Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

@Shevo7 powinnieneś dać radę :)

Ja w WoWa na laptopie grałem na iplusie po ograniczeniu transferu - download rzędu 4kb/s - co prawda przy pvp lipa, ale pobiegać, questy porobić, ponawalać moby da się ;)

Ale przy tym samym transferze w np. GW nie dałem rady, bo lagi były jak sk... ;)

No ale jak mówię, to już był ekstremalny przypadek zwolnienia prędkości ;)


@Kozioł1990

zapewne cały transfer szedł na download filmów, wystarczy użyć jakiegoś programu do dzielenia łącza i żadnych problemów byś nie miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbuj pograć najpierw w jakieś darmowe MMO i jeśli ono będzie lagować to do AoC nawet sie nie przymierzaj a jeśli będzie spoko (ale to naprawdę dobrze) to postaraj się po premierze gry zdobyć triala i wtedy zobaczyć jak będzie chodziło (ale nie napalał bym się na oblężenia zamków ani wielkie wojny gildii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PLayer000 Ja tam ide grac na EU serwerach abonament 50 czy 30 zł tak naprawde nierobi róznicy bo to grosze są tyle to w szkole na jedzenie sie wydaje przez miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 15:35, kozioł1990 napisał:

PLayer000 Ja tam ide grac na EU serwerach abonament 50 czy 30 zł tak naprawde nierobi
róznicy bo to grosze są tyle to w szkole na jedzenie sie wydaje przez miesiąc...

Zaczniesz sam zarabiać na życie to na początku każdy "grosz" będzie cenny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

250zł rocznie to grosze?! 20 zł miesięcznie nie robi różnicy?? to ja Ci współczuję/zazdroszczę...

ale co do AoC to jeśli z Polskim klientem można grać na serwerach EU po niższych stawkach to ja być może się na to pisze, jeszcze lepiej gdyby w polskiej wersji można było zmienić język na angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 15:59, player000 napisał:

ale co do AoC to jeśli z Polskim klientem można grać na serwerach EU po niższych stawkach
to ja być może się na to pisze, jeszcze lepiej gdyby w polskiej wersji można było zmienić
język na angielski.


Jesli nie będzie można zmienić z angielskiego na polski to odwrotnie będzie identycznie. Inaczej byłby to swoistego rodzaju absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 15:35, kozioł1990 napisał:

PLayer000 Ja tam ide grac na EU serwerach abonament 50 czy 30 zł tak naprawde nierobi
róznicy bo to grosze są tyle to w szkole na jedzenie sie wydaje przez miesiąc...


ja chyba wole jednak jeść niz grać :)
poza tym już dla samej zasady wole płacic mniej za ten sam produkt gdy mam okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 16:21, player000 napisał:

w zasadzie to masz rację;) czy będzie więc jeszcze dostępnu angielski klient gry w Polsce??

pewnie tak ale to za jakiś czas, ale sprubój ściągnąć angielska z innego kraju- będzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

250zł to dobże zabalować w weekend i niema
Za ten sam produkt? Raczej nie serwery US a PL różnica (mimo ze ciągnie mnie do wersji PL) to gracze odpychają mnie ci 12-14 latkowie których soptykam w wowie to odechciewa mi sie grac. Ostre nuuby ze strony innych narodowości sie zdażają ale niesą tacy opryskliwi po prostu mają cie w dupie a nie wyslijaja sie tak ze im slina po klawiaturze cieknie z podniecenia i pokazywania jakie to oni kozki internetowe sa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

player000 z twojego gramsajta wynika ze kaski ci niebrakuje (Ja nawet niezamierzam kupywac pada bo niestac mnie na wydanie 150złna coś mało potrzebnego jak dlamnie :) a ty go podobno kupisz dla samego Assassin Creed :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2008 o 16:45, kozioł1990 napisał:

250zł to dobże zabalować w weekend i niema
Za ten sam produkt? Raczej nie serwery US a PL różnica (mimo ze ciągnie mnie do wersji
PL) to gracze odpychają mnie ci 12-14 latkowie których soptykam w wowie to odechciewa
mi sie grac. Ostre nuuby ze strony innych narodowości sie zdażają ale niesą tacy opryskliwi
po prostu mają cie w dupie a nie wyslijaja sie tak ze im slina po klawiaturze cieknie
z podniecenia i pokazywania jakie to oni kozki internetowe sa :>

12-14 latkowie tez potrafią grać, a nie jeden lepiej od ciebie :) a wnerwiajace typy zdarzaja sie wszedzie i na eu i na us a też i na pl
jeśli nie chcesz mieć z nimi nic do czynienia wystarczy być w dobrej gildii której zasady rekrutacji i utrzymania sie w niej pozwalają na przynależność tylko zacnym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm napewno nejeden ale mniej niż wiecej tego jestem pewien bo wszyscy którzy byli w gildiiach w których ja byłem robią góra ssc innych nieznam :)
Niebede robił oftopu o wowie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegos czasu w mmo mam założenie aby za każdym razem w instancjach wykonywac inne funkcje i kombinowac zeby było jak najlepiej, zeby podnosic swoj skill i w AoC tez tak zamierzam grac bo po co innaczej :)
A, że niektórzy na takie coś odpowiadają "po co?" to smiać mi sie chce i dać im kicka z rajdu :P

//

Idziesz do gildii ale na polskich serwerach bedze zatrzęsienie takich noobow. A nie tylko z gildiia grasz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zresztą jeśli AoC faktycznie bedzie taki skomplikowany, złożony i brutalny to dzieciakom bedzie ciężko grać chyba że tym którzy naprawde potrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować