój już jest zaklepany co prawda, ale pewnie znajdzie się ktoś kto odstąpi:)
A tak pisząc przy okazji dzisiaj w nocy dam fotki z AoC bo za kilka minut startujemy z EA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować